Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:27:07 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 28: Gra o Tron - Archiwum | Mistrz Przetrwania 28: Gra o Tron
Strona 9 z 11 << < 6 7 8 9 10 11 >
Autor RE: Pentos
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2014 20:07
Nagle po drugiej stronie Cersei pojawił się Krittag, wtrącając się niejako w ich rozmowę.
- O czym gadacie?
Krittag był ciekał czy blondaska dalej go nienawidzi, ale jeśli tak to czemu pozwoliła mu w ogóle wejść na statek.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 07-11-2014 20:20
Dziękuję za troskę, Nymerosie. - odpowiedziałam i już miałam zamiar znalźć jakiś pretekst, by zaprosić Dornijczyka do kajuty, gdy pojawił się dzikus. Ostentacyjnie spojrzałam w inna stronę, dając mu do zrozumienia, że nie jest tu mile widziany, zwłaszcza w tym momencie.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Diego
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Joel Rothschild

Postów: 728

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2014 20:27
- Kto miał usłyszeć, usłyszał. Niestety nie każdego to obejdzie. Bądźmy jednak przygotowani na wszystko, choćby nikt inny nie był - mówił konspiracyjnie Tyrion do Jona. - Od początku cała sprawa wydaje mi się podejrzana, a Baelish to chytry lis, więc nie możemy mu ufać. A przy okazji... nie widziałeś może czy na statek wchodził pewien najemnik? Nazywa się Rodrik i także jest bękartem, tyle że rzecznym.


A ten kto przetrwa, zostanie Mistrzem...

Edytowane przez Diego dnia 07-11-2014 20:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2014 21:05
Astrid wpatrywała się dalej w Nymerosa i Cersei i gdy już jej się ta rozmowa nie podobała wtrącił się Krittag czym rozbawił dziewczynę gdyż zdenerwował blondynkę, za którą Atrid wyraźnie nie przepadała z powodu jej wyniosłości i sposobu bycia. Po chwili jednak odwróciła wzrok i zaczęła wpatrywać się w morze mając nadzieję, że jeszcze kiedyś ujrzy dom.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2014 21:09
- O Westeros, Krittagu.
Nymeros szybko wyrwał się z zadumy i zaczął zastanawiać się czy Astrid chętniej zdradziłaby męża z nim czy z Krittagiem. Wybór Cersei wydawał się oczywisty.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 07-11-2014 21:43
Nie mogłam dłużej znieść zapachu Krittaga.
Wybacz, Nymerosie, nie czuję się najlepiej. Lepiej udamsię do kajuty. - powiedziałam, mając nadzieję, że Sand zrozumie aluzję i odwiedzi moją kajutę wkrótce.
Tymczasem oddaliłam się.

/do poniedziałku, jak ktoś chce odwiedzić Cersei w kajucie, to prosze bardzo smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Jon I Targaryen
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 47

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2014 01:52
Nie, nawet nie wiem jak wygląda - odpowiedział Jon zaciekawiony - ale w sumie chętnie bym go poznał.
Uznał, że to trochę głupie, trzymać się tylko wśród bękartów - ale nie miał innego wyboru. Był sam, lordowie raczej nie będą patrzyć na niego przychylnym okiem. Z drugiej strony z Tyrionem rozmawiało mu się wyjątkowo dobrze, dlatego nie miał zamiaru kończyć konwersacji.

- Czy mogę Cię o coś zapytać? Mówisz, że nie możemy ufać Baelishowi... a co z Twoim ojcem? To on jest kapitanem tego statku. Ufasz mu?
Zadając to pytanie Snow nie był pewien, jakie relacje łączą go z Tywinem, ale słyszał, że z karłami jest trochę podobnie jak z bękartami. Od Neda momentami czuć było oschłość, jednak leżała ona po części w jego naturze.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2014 03:24
Jeszcze jakiś czas po odejściu szlacheckiej prostytutki, Krittag wałęsał się po pokładzie. Jak jednak przystało na człowieka rodem z gór i lasów, wkrótce zmorzyła go ponownie choroba morska. Gdzie te szczesliwe czasy gdy wpadał do rybackiej wioski, brał córkę rybaka, rybakowi tj. poczciwemu ale biednemu człowiekowi skracał męki grzebiąc go w piachu i komfortowo odpływał łodzią w nieznane, nie czując żadnej choroby. A jeśli nawet, to przytłumioną przez poczucie radości i początku przygody.
Teraz Krittag znów był niezadowolony, ale okazja do zmiany tego stanu rzeczy miała nastać już tej nocy. Zszedł pod pokład szukając miejsca dla siebie i swojej skołatanej bujaniem łepetyny, otworzył losowe drzwi do kajuty i wszedł do środka. Jak się okazało odnalazł zupełnie przypadkowo pomieszczenie blondaski (chociaż akurat spała na brzuchu, łatwo ją było rozpoznać po typowo aryjskich włosach, czy dość bogatym wystroju wnętrza). Jakiś głos w środku dzikusa podpowiedział mu, że skoro już wszedł to może skorzystać zanim wyjdzie.
- Witaj pani, to ja Nymeros- odezwał się do Cersei, (która poruszyła się, ale nie miała siły unieść głowy i się upewnić) udając formę grzecznościową, a także akcent i ton głosu towarzysza. Udało mu się też po raz pierwszy wypowiedzieć co do joty jego imię. Kobieta wymamrotała jeszcze coś co zabrzmiało nieco jak "no to wbijaj", tak czy siak na pewno nie było to oczekiwane "won dzikusie". Po osobistym zaproszeniu nic już nie mogło się nie udać. Krittag toteż rozpisał swój pas, zrzucił dolne łachy na podłogę, pojawił się na Cersei i użył jej sobie szamocąc się trochę z jej wielowarstwową piżamką. Przez moment chyba nawet chciała się obrócić jakby wpadła na dziwny pomysł spojrzenia na Nymerosa niego, ale była dopiero co rozbudzona i wolała czerpać bierną przyjemność metodą leżącej kłody (nie wiadomo do końca ile w tym jej decyzji, a ile w ciężarze, jaki miała nad sobą w osobie rosłego Krittaga).
Po skończeniu odział się, pogłaskał ją po włosach i wznosząc się na wyżyny udawanego taktu pożegnał się:
- Kunsztownego wypoczynku i żegnam czule, powrót obiecując, moja Pani.
Zanim zdazyla odpowiedzieć lub w końcu na niego spojrzeć, wymknął się niezauważony z pomieszczenia i skierował do innej, bardziej zapuszczonej kajuty. W dobrym humorze i bez bólu głowy sobie zasnął.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2014 15:52
// Krittag smiley

Nymeros chciał skorzystać z zaproszenia Cersei i nawet udał się pod pokład. Zobaczył jednak, że Krittag wchodzi do jej kajuty. Sand był zaskoczony takim obrotem spraw, ale nie chciał im przeszkadzać. Wrócił więc na pokład i dołączył do wciąż wyglądającej na rozbawioną Astrid.
- Wybacz mi ciekawość, ale czemu jednak zdecydowałaś się na podróż do Westeros?



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Diego
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Joel Rothschild

Postów: 728

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2014 19:39
//Haha, no ale Otherwoman w końcu wystosowała otwarte zaproszenie smiley

Tyrion zaśmiał się.
- Dzień, w którym zaufam mojemu ojcu będzie moim ostatnim dniem. Ba! Podejrzewam, że czeka tylko na sposobność by mnie wysłać na Mur! Ale nie zamierzam dać mu takiej okazji. Za bardzo sobie cenię ciepło, wygodę i dziwki. Wracając do mego ojca, srający złotem wielce szanowny lord Tywin bardziej się wstydzi mojego istnienia niż gdybym był bękartem. Tak więc ciesz się i przyjmój swój los z dumą, Jonie.


A ten kto przetrwa, zostanie Mistrzem...

Edytowane przez Diego dnia 08-11-2014 19:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2014 21:04
Na pokładzie tymczasem zjawił się Krittag. Zastał tam pełno ludzików gadających o tym czy o tamtym, ale nie za bardzo coś się działo. Jako że jego humor był lepszy niż ostatnio, postanowił wystąpić z cywilizowaną propozycją.
- Słuchajcie ej - rzucił w przestrzeń. - Dawajcie jakiś turniej lub jakąś grę bo nudy, a potem czasu nie będzie. Macie jakichś niewolników? Można zrobić rzucanie do celu.
Krittag był pełen wigoru i musiał rozładować jakoś swoją energię.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2014 22:01
Astrid wpatrywała się w morze i nawet z początku nie zauważyła Nymerosa gdyż myślała o swoim mężu. By nie wyjść jednak na niegrzeczną odpowiedziała mężczyźnie:
- A co miałam robić Panie? Nikt w Pentos mnie nie zna, a tutaj chociaż są znajome twarze. Może po dopłynięciu spotkam kogoś znajomego. - powiedziała Astrid nie wspominając ani słowem o dziwnej wiadomości o rodzinie od jakiegoś chłopca. Po chwili jednak pojawił się Krittag robiąc zamieszanie dzięki czemu Dornijczyk chyba nie zauważył jej kłamstewka.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2014 22:41
Rzeczywiście Nymeros nie wychwycił kłamstwa Astrid. Choć to nie jedynie zasługa Krittaga, kobiety są po prostu świetnymi kłamcami i manipulatorami.
- Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po Twojej myśli.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Loras Tyrell
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 27

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2014 23:08
Zniechęcony faktem, że Renly zajmuje się sobą i bardziej podoba mu się heterowiking niż metroseksualny, zadbany Loras, młody rycerz popadł w rozpacz. Wspiął się na dziób statku Lannisterów przypominający, a jakże, lwa i usiadł na jego szczycie rozważając rzucenie się w błękitne odmęty.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 09-11-2014 16:19
W czasie podróży nie mieliście nawet pojęcia, jakie szczęście Wam towarzyszyło. Mocny, wschodni wiatr popychał Was co raz mocniej w kierunku Westeros. Jednak, jak to często bywa w tym świecie, szczęście zaraz miało przerodzić się w fatum. Oto bowiem na horyzoncie zauważyliście kilkanaście statków, a wicher spychał Was prosto w ich stronę.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-11-2014 16:43
Nymeros, który stał wraz z Astrid przy burcie, zobaczył w oddali kilka statków.
- Flota na horyzoncie!
Sand wskazywał ręką w kierunku statków, by inne osoby będące na pokładzie (a także pod nim) wiedziały, że zbliżają się do kogoś - nie wiadomo wroga czy przyjaciela.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Renly Baratheon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 197

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-11-2014 16:48
Tymczasem Renly nie miał pojęcia jakie rozterki życiowe przeżywa Loras na pokładzie. Postanowił znaleźć młodzieńca i w tym celu odwiedzał kolejno wszystkie kajuty. Nagle natrafił na tę ze śpiącą Cersei. Kobieta spała w istnym barłogu, musiało się tu dziać ostro. Baratheon uświadomił sobie, że nigdy nie uprawiał seksu z kobietą, a Cersei wygląda na ogólnodostępną. Mężczyzna postanowił, że przeżyje z nią swój pierwszy raz jako hetero, w końcu w życiu trzeba spróbować wszystkiego. Niestety Cersei nijak go nie podniecała i musiał myśleć o Lorasie. Renly przeraził się tym co chciał uczynić i wybiegł na pokład, by zaczerpnąć powietrza. Wtedy dostrzegł Lorasa i aż zamarł.
- Nie rób tego! Jako Twój władca nakazuję Ci się nie zabijać!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 09-11-2014 17:21
Rzekręciłam się na drugi bok, mrucząc pod nosem "Nymerosie", bo cały czas byłam przekonana, ze to on odwiedził moją kajutę. Wkrotce jednak upojny sen przerodził się w koszmar. Oto moj brat Jamie ginął w nim okrutną smiercia.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Diego
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Joel Rothschild

Postów: 728

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-11-2014 20:44
Okrzyk Nymerosa przerwał rozmowę Tyriona z Jonem. Karzeł spojrzał znacząco na Jona, po czym krzyknął rozglądając się dokoła:
- Luneta! Czy ktoś na tej łajbie ma lunetę?!


A ten kto przetrwa, zostanie Mistrzem...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 09-11-2014 21:27
Baelish zdążył wyciągnąć lunetę zanim Tyrion dokończył swoje zdanie. Widok odbierał wszelkie wątpliwości - była to flota króla pod smoczym sztandarem Targaryenow. Petyr oznajmil to jednak ze spokojem. Co prawda ser Jorah zarzekał się że morze jest opuszczone, ale do Varysa doszły wieści o zbuntowanych jednostkach, które uciekły z Dragonstone, szukając nowego zwierzchnictwa. Była więc szansa na to, że żołnierze ze statków pomogą im w przejęciu stolicy.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 9 z 11 << < 6 7 8 9 10 11 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum