Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 19:58:51 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 28: Gra o Tron - Archiwum | Mistrz Przetrwania 28: Gra o Tron
Strona 10 z 11 << < 7 8 9 10 11 >
Autor RE: Pentos
Tywin Lannister
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Tywin Lannister

Postów: 87

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-11-2014 22:23
Tywinowi zdecydowanie nie podobało się to co widzi. Ten brodaty szlachcic, któremu zaufał Lord Baelish kłamał. Nawet jeśli mieli to być buntownicy. Flota króla miała już nie istnieć. Statki płynęły w zorganizowanym szyku, nieprzypominającym jakiejkolwiek floty bandyckiej niosącej postrach na ocenach. Jeżeli załoga tamtych okrętów okazałaby się przyjazna ich sprawie, było ich tylu, że spokojnie zdominowaliby garstkę szlachty z Westeros i mogliby wprowadzić własne porządki w Siedmiu Królestwach. Seniorowi rodu nie zależało na obaleniu króla tylko na przejęciu władzy przez Lannisterów.
Pośpiesznym krokiem opuścił swoją bogato wyposażoną kajutę i udał się na mostek kapitański obok Baelisha.
- Baelish, musimy zwinąć żagle, postawić statek burtą do kierunku wiatru i liczyć na to, że uznają nas za zagubiony statek kupiecki. Nie możemy się z nimi spotkać! - odniósł się do mężczyzny z wyższością przekrzykując dący niemiłosiernie wicher i wysokie fale obijające się o burtę okrętu. Nie uznawał tytułów nabytych za zasługi/pieniądze. Tym bardziej teraz, gdy potrzebował swojego autorytetu, aby przekonać zdrajcę króla do zmiany zamiarów.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 10-11-2014 02:23
Tywin ewidentnie uniósł się honorem i przestał myśleć rozsądnie.
- Czy naprawdę sądzisz, że królewska armia uwierzy w to, że jesteśmy zwykłymi kupcami? Jeśli tak, to spójrz na materiał, z którego kazałeś wykonać statek oraz kształt, w jaki wyrzeźbiłeś dziób - wycedził. Statek wyróżniał się w każdym porcie, nie tylko jakością wykonania, ale także głową lwa w szczytowym miejscu.
- Król upada i co do tego nie ma żadnych wątpliwości, a armia potrzebuje dowódcy. To nie są ludzie stworzeni do zajęcia Żelaznego Tronu i na pewno nie będą tego chcieli, jeśli tego się obawiasz - odrzekł cichszym tonem, lecz dalsza dyskusja nie miała sensu.

Flota bowiem zaczęła zbliżać się w kierunku statku Lannisterów. Wiatr udaremniłby ucieczkę na dłuższą metę, z resztą królewskich statków było za dużo. Wkrótce pierwszy z żaglowców zbliżył się na odległość kilkudziesięciu metrów. Nie mogliście mieć pewności co do zamiarów marynarzy... Dopóki na Wasz statek nie zaczęto rzucać lin. Żołnierze Targaryenów właśnie dokonywali abordażu.

Cel: Podejmijcie walkę. Przykładowo możecie dokonać próby przejęcia jakiejś szalupy i ucieczki.



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 10-11-2014 02:26
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2014 07:27
- O w morde - podsumował Krittag. Chciał się rozruszać jakąś grą, a tu jak na jego specjalne życzenie pojawia się statek, do tego wrogi co już zdążyli zauważyć. Żądny krwi i przygody jednocześnie, stał przy samej burcie nie mogąc doczekać się pierwszej prawdziwej potyczki w tej przydługiej wyprawie. - Chodźcie no tu do mnie! - zawołał w stronę zbliżających się okupantów. Pierwszy z nich nie zdążył postawić obu nóg na pokładzie a jego głowa została zgruchotana maczugą. Problem w tym, że jednocześnie pojawiło się ich więcej, na całej długości statku. Krittag jednak niezbyt miał to za problem i ruszył wzdłuż burty chcąc zniszczyć wszystkich po kolei. Podczas zawieruchy w głowie miał tylko jedno wyobrażenie- tron Siedmiu Królestw.
Edytowane przez Lion dnia 10-11-2014 07:31
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2014 11:01
Astrid widząc, że załoga drugiego statku dokonuje abordażu szybko uciekła pod pokład i zamknęła się w jednej z kajut. Tam zaczęła zastanawiać się czy lepiej będzie udawać wiejską dziewkę czy być córką lorda.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2014 12:47
Nymeros chwycił swą włócznię (stała akurat gdzieś obok) i walczył u boku Krittaga. Jego styl kompletnie różnił się od poczynań dzikusa, lecz oboje byli dość skuteczni. Na ich nieszczęście rywali było wielu i wciąż przybywali nowi, więc mimo ich umiejętności to za mało przy tak ogromnej przewadze liczebnej wroga.
- Musimy się przebić do jakiejś szalupy!- krzyknął do Krittaga.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Renly Baratheon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 197

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2014 12:50
Renly spanikował gdy zobaczył wrogów. Wbiegł do Lorasa na lwi łeb.
- Rycerzu, chroń swego króla!
Baratheon też dobył miecza, choć brzydził się, że musi wyjąć go z czegoś tak ohydnego jak pochwa. Dlaczego nie nazwali tego moszna?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Loras Tyrell
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 27

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2014 13:53
"Rycerzu... rycerzu...". Renly był taki nieczuły! Tak mógł odnosić się do jakiegoś podrzędnego rycerzyny a nie do dziedzica bogatego rodu Tyrellów! Loras zrozumiał, że jedynym sposobem na zdobycie serca i rozporka Renly'ego będzie udowodnienie swojej przydatności w bitwie. Zwinnym ruchem zsunął się z rzeźby lwa z powrotem na podkład i dobył miecz, który w tajemnicy przed wszystkimi zwał "Przyrodzeniem". Przebiegł parę metrów ku lewej burcie i sprawnym ruchem odciął jedną z lin, po której piął się jeden z żołnierzy wroga. Nieszczęśnik z głośnym pluskiem wpadł do wody.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Renly Baratheon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 197

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2014 14:03
Renly zaczął klaskać, przez co prawie się skaleczył o swój miecz.
- Brawo, Lorasie! Brawo!
Baratheon zagrzewał młodzieńca do boju. Sam nie miał zamiaru walczyć. Miał na sobie nową szatę, a krew tak ciężko dobrać...
- Jeszcze tylko cała armia i mnie uratujesz!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 10-11-2014 16:05
Renly zaczął klaskać, przez co prawie się skaleczył o swój miecz.

smiley

Statek gibał się na wszystkie strony, co nie wpływało dobrze na moje samopoczucie. Kiedy jednak Astrid skryła się w jej kabinie, uważając ją za pustą, zmusiła mnie do podjęcia jakiegoś działania. Uniosłam się na pościeli i spojrzałam na dziewczynę, która z przejęciem wpatrywała się w drzwi kajuty, jakby za chwilę miała tutaj wpaść banda murzynów dzikusów.
Astrid? Co tu robisz? - zapytałam ostrym tonem.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 10-11-2014 16:54
- Poddajemy się! Dajcie mi dowódcę! Chcę porozmawiać z... - zaczął krzyczeć Baelish, jednak na nic zdały się tym razem mądre słówka. Jego wypowiedź przerwał cios obuchem w plecy. Leżąc bezwładnie na deskach pokładu, uświadomił sobie, że Ser Jorah go zdradził.

Mimo wszystko, nie to go najbardziej martwiło. Jeśli wszystko inne poszło zgodnie z planem, to spotkanie królewskiej floty jest tylko małym przestojem na drodze po tron. Jednakże co jeśli został wykiwany przez więcej osób? Z tym pytaniem w głowie stracił przytomność.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Walder Frey
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 278

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2014 16:56
Tymczasem Walder Frey nie próżnował. Schował się przed najeźdźcami za jakąś beczką z winem i czekał na rozwój wydarzeń. Nagle jakiś rycerz zajrzał za beczkę. Na jego twarzy zarysowało się głębokie zdumienie na widok starca. Frey zdzielił napastnika swoją laską po głowie A potem jeszcze raz i jeszcze raz, aż nieszczęśnik upadł na deski, wypuszczając z dłoni swój miecz. Frey widząc, jakiego dzieła zniszczenia udało mu się dokonać, zrobi minę widniejącą w podpisie, po czym sięgnął po miecz, ledwie unosząc go do góry.



Edytowane przez Walder Frey dnia 10-11-2014 16:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Jon I Targaryen
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 47

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2014 17:47
Normalne dzieci za młodu się bawią. Dzieci, które znajdują się na wygnaniu, dzielą zabawę z treningiem bądź obowiązkami. Ale wygnane bękarty? Im pozostaje tylko szkolić się do walki, która daje im nadzieję na lepszą przyszłość.

Dlatego też Jon całkiem sprawnie władał mieczem, radząc sobie bez problemu z marynarzami, dla których walka wręcz była raczej rzadkością. Nie przejmował jednak inicjatywy, jedynie się bronił, obserwując sytuację na statku. Ta nie była dobra. Większość giermków i kajtków zaczynało przypominać "mięsnego jeża". Kapłanka w czerwieni, modląc się w kierunku słońca i krzycząc wniebogłosy, rzuciła się w morską toń, zaś ruda piękność, do której zagadał jeszcze w Volantis, została zastrzelona przez łucznika z sąsiedniego statku, który najwyraźniej zauważył, że jak na kobietę jest wyjątkowo skuteczna w walce.

Wyniki rady:
Lorathil - 4
jazeera - 4

Arctic - 3
Derpsi - 2
panda - 2
Lion - 1


smiley


Widząc, że żołnierze nie oszczędzają nawet kobiet, zaczął myśleć o sposobności ucieczki. Nagle zauważył, że do statku Targaryenów przycumowana jest malutka łódka, mogąca pomieścić kilka osób. Zapewne była to szalupa ratunkowa dla ich dowódcy, na wypadek niepowodzenia. Zaczął więc przedzierać się przez tłum walczących w jej kierunku. Zawołał też do Nymerosa, wskazując w jej kierunku.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Walder Frey
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 278

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2014 18:07
Chytry Frey zauważył dziwaczne znaki, jakie Jon dawał Nymerosowi. Wypatrzył też swoim sokolim okiem przycumowaną łódkę. Widząc, że ludzie na statku padają jak kaczki, nie zamierzał czekać, aż jego także spotka taki los. Powoli zaczynało się ściemniać, była więc szansa, że małą łódeczka opuszczająca okręt, nie zwróci niczyjej uwagi. Chowając się za beczkami, zaczął przekradać się w stronę szalupy.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2014 18:30
Astrid była tak przejęta, że dopiero po kilku minutach zauważyła Cersei. Gdy ta ją o coś spytała odbąknęła tylko: Atakują nas. - po czym ruszyła w stronę szafy gdzie miała zamiar się schować.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Bernard Zielynski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 83

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2014 18:34
Tymczasem Bernard siedział na grzywie lwa znajdującego się na dziobie i coś mamrotał groźnie pod nosem. Mimo, że sam nie wiedział co to jest za modlitwa miał nadzieję, że Pan Światła go wysłucha bo w końcu był jego kapłanem. Jeśli to nie podziała łudził się, że jego ubiór i wymalowana twarz jak kapłan ze wschodu pomogą mu w zachowaniu głowy gdyż wiedział, że prości ludzie, to bogobojni ludzie, a zabicie sługi Pana Światła było czynem, który mógł narazić złoczyńców na gniew z niebios.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 10-11-2014 19:09
Na słowa Astrid zbladłam jeszcze bardziej, o ile było to możliwe. Zrzuciłam z siebie suknię i założyłam spodnie Jamiego, które zapakował do kufra, mimo że nie pojawił się potem na statku. Następnie narzuciłam na siebie płaszcz. Zamarłam, zastanawiając się, co dalej robić, gdy nagle coś mi przyszło do głowy. Jeszcze raz dopadłam do skrzyni Jamiego, gdzie znalazłam... miecz z valyriańskiej stali.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2014 19:51
Nymeros zobaczył na co wskazuje Jon i skinął głową, by potwierdzić, że rozumie.
- Krittag, musimy się tam przebić, jest łódź.
Młody Sand ruszył przodem, osłaniając plecy swego dzikiego towarzysza. Bękart był wściekły, bo widział, że on i jego towarzysze są lepiej wyszkoleni i w walce radzą sobie dużo sprawniej, Niestety wrogowie mieli dużą przewagę liczebną, co dawało im zdecydowanie większą szansę na sukces.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Renly Baratheon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 197

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2014 19:54
Renly nagle zauważył, że nie siedzi na głowie lwa sam, a z Bernardem.
- O, witam.
Baratheon zmieszał się na widok starca i postanowił wymyślić jakąś sprytną wymówkę na to, że nie walczy.
- Dowodzę stąd mymi podwładnymi, mam dobry widok na pole bitwy.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Bernard Zielynski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 83

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2014 20:09
Bernard widząc, że jakiś laluś się do niego przysiadł spojrzał na niego po czym wyciągnął ręce by zrzucić go do wody. - Widziałem wcześniej co robisz chłopcze, Pan Światła nie toleruje dewiantów - rzekł tylko zrzucając Renly'ego z głowy lwa.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 10-11-2014 20:22
smiley/

Z mieczem Jamiego u boku, który był nieco zbyt ciężki, opuściłam kajutę, spojrzałam w obie strony korytarza i po cichu ruszyłam w stronę schodów prowadzących na pokład.,




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 10 z 11 << < 7 8 9 10 11 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum