Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 18:51:35 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 28: Gra o Tron - Archiwum | Mistrz Przetrwania 28: Gra o Tron
Strona 11 z 11 << < 8 9 10 11
Autor RE: Pentos
Renly Baratheon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 197

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2014 21:34
Renly wpadł do wody, ale na swoje szczęście umiał pływać i póki co unosił się na wodzie, czekając aż ktoś wciągnie go na pokład.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Diego
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Joel Rothschild

Postów: 728

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2014 21:34
Tyrion mimo swej roztropności, w początkowych chwilach walki nie wiedział gdzie się podziać. Kręcił się z miejsca w miejsce, potrącany wśród paniki przez innych. W pewnym momencie chciał po prostu oddalić się pod pokład by odnaleźć zakupiony w Braavos niewielki miecz i pomyśleć nad możliwością obrony. Niestety został uderzony maczugą przez nieuważnego Krittaga, po tym gdy ów wyprowadził zbyt mocne uderzenie, które zabiło jednego z napastników a Tyriona powaliło nieprzytomnego na pokład.
Szybko się jednak pozbierał i podniósł na nogi. Wciąż jednak kręciło mu się w głowie. Ruszył w kierunku schodów wiodących pod pokład, lecz po drodze spotkał Cersei z valyriańskim mieczem. W wyniku urazu nie rozpoznał jednak siostry.
- Jaimie! Na wszystkie kurwy Westeros, jak się cieszę że cię widzę! Cokolwiek się dzieje, nie jest dobrze. Wiedziałem że nie można nikomu ufać. Poczekaj, znajdę tylko miecz i dołączę do twego boku.


A ten kto przetrwa, zostanie Mistrzem...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Walder Frey
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 278

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2014 21:48
Tymczasem Frey znalazł się w pobliżu szalupy. Mimo swojego podeszłego wieku sprawnie zszedł po drabince na dno łódki, po czym złapał za wiosła i zaczął płynąć w stronę niewielkiej wysepki, której mroczny zarys dało się dostrzec w księżycowej poświacie.
Walder nie zauważył jednak Renly'ego który unosił się na wodzie niczym boja. Toteż nagle łódka uderzyła w ciało Baratheona, a Frey omal nie wypadł z tego powodu za burtę.



Edytowane przez Walder Frey dnia 10-11-2014 21:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 10-11-2014 22:03
Dzięki ambitnej walce Jonowi i kilku walczącym z nim rycerzom udało się utworzyć coś w stylu linii frontu. Właściwie wyglądalo na to, że szalupa była w zasięgu waszego skoku. Wystarczylo tylko utworzyć zwartą grupę...



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 10-11-2014 22:20
Wchodząc po schodach natknęłam się na krasnala. Najwyraźniej wziął mnie za naszego brata. Na dźwięk jego imienia ukłuło mnie w sercu. Kiedyś, gdy byliśmy dziećmi, ludzie często nas myli, kiedy przebierałam się w ubrania Jamiego. Nie zamierzałam czekać na Tyriona. Prawdę mówiąc miałam nadzieje, że zginie w trakcie bójki na pokładzie. Ach, dlaczego to nie Jamiego mam za towarzysza?!




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Renly Baratheon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 197

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2014 22:30
Renly po zderzeniu z łódką lekko się podtopił i gdy w końcu wypłynął na powierzchnię ciężko oddychał, kaszlał i wypluwał wodę. Zauważył jednak, że w łodzi siedzi stary Walder.
- Lordzie Frey, pomóż mi, a nie pożałujesz!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2014 22:32
Nymeros w końcu przedarł się do Jona. Młody Sand dzięki włóczni walczył skutecznie i bezpiecznie. Jego broń miała długi zasięg, a przeciwnicy wykazywali brak doświadczenia w walce z takim orężem.
- Musimy się przebić.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Walder Frey
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 278

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2014 22:44
Frey w ciemnościach nie bardzo widział, z kim ma do czynienia. Każdy jednak, kto nie był nim, był wrogiem. Walder zamachnął się swoją laską, celując prosto w głowę Renly'ego.
Precz! Lord Frey tak łatwo się nie poddaje! - sapał, okładając Renly'ego laską.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Diego
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Joel Rothschild

Postów: 728

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2014 23:04
Tyrion szczęśliwie dotarł do swojej kajuty i z kuferka wyciągnął podłużny, cienki mieczyk. Broń taka, choć o wyglądzie dziecinnej zabawki, była popularna wśród braavoskich rzezimieszków i odpowiednio wykorzystana była skuteczna. Choć Tyrion nie posiadał doświadczenia ani umiejętności w walce, w obliczu zagrożenia postanowił zrobić co w jego mocy i co najwyżej zginąć honorowo. - U boku Jaime'a... - mruknął do siebie.
Wrócił więc na pokład i wywijając mieczykiem podbiegł do ubranej po męsku siostry wołając:
- Walczmy i zgińmy razem niczym dwa braterskie lwy! Niechaj bardowie ułożą o nas pieśń, a piastunki niech opowiadają o nas legendy dzieciom!


A ten kto przetrwa, zostanie Mistrzem...

Edytowane przez Diego dnia 10-11-2014 23:06
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2014 23:09
Astrid nie wiedząc co się dzieje siedziała w kajucie. Bardzo się bała będąc sama i nie wiedząc czemu pobiegła na pokład gdzie ujrzała bitwę pomiędzy różnej maści wojakami. Po chwili ujrzała jednak szalupę i postanowiła ruszyć w jej stronę mając nadzieję, że nikt jej po drodze nie zabije.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 11-11-2014 01:13
Ostrożnie wyjrzałam na pokład. W tym momencie pod moje nogi upadł jakiś ciężko ranny marynarz. Odruchowo cofnęłam się, ale jego napastnik już pobiegł dalej. Przestąpiłam konającego i bijącym sercem rozejrzałam się po pokładzie, który powoli robił się śliski od krwi walczących. Okrzyki i jęki przerywały nocną ciszę. Zauważyłam na wodzie łódkę i jakieś dwie postacie, jedną wewnątrz, drugą na zewnątrz. Wlokąc ze sobą miecz, który ledwie trzymałam w obu dłoniach, skierowałam się w stronę szalupy, mając nadzieję załapać się na bezpieczny transport. Zauważyłam jakiś cień przemykający także w stronę łodzi i mocniej ścisnęłam miecz.
To tylko Astrid. - szepnęłam, gdy księżycowe światło oświetliło na chwilę postać kobiety.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 11-11-2014 01:48
Tymczasem łucznicy ze statku Targaryenów zrobili coś pozornie dziwnego, a mianowicie wystrzelili ostatnie 3 strzały, jakie mieli, w powietrze. Nie łudźcie się jednak, że to dobrze dla Was. W istocie był to znak dla posiłków zgromadzonych kawałek dalej, że potrzebna jest odsiecz. Dwa kolejne statki ruszyły w Waszym kierunku na polecenie rycerza ubranego w pełną zbroję, który dowodził akcją ze statku, z którego dokonano abordażu. Widać było, że był bardzo nerwowy - ale nic dziwnego, skoro garstce pasażerów udało się przejąć jego szalupę ratunkową.

Cel: W sumie i tak macie przejebane.



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 11-11-2014 01:50
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Renly Baratheon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 197

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-11-2014 13:02
Renly czekał w wodzie na ratunek. Było mu jednak bardzo zimno, więc by się rozgrzać postanowił trochę się poruszać. Złączył nogi i pływał tak, wyobrażając sobie, że jest syrenką.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-11-2014 13:05
Nymeros zobaczył Astrid biegnącą w stronę szalupy. Postanowił opuścić zwarty szereg utworzony przez defensorów, by jej pomóc.
- Osłaniam Cię!
Kobieta miała szczęście, że Sand postanowił jej pomóc, gdyż w jej kierunku biegło już dwóch osiłków. Dornijczyk pokonał obu rywali, jednak poczuł ukłucie w lewym barku - jeden z rywali skaleczył go końcem miecza. Mężczyzna pomógł jednak dotrzeć Astrid do szalupy.




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pentos
Jon Connington
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 13

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-11-2014 14:55
Gdybyście mieli czas na obserwowanie statku Aerysa, zauważylibyście, że rycerzem dowodzącym poczynaniami marynarzy nie jest byle kapitan królewskiej floty, lecz sam Jon Connington - prawdopodobnie jedyny człowiek, któremu Szalony Król ufa, Królewski Namiestnik i prawa ręka króla we własnej osobie.
- Nie mogą nam uciec! Nie tym razem! Nie zapłacę za Waszą głupotę swoją głową - krzyczał, mając zapewne na myśli "obietnicę", jaką złożył mu Król, jeśli nie dopełni swego zadania.

To na jego polecenie zbliżyły się do Was dwa kolejne statki. Na pierwszy rzut oka wyglądały na standardowe żaglowce, jednak z bliska dało się zauważyć różnice. Były masywniejsze, wykonane z mocniejszego drewna. Mniej sterowne, także abordaż nie wchodził w grę. Postrach jednak stanowiły dwie olbrzymie katapulty ustawione na każdym z nich.

Connington czekał do ostatniej chwili z ich użyciem. Miał dostarczyć jak najwięcej żywych jeńców, tak, aby Król osobiście się z nimi rozprawił. Jednakże lepiej stwierdzić, że wszyscy zginęli w walce, niż zwiali jego prywatną szalupą, dlatego musiał zaryzykować.

- Ognia! - wrzasnął i dwie kamiennie kule wystrzeliły w Waszym kierunku. Jedna z nich chybiła, lecz druga uderzyła w statek, który zakołysał się potężnie i zaczął tonąć. Kolejne dwa pociski dopełniły dzieła zniszczenia. Statek rozsypał się na kawałki, które trafiły także w szalupę i wywróciły ją do góry nogami.

Wszyscy tracicie przytomność.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 11 z 11 << < 8 9 10 11
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum