Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:24:17 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 28: Gra o Tron - Archiwum | Mistrz Przetrwania 28: Gra o Tron
Strona 6 z 35 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Autor RE: Westeros
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-11-2014 00:46
/ odpadlem czy nie?smiley

Gdy Krittag zobaczył coś co Nimierosz nazwał zdobyczą, postanowił się przejść i zdobyć jakiś konkret. Odszedł niepostrzeżenie, ale powrócił z przytupem, włócząc za sobą coś w stylu renifera. Był umazany jego krwią, która kapała z rozciętej kolcami skóry.
- Mięso z rogatych koni najlepsze - oświadczył, wrzucając zwierza do ognia (ci zręczniejsi mogli uratować pieczonego ptaka i kicaka, które w innym wypadku zostały zgniecione reniferem Krittaga). - Ja to tam kiepski kucharz, mógłbym już jeść, ale jak chcecie to go podziabajta po swojemu - pozwolił i usiadł koło towarzyszy.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 23-11-2014 13:03
"jeden bez oka, drugi bez ucha, stracili je podczas jatki o karczmę po ojcu, którą i tak dostał ten trzeci" smiley

Lion, nie, chociaż wyników rady jeszcze nie było smiley

---

Baelish tymczasem usiadł obok Tywina, przeżuwając powoli spory kawał mięsa. Patrzył się w ogień tak, jakby szukał w nim odpowiedzi.
- Zastanawiam się, co zastaniemy w Stolicy, mój drogi lordzie - rzekł powoli, mając świadomość, że inni mogą go podsłuchiwać. - Sporo zainwestowałem w efekty naszej podróży. Sfinansowałem nie jeden statek i nie jeden kupiecki wóz... Lecz ostatecznie, wszystko zawierzyłem losowi. Czyż nie? - skończył, spojrzawszy wymownie na Lannistera.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-11-2014 13:56
Nymeros zdjął z prowizorycznego rusztu (zrobionego z kija!) mięso ptaka i królika, po czym pociął je nożem na mniejsze porcje i podał zgromadzonym przy ogniu. Wcześniej udało mu się nawet zebrać trochę ziół, którymi przyprawił posiłek.
- Smacznego.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 23-11-2014 14:57
Trzymałam mięso, z którego kapał tłuszcz i patrzyłam na nie powątpiewająco. Mój żołądek był jednak wystawiony na zbyt ciężką próbę i po chwili namysłu wgryzłam się w kawałek królika, nie bacząc ani na konwenanse, ani na ściekający po dłoniach tłuszcz. Po tak długim poście mięso wydawało się być najlepszym, co do tej pory jadłam. Podskoczyłam lekko, gdy Krittag wrzucił do ognia jakiegoś wielkiego zwierza. Mi jednak wystarczał mój kawałek królika.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-11-2014 15:17
Krittag zrozumiał, że nikt nie tknie ani nawet nie podziękuje mu za tak cenną zdobycz. Nic nie mówiąc zaczął jeść renifera, a inni jak wolą skrawek jakichś gryzoni to trudno.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 23-11-2014 15:39
Przerwałam na chwilę jedzenie i popatrzyłam z lekkim niesmakiem, jak dzikus pochłania surowe mięso, odrywajac kawały zębami. Następnie dokończyłam swojego królika i zaczęłam oblizywać palce z tłuszczu.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-11-2014 15:48
Nymeros w sumie z chęcią spróbowałby kawałek pieczonego mięsa renifera, ale nie chciał go brać bez pytania. smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 23-11-2014 16:00
Zaczęłam się zastanawiac nad spróbowaniem rogacizny, która przyniósł dzikus. To, w jaki sposób jadł Krittag było obrzydliwe. W dodatku ta obrzydliwe, że aż fascynujące. Przyglądałam się, jakbym spotkała jakąś całkiem nieznaną dotąd istotę.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-11-2014 16:08
Patrzyli na niego jak na dzikiego wilka, który rozszarpuje padline. Pewnie według ich zasad powinien konsumowac przy użyciu noża i widelca, ktore widział na oczy ze dwa razy w życiu. Gdy urwał mu się całkiem niełykowaty niepokrwawiony niesurowy kawał, rozdzielił na dwoje i rozdał Nimieroszowi i tej burżujskiej dziwce.
- Dobre- zarekomendował powtórnie z tłuszczem ściekającym mu po brodzie.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 23-11-2014 16:17
Z lekkim wahaniem sięgnęłam po kawał mięcha. Zanim jednak przystąpiłam do konsumpcji jeszcze przez jakąś chwilę próbowałam pozbyć się uczucia obrzydzenia. Zdawałam sobie sprawę z tego, że teraz, siedząc tu i ogryzając na wpół surowe mięso, niewiele się różnię od tego śmierdziela z dzikich krain. Z tą świadomością z trudem przełknęłam pierwszy kawałek, ze zdziwieniem stwierdzając, że właściwie jest całkiem smaczny.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-11-2014 16:22
Nymeros postanowił postąpić bardziej godnie i cywilizacyjnie, więc odkroił nożem kawał mięsa, a potem nabił go na zaostrzony kij i dokładnie upiekł, dzięki czemu mięso nie było surowe, a dodatkowo straciło nadmiar tłuszczu.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-11-2014 16:36
Krittag dostrzegając pewną różnicę z jaką Dornijczyk i Lannisterka zabrali się za renifera uśmiechnął się lekko- to Nimierosz wciąż zachowywał maniery, a ta niby wielka lejdi jadła bardziej po krittagowemu. Dodatkowo wyraźnie jej to smakowało, co dzikus uznał za jej porażkę, a swój triumf. Teraz jako główny stanowiciel dobrobytu i żywiciel stada będzie mógł ją w swojej opinii legalnie i zasłużenie w nocy "odwiedzić" gdy nadarzy się okazja. Śmiejąc się po swojemu rozdał kolejne kawały, które Nimierosz pewnie se powygrzewa, a Cersei weźmie prosto do buzi dowodząc tym samym swojej naturze, nieopakowanej w błyszczące kiecki i sztuczne formułki i gesty jakby była conajmniej Beatą Tyszkiewicz.
Edytowane przez Lion dnia 23-11-2014 16:40
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 23-11-2014 16:47
Nieświadoma Krittagowych przemyśleń, oparłam się o pień drzewa i przymknęłam oczy. Właściwie to już się najadłam. Ogień dawał przyjemne ciepło, a ja byłam zmęczona podróżą. Dobrze byłoby się chociaż trochę przespać. Spojrzałam na płaszcz Renly'ego. Żałowałam, że takiego nie mam, by okryć się nim w nocy.
Widzieliście gdzieś Joffreya? - zapytałam średnio zainteresowana losem swojego syna. Jakiś czas temu poszedł polować i nadal nie wrócił...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-11-2014 17:03
Astrid po tym jak oddaliła się wcześniej za potrzeb w krzaki odczuwała teraz tego skutki. Dopadła ją jakaś dziwna wysypka przez co nie mogła siedzieć i dla niepoznaki chodziła wkoło ogniska jedząc przy okazji mięso upolowane przez innych. Zastanawiała się też ile jeszcze będę siedzieć w tym przeklętym lesie gdyż najbardziej marzyła teraz o gorącej kąpieli i wygodnym łóżku.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Rodrik Rivers
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 115

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-11-2014 18:02
Bez dłuższego odpoczynku zmierzaliśmy na południe. Bałem się całej tej grupy spotkanej w Stolicy, bo zapewne wielu miało chrapkę na zaprowadzenie porządku w doprowadzonym do ruiny mieście, a nie wyglądało na to, żeby karczmarz działał sam. Spojrzałem na pergamin przede mną. Zżerała mnie ciekawość, i w pewnym momencie miałem go po prostu wziąć i otworzyć, ale starałem się przestrzegać pewnych zasad. Zasad, które odrzuciła większość ludzi w obecnych czasach. Być może Tywin Lannister był zamieszany w morderstwo, być może nawet w pożar, mógł też nie mieć z tymi wydarzeniami nic wspólnego, ale dysponował godnymi pozazdroszczenia układami i był przydatny. Cokolwiek z tego było prawdą, jako posłaniec nie miałem nic do stracenia.
Dotarliśmy na skraj lasu. Zaplanowaliśmy tam też postój, w razie gdybyśmy nie znaleźli adresata listu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Renly Baratheon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 197

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-11-2014 19:28
Renly zainteresował się pytaniem Cerse, gdy usłyszał o jej synu.
- Nie widziałem Twojego syna, ale czy może przypadkiem jest podobny do Twojego brata?
Baratheon na samą myśl o przystojniaku spocił się jak maratończyk po zakończonym biegu.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 24-11-2014 12:13
Skrzywiłam się nieco. Jeśli masz na myśli Jamiego, to owszem, ma tak samo jasne włosy i oczy. - odpowiedziałam., rozgladając się. Moglibyście go poszukać? Nie wiem, czy nie spotkało go coś złego. Długo nhie wraca... - zaczęłam się lekko martwić. Najpierw przepadł Jamie, teraz mój syn. Dlaczego nie mogło się to stać z Tyrionem?




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Rodrik Rivers
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 115

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2014 12:25
Po dłuższej wędrówce przez las usłyszeliśmy znajome głosy. Zapłaciłem najemnikom za pomoc i odesłałem ich do domów, po czym zsiadłem z konia. Dotarłem pieszo do grupy możnych. - Gdzie jest Pan Lannister? - spytałem stanowczo całej grupy. Postanowiłem nie opowiadać o Stolicy póki nie dostarczę przesyłki.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 24-11-2014 13:38
Nastał ranek. Wszyscy dopiero co się przebudzili, gdy Rodrik przybył do obozu zgromadzonego wokół wygasającego ogniska. Jedynie Tywin Lannister z Joffrey'em udali się jeszcze przed świtem na polowanie. Najwyraźniej Tywin uznał, że musi się wziąć za wychowywanie wnuka, skoro jeden z jego synów zaginął, a drugi, cóż, jest karłem. Ale to była tylko opinia Baelisha.

Petyr wzdrygnął się, gdy dostrzegł bękarta.
- Lannister? A nie masz nam przypadkiem czegoś do przekazania, chłopcze? - zapytał. - Z Lordem Tywinem porozmawiasz sobie później. Aktualnie jest na polowaniu ze swoim wnukiem, ale niedługo powinien wrócić, o ile Faraday się pojawi.





The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Rodrik Rivers
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 115

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2014 13:55
Nie mrugnąłem nawet na jego protekcjonalny ton. Dać się sprowokować komuś takiemu to tak, jak nadstawić policzek pod uderzenie. Przez chwilę zastanawiałem się, jak to wszystko rozegrać: czy zachowywać się jak dziecko i obrazić się, nic nie mówiąc, czy wyklepać wszystko, bo na byciu posłańcem moja rola się kończyła? - Stolica jest zniszczona przez ogień. O reszcie najpierw mam porozmawiać z Lordem Tywinem. - odpowiedziałem spokojnie i zacząłem wiązać konia do drzewa.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 6 z 35 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum