Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:25:02 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 28: Gra o Tron - Archiwum | Mistrz Przetrwania 28: Gra o Tron
Strona 2 z 35 < 1 2 3 4 5 > >>
Autor RE: Westeros
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 12-11-2014 23:09
Napalony najemnik Targaryena pogładził mój policzek swoim paskudnym łapskiem, Odruchowo odwróciłam twarz z grymasem niechęci.
Bron! To może poczekać! - zakrzyknął jakiś jego kompan i wskazał na butelki wypełnione ale. Mój oprawca na szczęście się skusił, przez co odetchnęłam z ulgą.
Zaczekasz tu na mnie, złociutka. - powiedział i poczłapał uraczyć się alkoholem.
Panicznie zaczęłam szarpać więzy. Musiałam się jakoś uwolnić, zanim skończą...


/dobra, ja nie będę się sama gwałcić, bo to trochę bez sensu, jakiś GM ewentualnie mógłby się pokusić smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-11-2014 23:18
Astrid nie mając lepszego pomysłu(a kreatywności nigdy jej nie uczono) padła na ziemię, zamknęła oczy i zaczęła udawać martwą. Może mnie zostawią jak tak będę leżeć przez kilka godzin - pomyślała sobie kobieta.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Renly Baratheon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 197

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-11-2014 19:32
Renly przejął się tym co mówi Tyrion, jednak zinterpretował słowa karła kompletnie inaczej. Baratheon zwrócił się do żołnierzy.
- Zostawcie Lorasa! Jak coś to zgwałćcie najpierw mnie, skoro kogoś musicie.
Renly uznał, że to świetny pomysł, takie 2w1. Uratuje cnotę Lorasa i jednocześnie sam zazna odrobinę przyjemności.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Eddard Stark
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miley Cyrus

Postów: 146

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-11-2014 20:39
Cersei leżała na ziemi i szamotała się z więzami. Była na uboczu, właściwie poza obozem, ponieważ strażnicy zaciągnęli ją tam w wiadomym celu. Odkąd odeszli do namiotu, leżała na ziemi całkiem sama.

W pewnym momencie usłyszała jednak cichy, męski głos szepczący jej do ucha.
- Cicho. Nie mam czasu na wyjaśnienia. Chodź za mną.
To Eddard Stark chował się za krzakiem przed wzrokiem strażników. Pomógł jej rozwiązać ręce i ruszył wgłąb ciemnego lasu.

/Możecie to zauważyć, tylko się nie zdradzajcie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-11-2014 21:12
Nymeros zobaczył jak ktoś (nie rozpoznał kto) rozwiązuje Cersei i znika za drzewami. Sand postanowił być cicho i czekać na to, aż i jemu ktoś pomoże.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Walder Frey
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 278

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-11-2014 21:30
Walder Frey był związany już drugi raz w ciągu ostatnich kilku dni. Nie sądził, by pomógł mu ktoś z jego towarzyszy, których zresztą już raz zdradził. Mógł to zrobić i drugi raz.
Hej ty! - szepnął do siedzącego najbliżej wartownika. Podejdź tu.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 13-11-2014 21:35
Nagle jakaś przysadzista postać wyłoniła się z ciemności. Zdusiłam w sobie krzyk przerażenia, gdy zobaczyłam Neda. Choć nie lubiłam tego ponuraka, jego widok ucieszył mnie jak nigdy. Stark po cichu rozwiązywał moje dłonie, a ja zerkałam niespokojnie w stronę biesiadujących strażników. Po chwili byłam wolna. Z bijącym sercem ruszyłam w ciemność za moim wybawcą.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Eddard Stark
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miley Cyrus

Postów: 146

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-11-2014 23:57
Nie minęła nawet minuta, gdy Eddard dotarł do pięciu zbrojnych - części jego straży, która razem z nim została w Pentos. Od razu zwrócił się do Cersei:
- Na pytania miejsce będzie później. Nie mamy dużo czasu, więc posłuchaj mnie uważnie. Jest nas o wiele mniej niż wartowników Conningtona, ale jeśli zadziałamy z zaskoczenia, może nam się udać uciec. Potrzebujemy jednak, żebyś zrobiła dwie rzeczy.
Podał jej malutki sztylet z wygrawerowanym wilkiem na rękojeści.
- Po pierwsze przetnij więzy na nogach i rękach naszych ludzi, żeby mogli uciec oraz poinformuj ich o sytuacji. A po drugie - musisz w jakiś sposób zgarnąć uwagę wartowników, tak, aby byli skupieni w jednym miejscu. Wtedy będziemy mogli ich otoczyć.

Spojrzał jej prosto w oczy. Widział w nich błysk rozpaczy i nadziei, ale nie wiedział, czy może jej ufać. Pamiętał, że w trakcie Rebelii, Lannisterowie stanęli po stronie Króla.

- I jeszcze jedno. Wybraliśmy ciebie, lady, bo byłaś na uboczu i wiemy, że jesteś cwana. Jeśli jednak zrobisz jeden fałszywy ruch... To, niech bogowie mnie osądzą, upewnię się, żebyś w tym lesie spędziła wieczność.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Bernard Zielynski
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 83

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-11-2014 01:09
Bernard tymczasem obudził się. Po tym jak coś trafiło w figurę lwa na dziobie statku mężczyzna stracił na dość długi czas przytomność. Teraz zauważył jednak że nie jest związany. Może przez to, że jest kapłanem Pana Światłą, który jest wszechmocny - pomyślał lecz w głębi duszy wiedział, że uznano go po prostu za niedołężnego starca choć o dziwo Freya związali, a ten był jeszcze bardziej stary niż on. Widząc jednak, że sytuacja jest kiepska postanowił się nie wychylać gdyż ta zasada pozwoliła mu dożyć sędziwego wieku.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 14-11-2014 19:02
Zacisnęłam palce na rękojeści noża. Jak zwykle nie pozostawiono mi wyjścia. Skinęłam tylko lekko głową i odwróciłam się w stronę obozu. Od jego strony dobiegały coraz głośniejsze pijackie odgłosy. Może nie będzie tak trudno. Po cichu zaczęłam skradać się w stronę związanych jeńców.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Walder Frey
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 278

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-11-2014 23:39
Kiedy jeden z pijanych strażników poczłapał do Freya, Walder zrobił najprzebieglejsza minę, na jaką go było stać i zapytał:
Rycerzu! Chciałbym zamienić słówko z twoim dowódcą. - wyszeptał. Mam dla niego propozycję nie do odrzucenia.


/moge prosić o rozmowe z Connigtonem? smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Jon Connington
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 13

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-11-2014 01:29
Rycerz musiał być już trochę podchmielony, skoro przekazał propozycję dowódcy. Connington nie miał jednak nic przeciwko. Wiedział, kim są jego jeńcy i uznał, że warto z nimi porozmawiać. Wszak nie miał pewności, czy Król przyjmie go do swoich łask. Jeśli zwariował do reszty, może się okazać, że również jego skaże na stracenie - a wtedy Jon będzie potrzebował planu awaryjnego.

Był nieco zawiedziony, gdy owym skorym do współpracy lordem okazał się stary pederasta Frey. Skoro jednak już się do niego pofatygował, to postanowił go wysłuchać.
- Czego? - zapytał z najwyższą uprzejmością, na jaką było go stać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Derpsi
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 711

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-11-2014 00:13
Z emocji Gertowi zaburczało w brzuchu. Ale tak nie byle jak. Tylko tak porządnie, pierwszorzędnie, w całej swej okazałości i istocie burczenia. Zabrzmiało to jak siarczysty pierd, jednak (ku rozczarowaniu Osela, bo przecież tak mógłby przegonić od siebie ewentualnie niebezpieczeństwo, jak skunks) gaz ten był zupełnie bezwonny i swą historię roztoczył jedynie w oselowym żołądku.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Walder Frey
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 278

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-11-2014 19:08
Ekhm... - odpowiedział wyczerpująco Frey, po czym splunął na ziemię. Lordzie Connigtonie. chyba zostałem związany przez pomylkę. Nic nie łączy mnie z tymi ludźmi. - tu rzucił pogardliwe spojrzenie w stronę jeńców. Zawsze byłem wierny Targaryenom i z całego serca chcialbym słuzyć miłosciwie panującemu krolowi. - charczał swoim starczym głosem. Ci zdrajcy zwiazali mnie i zniszczyli mój okręt. Chętnie odpłacę im się z nawiązką. - złozył swoja propozycję Connigtonowi.


/panda ma chujową klawiaturę smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-11-2014 19:33
Nieważne jak to się stało, ale nie byłam związana. Wyjęłam nóż i rozwiązałam losową osobę, bo brakowało mi rozrywki.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Jon Connington
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 13

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-11-2014 20:34
Usta Conningtona wykrzywiły się w grymasie, który zapewne miał przypominać uśmiech. Zmrużył oczy z lekką pogardą.

- Znam takich jak Ty, Lordzie Frey. Płynących tam, gdzie wieje wiatr - odrzekł po cichu i bardzo powoli. - Z drugiej strony... w dzisiejszych czasach wyczuwanie wiatru jest bardzo pożądaną zdolnością. Jeśli więc twierdzisz, że nic cię nie łączy z tymi ludźmi i wylądowałeś na statku jako więzień... udowodnij to.

Powiedziawszy swoje, rzucił sztylet staremu Frey'owi pod nogi i bez słowa odszedł. Był ciekawy, jak zareaguje Walder. Gdyby faktycznie potrafił wyczuć wiatr, to uwolniłby się, uciekł i zaszył w jakiejś norze, aby przeżyć nadchodzący sztorm.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 16-11-2014 22:47
Ściskając nóż w dłoni, skradałam się w stronę jeńców. Zamarłam bez ruchu, kiedy zobaczyłam Connigtona, który ruszył się z miejsca. Pomyślałam,że odkrył moją ucieczkę, ale nie. On tylko szedł do starego Freya. Z ulgą wypuściłam powietrze i skierowałam się w stronę przeciwną od Freya. Zamierzałam uwolnić Nymerosa. Był on jedyną osobą, która mnie w tym momencie interesowała. Jeśli chodzi o Tyriona, to cóż... zamierzałam pozostawić go w rekach oprawców.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Walder Frey
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 278

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-11-2014 23:03
Frey spojrzał na sztylet, który wylądował pod jego nogami objętymi reumatyzmem. Na szczęście ręce związane miał z przodu, udało mu się zatem, pomimo łupania w krzyżu, dosięgnąć sztyletu. Pocąc się i sapiąc zaczął przepiłowywać nim liny swoich rąk, a następnie nóg.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Derpsi
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 711

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-11-2014 23:52
Zastanawiał się, czy i on dostanie sztylet, żeby móc się rozwiązać.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Jon I Targaryen
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 47

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2014 01:02
Snow jechał na olbrzymim wilkorze pomiędzy ośnieżonymi pagórkami. Łapy z każdym uderzeniem wznosiły biały puch w powietrze, tworząc białą smugę za lodowym rycerzem. Minął Winterfell - olbrzymią fortecę wzniesioną z czystego lodu. Nagle jednak wzgórza przerodziły się w olbrzymie góry, których czubki popękały, wypluwając z siebie gorącą lawę. Wulkany stanęły przed nim niczym ściana, a ogień rozgrzał ziemię do czerwoności. Wtem poczuł, że się unosi, zaś gorące, stojące powietrze przeciął wiatr utworzony przez łopot skrzydeł. Wilkor przerodził się smoka. Ziejący ogniem przeleciał ponad wulkanami, a w oddali mieniła się olbrzymia, czerwona forteca, tańcząca niczym płomyki na tle morza. Już miał do niej dolecieć, już miał wylądować na czubku najwyższej wierzy... gdy forteca pod wpływem smoczego ognia obróciła się w miałki, spalony proch, a on obudził się wśród zapachu zgniłych ryb.

Pośród nich, na wozie, spędził ostatnie dni podróży, całkiem nieprzytomny. Teraz obudził się. Pierwsze co zauważył, to leżącą obok niego Lysę Arryn. Spała, spętana więzami. Od razu uświadomił sobie, że musieli zostać pojmani przez wroga. Potem jednak ujrzał Waldera Frey'a, którego ręce były wolne. W zamian jednak chodziło za nim niczym cień dwóch Targaryeńskich żołnierzy. Ciekawego dlaczego dziad był wolny? Przecież związanie było łatwiejsze. Inni ludzie odpoczywali oparci o pnie drzew. Stary kapłan, Lannisterska pani rozglądająca się z zainteresowaniem dokoła, otyły rycerz i jego siostra, Arya...

Co? Arya? Przetarł oczy. To niemożliwe. Spojrzał jeszcze raz. Od razu zapomniał o bólu. Wstał i podszedł do niej. Zajęta była rozwiązywaniem osiłka z księżycowych klanów. Patrzył i nie wiedział, czy to umysł znowu mu płata figle? Czy to możliwe? Może to tylko ktoś podobny? Nie był w stanie nic powiedzieć. Jedyne, co z siebie wydawał, to odór podgniłych ryb, z którymi spędził ostatni dzień.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 35 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum