Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 17:26:28 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 28: Gra o Tron - Archiwum | Mistrz Przetrwania 28: Gra o Tron
Strona 16 z 35 << < 13 14 15 16 17 18 19 > >>
Autor RE: Westeros
Walder Frey
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 278

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2014 15:56
Frey tymczasem siedział za barem. Widział, że eunuch i stary dziad są zajęci własnymi sprawami, dyskretnie wsunął do kieszeni bogato zdobiony nóż, który znalazł pod ladą. Na pewno się przyda. Kiedy zorientował się, że rozróba cichał, wyjrzał na zewnątrz. Zobaczył Renly'ego, który chodził po izbie i wbijał swój miecz w odbyty poległych. Walder zareagował na to jedynie uniesieniem brwi. Następnie wyszedł ze swojej kryjówki i zrobił minę, jakby to on był tutaj największym bohaterem na placu boju.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Jon I Targaryen
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 47

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2014 15:57
Jon obserwował całą sytuację przez uchylone drzwi, które pozostawił Krittag. Doskonale rozumiał, co tutaj się dzieje, z wyjątkiem jednej części - dlaczego Cersei myliła Krittaga akurat ze swoim bratem, a nie zmarłym Banefortem, z którym ponoć spłodziła swoje dzieci. Czyżby plotki były prawdziwe...?

Stał więc z rozdziawioną gębą, tak jakby to on chciał wziąć do dzioba. Gdy Cersei uderzyła dzikusa, początkowo chciał wparować do pokoju i zażegnać konflikt. Jednak gdy Krittag zaczął ją obmacywać... Nie mógł ulec pokusie i czekał, obserwując dalszą kompromitację ostatniego potomka wielkiego Tywina Lannistera.
Edytowane przez Jon I Targaryen dnia 06-12-2014 16:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 06-12-2014 15:58
Jak śmiesz! - Cersei była oburzona i to nie z powodu macania, ale dlatego, że Krittag porównał ją do jakiejś baby jagi. Lepiej mnie puść, bo inaczej mój ojciec się o wszystkim dowie. - zagroziła tym razem naśladując ton Draco Malfoya.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2014 16:10
Krittag śmiał się znów, Cersei była naprawdę urocza, ale na chwilę oniemiał bo w szparze niedomkniętych drzwi zauważył błysk oczu. Trzymając wciąż Cersei "w garści" przesunął się w kierunku drzwi i rozwarł je kopnięciem.
- Kto to kurwa w ogóle jest? - powiedział, bo jakiś dzieciak najwyraźniej ich podglądał. Wyglądał jak nastolatek tylko że jakiś brodaty. Chyba nawet go widywał już, ale to i tak za mało żeby go kojarzyć. - Pomóż mi ją przywiązać do łóżka albo won i biegaj odpierać motłoch z widłami - zarządził.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2014 16:11
Nymeros kiwnął Starkowi ze zrozumieniem, ale i tak wolał stać na warcie. Sand zobaczył jednak, że skądś pojawił się stary Frey.
- O, Lord Walder. Przegapiłeś potyczkę...



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Jon I Targaryen
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 47

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2014 16:14
Jon wpadł jak śliwa w kompot Kuśka w odbyt Renly'ego.
- Ja... tylko miałem przekazać, od... od lorda Starka... - zaczął się jąkać, lecz zabrakło mu słów.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2014 16:19
- JA NIE MAM CZASU NA TAKIE WYBRYKI - wkurwił się już porządnie i chwycił wolną ręką tego szczyla z dziewiczą brodą i zaciągnął go do środka, drzwi zatrzaskując nogą. - Wiąż no ją albo ja cię zwiążę i zamkne w szafie - pogroził, wciąż trzymając go za łachy i trzęsąc nim w rytm wypowiadanych słów. - Rozejrzyj się, na pewno gdzieś tu są jakieś sznury a jak nie to dawaj swój pas.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 06-12-2014 16:27
Ani się waż, bękarcie! - pogroziła Cersei robiąc bardzo gniewną i groźną w jej mniemaniu minę. Tylko spróbuj, a Joffrey zrobi sobie z ciebie tarczę strzelniczą!




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Jon I Targaryen
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 47

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2014 16:29
Snow był w szoku. Nie może tego zrobić. Nie może się znowu skompromitować przed ojcem. Nie myślał już nawet o gniewie Lorda Tywina, gdyby dowiedział się o takim czynie. Przed oczami miał Eddarda, który każe go za to, że przez niego zginął Tyrion, a Cersei została zgwałcona.
- Ale Lord Stark... kazał, żeby wszyscy zebrali się w piwnicy, bo... Maester Pycelle... - mówił dalej, choć ze strachu przed gniewem dzikusa chwycił już jakiś pas powieszony na szafie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Walder Frey
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 278

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2014 16:29
Walder usłyszał powitanie Nymerosa. Ruszył w jego kierunku, lecz po drodze potknął się o coś, a mianowicie wiadro, które poleciało wcześniej w ich kierunku. Ponieważ Frey podsłuchał wcześniej rozmowę Sanda z Cersei, zwrócił się do Dornijczyka w te słowa:
Spójrz, Nymerosie. To chyba wiadro z valyriańskiej stali.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2014 16:35
- Morda sukwo!!! - wydał z siebie dziki wrzask i potrząsnął tą ręką od Cersei ponieważ zaczynała pyskowac. - Dobra dobra master flamaster nie wiem o kim gościu mówisz tylko chwytaj ten pas, właśnie ten i wiąż jej dłoń do poręczy łóżka - nakazał i odpechnął Cersei, która przeleciała metr i wylądowała na łóżku. - Jak zrobisz szybko co mówię to może pozwolę ci też zamoczyć. Jeśli wiesz o co kaman - mówił do niego, bo nie był pewien czy taki nieudacznik wiedział o co kaman. Sam doskoczył do lannisterki i wiązał jej drugą rękę swoim pasem.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 06-12-2014 16:42
Cersei zaczęła piszczeć i wierzgać nogami. Zastanawiała się, czy tam na dole wszyscy zostali zabici, czy tez są całkiem głusi. Udało jej się nawet zasunąć Krittagowi kopa w krocze. Snow, ty bękarcia cipko, idź na dół do mojego ojca! - krzykneła do dzieciaka, który, tak jak podejrzewał dzikus, z pewnością nie wiedział nawet, "gdzie się wkłada".




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Jon I Targaryen
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 47

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2014 16:44
Snow doskonale wiedział o co kaman, lecz była to jedynie wiedza teoretyczna i na pewno nie chciał przeżyć swojego pierwszego razu z Lannisterką, w dodatku tyle starszą od niego. Miała już tylu partnerów. Pewnie ma cipę jak wiadro, pomyślał i pochłonięty przez te głębokie rozważania automatycznie zaczął przywiązywać Cersei. Opamiętał się dopiero wtedy, gdy wspomniała ona o swoim ojcu.
Edytowane przez Jon I Targaryen dnia 06-12-2014 16:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2014 16:49
- Ostra z ciebie lwica! A ty Śnieżynko wejdziesz pierwszy tylko się pospiesz zanim się tu zleci cały motłoch!!! - krzyczał, nareszcie wszystko wracało na odpowiednie tory. - Wiąż do końca i możesz napocząć - pozwolił młodszemu w geście wdzięczności. Domyślał się, że potrwa to może kilkanaście sekund, ale przynajmniej tylko rozwścieczy to Cersei, której ostateczną porażką będzie ponowna "randka" z Krittagiem chwilę później.
Edytowane przez Lion dnia 06-12-2014 16:51
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 06-12-2014 16:49
Cersei wydawało się, że Snow ochłonął, gdy nazwała go "cipką". Widocznie jego czarni towarzysze z Muru też tak na niego wołają.

Lanisterka postanowiła wejsć na drogę dyplomacji, skoro droga walki zawiodła.
Dam ci złoto. - zaoferowała Krittagowi. Tylko nie każ mi tego robić z bekartem Eddarda. - z jakichś powodów ta wizja była dla niej jeszcze bardziej obrzydliwa niż Krittag, który pod warstwą brudu nieco bardziej przypominał mężczyznę.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 06-12-2014 17:05
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Jon I Targaryen
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 47

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2014 17:09
Snow, który nagle doznał daru czytania w myślach, nie wiedział, o co chodzi Cersei - przecież nigdy nie był na Murze. Ojciec spłodził go w trakcie przegranej wojny, po której od razu udał się z nim i całą rodziną na wygnanie do Wolnych Miast.

Cersei była już przywiązana, więc teoretycznie przyszła jego kolej, aby robić swoje. Może nawet przystałby na propozycję Krittaga, lecz nagle uświadomił sobie straszną rzecz. Lannisterka w ogóle go nie podniecała.

Wtedy też całkowicie "oprzytomniał" i zwrócił się do dzikusa:
- Nie. Nie chcę tego. Nie mogę tego zrobić i ty też nie możesz. Musimy udać się do piwnicy - skwitował i wiedząc, że w ewentualnej potyczce nie ma z Krittagiem żadnych szans, próbował wyjść z pokoju. Jednak drzwi był zamknięte.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2014 17:20
- Tak tak, zaraz zejdziemy, za chwileczkę. Nie chcesz nic to spadaj. Co jest do kurwy nędzy z tymi drzwiami? - nie wiedział czy się zatrzasnęły, czy ten człowiek po prostu nie umie ich otworzyć. - Umowa stoi - odparł też Cersei widząc, że Śnieżynka nic z nią nie zdziała. - Szczegóły później... A ty wyjdźże już - ponaglał bękarta.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 06-12-2014 17:24
Cersei po cichu liczyła, że gdy tylko Krittag wypuści Snowa, dzieciak od razu pójdzie zawiadomić o wszystkim jej ojca i Krittag nie zobaczy nawet grama złota, które mu obiecała, o ile nie zostaną zrobione z niego kajdany, w których skończy.
Teraz próbowała grac na zwłokę. To ty odwiedziłeś moją sypialnię na statku?




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Jon I Targaryen
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 47

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2014 17:24
Snow był zaskoczony, że dzikus pozwala mu sobie pójść... choć w sumie, to trochę mu pomógł. Wahał się, czy mu przeszkodzić, jednak wiedział, że sam nie da rady.

Popchnął drzwi ponownie przed siebie i tym razem się otworzyły. Wtedy też okazało się, co było powodem ich pierwotnego zaklinowania. Stał za nimi Eddard, który nasłuchując, co się dzieje w środku, oparł się o nie, uniemożliwiając ich otworzenie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Westeros
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2014 17:32
Zanim Krittag zdołał odpowiedzieć swojej niewolnicy, Snow wypadł przez drzwi. Za którymi jak się okazało był...
- Boromir??? Wiem, że nie gadaliśmy z rok odkąd zostałem wypędzony, ale jestem trochę zajęty więc mógłbyś dać mi chwilę zanim powiesz coś zbędnego? Dziękuję - odpowiedział sobie sam i dając dużego susa zamknął drzwi z powrotem. Niech tylko spróbuje je ktoś otworzyć...
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 16 z 35 << < 13 14 15 16 17 18 19 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum