Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 05 2024 08:55:33 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny13:24:48
Otherwoman 2 days
chlaaron 1 week
Lincoln 3 weeks
mrOTHER 3 weeks
Diego 3 weeks
Flaku 8 weeks
shimano 9 weeks
Amaranta20 weeks
Andzia37 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 28: Gra o Tron - Archiwum | Mistrz Przetrwania 28: Gra o Tron
Strona 4 z 19 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Autor RE: Winterfell
Renly Baratheon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 197

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-12-2014 23:00
- Jasne, chodźmy do zamku.
Renly ruszył przed siebie i zastanawiał się jak przekonać Petyra do seksu analnego, najlepiej w trójkącie z Lorasem.
- Lordzie Baelish, jak wiele byłbyś wstanie zrobić i poświęcić dla władzy? - zapytał podchwytliwie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Winterfell
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 26-12-2014 23:05
smiley smiley

Baelish był zaskoczony tym pytaniem, gdyż wyglądało na bardzo mądre, a to do Renly'ego nie pasowało.
- Na pewno Krittaga, Cersei i tych resztę nieudaczników - odpowiedział ostrożnie, ale potem sobie przypomniał o grzecznościach. - I oczywiście wszystko inne, czego Jego Analność sobie zażyczy.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Winterfell
Renly Baratheon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 197

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-12-2014 23:08
- "Wszystko" powiadasz.
Renly uśmiechnął się, ale jeszcze nie wypalił z propozycją, a w zasadzie rozkazem dla Petyra. Wolał poczekać z tym, aż znajdą się w prywatnej komnacie.
- Może opowiesz mi coś o swoich burdelowych interesach? Chciałbym wiedzieć więcej o moim Namiestniku.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Winterfell
Eddard Stark
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miley Cyrus

Postów: 146

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-12-2014 23:10
Eddard pożałował, że nie zadbał o to, aby do wyprawy dołączyło więcej tak porządnych osób, jak Nymeros. Gdy się zbierali, wydawało mu się, że nazwiska lordów pociągną za sobą tłumy. Tymczasem okazało się, że o wiele cenniejsi okazali się bękarci.
Albo bękart. Mam nadzieję, że Jon jeszcze żyje.

Zdecydował się zmienić temat.

- Jeszcze na Wyspie, zapytałeś mnie o Innych. Co o nich wiesz? - zapytał z troską.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Winterfell
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-12-2014 23:11
Bernard widząc, że nikt nie garnie się do podróży poderwał smoka by na nim polatać gdyż z każda chwilą coraz bardziej się mu to podobało.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Winterfell
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-12-2014 23:18
- Szczerze mówiąc nic.
Nymeros odpowiedział zgodnie z prawdą. Nigdy nie słyszał o Innych, ale zaintrygowała go wzmianka o nich.
- Zobaczyłem jednak, że Ty coś wiesz, a szczerze mówiąc jesteś wyjątkowo wiarygodną osobą, Lordzie Stark. Chyba jedyną tutaj. A skoro Ty coś wiesz, oznacza to, że Inni istnieją naprawdę i nie można ich lekceważyć jak zrobili to pozostali.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Winterfell
Walder Frey
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 278

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-12-2014 23:18
Tymczasem Walder z wielkim namaszczeniem podniósł ukryty w lochach przedmiot. Była to laska ze srebrną rękojeścią w kształcie szakala. Kiedy pociągnął za rękojeść, z pustej obudowy laski wysunął się ostry miecz.
Aaaach, valyriańska stal... - zamruczał rozkoszczenie Frey przyglądając się igrającym na ostrzu odbitym płomieniom.


laska Freya:




Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Winterfell
Eddard Stark
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miley Cyrus

Postów: 146

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-12-2014 23:46
Ned odniósł wrażenie, że Sand chce mu się podlizać.
- Lord Baelish powiedziałby ci coś o Twoim zaufaniu do mnie - stwierdził, wspominając jego napaść na Daenerys. Miał wrażenie, że coś podobnego kiedyś mu się śniło, tylko to on był w roli ofiary.

- Nawet ludzie północy niewiele wiedzą o Innych - przeszedł do rzeczy. - Ostatni raz byli oni widziani kilka tysięcy lat temu i większość z nas uznała je za plotkę, bajkę dla dzieci, która ewoluowała przez lata. Z drugiej strony już długi czas nie widziano tak srogiej zimy, żeby Przesmyk wyglądał niczym Winterfell w trakcie wyjątkowo ostrych mrozów.
Zamyślił się, jak zawsze.
- Nie wiemy dokładnie, czym są. Ludzie mówią, że to nocni bogowie, bogowie zimy, lecz szczerze wątpię, żeby bogowie mogli być tak okrutni. Starożytne pisma wspominają, że Inni zamieniają dzieci w lodowe istoty. Sami też są zbudowani z lodu, dlatego nie da się ich zabić. Nie są stworzeniami życia, lecz śmierci i nocy. Podobno noszą zbroje z kości swych ofiar i jeżdżą na wskrzeszonych do życia trupach koni. Nie wiadomo jednak, ile z tego to prawda. Kiedyś czytałem zupełnie inny opis, który bardziej niż o brzydocie, mówił o ich tajemniczym, mroźnym pięknie.

Na szczęście w starych tekstach powtarzają się też wzmianki o kilku artefaktach, za pomocą których można ich zniszczyć. Najważniejszym z nich jest oczywiście Lodowy Róg, lecz oprócz niego, niszczącą moc ma także smocze szkło i valyriańska stal. Szkoda, że niewielu z nas ma już przy sobie taki oręż. Przydałby się, jeżeli któreś z nas stanie do pojedynku.

Edytowane przez Eddard Stark dnia 26-12-2014 23:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Winterfell
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 27-12-2014 00:01
//Renly już chyba ma pomysł na mojego 1000 posta smiley

- Moje burdele nie istnieją... - wymsknęło mu się zgodnie z prawdą, gdyż Stolica była w ruinie.
Uświadomił sobie jednak, że nie może wyjść w oczach Renly'ego na nieudacznika, więc naprostował:

- ... ponieważ jestem przy Jego Gładkości i brakuje im odpowiedniego zarządzania. Lecz gdy sprawowałem nad nimi pieczę, za ich pomocą kontrolowałem pół miasta. Większość heteroseksualistów odwiedzała je i zdradzała swoje sekrety dziwkom. Dzięki tej ich słabości, posiadałem prawie tyle informacji o ich planach, co Lord Varys. Z kolei dla ważniejszych gości zachowywałem kilku mężczyzn wydepilowanych za pomocą valyriańskich żyletek; przystojniaków stworzonych do zadań specjalnych. Potrafili właściwie wszystko. Może kilku z nich zachowało się gdzieś w ruinach Czerwonej Przystani. Na pewno chętnie wrócą do pracy, jeśli zobaczą znów swego pana - zakończył, zaznaczając w ten sposób, jak ważny jest jego bezpieczny powrót.



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 27-12-2014 00:03
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Winterfell
Walder Frey
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 278

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-12-2014 00:09
Kiedy Frey skończył się napawać swoim mieczem, poświecił jeszcze na wnętrze skrytki. W blasku ognia zalśniło jeszcze pięć ostrzy. Pięć mieczy z valyriańskiej stali.
Ci głupcy chcą walczyć z Innymi. Mógłby im to dać. - pomyślał sobie Walder. Ale wszystko ma swoją cenę. - uśmiechnął się przebiegle i skierował swe kroki na górę.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Winterfell
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 27-12-2014 00:26
Cersei wybrała najmniej obleśną komnatę z kominkiem.
Ktoś mógłby tu napalić. - rzuciła, wiedząc, że tym ktosiem jest Krittag. Jestem taka zmęczona. - usiadła na starym łóżku, z którego osypały się jakieś paprochy.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Winterfell
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-12-2014 01:08
Krittag jej słowa zinterpretował dokładnie jako: "seks w ogniu kominka to taki sympatyczny pomysł na dzisiejszy wieczór". Skoro kobieta sama się prosi, to hańbą by było nie wykorzystać tego. Szybko rozpalił ognisko tym co mu się nawinęło i spojrzał na Cersei, która gdyby jakims cudem sie usmiechnęła, wyglądałaby uroczo jak w podpisie Otherwoman. Zamknal drzwi i zabarykadowal je zeby nie zleciał sie tu jakiś tłum oszołomów jak zwykle a potem dosiadł sie na trzeszczące nieco łóżko. Kobieta miała spojrzenie zaspanego kota i potargane włosy, a dzikus pomyślał, że nawet pedałek Renli by się nie oparł i zacząłby rozbierać kobietę, co właśnie uczynił Krittag.
- W kakao dobrze ci zrobi - oznajmił troskliwie, chcąc utrzymac romantyczny nastrój.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Winterfell
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-12-2014 12:06
- Ciężko dziś o valyriańską stal.
Nymeros sam nigdy nie dzierżył takiej broni i wiedział, że mało kto takową posiada.
- A smocze szkło? Nigdy o czymś takim nie słyszałem...



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 27-12-2014 12:08
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Winterfell
Renly Baratheon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 197

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-12-2014 12:08
- To niesamowite. Jak już odzyskam władzę i będę królem, to będziesz mógł na nowo otworzyć sieć burdeli w stolicy, a później jeśli zechcesz to w innych większych miastach. W końcu tam ludzie też mają sekrety i ochotę na seks.
Renly i Petyr weszli już do wnętrza zamku. Baratheon zaczął oglądać różne pokoje, aż znalazł w miarę nieobskurną sypialnię z małżeńskim łożem.
- Możemy dzielić pokój. Wchodź do środka, Lordzie. Będziemy mieć czas, żeby dogadać szczegóły naszych rządów.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Winterfell
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 27-12-2014 13:04
lol smiley nie mogę, co za renly'owa postawa smiley /


Cersei oczywiście nie zrozumiała egzotycznego słownictwa Krittaga. Jak zwykle się mu opierała, żeby utrzymac wrażenie, że nadal ma focha o cokolwiek, bo jest brudno, bo śmierdzi Freyem, bo boli ją tyłek po locie na smoku, a bo tak.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Winterfell
Walder Frey
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 278

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-12-2014 13:08
Frey tymczasem wygramolił się z piwnicy niczym szczur ze swojej nory. Swoje człapiące kroki od razu skierował do Starka i Nymerosa, którzy właśnie dotarli do zamku.
Lordzie Stark. Chciałby ci coś oznajmić. - zaczął uroczyście. W głosie starca czaił się jednak jakiś podstęp.



Edytowane przez Walder Frey dnia 27-12-2014 13:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Winterfell
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 27-12-2014 13:39
Wejście do pokoju dość niefortunnie zsynchronizowało się z rozmową o burdelach... Petyr uwierzył jednak Renly'emu na słowo, sądząc, że faktycznie będą rozmawiać o rządach.
Szkoda, że nigdy do nich nie dojdzie, jeśli mój plan się powiedzie, pomyślał. Z drugiej strony, jeśli znowu wydarzy się coś nieoczekiwanego, warto pomyśleć o alternatywie. Przecież zgodnie z jego pierwotnym planem, Daenerys właśnie gniłaby na Wyspie Twarzy, a on, władając Smokami, ogłaszałby właśnie swoje rządy na Sepcie Baelora.

W komnacie był kominek, a przy nim gotowa rozpałka, więc Baelish szybko wzniecił ogień. Zrobiło mu się trochę gorąco, więc zdjął wierzchnią kamizelkę swojego odzienia.

/Post 999... Renly, musisz się pospieszyć, żeby załatwić mi godny jubileusz smiley



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Winterfell
Eddard Stark
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miley Cyrus

Postów: 146

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-12-2014 13:47
- To taki kamień wulkaniczny, z którego... niektórzy tworzą swoje bronie - odpowiedział, nie wspominając o tym, że tymi "niektórymi" są legendarne dzieci lasu. Wolał nie motać już Nymerosowi w głowie, Inni są wystarczająco abstrakcyjni.
Nie zdążył się jednak rozwinąć, gdy Walder Frey dołączył do ich rozmowy. Był z siebie nadzwyczaj zadowolony.
- Frey - skwitował jego obecność sucho. - Cóż takiego?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Winterfell
Walder Frey
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 278

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-12-2014 13:51
He! Zdaje się, że chcecie walczyć z tymi istotami... tymi Innymi... - zaczął tajemniczo Frey. Coś mi się widzi, że potrzebujecie do tego valyriańskiej stali. - powiedział i czekał na reakcję Starka. Wyczekujące spojrzenie Eddarda sprawiło, że Walder kontynuował swoją wypowiedź.
Tak się składa, że mam u siebie kilka mieczy wykonanych z tego szlachetnego stopu.



Edytowane przez Walder Frey dnia 27-12-2014 13:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Winterfell
Eddard Stark
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miley Cyrus

Postów: 146

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-12-2014 14:47
Eddard był zaskoczony wyczuciem czasu Freya. I nie wiedział, czy to dobrze, czy źle.
- I jak rozumiem, masz zamiar podarować je nam, za darmo? - odpowiedział ironicznie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 19 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum