Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 17 2024 13:09:36 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny< 5 mins
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku 9 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Lost - rewatch
Strona 5 z 7 << < 2 3 4 5 6 7 >
Autor RE: Rozmowy ogólne.
Lion


Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-03-2015 19:10
Ciekawostki zrzynam z tematow na z24, mysle ze mi najtrudnoej je skopiowac i przeslac, wiec dlatego poprosilem o przejęcie biznesusmiley

No ja sie przeprowadzilem 2,5 roku temu i w nowym miejscu nie mam stacjonarnego tylko jade na tych wkładanychsmiley a ze dzienny limit na miesiac to 10Gb, a ja sie zapomnialem i (prawie) sciagnalem obszerna dyskografie zespolu o wadze 7Gb, to tak wyszlo xd


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozmowy ogólne.
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-03-2015 21:27
Lion napisał/a:
Ciekawostki zrzynam z tematow na z24, mysle ze mi najtrudnoej je skopiowac i przeslac, wiec dlatego poprosilem o przejęcie biznesusmiley

No ja sie przeprowadzilem 2,5 roku temu i w nowym miejscu nie mam stacjonarnego tylko jade na tych wkładanychsmiley a ze dzienny limit na miesiac to 10Gb, a ja sie zapomnialem i (prawie) sciagnalem obszerna dyskografie zespolu o wadze 7Gb, to tak wyszlo xd


ja mieszkam na wsi, a mam neta po światłowodzie i prędkość jakieś 60 mb/s, coś ciulowy ten Wrocławsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozmowy ogólne.
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-03-2015 00:10
dzienny limit na miesiąc? chyba nie rozumiem smiley no ale trochę słabo faktycznie.
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozmowy ogólne.
Lion


Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-03-2015 00:20
Od polnocy do szostej rano bez limitu. Od szostej do polnocy 10gb na miesiacsmiley tylko oczywiscie jak sie wyczerpie ten drugi, to nie dziala ten pierwszy


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozmowy ogólne.
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-03-2015 00:33
w takim sensie... no, to beznadzieja. Takim trochę XX wiekiem zapachniało ;p
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozmowy ogólne.
Lion


Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-03-2015 18:32
Powinienem w tym tygodniu nadrobic Lostysmiley I tak tematy stanęły, więc 1x20 się doda, jak sam tam dojdę. mrO, Umba, oczywiscie chetni na dalszy rewatch? Jak nie zrobie niczego glupiego, to przerw juz nie będzie smiley


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozmowy ogólne.
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-03-2015 21:27
tak, ja chętny smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozmowy ogólne.
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 26-03-2015 00:23
Ja również, jutro skończę House of Cards więc pewnie znajdę trochę czasu na rewatch smiley
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozmowy ogólne.
Lion


Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-04-2015 17:43
Ja teraz nie mam ochoty na rewatch. Byłem napalony na losta ale w styczniu, ale potem się ostudziłem przez za długą przerwę. Ale możecie robić dalej żeby nie było że coś blokuję smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozmowy ogólne.
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 04-09-2015 19:15
ej pamiętacie to? to były czasy jak ryłyśmy się z tego z koleżankami na polonie i jedna z nich ustawila sobie okrzyk michaela jako dzwonek w telefonie smiley

oglądać od 1:30







We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozmowy ogólne.
Lion


Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-09-2015 00:01
odcinków nie oceniam bo nie mam po co ;p to są tylko krótkie przemyślenia na gorąco przy oglądaniu, więc mogą nie być spójne

LA X nr 1

Odcinek mega dziwny, połowicznie kontynuuje Incydent, a połowicznie jesteśmy na pokładzie samolotu w 2004r. W samolocie są dziwne dialogi z Desmondem, Arztem, Marsem, Cindy, Boonem i Charliem, a na wyspie mamy po dwóch Locków (czyli łącznie trzech, chociaż de facto jednego), dwóch Jacobów i ogólnie nie jest jasne czemu ktokolwiek przeżył. Masakra z Lockiem/Dymkiem jest dziwna, ale przynajmniej ginie Bram, który mnie wkurwiał tak jak Ceasar (niech jeszcze tylko Ilana zginie bo wszyscy z Ajiry są głupi). Samolot ląduje w LA. Na razie jestem zdezorientowany, ale ciekawy ;p

LA X nr 2

Zapowiada się ciekawiej, bo jest akcja w tajemniczej świątyni, którą fajnie zobaczyć po tylu latach ;p Oczywiście kojarzę Lennona, niezły hipis, śmieszni są też ci turbaniarscy statyści. Mamroczący sensei topi Sayida w antycznym basenie, a dla rozluźnienia atmosfery Zach i Emma przynoszą ciastka. Ciekawie jest też z "diabelskim" Lockiem/Dymkiem oraz strachem w świątyni po śmierci "boskiego" Jacoba i sypaniem tego popiołu dookoła. Swoją drogą nowy Locke jest przerażający, zajebał nawet Richardowi który do tej pory był nietykalny. Ciekawi mnie czemu w 2004r. zniknęła trumna z Christianem, noże Locke'a, Charliemu zabrano gitarę, dojebali się też do Jina itd. i do czego to zmierza. Końcówka- martwy Sayid wstaje, czyli typowe zakończenie odcinka, bądź co bądź ciekawszego (chociaż to chyba jeden odcinek był).

Ogólnie odcinek nie zwalił z nóg jak to bywało z pierwszymi odcinkami, ale na pewno nie był zły.

Co Kate Robi

Troszke słabiej, bo w świątyni tylko chcą zabić Sayida którego uratowali (lub zabili) ale przynajmniej jest Claire. (po 6x05) wygląda na to, że to zdecydowanie najsłabszy odcinek póki co

Zastępca

Mam nadzieję, że lepszy odcinek. Odcinek ma być o Locku, czyli może być ciekawie. Rozbawił mnie kontrast w ukazaniu potulnego kaleki kąpiącego się w wannie dla kalek (po chwili bezrobotnego kaleki) i fruwającego dymka, który znęca się nad Richardem. W 2004 Locke i Ben pracują razem w szkole, czyli mózg rozjebany. W 2007 ciekawa wyprawa Jamesa z Dymkiem i bosy chłopiec, który ciekawe kim jest. Numerki nie są dla mnie zaskakujące, ale nie wiem jak to się skończy.

Latarnia Morska

odcinek też może być ciekawy nawet jeśli to o Jacku. <40 minut później> No i się nie zawiodłem. Opowieść z Jackiem i jego synem nawet spoko w połączeniu z tym co ma robić na wyspie, możliwe że to jeden z lepszych Jackowych odcinków. Podoba mi się to co mówi Jacob i podoba mi się, że tytuł jest odwrotny do tego z 1x05, który oznaczał gonitwę za czymś (a ten oznacza port). Ciekawe, że w 2004 był i Dogen, co dodaje pytań. Ostatnia scena z Claire i jej Przyjacielem super, tak się spodziewałem że ją opętał (ale wciąż jest urocza) smiley Wyczekuję jakiejś konfrontacji, która się chyba zbliża wielkimi krokami.

Zachód słońca

Pierwszy plus: walka kung fu Sayida z Dogenem smiley Ogólnie Dogen jest jednoznacznie najlepszą postacią ekskluzywną dla 6 sezonu, chyba, że sie pojawi jeszcze ktoś nowy (oby). Mija parę chwil i zarysowuje się konflikt na którego czoło niespodziewanie wysuwa się Sayid oraz.. Claire. She just strolled in here a couple hours ago, acting all weird. Still hot, though. Miles najwyraźniej podziela mój gust smiley Kolejna scena która mi się podoba: ukazanie jak Dymek włada naturą przez szeleszczenie drzewami co mi się skojarzyło z Anychrystem von Triera. I kolejna świetna scena: brutalne, podwójne morderstwo Sayida (i już po Dogenie? ciężko zgadnąćsmiley). Odcinek kończy się masakrą, kolejnym przegrupowaniem i marszem Potwora w stronę dżungli. Naprawdę dobry epizod smiley

Doktor Linus

no znowu wizja Bena jak belfra mnie rozjebuje, kto by z tym gościem wytrzymał? smiley I jeszcze Leslie Arzt xD no i oczywiście Lock.. Scena gdy Ben kopie własny grób i jego rozmowa z Milesem super smiley Scena gdy Jack siedzi z Alpertem i stawia życie na jedną szalę jest mistrzowska- albo Jacob jest z nim albo nie, albo wszystko ma sens albo nic smiley Nagle zaczął się zachowywać jak Locke w 1 sezonie. Bardzo miła końcówka (w końcu jakaś pozytywna) też niczym te powolne końcówki z wczesnych sezonów.. Ale jednak Lost nie byłby Lostem, gdyby odcinek skończył się tym, a nie Widmorem, który nagle wparował łodzią podwodną smiley

Zwiad

Cóż, scenę z Sawyerem i Charlotte już znałem (zgadnijcie skądsmiley). Ogólnie luźniejszy epizod, bo w ostatnich naprawdę się sporo działo. Zaskakujące, ze I to, że Locke zaczyna się troszczyć o swoją grupę wcale nie jest mniej przerażające od tego gdy zaczął rozwalać wszystkich po kolei smiley Przybycie Widmore'a sprawiło, że zaczałem sie zastanawiac czy to ten moment z MP10 w którym dostali propozycję opuszczenia wyspy i moja postac z tego skorzystała, ale mogę sie mylić, bo było to dawno smiley

ok, drugą połówkę chyba jutro obejrzę ;P na razie nie ma kompromitacji, którą ludzie mnie straszyli smiley
Edytowane przez Lion dnia 16-09-2015 00:05
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozmowy ogólne.
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 16-09-2015 11:54
Nie wierze, Lion ogląda 6 sezon smiley

(niech jeszcze tylko Ilana zginie


smiley

Co Kate Robi

Troszke słabiej, bo w świątyni tylko chcą zabić Sayida którego uratowali (lub zabili) ale przynajmniej jest Claire. (po 6x05) wygląda na to, że to zdecydowanie najsłabszy odcinek póki co


No to jest chyba jeden z najsłabszych odcinków Lost ever smiley

Scena gdy Jack siedzi z Alpertem i stawia życie na jedną szalę jest mistrzowska- albo Jacob jest z nim albo nie, albo wszystko ma sens albo nic



Ostatnio jak czytałam sobie MP 10, to widziałam, że grzechuuu coś takiego odwalał ;p

Cóż, scenę z Sawyerem i Charlotte już znałem (zgadnijcie skądsmiley).


Spamersi smiley


ok, drugą połówkę chyba jutro obejrzę ;P na razie nie ma kompromitacji, którą ludzie mnie straszyli



No bo to zależy od nastawienia. Ludzie po mega akcji w sezonie 5 i świadomości, że 6 jest ostatni spodziewali się jakiejś megarozjebującej mózg akcji. Ty jesteś w lepszej sytuacji, bo oglądasz z nastawieniem, że było kiepsko.

A mnie to aż zachęciło do rewatcha 6 sezonu, bo właśnie zdałam sobie sprawę, jak wiele już nie pamiętam smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozmowy ogólne.
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-09-2015 12:00
Widmore na Wyspie w 6. sezonie to jeden z najsłabiej rozwiniętych wątków LOSTa. smiley właściwie nie wiadomo po co on był. smiley Zresztą sam zobaczysz smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozmowy ogólne.
Lion


Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-09-2015 23:00
Od zawsze

Pierwszy i ostatni odcinek Richardowy, czyli może być nieźle. Chociaż początek mylący bo zaczyna się w ruskim schronie z Ilaną i Jacobem. Ok, retrosy- Richard galopujący przez dzikie ostępy niczym z filmu płaszcza i szpady, więc ciekawie. Richard na statku przodka Alvara Hanso? z tego co pamiętam przewidziałem to już w swoim FF w 2008 roku tylko że myślałem, że statkiem przypłynął Jacob, który wg mnie był ojcem Alperta ;p ok ogolnie odcinek chyba wystylizowany na Biblijną przypowieść, oglądało się przyjemnie, aczkolwiek bez zachwytu

Paczka

cóż, powrót dziwności. W retrosach jest Bakunin mówiący po koreańsku i Keamy, który słuchając Kwonów ma wrażenie jakby grał w Godzilli. Jin jest pod ścianą bo Keamy chce go zlikwidować za pukanie córeczki szefa (w tym wypadku Sun), ale nagle ratuje go Sayid jarrah. Na wyspie Lock ściga się z Sun w wyniku czego ta wyrżnęła o drzewo i nie mówi już po angielsku. Richard w końcu się ogarnia i być może będzie przewodzić grupie "białej". Lock chce ukraść samolot, ale drogę zagrodził mu Widmore przez użycie magicznego płotu. Widmore pokazuje Jinowi fotki jego córeczki i ostrzega że gdy Lock opuści wyspy to będzie koniec świata. Na koniec Jack wzrusza Sun opowieścią o pomidorze. A nie czekaj, na samym końcu nagle pojawia się Desmond i razem ze szpiegiem Locka Sayidem dziwią się swoją obecnością.

Żyli Długo i Szczęśliwie

Odcinek zaczął się ekstremalnie dziwnie (Widmore postanowił usmażyć Desmonda w elektromagnetycznej chacie), ale nieoczekiwanie zrobiło się bardzo ciekawie za sprawą wydarzeń w 2004 roku, gdzie Desmond i Faraday zaczynają coś cudować. Przez większość odcinka chodziła mi po głowie zasugerowana teoria jakoby sny, deja vu i wszelkie intuicyjne przeczucia miały związek z równoległymi rzeczywistościami, dzięki czemu odcinek oglądało się bardzo ciekawie, no i w końcu jakiś postęp w 2004 oprócz przypadkowych nieświadomych spotkań.

Wszyscy Kochają Hugo

Na pewno odcinek wyjątkowo pozytywny jak na szósty sezon, tym razem twórcy wyciskają wszystko co się da z serialu przy pomocy swojego najbardziej sympatycznego tworu. Odcinki z Hugo mają zwykle to do siebie, że są nie tylko sympatyczne ale i dobre i ten można do takich zaliczyć. Przez to, że w 2004 sobie przypomniał o Libby zaczynam się domyślać jak to się skończy. No była jeszcze śmierć Ilany (smiley) i jeszcze Desmond, który w 2007 dał się wrzucić do studni przez Locka (w sumie to było zabawne), a w 2004 przejechał go z pewnego powodu. I w końcu zejście się obu grup, następny odcinek musi być ciekawy.

Ostatni rekrut

No znowu dość ciekawie, chociaż nie aż tak jak w poprzednim i następnym odcinku, po prostu fabuła robi kolejny krok do przodu. Jack nie chce opuszczać wyspy skoro Lock tak mówi, ale jak na złość wpada w łapy Locka (a reszta wpada w ręce wkurwiającej Zoe). Claire przestała chyba na chwilę świrować, za to Sayid wciąż jest najwyraźniej zombie.

Kandydat

Jeden z najlepszych odcinków 6 sezonu. Pal licho śmierć Sayida (który nagle przestał być zombie), ale Jin i Sun, ok, wzruszyłem się ten jeden raz. Dużo się działo, były emocje i drama. Ostatecznie przy życiu pozostaje 4 rozbitków, których widzowie prawdopodobnie najbardziej lubią, więc wybór logiczny, tyle że nie wiadomo jeszcze jak liczyć Claire, Lapidusa, Potwora, Richarda, Bena, Milesa, Desmonda czy Widmore'a, który gdzieś się schował. No i Bernarda i Rose którzy są chyba gdzieś w lesie chyba że gdzies umarli ale wątpię. Zostają już tylko 3 odcinki, ech smiley

Zza morza

Odcinek o Jacobie i MiBie czyli wgl nie wiem czego się spodziewać, ale po pierwszej scenie wnioskuję, ze to bedzie kolejny odcinek "mitologiczny".
Światełko, źródełko, Adam i Ewa, Dymek.
Odcinek nie był raczej wybitny, ale wszedłem na z24 i tam przy oryginalnych seansach ludzie dawali zwykle po 0/10 lub 2/10, co mnie śmieszy, ale nie będę sie o tym rozpisywał. Moim zdaniem wiele rzeczy było tu ciekawych i oglądałem z zainteresowaniem

Powód ich śmierci

Nawet ciekawie. W 2004r. Desmond zebrał już praktycznie połowę. W 2007r. Lock na spółkę z Benem rozjebali tym razem Richarda (a sory, tylko mi sie zdawało), Widmore'a i Zoe i chcą zarżnąć także Desmonda. W międzyczasie Jack zostaje papieżem wyspy.

The End

Finał absolutnie piękny i nie popełnię błędu ze sprawdzeniem recenzji z z24 żeby sobie nie zepsuć humoru smiley Znałem samą ostatnią scenę, ale nie miałem pojęcia, że będzie aż tak odrealniona i że cały podwójny odcinek mnie tak zachwyci. Ogólnie odcinek dość epicki, nawet pomimo że nie zrozumiałem całej akcji logicznie to wywołał we mnie to, co twórcy zapewne chcieli wywołać- stanął mi przed oczami cały Lost i ,spinając to klamrą z przerwą w środku, 10 lat spędzonych na oglądaniu tego serialusmiley Zdałem sobie sprawę jak zręcznie przez te 6 sezonów były łączone były elementy fantasy, sci-fi, dramatu, komedii i przygody i mimo że miał oczywiste słabsze momenty i w tym sezonie i wcześniej, to w obecnej chwili o nich nie pamiętam i wątpię aby cokolwiek po prostu temu dorównało jako całości. Twin Peaks jest bardziej w moim stylu, ale Lost to przecież Lost. Trafił mnie jako 10-latka i jeszcze przed wejściem na z24 rysowałem po zeszytach samoloty rozpadające się w powietrzu, nie mówiąc o bractwie Lost... 'To miejsce stworzyliscie wszyscy razem, żebyście się mogli nawzajem odnaleźć', ech przez tyle lat nie wiedzieć skąd się wział ten cytat, myślałem że ktoś to wymyślił na poczekaniu smiley Czy to serial zmieniający życie to nie wiem, ale mający w moim przypadku ogromny wpływ. Kurde, nie spodziewałem się takiego wylewu uczuć i lepiej juz skończe ;p Mam nadzieję, że sięgając po niego za x lat bedzie przypominał mi o tym wszystkim z równą mocą smiley

Aha, i nie pytajcie czemu czekałem tyle lat z 6 sezonem, bo nie mam na to odpowiedzi. Może wyspa chciała żebym obejrzał to teraz i tyle smiley Finalny sezon uważam za rozciągnięty, bardzo nierówny i chaotyczny z rekordową liczbą przegrupowań i aluzji do zeszłych sezonów (w samym finale ile ich było!), ale generalnie ciekawy i satysfakcjonujący, z zakończeniem które mi przesłodziło nieco te gorsze momenty, więc nie mam najmniejszego powodu żeby się teraz nad nimi zastanawiać.


Edytowane przez Lion dnia 16-09-2015 23:05
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozmowy ogólne.
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-09-2015 23:11
Lion przyjechał na zlot(a nawet dwasmiley) i obejrzał 6 sezon Lost. Świat może się już kończyć...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozmowy ogólne.
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 16-09-2015 23:34
The End

Finał absolutnie piękny i nie popełnię błędu ze sprawdzeniem recenzji z z24 żeby sobie nie zepsuć humoru smiley Znałem samą ostatnią scenę, ale nie miałem pojęcia, że będzie aż tak odrealniona i że cały podwójny odcinek mnie tak zachwyci. Ogólnie odcinek dość epicki, nawet pomimo że nie zrozumiałem całej akcji logicznie to wywołał we mnie to, co twórcy zapewne chcieli wywołać- stanął mi przed oczami cały Lost i ,spinając to klamrą z przerwą w środku, 10 lat spędzonych na oglądaniu tego serialu



No ja się zgadzam. Co jak co, ale finał był dobry i nie ogarniam, czego się go ludzie czepiają smiley


'To miejsce stworzyliscie wszyscy razem, żebyście się mogli nawzajem odnaleźć', ech przez tyle lat nie wiedzieć skąd się wział ten cytat, myślałem że ktoś to wymyślił na poczekaniu


smileysmileysmiley


Aha, i nie pytajcie czemu czekałem tyle lat z 6 sezonem, bo nie mam na to odpowiedzi.


Nie wiem, jak w twoim przypadku, ale ja to rozumiem. Osobiście przez jakiś czas odkładałam przeczytanie Insygniów Śmierci, bo nie chciałam, żeby HP już się skończyło. Miałam dzięki temu poczucie, że coś jeszcze przede mną.


No i fakt - obejrzenie przez Liona 6 sezonu kończy pewną epokę smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozmowy ogólne.
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-09-2015 06:19
Ja też lubię 6 sezon, a zakończenie jest naprawdę ok i też nie rozumiem hejtów.


I w 6 sezonie uwielbiam odcinek "Wszyscy loffffciają Hugo", genialny <3



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozmowy ogólne.
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 24-11-2015 22:11
Ogólnie Dogen jest jednoznacznie najlepszą postacią ekskluzywną dla 6 sezonu


Serio? Dla mnie początek 6 sezonu był mocno przeciętny m.in. dlatego, że strasznie nie lubiłem tej postaci. O co chodziło z tym topieniem? Jakie były jego motywacje? Według mnie ten wątek spieprzyli po całej linii.

Ale później trochę się rozkręcili. Odcinki 6x11 i 6x16 były świetne, ten ze śmiercią Jina, Sun, Sayida również (dobrze pamiętam, że zginął od wybuchu bomby? smiley wtedy chyba nikt nie pomyślał o terroryzmie).

Ogólnie jestem pewien, że teraz 6 sezon spodobałby mi się bardziej. Po części ze względu na niższe oczekiwania i bardziej liberalne podejście do rozwiązywania zagadek. Po drugie - obejrzałem w międzyczasie mnóstwo słabych seriali, a Lost to Lost i sam powrót do ulubionych postaci spowodowałby, że oglądałoby się to lepiej.

Co do porównania do opinii z z24... Na darltonie było podobnie, niektórzy ludzie hejtowali odcinek 6x15 i sam finał. Ten pierwszy mógł być lepszy, ale nie uważam, żeby był tragiczny (na Darltonie dałem 8/10). Finał? Zależał od tego, czy jesteśmy "men of faith" czy "men of science". A w kwestii Lost, większość z nas była tymi pierwszymi...

Ja finał jako finał również lubię (post z 24 maja - klik). Nie wyjaśnił wielu zagadek, na które liczyliśmy, ale jako zakończenie emocjonalne był perfekcyjny. I wydaje mi się, że większość osób albo go kocha, albo nienawidzi. Trudno znaleźć się gdzieś po środku.

To co, może kontynuacja rewatchu na zimowe wieczory? smiley



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 24-11-2015 22:14
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozmowy ogólne.
Lion


Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2015 23:13

Serio? Dla mnie początek 6 sezonu był mocno przeciętny m.in. dlatego, że strasznie nie lubiłem tej postaci. O co chodziło z tym topieniem? Jakie były jego motywacje? Według mnie ten wątek spieprzyli po całej linii.


Ja tak chyba napisałem bo nie było praktycznie innego wyboru wśród postaci (Dogen przynajmniej miał jakieś dialogi i coś tam cudował), a co do topienia to na poziomie 6 odcinka ciężko było mi zgadnąć, że nic z tego nie wyniknie smiley

Co do rewatchu to nie wiem, bo 3 pierwsze sezony oglądałem po kilka razy, a ostatnie 3 obejrzałem te dwa miesiące temu (zdążyłem zapomnieć o szóstym, ale tak szybkie odgrzebanie mogłoby się szybko zakończyć nudą).

Ja bardziej liczyłem ne rewatch Twin Peaks, bo ja tego mojego drugiego najukochańszego serialu też nie skończyłem (smiley) A ty chyba wgl nie widziałeś, a Arleta też miała ochotę i jeszcze ktoś, to może z tego coś by się wykluło smiley

Idea wspólnego oglądania się w tym roku sprawdziła (tyle że mój problem z internetem zatrzymał Losty, no ale klub filmowy działa prężnie), więc jak coś to wolałbym Twin Peaks (które wg mnie swoim klimatem pasuje właśnie na zimowe wieczory) smiley Natomiast jeśli ty, Umba czy ktoś by chcieli lecieć lostowy rewatch, to może bym się dołączył tyle że na pewno bym się tak nie angażował z analizą wszystkiego, nie zakładał tematów itd. Ale z racji takiej, że Otherwoman miała rewatch Losta nieco przed nami, to może lepiej odczekać jeszcze ileś lat miesięcy i wtedy powrócić do pomysłu, moim zdaniem.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozmowy ogólne.
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-11-2015 00:02
6 sezon Lost to już tylko odcinanie kuponów z 2 sezonów i późniejszych pojedynczych świetnych odcinków. Jeszcze 3 sezon był patrząc całościowo ok, 4 to już równanie w dół, 5 troszkę lepiej, ale i tak gorzej niż w 3., a 6 to już w ogóle słabo choć co do finału to ja jestem z tych co według mrOTHERa trudno znaleźć czyli tych po środku.

Czym dłużej od końca serialu tym bardziej dochodzę do wniosku, że tak zmarnowanego potencjału nie miał żaden serial mi znany.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 5 z 7 << < 2 3 4 5 6 7 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum