Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 14:47:11 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Tamci
Strona 138 z 330 << < 135 136 137 138 139 140 141 > >>
Autor RE: Obóz Tamtych
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-03-2010 20:50
Nagle do stacji wpadła grupka numerków. Elliot widząc jak Leo powalił jednego z przeciwników a reszta numerków zaczęła do niego strzelić, wykorzystał sytuację i wychylił się zza biurka i postrzelił w nogę jednego z nieprzyjaciół. Gdy przeciwnik padł na ziemię, Blake skrócił jego cierpienie strzałem w głowę...
Edytowane przez Nate dnia 16-03-2010 20:51
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-03-2010 20:50
April nie chciała odkrywać swojego położenia, postanowiła póki co oglądać co się stanie i dopiero w odpowiednim momencie zaatakować. Nie chciała, aby którykolwiek z numerków ją zranił. Siedziała cicho przyparta, serce biło jej coraz mocniej, zaczęła się obawiać, czy aby nikt nie słyszy. Delikatnie wychyliła się i spoglądała na ich nogi, tylko na to miała podgląd. Wychyliła się delikatnie i strzeliła jednemu prosto w kolano. Mężczyzna upadł i zaczął jęczeć, kobieta natychmiast ukryła się.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-03-2010 20:51
Stałam za filarem, tuż przy samych drzwiach. Czekałam tylko aż cała grupa numerków wejdzie do środka i można by ich było zaatakować również od tyłu. Byliby otoczenie z każdej strony. W tym samym momencie przez głowę przeleciał mi pomysł aby w całym tym zamieszaniu uciec. Nie, nie, nie kretynko...nie możesz tego zrobić!- skarciłam siebie w myślach. Nadsłuchiwałam jak zbliżają się numerki. Miałam zamiar strzelać do tych, którzy wejdą jako ostatni.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-03-2010 20:53
Sun zaczynają dręczyć wyrzuty sumienia. Nie chce dalej strzelać, to przecież pionki w rękach numerków. Po chwili uczucie przechodzi. Łapie jednego z tamtych stojących nieopodal, powala go na ziemię, po czym zaciąga za regały. Łapie nóż i rani kilkakrotnie osobnika.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-03-2010 20:53
Neal schował się za jednym z drzew. W oddali od numerków, gdy wystrzelał kilku, Ci wreszcie dostrzegli, że nie jest jednym z nich. Caffrey strzelał z niebywałą precyzją. Kiedyś nie lubił broni, na wyspie jej używanie było konieczne.
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-03-2010 20:54
Leo opanowała furia. Wyskoczył zza biurka. Za Jacoba! Za nas wszystkich, sukinsyny! - krzyknął i zaczął strzelać. Postrzelił jednego z nich w nogę. Drugi nie miał szczęścia bo dostał w głowę. Strzelał, jednak Leo oberwał w ramię. Schował się powrotem na biurko i naładował broń. Oderwał sobie rękaw od koszulki i obwiązał ramię.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-03-2010 20:55
W kierunku Shannon zaczął biegnąc wielki dryblas ze strzelbą wycelowała w niego i zamykając oczy strzeliła. Pocisk trafił w lewę ramię oponenta. Ten zawył z bólu i oddał strzał, który jednak przez ból jaki przeżywał spudłował. Blondynka schroniła się za biurkami Strzały świstały we wszystkie strony.
Nie pewnie wychyliła się i oddała kilka strzałów na oślep. Niestety chybiła.
- Cholera! - Zaklnęła głośno.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-03-2010 20:58
Rozpętała się już porządna strzelanina, co sprzyjało położeniu April. Ponownie wychyliła się i zaczęła mierzyć w mężczyznę, ale usłyszała tylko krzyk i poczuła ból w prawym przedramieniu. Ukryła się i spojrzała na swoją rękę.
- Cholera... draśnięcie- syknęła trzymając się rany, która pulsowała bólem.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-03-2010 20:59
Sun oddycha ciężko. Zabiera wszystko z kieszeni trupa. Była tam tylko paczka z amunicją i karabin. Sun zmienia broń. Widząc jak pozostali walczą, ta przeciska się do kąta i klęka. Oddaje pojedyncze strzały. Dobrze, że ojciec nauczył mnie strzelać,pomyślała. Kulki w łeb dosięgają kilka osób, w tym jedną Azjatkę. Mam nadzieję, że nie jesteś z Korei.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-03-2010 21:01
Shannon przemknęła zza jednego biurka za drugie. Strzał leciał w jej kierunku ocierając się na szczęście tylko o jej buta.
- Nic ci nie jest? - Spytała troskliwie April.
- To za mojego BRATA! - Krzyczała oddając celny strzał w głowę jednego z napastników.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-03-2010 21:04
Leo zauważył, że długo nie wytrzymają. Zauważył siatkę, która leżała obok ściany. Podbiegł do niej schylony, wziął ją i poleciał na wyższe piętro. Teraz był nad numerkami.Rozwinął siatkę i zrzucił ją na agresorów. Sześcioro zostało zaplątanych w siatkę i nie mogli strzelać. Z uśmiechem na twarzy zaczął strzelać do pozostałych co chwilę unikając pocisków wrogów.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-03-2010 21:04
Skończyła się amunicja. - Kurwa! - krzyknął dość głośno. Wyciągnął nóż, po czym zabił jednego z numerków i zabrał mu karabin. Nigdy wcześniej się takim nie posługiwał. Szybko zdążył jednak opanować "jak to działa" i ruszył do akcji. Było ich trochę ponad 50. Oho, szefostwo musi wiedzieć, że niełatwo nas pokonać! - powiedział do jednego z konających nieprzyjaciół. Po walce Caffrey'a i jego towarzyszy, zostało ledwie 20. Szybko sobie z nimi poradzimy. - pomyślał. Jednak w tym momencie konający wróg wbił mu nóż w stopę. Ból był ogromny, jednak Neal nie chciał odpuścić walki. Mógł się na szczęście poruszać, choć powoli, gdyż ostrze ledwie go drasnęło.
Edytowane przez grzechuuu dnia 16-03-2010 21:07
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-03-2010 21:05
Blake wyskoczył zza biurka i zaczął strzelać. Trafił jednego z numerków w głowę, drugi dostał w pierś. Mężczyzna schował się pod biurkiem. Przeładował broń. Numerki już wiedziały gdzie się znajdował. Nie mógł się wychlić gdyż dostał by kulkę. Postanowił szybko zmienić pozycję. Powoli się wychylił starając się zostać nie zauważonym. Gdy już się trochę oddalił od swojej kryjówki Elliot poczuł ból w nodze.
-Cholera- pomyślał i schował się za najbliższą osłoną - To tylko draśnięcie -powiedział do siebie myślać jakby tu znaleźć lepszą pozycję do ostrzału.
Edytowane przez Nate dnia 16-03-2010 21:07
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-03-2010 21:07
Oddałam jeden strzał. Chybiłam. Szybko i dyskretnie pobiegłam za drzwi, jednak za nimi była jeszcze jedna osoba. Młoda dziewczyna. Chwyciłam ją za szmaty i przycisnęłam do ściany. Nie wyglądała na groźny numer, widać było, ze jest tylko marnym pionkiem.
-Powiesz mi jak się wydostać z tej pieprzonej wyspy to daruje Ci życie...- syknęłam, ze łzami w oczach. Kobieta jednak nic nie odpowiedziała, a jedynie zaczęła się coraz bardziej szarpać. Dźgnęłam ją więc nożem. Ciało osunęło się bezwładnie na podłogę, a ja stałam jak wryta. Upuściłam zakrwawiony nóż, kolana się pode mną ugięły, a ręce zaczęły się trząść jak galareta.
-Zabiłam człowieka...- wyszeptałam wzrokiem wbitym w kałużę krwi.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-03-2010 21:08
Shannon próbowała oddac strzał osłaniając cały czas April Rossum, ale usłyszała tylko cyknięcie. "Nie teraz!" - Pomyślała załamana. Nagle usłyszała jak coś toczy się koło niej.
- TO GRANAT! - Chwyciła szybko April i odskoczyła jak najdalej mogły. Siła wybuchu rzuciła nimi o ścianę. - Oni chcą chyba wysadzic to miejsce! - Krzyczała cała ubrudzona popiołem.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-03-2010 21:09
Sun zorientowała się, co zrobił Leo. Potem zobaczyła krwawiącego Neala. Nie zauważył z tyłu pędzącego na niego grubasa. Wymierzyła prosto w niego, chybiąc Neala o parę centymetrów. Odwróciła się. Jeden z tamtych mocował się z siatką. Kobieta wbija nóż. Potem chowa się z powrotem. Brawo, Shan, mówi w myślach, kiedy dziewczyna powala kolejnego napastnika. Nagle widzi granat obok niej i April, ale nie może nic zrobić. Obok widzi kolejnego gościa z granatem. Strzela w głowę, zanim zdąża go odbezpieczyć.
Edytowane przez panda dnia 16-03-2010 21:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-03-2010 21:10
- Wszystko okey...- skłamała dziewczyna coraz mocniej przytrzymując ranę, czuła jak ból wypełnia ją. Niby zwykłe draśnięcie, a boli jak cholera- pomyślała zagryzając wargi. Postanowiła zaatakować, bardzo powoli wzięła do ręki broń i zaczęła celować. Strzeliła jakiemuś mężczyźnie w nogę, a ten upadł bezwładnie na ziemię. Nagle poczuła nieziemski ból, zaczęła wrzeszczeć. Schowała się i wypuściła broń. Nie chciała patrzeć na ramię wiedziała, ze została postrzelona, ale nie miała pojęcia czy kula przeleciała na wylot. Oby tak...- pomyślała w duchu wstrzymując oddech i spoglądając na rękę.
- Mam szczęście...- pocieszyła się kobieta.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-03-2010 21:12
Chwyciła jedną ze strzelb, która leżała koło martwego numerka.
- GIŃCIE SKU****YNY! - Wykrzyczała cała brudna oddając 5 strzałów tym na szczęście tylko dwa chybione.



Edytowane przez shan dnia 16-03-2010 21:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-03-2010 21:14
Lindbergowi skończyły się naboje. Rzucił strzelbą w głowę jednego z numerków, który padł. Zszedł na dół i skręcił mu jednym ruchem kark. Wyciągnął ze swojej pierwszej ofiary naostrzonego kija i włączył się w wir walki. Numerkom brakowało amunicji, nie spodziewali się takiej obrony. Myśleli, że pójdzie łatwo. Zostało ich zaledwie dziesięciu.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-03-2010 21:14
Elena siedziała i rozmyślała o tym, co zrobić, aby pojmać jak największą ilość napastników, a potem przypalać ich ciała rozżarzonym prętem, gdy do budynku wdarły się numerki. Zerwała się z krzesła i szybko pobiegła na koniec stacji i schowała się w jednej z metalowych szaf. Wisiało w niej kilka kombinezonów Dharmy. Drzwi zostawiła uchylone co umożliwiło jej strzelanie do agresorów. Jednego trafiła w głowę.
Edytowane przez Amelia dnia 16-03-2010 21:15
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 138 z 330 << < 135 136 137 138 139 140 141 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum