Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 12:23:39 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny23:16:10
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Tamci
Strona 144 z 330 << < 141 142 143 144 145 146 147 > >>
Autor RE: Obóz Tamtych
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 17-03-2010 22:21
Ben wcale nie wyruszył do Burzy tylko pozostał w Stopie. Kiedy wyszedł na zewnątrz i skierował się do Dharmaville, zobaczył po drodze 3 osoby kopiące jakiś grób. Podszedł do nich z zainteresowaniem.
A gdzie podziała się reszta? - zapytał, widząc znajome twarze.
Edytowane przez Otherwoman dnia 17-03-2010 22:23
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-03-2010 22:26
- O witaj... - Powitała Shannon mężczyzn, który wybił ją z transu. - Reszta ruszyła do Dharmaville. My postanowiliśmy wrócic tu i pochowac Liv... no i Nikki wskazała na grób.



/Kolejny do zabawy się dołączyłsmiley/.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-03-2010 07:58
/ Nie twoja sprawa, co ja wolę arctic smiley /

Skończyliśmy. Możemy wracać. Jeśli reszta nie jest jeszcze w Dharmówku, to złapiemy ich po drodze
. - powiedział w stronę ciągle patrzących na siebie Shannon i Leo. - Następnym razem na wyprawę pójdziecie sami, nie będę wam przeszkadzał.
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-03-2010 14:10
Ok, więc ruszajmy. Neal Ty nam wcale nie przeszkadzasz, nie wiem skąd te pomysły. Witaj, Ben. - powiedział Leo, uśmiechnął się do Shannon i przygotował się do powrotu do Dharmówka.

/Oczywiście, że nie mojasmiley...jak Cię uraziłem to sorrysmiley/
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-03-2010 14:37
Grupa idących do Dharmówka rozbija obóz. Palą ognisko, ogrzewają się.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-03-2010 15:30
Shannon kroczyła za Leo patrząc się na jego męskie kształty. Był po prostu boski.
- Myślicie, że numerki jeszcze wrócą? - Spytała cały czas wpatrując się w Lindenberga.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-03-2010 15:36
/Leo zmarnowałeś szansę smiley/

Blake był zmęczony podróżą. Widząc że grupa zatrzymała się aby rozbić obóz usiadł na trawie przyglądając się innym.
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-03-2010 15:50
/ Shannon na pewno znajdzie mu inną smiley/

Brunetka usiadła i oparła się o konar drzewa. Ból ramienia zdecydowanie ustąpił, spojrzała na swoich towarzyszy, którzy wyglądali na zmęczonych. April chciała się znaleźć jak najszybciej w domu. Zaczęła się zastanawiać jak wzmocnić ochronę przed numerkami, bo w końcu wychodzi na to, że mogą sobie do nich wpaść w każdej chwili i wszystkich pozabijać. Trzeba będzie to omówić z Juliet- pomyślała biorąc do ręki butelkę wody. Ciekawe gdzie jest Shannon, Neal i Leo... coś długo ich nie ma.
Przemknęło jej przez myśl straszna wizja, że numerki ich dopadły, ale po chwili przemyślała to i uznała to za bzdurę.



Edytowane przez April dnia 18-03-2010 15:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-03-2010 15:56
Juliet usiadła obok April. Towarzysze zdejmowali plecaki i kładli na ziemię, siadając na nich bądź na nich się opierając plecami. Juliet zaczęła skubać trawę spomiędzy jej nóg (tzn trawa na ziemi, co nie) i zagadnęła do kobiety.
- Jak tam podróż ?
Wzięła od niej wodę i wypiła, zostawiając jej trochę. Przez chwilę uznała, że może dostać przez to sepsy, ale po chwili przemyślała to i uznała za bzdurę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-03-2010 15:58
- Dobrze- powiedziała uśmiechając się- Juliet chyba musimy porozmawiać o ochronie naszego obozu, bo jak pewnie zauważyłaś numerki wchodzą sobie na nasz teren jak do siebie do domu... co ty na to?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-03-2010 16:02
- Zrobimy im drugi pogrom, jak tylko zaatakują Dharmaville. Ostatnio jakoś przekroczyli ogrodzenie, więc teraz też dadzą radę. Spuścimy im lanie, może zaangażujemy w to Czarny Dym, Elenie (Słyszeliście smiley) się spodoba- uśmiechnęła się do Eleny, machając jej- Jak wszystko pójdzie po naszej myśli, zbierzemy się i za zgodą Richarda wbijemy do nich, do The Door. Myślę że tam mają swoje główne kwatery.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-03-2010 16:07
Niebieskooka uśmiechnęła się, zgadzała się z Juliet. Chciałabym wpaść do ich kwatery i skończyć z tym terrorem, który oni rozpoczęli.
- To dobry pomysł, oby Richard pozwolił, bo szczerze to ja mam dość tych ich ciągłych napadów na nas- powiedziała biorąc łyk wody- Powinniśmy już iść, bo chcemy chyba dotrzeć do Dharmaville jak najszybciej, w końcu jak numerki się zorientują, że zabiliśmy ich ludzi na pewno się zdenerwują.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-03-2010 16:10
- Mam nadzieję, że będziemy tam pierwsi i jedyni od kiedy go opuściliśmy- mruknęła Juliet, jakby sama do siebie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-03-2010 16:18
Po jeszcze kilku minutach wszyscy ruszyli w dalszą drogę, każdy chciał jak najszybciej być już w Dharmaville. Doszli do słupów, Juliet wpisała kod i przekroczyli próg terytorium. Gdy doszli do celu słońce powoli zanikało na horyzoncie.
- No i jesteśmy w domu- powiedziała April rozglądając się.

/Mam nadzieję, że nikomu nie popsułam planów smiley Pomyślałam, że pora dojść, bo inaczej przez następne 10 postów byśmy nie doszli smiley/


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-03-2010 16:23
Usiadłam po turecku na trawie. Miałam podpuchnięte oczy, a pod nosem jeszcze troszkę zaschniętej krwi po uderzeniu. Byłam atrakcyjną kobietą, jednak w tej chwili wyglądałam bardzo nieefektownie. Marzyłam jedynie o papierosach, które zostawiłam w domku i mocnej kawie. Byłam zmęczona, a nogi powoli zaczynały odmawiać mi posłuszeństwa. Wzięłam łyk wody i przysłuchiwałam się rozmowie dziewczyn. Siedziałam blisko nich ale nie wtrącałam się.

Nigdy nie sądziłam, że widok Dharmaville mnie tak ucieszy. Czułam, że coraz bardziej opadam z sił i długo bym nie pociągnęła. Nie pytając się Eleny czy moge skorzystać z jej łazienki, natychmiast wpakowałam się pod prysznic. Zimna woda zaczęła ze mnie zmywać brud i całą brutalną rzeczywistość. Dygotałam gdy lodowata woda obmywała każdą część mojego ciała. Oparta o płytki płakałam jak małe dziecko. Dobre 15min. brałam taki zimny prysznic zanim zdążyłam sie opanować. Dopiero ciepła woda dała mi ukojenie. Niekontrolowany, przyjemny dreszcz przeszył całe moje ciało. Poczułam małą ulgę gdy myłam się czekoladowym balsamem. Wychodząc spod prysznica znalazłam jakąś męską białą koszule. Była na mnie sporo za duża, jednak to był jedyny czysty ciuch. Założyłam ją podwijając rękawy i zrobiłam sobie mocną, czarną kawę. Wyszłam na ganek, w jednej ręce trzymając kubek z kawą, a w drugiej paczkę fajek. Usiadłam na schodku i przymykając powieki, zachłannie zaczerpnęłam powietrza. Powietrze było takie przyjemne i cieplutkie, gdy zmierzchało. Po paru minutach odpaliłam papierosa i sączyłam leniwie kawę. Powoli zaciągałam się papierosem, pozwalajac aby nikotyna spokojnie trafiła do mojego krwiobiegu. W rozpuszczonych, mokrych włosach i męskiej koszuli prezentowałam się naprawdę seksownie.


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 18-03-2010 16:42
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-03-2010 17:30
Juliet, gdy włączyła barierę z powrotem, podobnie jak wszyscy skierowali się prosto do swoich domków. Kobieta poczuła wyraźną ulgę, iż Dharmówek stoi dalej tam gdzie stał. Obawiała się spotkać słupy dymu wychodzących ze zgliszczy domków trawionych przez ogień podłożony przez mściwych i okrutnych numerków. Przechodząc obok domku Eleny (smiley) nie mogła się oprzeć zerknąć na Meredith. Dziewczyna siedziała na stopniach prowadzących na ganek. Nogi podkuliła tak, że nawet długa męska koszula nie mogła zasłonić jej pełnych, wysportowanych i baaardzo seksownych ud. Rudowłosa była po kąpieli, miała czyste, rude włosy które widocznie były jej wizytówką. Taka mokra i czysta prezentowała się sexi i kobieco, zaciągając się przy tym papierosem.

Weszła do swojego domku. Zamknęła drzwi i chwilę stała oparta o nie plecami, a raczej tyłkiem. Teraz miała czas do namysłu w zaciszu swojego domku, lecz tak na prawdę nie miała o czym myśleć, mimo iż miała wrażenie, że powinna myśleć o wielu, wielu rzeczach. Jeszcze nie stała przy drzwiach do łazienki, a już rozpinała koszulkę, zdejmowała ją. Rzuciła na stół, na którym stał brudny kubek po kawie. Zamknęła drzwi i odsunęła parawan wanny. Naga weszła pod prysznic, od razu ustawiając ciepłą wodę, stopniowo dając na maksymalnie ciepłą. Umyła się i owinęła w ręcznik, gdyż nie przygotowała sobie ciuchów. Umyła zęby i w ręczniku weszła do kuchni, wsadzając do mikrofali jakieś szybkie żarcie. W sypialni śmiało zdjęła ręcznik, leżąc nago jakąś chwilę na łóżku, rozmyślała o niczym.
Edytowane przez Octopus dnia 18-03-2010 17:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-03-2010 17:43
[ oooo! To ja pędzę do Juliet! smiley ]


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-03-2010 18:03
April spostrzegła, że każdy poszedł w swoją drogę, więc nie chciała być dłużna. Przekroczyła ganek swojego domu, delikatnie pociągnęła za klamkę i weszła do środka. Kurz unosił się w całym pomieszczeniu, kobieta zaczęła kaszleć, podeszła do okna i otworzyła je na oścież. Usiadła na krześle ściągnęła koszulkę, którą miała na sobie i odwiązała sobie bandaż, które oplątywał jej ramię. Niebieskooka szybko zrzuciła z siebie resztę ubrania i tak jak pozostali wzięła prysznic. Po chwili ochłody wyszła z kabiny i narzuciła na siebie jakąś koszulkę i krótkie szorty. Weszła ponownie do kuchni i sięgnęła po kubek, aby zrobić sobie gorącą herbatę. Dawno nie czuła się tak dobrze, popijając herbatę uśmiechnęła się sama do siebie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-03-2010 18:11
Elliot był szczęśliwy że w końcu dotarli do Dharmaville. Wszedł do swojego domku. Wchodząc zauważył April popijającą herbatkę.
-Hej -powiedział do niej idąc w kierunku sypialni. Gdy już był w swoim pokoju, zdjął koszulę i spodnie. Poszedł pod prysznic. Po kilkunastu minutach wyszedł spod prysznica. Otworzył szafę i wyjął z niej czarną koszulę oraz jeansy. Ubrał się i położył na łóźku. Na szafce nocnej leżała książka. Otworzył ją i zaczął czytać.
Edytowane przez Nate dnia 18-03-2010 18:12
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-03-2010 18:13
Kobieta cicho zapukała do jego pokoju.
- Nie przeszkadzam?- spytała uśmiechając się- Co to za książka?
Wzrokiem wskazała na ręce mężczyzny, w których trzymał książkę.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 144 z 330 << < 141 142 143 144 145 146 147 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum