Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 10:50:46 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny21:43:17
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Tamci
Strona 151 z 330 << < 148 149 150 151 152 153 154 > >>
Autor RE: Obóz Tamtych
Angie
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Angie Davis

Postów: 540

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-03-2010 23:15
- A nie jesteście? Co zamierzacie zrobić z tymi, którzy zostali w tej dżungli? Z naszymi znajomymi? - powróciła myślami do ludzi, z którymi spędziła już tyle czas una tej wyspie - czemu akurat nas wybraliście? O ile mogę użyć tej właśnie końcówki... - oparła głowę o rękę, którą ułożyła na blacie stołu. - zresztą, jakoś za nimi nie tęsknię. Sayid żyje, ja żyje. Jest super - wypuściła powietrze. Sama nie wiedziała czy jest zła czy zadowolona.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 18-03-2010 23:18
Jeśli będzie zachowywać się poprawnie, wówczas nie staniemy sie wrogami. Wszystko zależy od was. - Ben sam zaczął szamać jajecznicę.
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Angie
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Angie Davis

Postów: 540

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-03-2010 23:25
- Ty tu jesteś przywódcą? - zapytała jakby od niechcenia, i to tak nagle - i tak tylko pytam - uprzedziła jego pytanie. Wsadziła do ust łyżkę z jajecznicą - mmm... wreszcie coś smakowitego, heh. Nawet nie chce być wrogiem, nie mamy szans - przewróciła oczami.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 18-03-2010 23:32
Gooood. - powiedział Ben spoglądając na nią ponad talerzem z jajecznicą. A teraz, przepraszam. Musze zostawić was na pewien czas. Czujcie sie tu, jak u siebie. - Ben wstał i zatoczył ręką wokół kuchni, po czym wyszedł na zewnątrz.


/Lecę spać. Dobranoc./
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-03-2010 12:39
Leo obudził się obok Shannon po upojnej nocy. Już dawno nie czuł się taki szczęśliwy. Poszedł się wykąpać. Gdy wrócił ubrał się i poodsłaniał wszystkie okna. Piękny dzień -pomyślał i zabrał się za robienie śniadania. Zrobił kilka zapiekanek i kakao bo nie umiał za bardzo gotować. Zaniósł to na tacy do łóżka dla Shannon. Pobudka! - powiedział do niej siadając na łóżku obok.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-03-2010 14:16
Sun obudziła się. Zjadła tosty na śniadanie, ogarnęła się i wyszła na zewnątrz. Zobaczyła Sayida i Kate u Bena. Ten dziwny facet trochę głupio postąpił, zostawiając ich samych. Weszła do domku i zapytała:
- I jak? Smakowało wam śniadanie u... -zastanowiła się nad imieniem mężczyzny. - Bena?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
sayid jarrah
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Sayid Jarrah

Postów: 898

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-03-2010 14:21
-Było bardzo dobre...jak się nazywasz? - Sayid zapytał Koreankę..
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-03-2010 15:15
Juliet obudziła się w swoim łóżku. Dokładnie pamiętała, jak opuściła cele, zostawiając rozbitków pod opiekę swoich ludzi. Miała na sobie te krótkie majciochy. Przypomniało jej się spotkanie z Meredith, kiedy to Juliet nie miała na sobie nic. Uśmiechnęła się i zrzuciła z siebie kołdrę. Przerzuciła seksowne nogi z łóżka na podłogę i wstała. Wylała wczorajsze dwie nietknięte kawy i zrobiła sobie nową, mocną. Nalała sobie do dużego kubka, łyknęła i ubrana wyszła z domku. Ktoś krzyknął jej "Cześć", nie widziała kto, odkrzyknęła tylko to samo. Skierowała się prosto do domku April, musiała omówić z nią parę spraw związanych z porwanymi.

/Jakby ktoś chciał przyłączyć się do rozmowy to zapraszam, mam nadzieję że April nie będzie miała nic przeciwko smiley /
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-03-2010 15:17
April powoli zwlekła się z łóżka. Wzięła szybki prysznic i sennie spojrzała na krajobraz zza okna. Ujrzała sexy blondynę, która zbliżała się do niej. Natychmiast rzuciła się do pokoju i założyła na siebie jakieś ubranie i wróciła do kuchni. Usłyszała pukanie, otworzyła drzwi i uśmiechem powitała Juliet.
- Siadaj...- wskazała krzesło przy stole- Kawy? Herbaty? Co cię do mnie sprowadza?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-03-2010 15:19
Shannon otworzyła oczy gdy usłyszała głos Leo.
- Witam. - Rzekła obdarowując uśmiechem mężczyznę. Czuła się lepiej tej nocy gdy zbudziła się z jednego z koszmarów jakie śniły jej się. Postanowiła dwie rzeczy.
1. Boone nie żyje... i musi z tym jakoś życ.
2. Ona już nie jest rozbitkiem lotu nr. 815... była nim kiedyś... a teraz (I musi się z tmy pogodzic)... jest jedną z nich... inną.
- Jak się spało? - Spytała Lindenberga. - Jedzenie jest niesamowite! - Powiedziała przełykając kęs. Pocałowała go.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-03-2010 15:24
/Po co się ubierałaś, a nuż Meredith też nie zdążyła się ubrać!/

- Dzięki, mam swoją- uśmiechnęła się, podnosząc kubek na wysokość swoich ramion, machając nim lekko. Juliet weszła do domku April. W porównaniu do domku blondynki, domek April wyglądał schludnie, mimo tego iż często wyruszali poza Dharmówek i nie zawsze jest czas na sprzątanie.
- Mam nadzieję, że Elena wróci szybko. No i Elliot też- zaczęła rozmowę, siadając na wskazane przez April krzesło.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-03-2010 15:27
Kobieta uśmiechnęła się ponownie siadając na przeciwko blondynki. Dopiero teraz dostrzegła jej jędrne piersi. Starała się skupić wzrok na jej pięknej twarzy, ale nie mogła. W końcu wstała, oparła się o szafkę.
- Wrócą... ale chyba nie przyszłaś tutaj o nich porozmawiać, domyślam się, że chodzi o rozbitków? Co z nimi zrobimy, ufasz im?- spytała, bo sama nie była pewna, czy może im zaufać.

/Wybacz Octopus, ale April podziwia tylko wdzięki Juliet smiley /



Edytowane przez April dnia 19-03-2010 16:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-03-2010 16:32
- Czemu nie? W końcu rozchodzi się o ich zaufanie wobec nas. Chyba nie sądzisz, że są na zwiadach w naszej grupie, po czym uciekną do siebie ?- Juliet na chwilę zwątpiła. Meredith, Sun i Shannon zaufały im tylko dlatego, iż widziały akcje z numerkami i poznały co to jest zagrożenie z ich strony. A także zapewnienie bezpieczeństwa (w miarę) z naszej strony.
- Mam nadz...ieję, że pójdzie z nimi tak łatwo jak z Mer i paczką- Juliet jednak zwątpiła i okazała to przez zająknięcie się. Zaczęła się bawić pustym kubkiem, jeżdżąc nim po blacie stołu. April stała z kubkiem przy ustach. Miała ładne, pełne usta, nie wymagające żadnych szminek ani takich innych. Pewnie i tak ze szminką usta April wyglądałyby co najmniej bosko. Juliet dawno się nie malowała, prawie zapomniała jak to jest. I tak wiele osób, nawet na Wyspie chwali jej urodę więc blondynka nie martwiła się o to. Widocznie April też była naturalnie piękna.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-03-2010 16:37
- W tym aspekcie masz rację; czyli nie pozostaje nam nic innego jak tylko przekonać ich do nas i mam nadzieję, że będą chcieli uciekać, bo to i tak nie ma sensu- powiedziała kobieta zamyślając się na chwilę- A Elena z Elliotem mają zamiar przesyłać jakieś raporty co dzieje się u jaskiniowców?
Była bardzo ciekawa czy rozbitkowie będą szukać swoich ludzi, czy po prostu uznają, że zginęli.



Edytowane przez April dnia 19-03-2010 16:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-03-2010 16:41
- Mam nadzieję, że nie rozbitkowie zrobią im nic złego- powiedziała zmartwiona- Elena i Elliot są dobzi, dadzą sobie radę. Gdy będą wiedzieli wystarczająco dużo, uciekną w odpowiednim momencie. Przynajmniej ja tak to widzę- Juliet westchnęła głęboko i oparła się o oparcie krzesła, tyłkiem trochę zjeżdżając w dół, lekko poza krzesło. Siedziała tak chwilę, dalej bawiąc się kubkiem w milczeniu. Niebieskooka towarzyszka również milczała.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-03-2010 16:49
Obudziły mnie promienie słoneczne, wpadające przez okno. Zrzuciłam z siebie cienką kołdrę i jeszcze parę minut leżałam na brzuchu. Leniwie ruszyłam do kuchni. Bez żadnego pośpiechu zrobiłam sobie smacznego omleta. Delektując się daniem, myślałam o ostatniej rozmowie z Jacobem. Wczoraj podeszłam do tego zbyt emocjonalnie. Na spokojnie wszystko przemyślałam i stwierdziłam, że muszę o tym z kimś porozmawiać, z Destiny albo Juliet. Powoli dopiłam kawę i odświeżyłam się w łazience. Pierwszy raz odkąd rozbiłam się na wyspie, związałam włosy w kucyk, tak że odsłoniłam i wyeksponowałam moją ładną, smukłą szyję. Ubrałam krótkie, postrzępione, jeansowe szorty i i beżowo-białą luźną bluzkę na ramiączkach. Mimo, że miałam na stopach czarne, conversowskie trampki to prezentowałam się naprawdę nieźle. Niemalże jak w Sydney - rock'n'rollowa dziecinka. Uśmiechnęłam się sama do siebie i odpalając fajkę wyszłam na zewnątrz. Korzystając z chwili spokoju, postanowiłam przejść się po Dharmaville. Zaskoczona natrafiłam na huśtawki. dziwne...nie widziałam tutaj żadnych dzieciaków- pomyślałam siadając na jednej z nich. Odepchnęłam się parę razy nogami i huśtając się powoli, zaciągałam się papierosem. Po raz pierwszy od czasu katastrofy pomyślałam o Piterze...

[ będę dopiero wieczorem. być może późnym wieczorem i niekoniecznie bede w stanie smiley ]


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 19-03-2010 16:55
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-03-2010 17:18
A jak myślisz? Z Tobą bym się wyspał nawet leżąc na podłodze. Cieszę się, że Ci smakuje - powiedział i uśmiechnął się. Muszę iść zobaczyć co tam słychać w barakach. Wczoraj porwano rozbitków, Elena i Elliot poszli za resztą. Obowiązki wzywają...jak chcesz to chodź ze mną. Aha i jeszcze jedno. Możesz ze mną zamieszkać jeśli chcesz - powiedział i wstał.

/Shan ja jestem Lindberg, a nie Lindenbergsmiley/
Edytowane przez Arctic dnia 19-03-2010 17:30
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
sayid jarrah
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Sayid Jarrah

Postów: 898

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-03-2010 17:34
Sayid wyszedł na zewnątrz budynku w którym Ben poczęstował jego śniadaniem.. Przed nim ukazało się małe osiedle..nie był tym za bardzo zdziwiony..ponieważ już bardzo dużo widział na tej wyspie dziwnych rzeczy..
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-03-2010 17:36
Leo pocałował Shannon w policzek i wyszedł na zewnątrz. Zobaczył nowego rozbitka i podszedł do niego. Witaj, Sayid. Jestem Leo. Jak chcesz to możemy porozmawiać - powiedział do niego podając rękę.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
sayid jarrah
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Sayid Jarrah

Postów: 898

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-03-2010 17:41
Sayid wyciągnął rękę..
-Też witam..leciałeś też tym pechowym lotem?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 151 z 330 << < 148 149 150 151 152 153 154 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum