Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 15:21:31 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Tamci
Strona 157 z 330 << < 154 155 156 157 158 159 160 > >>
Autor RE: Obóz Tamtych
Angie
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Angie Davis

Postów: 540

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-03-2010 23:49
Brunetka po raz kolejny nalała sobie trunku do kieliszka, który to już? Trzeci, czwarty? A może i nawet piąty. Nie miała w zwyczaju liczyć ile piła, ale fajnie było w końcu poczuć w sobie coś mocniejszego. Szczególnie, że na tej wyspie alkohol wydawał się oddziaływać jakoś inaczej, ale może to tylko dlatego, że rzadziej go piła? Tego nie wiedziała, za to rozkoszowała się jego smakiem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-03-2010 23:51
Usłyszałam czyjeś szybkie kroki. To mnie wyrwało ze świata muzyki i mimowolnie podążyłam wzrokiem w kierunku skąd dochodził odgłos. Moim oczom ukazała się Juliet z dwoma futerałami na gitary. Podskoczyłam na równe nogi.
-Chyba żartujesz!- krzyknęłam, wyrywając dziewczynie gitarę z ręki. Szybko wyciągnęłam ją z futerału i przejechałam po strunach- Mmmm... jestem Twoją dłużniczką- uśmiechnęłam się zadowolona do Juliet, słysząc przyjemny, czysty dźwięk dobrze nastrojonej gitary.


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 19-03-2010 23:53
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-03-2010 07:35
Sun patrzyła tępo w przestrzeń. przeciągnęła palec po szklance. Tak naprawdę nie chciała iść z Shannon. Teraz lepiej byłoby poczekać. Jeżeli Boone dostał się do Łabędzia, jest jako tako bezpieczny. Wzięła trochę finlandii ze stołu i dolała soku. Napiła się.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-03-2010 09:50
Juliet wiedziała, że dobrze trafiła. Była bardzo szczęśliwa, że obdarowała kogoś prezentem wywołującym niepohamowaną radość i szczery uśmiech od ucha do ucha.
- Zobaczymy co te cacko wyciągnie- powiedziała, siadając na krześle i zaczynając brzdąkać znany jej rytm, który powinien być też znany Meredith.
- Mówią ooo mnie w mieście: Co z niego za typ? Wciąż chodziiiiii pijany! Pewno nie wie co to wstyd. Brudny, nieeedomyty. W stajni ciągle śpi! Czego szukasz w naszym mieście ? Idź do diabła!- mówią mi... Ludzie pełni cnóóót! Ludzie pełni cnót!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-03-2010 09:56
Shannon siedziała w kuchni i popijała kawę. Przez okno wpadały dźwięki gitarowe grane przez Mer i Juliet. Koiły one nerwy blondynki. Przymknęła oczy wsłuchując się w nie. Nabrała glośno powietrza do płuc. Wstała udając się na zewnątrz. Spacerowała wzdłuż słupów rozmyślając o Boonie, Leo i innych rzeczach, które zaprzątywały jej głowę.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-03-2010 10:33
Uśmiechnęłam się jeszcze szerzej gdy usłyszałam znaną mi nutę. Zaczęłam śpiewać i grać:
-[...] Whisky moja żono, jednak Tyś najlepszą z dam. Już mnie nie opuścisz, nie, nie będę sam. Mówią whisky to nie wszystko, można bez niej żyć. Lecz nie wiedzą o tym ludzie, że najgorzej w życiu to...to samotnym być, to samotnym byyyyyyć.
Przy końcu odwaliłam taką solówkę, której nie powstydziłby się nawet Kirk Hammett. W końcu poczułam prawdziwą ulgę. Gitara i śpiew wywoływały u mnie niemal stan euforyczny. Endorfiny w moim ciele namnażały się w niesamowicie szybkim tempie. W pewnym momencie wypaliłam do Juliet:
-W ramach rewanżu mogę Ci zrobić lasagne...- spojrzałam sama zdziwiona tym co powiedziałam- ...robie naprawdę dobrą lasagne- zaśmiałam się.


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 20-03-2010 10:59
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
sayid jarrah
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Sayid Jarrah

Postów: 898

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-03-2010 11:14
Sayid obudził się...wreszcie jedna z pierwszych nocy, w których się porządnie wyspał... Wyszedł na zewnątrz budynku i zaczął spacerować między domkami..
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-03-2010 11:16
- Czemu nie, chętnie coś zjem- zgodziła się Juliet z uśmiechem- Mogę Ci pomóc- powiedziała wstając i odkładając gitarę na bok. Żałowała, że nie ma tu Eleny. Chciała, żeby wszyscy byli w pełnym składzie- Zjemy i zobaczymy co z naszymi nowymi kumplami- postanowiła.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-03-2010 11:33
Weszłyśmy do domku Eleny. Wyciągnęłam wszystkie potrzebne składniki i nalałam po dwie lampki wina, dla mnie i dla Juliet. Nie wiedzieć czemu, ale jak już brałam się za coś konkretniejszego do zrobienia to zawsze piłam wino. Nuciłam sobie cicho pod nosem, gdy przygotowywałam mięso. Co chwilę zerkałam na blondynkę, która nawet w kuchni "przy garach" wyglądała bardzo kobieco i zmysłowo. W końcu przyłapała mnie jak po raz kolejny kątem oka na nią spoglądałam. Nieco się speszyłam ale uśmiechnęłam się lekko i powiedziałam:
-Naprawdę, jeszcze raz dziękuję za gitarę. Nawet nie wiesz jaką radość mi sprawiłaś- naprawdę musiałam się ucieszyć bo nie miałam w zwyczaju tak szczerze dziękować ludziom.


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 20-03-2010 12:46
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-03-2010 12:37
- Nie ma problemu- uśmiechnęła się- Cała przyjemność po mojej stronie- powiedziała Juliet, zezując na Meredith, natomiast Meredith na Juliet. Gdy ich spojrzenia się spotkały, na chwilę obie zamyśliły się, patrząc sobie głęboko w oczy. Chwila dłużyła się, a kobiety wciąż szukały czegoś w swoich oczach. Meredith miała wyjątkowo piękne oczy. Rzadki kolor oczu- zielony. Szmaragdowy. Dwa klejnoty, ukazujące wnętrze duszy. Wydawało się, że oczy Meredith widziały wiele.
Rudowłosa piękność była otwarta na Juliet, blondynka mogła odgadnąć jej uczucia. Mimo wielu złych przygód, Mer wydawała się być szczęśliwa. Być może na Wyspie miała szansę na nowe życie, oderwanie się od trosk codziennego życia. Juliet nie wiedziała, czy chce opuścić Wyspę.
Niebieskooka i zielonooka dalej stały, patrząc na siebie, prosto w oczy przenikliwym wzrokiem, jak gdyby miały nim przepalić siebie nawzajem.
Obie nie wiedziały, jaki ruch teraz zrobić.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-03-2010 12:42
Sun wyszła na zewnątrz. Uderzyło ją świeże powietrze na podwórku. Usiadła na jednym krzeseł na tarasie. Wyciągnęła nogi i rozluźniła się. Wiatr delikatnie wiał jej we włosy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-03-2010 12:50
-Witaj.. - Zagadnęła siedzącą Sun. - Co tam? Jaki się czujesz? - Spytała siadając obok koreanki.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-03-2010 12:51
- Jak widać. - powiedziała i przeciągnęła się. - A ty? Co masz zamiar zrobić? Idziesz po Boone'a?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-03-2010 12:54
- Nie... - Odparła krótko. - Da sobie radę... ważne, że żyje. - Uśmiechnęła się do kobiety. - To wszystko jest jakieś dziwne.... ta wyspa, dym i ten Jacob... nie wiem co mam o tym wszystkim myślec... nie mieści mi się to w głowie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-03-2010 12:57
- Ja mam nadzieję, że któregoś dnia albo się obudzę z tego koszmaru, albo wszystko zostanie wyjaśnione. - uśmiechnęła się. - Co myślisz o tych nowych, Sayidzie i Kate?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-03-2010 12:59
Brunetka otworzyła oczy i głośno westchnęła. Powoli zwlokła się z łóżka i odsłoniła rolety; dzień był bardzo piękny, słonce delikatnie unosiło się nad horyzontem.
- Jak późno- syknęła sama do siebie wyciągając z szafy jakieś ubranie. Wzięła szybki prysznic i w samej bieliźnie bez skrępowania zaczęła przyrządzać naleśniki. Nie była zbyt dobrą kucharką, bo w dzieciństwie ani później nie miał kto jej tego nauczyć, ale naleśniki robiła przepyszne. Dokładnie, równoramienne, lekko zarumienione. Otworzyła okno i spostrzegła, że na zewnątrz robił się coraz większy ruch. Maślanym ruchem nałożyła ser i skonsumowała posiłek. Ubrała się szybko w jakąś białą, długą koszulkę i krótkie szorty, których nie było widać spod koszulki i w tak świetnym humorze wyszła na ganek, gdzie spostrzegła rozmawiającą Sun i Shannon.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-03-2010 13:01
- Wydają... się w porządku.... trochę mi głupio, że tak na nią wczoraj naskoczyłam... miała racje.... a ja nie mogłam się z tym pogodzic. - Rzekła patrząc przed siebie. - A ty co o nich myślisz?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-03-2010 13:02
Stałam jak zahipnotyzowana. Nawzajem lustrowałyśmy się z Juliet spojrzeniami. Kobieta bardzo przenikliwie na mnie patrzyła, jakby szukała jakiś odpowiedzi w moich oczach, więc gdyby wzrok potrafił mrozić, zostałoby ze mnie lodowisko. Juliet miała przyjazne, błękitne oczy, wręcz lazurowe. Bardzo pięknie komponowały się z jej blond włosami, opadającymi na policzki i ramiona. Dzięki jasnej cerze jej wyjątkowe oczy były jeszcze bardziej wyeksponowane. Atmosfera robiła się coraz bardziej gęstsza, a żadna z nas nie wiedziała co zrobić. W tym zapatrzeniu, transie całkowicie zapomniałam o tym, że w dalszym ciągu kroję mięso i gdy już chciałam coś powiedzieć Juliet, skaleczyłam się w palec.
-Fuuuuck!- krzyknęłam puszczając nóż z dłoni. Natychmiast wsadziłam palec pod zimną, bieżącą wodę.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-03-2010 13:06
- Są chyba w porządku, choć myślę, że nie mówią nam wszystkiego. - rozejrzała się i pomachała do April. - wiesz co? pomijając te wszystkie porwania i rozwałki, których dokonujemy, tu jest całkiem przyjemnie. Gdybym teraz miała wrócić, nie zrobiłabym tego. Nie mam już do czego.
Edytowane przez panda dnia 20-03-2010 13:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-03-2010 13:09
- Ja chyba... też... - Shannon uśmiechnęła się do April. - Tu mam miłośc... i chyba już dom... musze jeszcze tylko znaleźc Boone'a. - Nabrała głośno powietrza.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 157 z 330 << < 154 155 156 157 158 159 160 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum