Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 14:47:06 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Tamci
Strona 271 z 330 << < 268 269 270 271 272 273 274 > >>
Autor RE: Obóz Tamtych
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2010 10:43
-Zostanę tutaj -powiedział do Miles'a. Po chwili zauważył że Scarlett się obudziła. Podszedł do niej i przywitał się :
-Witaj Scarlett, jestem Elliot.
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2010 10:43
- Dobra, wielka trzyosobowa drużyno, idziemy do Płomienia. Im szybciej, tym lepiej. - zarządziła Sun widząc, jak Elliot zaczyna się spoufalać z ogonowcami. Teraz nie było na to czasu. Wyszła ze szpitala, nie czekając na niego. Nie idzie, to nie, pomyślała.
Edytowane przez panda dnia 02-04-2010 10:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2010 10:45
- Witaj Scarlett- Miles uśmiechnął się do kobiety i opuścił szpital. Po chwili był w domku Shannon. Zrobił sobie kilka kanapek i rozsiadł się na kanapie czekając aż się obudzi.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2010 10:46
Nie czekając na odpowiedź dziewczyny powiedział:
-No cóż miło było cię poznać -po czym wybiegł ze szpitala -Sun poczekaj ! -krzyknął i po chwili szedł już koło Koreanki.
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2010 10:47
Scarlett nie kryła zaskoczenia.
- Skąd wiesz jak mam na imię? Powiedzieli Ci? - wskazała na Milesa i Sun, po czym uścisnęła jego dłoń.
Zauważyła, że gdzieś się wybierają. Kwon wyraźnie ich pospieszała, mieli zdaje się coś ważnego do zrobienia.
Stała wpatrując się w Elliota, lecz ten nie udzielając odpowiedzi wybiegł z pomieszczenia.
- Świetnie - powiedziała sama do siebie - Nie ma co, bardzo rozmowny...
Edytowane przez Gooseberry dnia 02-04-2010 10:49
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2010 10:49
- Musiałam zacząć wyprawę, bo inaczej nikt by tego nie zrobił. A Widmore nie będzie czekać, aż uleczymy Faradaya i wszyscy zaczniemy się kochać. - powiedziała i weszła do tunelu.
Edytowane przez panda dnia 02-04-2010 11:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2010 10:51
-Chciałem po prostu ich przekonać do siebie -powiedział - Ale chyba mi to nie wyszło. Mamy wogóle jakiś plan ? -spytał patrząc na towarzyszy.
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2010 10:57
- Idziemy do Płomienia. Potem włączymy zapalniki. Na koniec chyba uciekniemy i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wrócimy tutaj z powrotem. - Sun sama była zdziwiona, że potrafi tak szybko wydawać polecenia i układać plany. Czuła, że wreszcie zaczyna coś znaczyć, nie jest tylko zwykłym rozbitkiem z Oceanic 815.
Edytowane przez panda dnia 02-04-2010 10:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2010 10:59
[ eeej, ale wiecie, że Amelia już wcześniej sama poszła do Płomienia. Możecie ją doścignąć ]

Przeklinałam w duchu, dlaczego to akurat ja muszę mieć identyczną grupę krwi. Dlaczego co chwilę muszę bawić się w bohatera. Klęłam pod nosem ale wiedziałam, że jest to konieczne. Transfuzję można było przeprowadzić tylko bezpośrednio więc wzięłam odpowiednie przyrządy i wkłułam się w żyłę Daniela, a potem swoją. Usiadłam obok niego i wyprostowałam rękę. Mogłam oddać maksymalnie pół litra krwi ale pech chciał, że nie szło tego jak odmierzyć. Musiałam polegać na instynkcie. Na początku było w porządku, ściskałam dłoń aby krew szybciej zaczęła lecieć. Z czasem opadałam z sił. Czułam jakby uchodziło ze mnie powoli życie. Wiedziałam, że robię dobrze pomagając Danielowi, ale stawałam się coraz bladsza i słabsza. W końcu doszłam do punktu krytycznego, czułam że już dłużej nie dam rady. Odłączyłam więc rurkę z naszych rąk i wacikami zatrzymałam resztę krwi, która wydobywała się wkłucia. Oparłam głowę o łóżko, nie mogąc jeszcze wstać.
-ohh fuck..- burknęłam pod nosem, czując jak wszystko dookoła mnie wiruje. Oddychałam głęboko i powoli, podpierając się o ścianę wyszłam na zewnątrz. Usiadłam na ławce pod szpitalem i łapczywie zaczęłam łapać świeże powietrze. Przed oczami miałam mroczki, ale usłyszałam znajome głosy.
-Scarlett?- zawołałam, słysząc dziewczynę- proszę... mogłabyś mi przynieść jakąś wodę do picia i coś słodkiego? Najlepiej czekoladę- wymamrotałam ze spuszczoną głową.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2010 11:03
-Zaraz, czy przypadkiem Elena nie wybrała się do Płomienia przed nami ? -spytał - Mam nadzieję że nic jej nie jest.

/racja! Amelia poszła do Płomienia smiley/
Edytowane przez Nate dnia 02-04-2010 11:04
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2010 11:06
/wiemy wiemy/
- Wybrała się, sporo przed nami. Mam nadzieję, że damy radę do niej dotrzeć, jest przecież sama.
Sun szła tunelem dość szybko, kiedy nagle usłyszała jakieś hałasy. Wyjęła nóż i poszła w ich stronę. Okazało się, że to Elena właśnie stoi przy ścianie.
- Uff, dogoniliśmy ją. - szepnęła. - Elena! Witaj. Dobrze, że nic ci nie jest.
Edytowane przez panda dnia 02-04-2010 12:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2010 11:16
Shannon obudziła się.
Wczoraj zmęczona i załamana wieścią o śmierci brata wróciła do domku i położyła się spac.
Przeciągnęła się i biorąc ręcznik wzięła zimny prysznic.
Następnie ubrała się w krótką jeansową spódniczkę i żółtą koszulkę.
- Witaj Miles. - Rzekła z uśmiechem siadając obok. - Jak minęła noc?- Rzekła związując sobie włosy. Mężczyzna był naprawdę przystojny.
Dziewczynę dziwiło to, że gdy samolot leciał jeszcze sobie spokojnie na oceanem nie zauważyła go.



Edytowane przez shan dnia 02-04-2010 11:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2010 11:29
Faraday ocknął się. Był tak osłabiony, nie miał sił by odtworzyć oczu. Słyszał wokół siebie głosy, ledwo co do niego docierało co oni mówili.
-Gdzie ja jestem? Czy ktoś może dać mi wody? Proszę - wyszeptał Daniel, miał nadzieję że ktoś go usłyszy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2010 11:42
/trochę z tymi pomieszczeniami naknociliśmy, ale trudno. smiley/

Elliot wydawał jej się dziwny. "Kto wybiega w środku rozmowy. Nie, sorry, na początku rozmowy?" - zastanawiała się. Wyszła z budynku by trochę się rozglądnąć po terenie. Pierwsze co jej się rzuciło w oczy, to blada jak ściana, opadła z sił Meredith, rozłożona na ławce. Wyglądała, jakby miała za chwilę zemdleć.
- proszę... mogłabyś mi przynieść jakąś wodę do picia i coś słodkiego? - usłyszała jej głos.
Nie pytając o nic pobiegła do budynku, z którego dopiero co wyszła. Widziała tam lodówkę, więc nie czaiła się i bez pozwolenia wyjęła z niej schłodzoną wodę. W biegu zauważyła, że znajdują się tam produkty, o których marzyła od pierwszego dnia pojawienia się tutaj na wyspie. Sery, mleko, mięso, jogurty, ciasto, jakiś obiad na talerzu. Ślina napłynęła jej do ust, ale z przykrością stwierdziła, że nie może jej teraz pozwolić na połączenie z tym wspaniałym jedzeniem. "Moje pyszności, obiecuję, że po was tu wrócę" - szepnęła do nich z bolejącą miną. Przegrzebała szafki kuchenne w poszukiwaniu czekolady.
- Cholera! - krzyknęła, gdyż za każdym razem, gdy otwierała kredens jak na złość zamiast kakaowej tabliczki jej oczom ukazywały się to talerze, to szklanki, to garnki i inne pierdoły.
W końcu po lewej stronie od umywalki w szufladzie znalazła zapas słodyczy. Czekoladki, wafelki, cukierki... Chwyciła te pierwsze i ruszyła energicznie w stronę wyjścia. Gdy dobiegła do Meredith, od razu podała jej wodę i upragnioną słodycz.
- Zajadaj, kochana - uśmiechnęła się do niej cała zdyszana.
Edytowane przez Gooseberry dnia 02-04-2010 11:56
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2010 11:57
Chwyciłam od razu wodę i duszkiem wypiłam z pół butelki. Widząc reakcję Scarlett, uśmiechnęłam się blado.
- Jeszcze 2 minuty i bym odpłynęła. Dziękuję- powiedziałam, rozpakowując czekoladki. Musiałam jak najszybciej uzupełnić węglowodany i zregenerować siły. Zjadłam 3 czekoladki nadziewane toffi i kremem kokosowym. Ostatnim razem kiedy oddawałam krew, dostałam 8 tabliczek czekolady i nic mi nie było... a teraz? Zjadłam zaledwie trzy małe kawałeczki i już mnie zemdliło. Odłożyłam pudełeczko na bok i poklepałam się lekko po twarzy. Spojrzałam na Scarlett.
- Dobrze Cię widzieć całą i zdrową - uśmiechnęłam się promiennie. Wtem coś mi się przypomniało- nie jestem pewna ale jak poszłaś to Daniel chyba wołał ze środka... albo mi się zdawało...- podrapałam się po głowie w obawie, że być może mam już jakieś omamy.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2010 12:08
- Ciebie również - odwzajemniła szczery uśmiech, widząc jak Mer odzyskuje blady rumieniec - Ci z jaskini mówili, że Ty, Shannon, Sun jesteście całe i zdrowe, więc nie martwiłam się o Was. Ale zupełnie inaczej jest to słyszeć, a inaczej Was widzieć - wyznała, ukazując koleżance wesołe iskierki w oczach.
"Daniel się wybudził?" - jej myśli obrały inny tor. Zerwała się na równe nogi i skierowała do środka budynku. Zatrzymała się jednak w połowie, odwracając do zielonookiej.
- Mer, miałabyś coś przeciwko, gdybym wzięła resztę Twojej wody dla Daniela? - zapytała.
Dziewczyna potrząsnęła przecząco głową. Scarlett chwyciła w dłoń butelkę i szybko popędziła do rannego. Gdy weszła, odnalazła wzrokiem Faradaya i usiadła obok niego na łóżku. Widząc jak patrzy błagalnie na wodę, pomogła mu się napić, nawilżając jego usta.
- Jak się czujesz? - zapytała troskliwie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2010 12:18
- Scarlett, nigdy nie widziałaś Greys Anatomy?- zapytała Juliet, znów odpychając Scarlett od łóżka- Pacjent musi wypoczywać, nie zamęczaj go. Będzie musiał leżeć przez jakiś czas, Meredith też- Juliet popatrzyła na rudowłosą, która ledwo żyła po transfuzji- Wyskakuj z ciuchów i pod pierzynę, na łóżko!- nakazała kobieta, której nawet spodobała się komenda smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2010 12:26
Scarlett, popchnięta po raz kolejny przez blondynę, zmierzyła ją nienawistnym spojrzeniem. Zaczynała ją denerwować. Mimo to, odeszła na bok. Uniosła wysoko brew i prychnęła:
- Nie, nie widziałam. Ale za to także nie widziałam, żeby lekarz reagował obojętnością na wołania wyczerpanego pacjenta o wodę...
Edytowane przez Gooseberry dnia 02-04-2010 12:27
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2010 12:29
Jason obudził się, zjadł jakieś placki Dharmy i jak co dzień usiadł na ławce przed domkiem.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-04-2010 12:30
- A więc przydaj się na coś i podaj mu tą wodę, a nie zamęczaj go pytaniami! Jak myślisz, jak on teraz może się czuć ?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 271 z 330 << < 268 269 270 271 272 273 274 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum