Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 11:06:50 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny21:59:20
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Tamci
Strona 287 z 330 << < 284 285 286 287 288 289 290 > >>
Autor RE: Obóz Tamtych
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 09:20
April uchyliła powiekę i rozejrzała się. Była w swoim domu, nagle poczuła niebywałe pragnienie. Natychmiast wstała i szybkim krokiem wbiegła do kuchni i poszukiwaniu wody. Chwyciła butelkę, która znajdowała się na stole i wypiła do dna. Usiadła na krześle i zaczęła rozmyślać o wczorajszym dniu. Właściwie to nie za wiele z niego pamiętała, a już tym bardziej nie miała pojęcia jak się tutaj znalazła. Już nigdy więcej picia- pomyślała otwierając lodówkę i wyciągając jakiś sok. Po zagaszeniu pragnienia skierowała się w stronę łazienki, aby wsiąść szybki, orzeźwiający prysznic. Była zmęczona, skacowana, a na dodatek poczuła delikatny ból głowy.
- Jeszcze tego brakowało...- rzuciła sama do siebie wchodząc żółwim krokiem do łazienki. Po kilku minutach w łazience było rozkosznie ciepło, zrzuciła resztę ciuchów i weszła do kabiny. Woda delikatnie pieściła jej ciało, zaczęła namydlać je okrężnymi ruchami. Po godzinie czasu wygramoliła się, owinęła się ręcznikiem i szybko pobiegła do swojego pokoju po rzeczy. Ubrana i odświeżona ponownie skierowała się do kuchni, na krześle siedział mężczyzna. Uśmiechnęła się do niego wyciągając z lodówki kilka smakołyków na śniadanie.
- Mam nadzieję, że nikt do nas dzisiaj nie wpadnie, bo z obroną wtedy będzie kiepsko- powiedziała przypominając sobie o ludziach Widmore'a.



Edytowane przez April dnia 03-04-2010 09:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 09:42
Stukanie, pochrapywanie, odłamki wczorajszej muzyki, brzdęki butelek alkoholu i wyspa, Charles Widmore, Jacob - to wszystko mieściło się teraz w głowie dziewczyny. Dwa pierwsze - działy się tu i teraz, pozostałe mieszały się w jej umyśle po wczorajszych wydarzeniach.
I ten ból głowy. Niewyobrażalny ból, który zdawał się rozsadzać od wewnątrz jej czaszkę. Nie miała siły wstać, więc oparła się o ramę łóżka. Przetarła kilkakrotnie podpuchnięte oczy i rozejrzała, gdzie się obecnie znajduje. "O nie!" - ze zmieszaniem stwierdziła, że widocznie pod wpływem trunku pomyliła łóżko z kanapą. "Biedny Jason! Teraz pewnie będzie żałował, że mnie tu przyjął."
Każda cząstka jej ciała wołała by z powrotem się położyć, ale wyrzuty sumienia podpowiadały jej, że powinna mimo wszystko powrócić na kanapę.
Zeskoczyła koślawo z łóżka, a pod stopami uczuła, że nie wylądowała na ziemi, ale jak się okazało na... Jasonie. Przewróciła się z głośnym łoskotem na posadzkę. Wydał przeraźliwy jęk, popatrzył na nią zaskoczony, zwijając się z bólu.
- Oł fuck! - przeklęła pod nosem Scarlett - Jason, wybacz - rzuciła się, by mu jakoś pomóc, lecz ten zdołał ją jedynie odepchnąć, wciąż masując nogę.
Gdy wstała i tak zaczęła powoli analizować sytuację, zaczęły ją nachodzić dziwne myśli. "Cholera, chyba się z nim nie przespałam?!" To, że znajdował się pod jej łóżkiem było naprawdę dziwne i zaskakujące, ale nic na to nie wskazywało, żeby spędzili razem noc. Odetchnęła z ulgą i pomogła mu wstać.
- Przepraszam - wyjąkała zbita z tropu - Ciekawe ile razy jeszcze to powiem zanim mnie stąd wygonisz - powiedziała, wysilając się na uśmiech.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 09:53
Mies obudził się rano obok Shannon. Popatrzył na nią i przypomniał sobie co wyprawiali w nocy. Wstał z łóżka i poszedł wziąć prysznic. Następnie ubrał się i udał się do kuchni. Napił się wody gdyż mocno go suszyło i zaczął przygotowywacz śniadanie dla siebie i Shannon.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 10:07
Sun obejrzała film i zaczęła sprzątać. Znalazła wagę łazienkową. Weszła na nią i okazało się, że schudła kilka kilogramów od wylotu z Sydney. Zeszła z wagi, odłożyła ją na miejsce i zrobiła sobie omlet na śniadanie.

/będę późnym wieczorem/
Edytowane przez panda dnia 03-04-2010 10:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 11:45
Shannon obudziła się.
Przeciągnęła się i głośno ziewnęła.
Wycieńczona i po wielu próbach zeszła z łóżka.
Ubrała się w czyste rzeczy (beżową koszulkę i jeansy) związała włosy i weszła do kuchni.
- Witaj . - Powitała Milesa z lekkim uśmiechem na twarzy i zaczęła robic sobie herbatę.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 11:50
Elliot obudził się u siebie w domku. W nocy nie mógł spać przez Shannon i Miles'a. Gdy skończyli Blake wreszcie mógł zasnąć. Wstając z łóżka popatrzył przez okno na domek Neal'a i April. Uśmiechnął się i ruszył w stronę kuchni. Miles i Shan przygotowywali sobie śniadanie. Nie odezwał się do nich tylko zaśmiał się cicho i zaczął robić sobie kanapkę.
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 11:57
- Zjesz z nami? - Spytała Shannon uśmiechając się lekko do Blake'a popijając herbatę.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 12:01
-Jasne -odpowiedział uśmiechając się - Jak wam się spało ? Bo mnie męczyły trochę jakieś hałasy -dodał.
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 12:08
- A bardzo dobrze- odparł Miles jedząc kanapkę. -A ty jak tam wrażenia po imprezie?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 12:13
- Było całkiem nieźle, ale wy też sie świetnie bawiliście, prawda ? -spytał patrząc na Miles'a - Nie musisz odpowiadać, wiem ,że było świetnie -rzekł wkładając talerz do zlewu.
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 12:16
- Mówiłeś że nie będzie Cię na noc w domku więc skąd możesz wszystko wiedzieć- Miles uśmiechnął się do Elliota.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 12:21
-Po tak jak Shannon się rozpkłakała, sądziłem ,że nic z tego nie będzie. Chwilę poźniej wróciłem do domku. Chciałem iść spać i wtedy wy wpadliście -powiedział - Teraz wiem, że Shannon nie przeszkadza to, że straciła brata - To ostatnie powiedział tak, aby tylko Miles to usłyszał.
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 12:25
Shannon dalej piła herbatę nie słuchając rozmowy między mężczyznami.
Zastanawiała się właśnie nad pewnym bardzo trudnym hasłem.
- A jednak coś wyszło... Elliot. - Rzekła nie odwracając wzroku od krzyżówki.



Edytowane przez shan dnia 03-04-2010 12:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 12:26
-Miło się z wami rozmawia ale idę zobaczyć jak wygląda wioska po nocnej imprezie- to powiedziawszy Miles opuścił domek i ruszył na spacer.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 12:29
- Ja też stąd wychodzą. - Rzekła rzucając do Elliota. - A Elliot. - Dodała trzymając za klamkę. - Wytrzyj sobie nos.... bo ci sterczy wielki glut... chyba, że jest teraz taka "moda". - Po tych słowach opuściła domek udając się na spacer po wiosce.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 12:50
Jason po chwili masowania nogi spojrzał z niezmąconym uśmiechem na dziewczynę.
- Jesteś lekka jak piórko, gdyby zrobił to Hurley, to bym pewnie nie przeżył... Nie wiem czy wiesz kto to Hurley. - usiadł na łóżku, zapraszając ją obok siebie - Nie mam zamiaru cię wyganiać, tyle razy spałem tu wygodnie i bez przygód, że zaczynało być nudno. Teraz jest boleśnie, ale za to jak ciekawie... Aha i spokojnie, nie wlazłaś tu sama, ja cię tu zaniosłem z kanapy, pewnie dawno nie spałaś na łóżku, no chyba że wy też poodkrywaliście jakieś stacje. - potem zaproponował jej śniadanie i poszli do kuchni jeść płatki.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 13:53
Większość osób już się rozeszła. Zostałyśmy w trójkę. Ja wsparta na ramieniu mocno pijanej Juliet i Elena, która najwidoczniej zasnęła na trawie. Ognisko dogasało i dopiero wtedy poczułam przeszywający chłód. Spojrzałam na chwiejącą się Juliet z uśmiechem.
- Chodź słonko, zaprowadzę Cię do domu...- powiedziałam łagodnie, chwytając kobietę za boki. Sama nie byłam trzeźwa więc nasz powrót do mieszkania przypominał slalom gigant. Puściłam Juliet, a ona jak kłoda padła na łóżko. Zaśmiałam się pod nosem i przykryłam ją cieniutką kołdrą. Najchętniej położyłabym się obok niej, jednak przypomniałam sobie o śpiącej Elenie na środku osiedla. Nachyliłam się nad Juliet i przyglądałam się chwilę. Jej długie, blond włosy opadły na twarz więc delikatnie założyłam kosmyk za ucho. Nie mogąc się oprzeć pocałowałam ją lekko w uszko.
- Dobranoc kociaku- szepnęłam i niechętnie wyszłam. Elena na szczęście leżała dokładnie w tym samym miejscu gdzie ostatni raz ją widziałam. Kucnęłam przy dziewczynie i szturchnęłam lekko w ramię:
- Hej złotko, chodź do środka bo się przeziębisz- powiedziałam miłym tonem. Elena burknęła tylko coś przez sen, jednak spokojnie dała doprowadzić się do domku. Nie miałam siły taszczyć jej już do sypialni więc obie padłyśmy na kanapę i po chwili obie już smacznie spałyśmy.


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 03-04-2010 13:53
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 13:58
Miles chodząc po wiosce widział że jest opustoszała. Wszyscy odpoczywali jeszcze po imprezie. Zasiadł więc sobie na ławce niedaleko huśtawek, zamknął oczy i odpoczywał. Życie tuta wydawało mu się takie proste. Wręcz nie miał ochoty wracać do zwykłego świata.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 15:13
Emily przeciągnęła się i jęknęła cicho. Spała na czymś twardym...
- Co to do diabła?- mruknęła sennym głosem.
Leżała na werandzie swojego domku. Kiedy rozpaliła wczoraj ognisko, wymknęła się cicho z imprezy i poszła spać. Czemu na brudnych deskach tarasu? No cóż, tego nie pamiętała.
Nie piła wczoraj zbyt dużo... może ze dwie puszki piwa... Była więc w całkiem dobrym stanie. Wstała i weszła do doku.
Umyła się, uprała sukienkę. Na razie nie miała innych pasujących na nią ubrań, dlatego założyła na siebie wiszący w łazience szlafrok. Zaczęła grzebać w szafkach. Było tam kilka rzeczy, które po odpowiedniej przeróbce krawieckiej nadawałyby się do noszenia. W kuchni leżały igły i nici. Nie zdążyła ich wczoraj sprzątnąć... Na dnie dużej szafy w sypialni znalazła ładny materiał.
Usiadła na łóżku i zaczęła szyć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 15:27
Shannon spacerowała bo Dharmaville. Pogoda była cudowna... więc kobieta wzięła ręcznik i smarując się filtrem opalała się na zewnątrz.
Gdy po półgodzinnym wylegiwaniu wróciła do domku zjadła zrobioną na szybko jajecznicę.
Po zjedzonym posiłku wybrała się na ganek czytac książkę.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 287 z 330 << < 284 285 286 287 288 289 290 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum