Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 13:40:36 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Tamci
Strona 291 z 330 << < 288 289 290 291 292 293 294 > >>
Autor RE: Obóz Tamtych
Joshua Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 101

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 20:06
Joshua stanął jak wryty. Jego złość, że nikt nie chciał mu odpowiedzieć minęła, a na jej miejsce weszła rozpacz. Nie okazał tego po sobie jednak był niesamowicie rozbity...

- Nazywam się Joshua Barnett. Jestem członkiem starszyzny, na równi z Richardem i Dogenem.
Edytowane przez Joshua Barnett dnia 03-04-2010 20:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 20:09
- Starszyzna? - Powtórzyła Shannon, która nie raz słyszała już to słowo. - A czyli jesteś wielką osobowością wśród innych... zgaduje też. - Zlustrowała go. - Że spotkałeś... tego tajemniczego Jacoba.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 20:09
Siedziałyśmy jak wraki, jak ludzie naprawdę zmęczeni życiem. Zachichotałam pod nosem, myśląc o takich porównaniach. Głowa nie dawała mi spokoju więc łyknęłam ketonal, z nadzieję że silny lek szybko mi pomoże. Powoli odbyłam poranną toaletę, jednak ból głowy dalej nie ustępował więc wsadziłam głowę pod kran. Lodowata woda szybko zmroziła mój mózg, a wzdłuż kręgosłupa przeszedł równie mroźny dreszcz. Zmieniłam ciuchy na świeże. Założyłam białą, obcisłą koszulkę na ramiączkach i szare bermudki. Jedynie czarne conversowskie trampki za kostkę pozostały niezmiennie na moich stopach. Wyszłam z łazienki, roztrzepując mokre włosy. Wtem usłyszałam jakąś głośniejszą rozmowę na osiedlu. Nie mając ochoty na nic konkretniejszego do jedzenia, chwyciłam mango i wyszłam na zewnątrz wybadać sytuację. Wiatr lekko rozwiewał moje mokre włosy, gdy szłam w stronę nieznajomego.
- Tak. Ja również potwierdzam. Lisa i Chloe nie żyją...- rzuciłam szybko, bez jakiegokolwiek przywitania. Ugryzłam owoc, przyglądając się badawczo przystojnemu mężczyźnie- słuchaj... wszyscy są na zajebistym kacu więc błagam oszczędź nam owijania w bawełnę i powiedz konkretnie o co Ci chodzi...- powiedziałam stanowczo.


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 03-04-2010 20:11
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 20:09
Richard narzucił szybkie tempo. Widać chciał jak najszybciej dotrzeć na plażę a potem do frachtowca. Miles liczył że ta misja będzie ciekawa i znowu przysporzy mu wielu przeżyć.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Joshua Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 101

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 20:12
- Nie nie spotkałem Jacoba. - odparł. - Tego zaszczytu dostąpił wyłącznie Richard.
Usłyszał drugie potwierdzenie śmierci Lisy i odwrócił głowę. Ujrzał bardzo ładną dziewcznę. Spojrzał jej głęboko w oczy i poczuł, że nie jest osobą, z którą można polecieć w kulki.
- Przepraszam kim ty jesteś? - spytał zdziwiony, że ktoś śmie mu rozkazywać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 20:12
Rześki wietrzyk oplótł twarz dziewczyny i ból głowy na tę chwilę jakby ustał. Świeże powietrze zupełnie odmieniło jej dzisiejsze nastawienie do życia. Niestety ku jej zdziwieniu, po Danielu nie było już śladu. Rozglądnęła się jeszcze kilkakrotnie po dharmówku i wzruszyła ramionami. "Ciekawe co go tak nagle wzięło" - zastanawiała się, siadając na huśtawce. Wokół paleniska walały się stosy pustych butelek po alkoholu oraz pety. Obrzuciła to wszystko obojętnym wzrokiem i przymknęła oczy, odpychając się od powierzchni ziemi stopami. Uniosła się lekko w powietrze, czując, jak falują jej włosy.
Słysząc głosy uchyliła powieki, dostrzegając rozmawiających Meredith, Shannon z jakimś niczego sobie nieznajomym mężczyzną.
Edytowane przez Gooseberry dnia 03-04-2010 20:16
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Richard Alpert
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 399

NPC

Dodane dnia 03-04-2010 20:15
- Jeszcze kawałek - ponaglił ludzi Richard. - Kiedy już dostaniemy się na statek udamy, że chcemy się zbratać z resztą rozbitków, a tak na prawdę musimy przekonać ich za wszelką cenę aby wrócili na wyspę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 20:17
Shannon ze zdziwieniem spojrzała na mężczyznę.
"Nie widział go? Dziwne" po czym popijając wodę i jedząc krakersy wróciła do czytania kryminału.



Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 20:20
Spoglądnęłam w brązowe oczy mężczyzny i uśmiechnęłam się rozbawiona.
- Jestem osobą, którą również kopsnął zaszczyt spotkania Jacoba... tak więc może odpowiesz na moje pytanie?- zaproponowałam, nie przestając się uśmiechać.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Joshua Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 101

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 20:23
- Spotkałaś Jacoba? Wezwał Cię do siebie? - teraz Joshua był totalnie zdezorientowany. Jak to możliwe, że ona spotkała Jacoba, a on przez tyle lat wykonując polecenia nie dostąpił tego zaszczytu. Musiała być bardzo ważna.
- Jestem rezydentem stacji Orchidea. - odparł spokojnie. - Odebrałem wiadomość z frachtowca Charlesa Widmore'a. Rozbitkowie na nim są.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 20:29
Scarlett zaintrygowana nieznajomym przestała się bujać na huśtawce. Nie widziała go wcześniej u "Innych". Wyglądał na kogoś ważnego, ale wraz z Meredith sprawiali wrażenie, jakby się już znali. Nadstawiła uszy, próbując dosłyszeć ich rozmowę, ale niestety ich głosy nie docierały do niej z tej odległości.
Edytowane przez Gooseberry dnia 03-04-2010 20:30
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 20:30
Przypomniałam sobie pierwsze spotkanie z Jacobem kiedy to okropnie mnie wystraszył, wyrastając przede mną jak z pod ziemi. Na wezwanie z pewnością mi to nie wyglądało. Zmarszczyłam brwi, zastanawiając się nad odpowiedzią.
- Hmm... powiedzmy, ze to raczej on przyszedł do mnie- powiedziałam krótko, słuchając dalszej wypowiedzi mężczyzny- Charles Widmore...- powtórzyłam cicho za facetem, przegryzając mango- pieprzony Charles Widmore... rozumiem, że rozbitkom grozi niebezpieczeństwo więc Richard z ekipą poszli ich uratować, tak?


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 03-04-2010 20:31
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 20:32
Elena załadowała brudne ciuchy do bębna i włączyła pranie. Wyszła z budynku i spostrzegła Meredith rozmawiającą z tym nowym gościem. Podeszła bliżej. Usłyszała, że rozmawiają o Widmorze, ale nie do końca dotarło do niej znaczenie ich słów. Jej mózg dzisiaj pracował wyjątkowo wolno. Stanęła obok nich i nie odzywała się. Miała trochę nierozgarniętą minę, jakby zapomniała co chciała powiedzieć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Joshua Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 101

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 20:36
- Tak, Richard poszedł ich uratować. Widmore ich wszystkich zabije. - powiedział, jednak jej kontakt z Jacobem był dla niego bardziej fascynujący.
- Nazywam się Joshua Barnett - przedstawił się.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 20:38
Scarlett miała świadomość, że mężczyzna, Mer i Amelia, która właśnie do nich podeszła, mogą wcale nie mieć ochoty z nią rozmawiać, zwłaszcza, że sądząc po ich minach poruszali jakieś sprawy wyższego znaczenia. "Walić to" - pomyślała, zbierając się na odwagę i powoli zmierzając w ich kierunku. W miarę, jak się zbliżała, głosy stawały się wyraźniejsze. Zdołała usłyszeć jedynie odłamek przekazanych przez nieznajomego informacji. "Widmore ich wszystkich zabije" .
Zaczęła się zastanawiać o kogo chodzi. Ich? W tym momencie umysł jej się rozjaśnił, a na myśl nasunęli jej się... rozbitkowie. Zdrętwiała przyglądała się Barnettowi.
Edytowane przez Gooseberry dnia 03-04-2010 20:43
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 20:39
Jason wrócił do domku i uznał, że czas na mycie, rzucił wszystkie ciuchy na podłogę i usiadł w wannie, napuszczając wodę i dolewając sobie płynu. Zanim zdążył się cały zanurzyć włączył jeszcze gramofon, żeby umilić sobie czas, a puścił którąś z płyt Elvisa.
- Na na na... - nucił sobie, pluskając się w wannie.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 20:43
- Meredith Stevens- podałam rękę mężczyźnie, przyglądając mu się uważnie bez żadnego skrępowania. Po chwili jednak wróciłam do rozmowy.
- Dajcie spokój... jak to możliwe? Wybiliśmy całą armię Widmore'a... a i tak dalej jest dla nas głównym zagrożeniem- prychnęłam zirytowana.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Joshua Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 101

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 20:46
- Oprócz małej łodzi podwodnej blisko wyspy jest także frachtowiec, na nim są komandosi. Wojna z Charlesem się jeszcze nie skończyła. Oby Ricardusowi się udało.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 20:49
Po przedostatnim zdaniu wypowiedzianym przez Joshuę, mózg Eleny zaczął pracować i przetwarzać informacje, które do niej docierały. W wyniku tego wybuchnęła śmiechem.
- Wczoraj pozbyliśmy się jego kilku dziesiętnej armii. Człowieku, Widmore nie ma z nami szans, niezależnie ilu ludzi jeszcze sprowadzi i jak wiele będzie miał frachtowców - powiedziała bojowo. Po chwili spojrzała na Scarlett, która właśnie do nich dołączyła i uśmiechnęła się do dziewczyny.
Edytowane przez Amelia dnia 03-04-2010 20:51
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2010 20:50
Shannon, która do tej pory podsłuchiwała rozmowę... postanowiła podejsc do reszty i zamykając książkę zbliżyła się do małej grupki.
- O czym gadacie ludzie? - Spytała lekko się uśmiechając do wszystkich.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 291 z 330 << < 288 289 290 291 292 293 294 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum