Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 13:39:26 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Tamci
Strona 304 z 330 << < 301 302 303 304 305 306 307 > >>
Autor RE: Obóz Tamtych
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2010 19:48
- Tak, ale przez moje rozkojarzenie zapomniałam je zabrać od Meredith - zaśmiała się pod nosem i wyjęła z lodówki sok marchwiowy. Przegryzając drożdżówkę z serem rozejrzała się po domku.
- Trzeba będzie trochę tu ogarnąć. Siedzisz całymi dniami na kanapie, a jak się gdzieś ruszasz, to siejesz spustoszenie - z trudem powstrzymała się od parsknięcia śmiechem.
Kiedy zjadła, chwyciła w rękę apteczkę i usiadła obok Jasona. Nasmarowała maścią swoją opuchniętą kostkę i po skończonej czynności zwróciła się do długowłosego:
- Pokaż tę nogę.
Wyglądał jakoś inaczej dzisiaj. Dopiero teraz skojarzyła, że do niedawna chodził z kilkudniowym zarostem na twarzy, tym razem po ogoleniu można było dostrzec jakby wyraźniejsze kości policzkowe.
Edytowane przez Gooseberry dnia 05-04-2010 19:48
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2010 20:03
- Daj spokój, sam to zrobię. - porwał apteczkę od dziewczyny i zaczął coś cudować zaglądając pod koc i nie wyciągając nogi spod niego. Siniak był wciąż duży i wyraźny, a obok niego trzymał się czarny strup. - Słuchaj, gdy byłem w Nowym Jorku kupiłem sukienkę, bo pomyślałem, że komuś się przyda... Dałem ją Emily, ale ona jest teraz na statku, a sukienka została w jej domku i tak sobie myślę, ze dopóki nie wróci może być twoja. - gdy Scarlett na niego popatrzyła uśmiechnął się, wzruszył ramionami i zrobił minę "no co w tym złego?". Zakręcił maść i schował do apteczki.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2010 20:19
- I myślisz, że ona byłaby zadowolona, gdybym sobie w tej sukience paradowała i po jej powrocie oddała nieco... "używaną"? - kąciki jej ust uniosły się w górę.
Zauważyła, że Jason chowa skrupulatnie nogę pod kocem, nie pozwalając Scarlett rzucić na nią okiem.
- Dobra, a teraz tak na poważnie. W jaki sposób wyjaśnisz ten mały incydent w łazience? - zapytała mierząc go podejrzliwie wzrokiem.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2010 20:23
- Nawet nie wiadomo czy wróci, poza tym znam ją, gdyby teraz tu była to by ci coś pożyczyła. - chwilę patrzy na usta Scarlett - Co to znaczy jak wyjaśnię? Było tak jak mówiłem, nie wiem co jest do wyjaśniania. Martwi mnie tylko czemu łysy fabrykant pudełek i zjadacz pasków od spodni wtargnął do mojej łazienki, zamienił się w chmurę i rozwalił mi najważniejsze rzeczy w tym domu.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2010 20:29
Scarlett sądziła, że Jason wymyślił sobie tanią historyjkę, próbując zatuszować prawdziwy powód harmidru. Uniosła tylko wysoko brwi na znak, że mu nie wierzy i odparła:
- Dobra, niech Ci będzie. Jak twoja biedna noga, której nie chcesz za żadne skarby dopuścić do mojego wzroku wyzdrowieje, to sam zdecydujesz czy mogę ją pożyczyć, czy też nie, ok?
Widząc, że Jason jakoś dziwnie na nią patrzy, wstała szybko z kanapy i zawołała ręką Sun, by ta pomogła jej postawić wreszcie szafę.
Edytowane przez Gooseberry dnia 05-04-2010 20:29
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2010 20:33
Elliot spacerował po Dharmaville. Po kilkunastu minutach wrócił do domku. Położył się na kanapie i włączył telewizję.
-Ciekawe kiedy Shannon wróci -myślał leżąc.
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2010 20:36
Jason opuścił poszarpaną nogawkę i pokuśtykał za dziewczynami.
- Chyba śnisz, że dam wam samym postawić szafę, w końcu opiera się o moje łóżko, a nie twoje, w sumie to mój problem. - napotykając krwiożerczy wzrok Scarlett przymknął się. Weszli do pokoju, Jason wciąż szukał wzrokiem pająków dla pewności. - Najgorzej z książkami, szafę podniesiemy, a on wszystkie zostaną tam gdzie są czyli na podłodze. - Jason spojrzał na ręce i drobne palce dziewczyn, zakończone długimi pazurkami. - Pomóżcie mi unieść tę szafę, ja się postaram ją postawić...
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2010 20:57
Z pomocą Jasona udało im się postawić szafę na swoje miejsce. Gdy to zrobili, mężczyzna oglądał z przerażeniem swoje ręce, a potem podłogę.
- Jakbyś od czasu do czasu ścierał kurze, to pająki by się tu nie zasiedliły - powiedziała, obserwując jego histeryczne zachowanie.
- Poza tym szafa stała się dobrym pretekstem do wyrwania cię z miękkiej kanapy. Chyba spędzasz tu całe dnie...
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2010 21:00
- Dobra, obiecuję że jutro wyruszę w dżunglę w poszukiwania przygód, a nuż wypiję herbatkę z czarnym dymem. - gdy to mówił założył swoją kurtkę, zabrał banana i wyszedł z domku tam gdzie kiedyś widział Scarlett, czyli na huśtawki. - Świeże powietrze dobrze mi zrobi. - rzucił i zamknął za sobą drzwi.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2010 21:04
Sun z niesmakiem popatrzyła na kurz w domu, ale nic nie powiedziała, bo rozumiała ludzi, którzy o porządek nie dbają. Ona do nich nie należała.
- Łooł. - zakaszlała. - Nieźle tu zapuszczone. Nic dziwnego, że w każdym kącie są pajęczyny. Dobrze, że żaden robal nie dobrał ci się do ubrań. - powiedziała sama do siebie. Uwielbiała sprzątać, zawsze mogła wtedy odstresować się i spokojnie pomyśleć. Wzięła z kąta szczotkę i zdjęła jedną z nich. Na szczotce spoczywał średniej wielkości pająk. - A to zaraza jedna... - powiedziała, spoglądając na pająka i wyrzuciła go za okno.
Edytowane przez panda dnia 05-04-2010 21:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2010 21:07
Scarlett nieco zaskoczona nagłym wybuchem Jasona, przewróciła tylko oczami i zabrała się za szukanie mocnego wiadra. Chwilę później dzierżąc go w dłoniach udała się do łazienki, by naładować do niego partiami gruzu. Postanowiła wyrzucać go gdzieś do fosy za domem. Dźwigała pozostałości po wannie, pojawiając się na podwórku w celu opróżnienia wiadra. Powtarzała tę czynność kilkakrotnie, ocierając pot z czoła.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2010 21:10
Sun prychnęła na nagłe zachowanie Jasona.
- Do czego to doszło, sprzątamy w domu u faceta, który ma to w dupie. - powiedziała sama do siebie, ale Scarlett chyba zdążyła to usłyszeć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2010 21:17
Jason zaczął się huśtać jak szalony, sam nie wiedział czemu był wkurzony. Pożarł banana, zeskoczył z huśtawki i udał się do domku Emily. Drzwi były otwarte. Rozglądnął się po holu, przeszedł kilka metrów i otworzył drzwi, za którymi jak się okazało była upragniona sypialnia. Podszedł do szuflad z garderobą i rozpoczął przeszukiwanie ubrań aby znaleźć sukienkę w kwiatki. Była w ostatniej szufladzie na dole, wyprasowana i pachnąca. Wziął ją w garść i wyszedł stamtąd, kierując się z powrotem w stronę huśtawki. Usiadł na niej i zaczął ryć adidasem w ziemi.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2010 22:06
Po skończonej pracy, Scarlett zmęczona marzyła o kąpieli. Pierwszą myślą, jaka jej wpadła do głowy było udanie się do Meredith po ubrania i przy okazji prośba o użyczenie wanny, ale pomysłu nie udało jej się zrealizować, gdyż nadal nie powróciła do domku.
Brudna, spocona i zgrzana usiadła na werandzie i zaciągnęła się kilkakrotnie świeżym powietrzem. Na dworze zapadł już zmrok i zrobiło się chłodniej, co też pozwoliło jej organizmowi powrócić do normalnej temperatury. Zewsząd dobiegały do niej odgłosy cykad, co wpływało kojąco na jej umysł.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2010 22:11
Shannon po długim i relaksującym spacerze wróciła do "centrum" dharmówka. Weszła do domku i rozejrzała się. Elliot leżał na kanapie... oglądał coś. Uśmiechają się lekko do mężczyzny weszła do kuchni i nastawiła wodę na herbatę dla siebie i na kawę dla Blake'a. Nucąc coś pod nosem zrobiła jajecznicę... i zasiadając do stołu zaczęła jeśc. Zostawiła też porcję dla kolegi z domku.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2010 22:14
Dopiero gdy Scarlett kończyła pracę Jason obrócił się i dostrzegł co robi. Poczekał chwilę, aż dziewczyna skończy i tak się stało. Jason z sukienką w ręku usiadł obok niej przed domkiem.
- Słuchaj, gdybyś mi tylko powiedziała, pomógłbym ci, czemu zrobiłaś to sama? Przecież to ja jako gospodarz domku powinienem codziennie robić ci obiad i tak dalej... Masz w nagrodę. - wręczył jej sukienkę do rąk - Obiecaj, że jutro nawet nie kiwniesz palcem jeśli chodzi o ten dom.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2010 22:22
Scarlett spojrzała to na sukienkę, to na Jasona. Nie widziała dobrze jego twarzy w ciemności, ani też jak wyglądała. Jedyne w obecnym świetle dało się zauważyć jej nieskazitelną biel i jakieś wzory.
- Dziękuję - powiedziała, uśmiechając się - Daj spokój. W końcu mieszkam u ciebie, a to do czegoś zobowiązuje...
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2010 22:25
Elena drugi dzień z rzędu przeleżała w łóżku, nie świadoma tego, co się działo w międzyczasie. Gdy zapadł zmrok, Elena postanowiła w końcu wyjść na dwór. Chciała otworzyć drzwi wejściowe... Nacisnęła klamkę. Zamknięte. Szarpała się z nimi przez jakiś czas. Nie przyniosło to żadnych efektów. Czemu Mer zamknęła drzwi na klucz? - pomyślała zdziwiona. Zaczęła szukać klucza, którego nie używała chyba od roku. Przeszukała wszystkie szuflady, spociła się przy tym jak szczur. Zdenerwowała się i zaczęła podejrzewać, że będzie musiała wychodzić przez okno. Po kolejnych pięciu minutach bezowocnych poszukiwań, była już o tym przekonana. Podeszła do okna, już chciała je otwierać, gdy nagle na parapecie ujrzała... klucz. Pacnęła ręką w czoło i zaśmiała się.

Wyszła na dwór i od razu skierowała się do domku Richarda. Pukała, ale nikt jej nie otworzył. Zaniepokoiła się i poczuła lekki skurcz w żołądku. Zaczęła się rozglądać po osiedlu i ujrzała Scarlett i Jasona na ganku.
- Nie widzieliście może Richarda? Czy wrócił już z Emily, Danielem i Milesem? - zapytała podchodząc do nich.
Edytowane przez Amelia dnia 05-04-2010 22:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2010 22:27
Przy dawaniu jej sukienki ręka Jasona otarła się o nadgarstek Scarlett, który był pokryty kroplami potu.
- Czemu nie pójdziesz się do kogoś umyć? Wiem że tylko o tym teraz marzysz. Jutro postaram się znaleźć kogoś, kto potrafi to naprawić. - popatrzył na sylwetkę Eleny - Ja go nie widziałem, spędziłem całe przedpołudnie w domu...
Edytowane przez Lion dnia 05-04-2010 22:29
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2010 22:43
- Nawet nie wiem, jak on wygląda - odparła do Eleny - Mogłabym skorzystać z twojej wanny? - zapytała błagalnym tonem dziewczynę - U nas jest...ekhm, mały remont...
Postanowiła zaraz po kąpieli przymierzyć sukienkę.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 304 z 330 << < 301 302 303 304 305 306 307 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum