Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 11:53:56 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny22:46:26
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Tamci
Strona 306 z 330 << < 303 304 305 306 307 308 309 > >>
Autor RE: Obóz Tamtych
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2010 14:20
Elena patrzyła na Shannon, teraz już z lekko rozbawioną miną. Zastanawiała się, jak to możliwe, że podejrzewała Richarda o złe zamiary. Elena nigdy w życiu nie wpadłaby na to, że ktoś może winić Alperta za śmierć Milesa i zniknięcie reszty osób. Próbowała wyobrazić sobie Richarda w roli zdrajcy, który zaraz wpadnie do Dharmaville z siekierą w ręku i odrąbie im wszystkim głowy. Wizja była tak surrealistyczna, że Elena wybuchnęła śmiechem.
Edytowane przez Amelia dnia 06-04-2010 14:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2010 14:21
Uśmiechnęłam się promiennie do Sun, czując jak na policzki występują mi małe rumieńce.
- Po prostu... dobrze mi się dzisiaj spało- powiedziałam, starając się brzmieć obojętnie. Spojrzałam na kobietę i zamyśliłam się na chwilę.
- Hmm...lada chwila powiadasz...- mówiłam powoli, ewidentnie nad czymś się zastanawiając- a powiedz mi... kiedy ostatni raz byłaś na plaży, kąpałaś się w oceanie?- spytałam, uśmiechając się tajemniczo.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2010 14:27
- Łoo, sporo czasu temu. Chyba jeszcze kiedy byłyśmy w Hydrze... -powiedziała i zamyśliła się. - Teraz wydaje mi sie, jakby to było wieki temu...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2010 14:36
- W takim razie co my tu jeszcze robimy? Chodźmy na plażę Sun!- krzyknęłam wesoło, stając na równe nogi. Kobieta patrzyła na mnie ze zdziwioną miną jakbym oszalała.
- Tak, tak, tak... tam jest niebezpiecznie- machnęłam rękami- no ale daj spokój Sun... rozumiem wszystko dookoła nam zagraża... nawet liść na drzewie może być naszym wrogiem...- rozłożyłam bezradnie ręce- ale numerki nawet tu nas dopadły więc skoro tu nie możemy do końca czuć się bezpieczne to co za różnica... sama powiedziałaś, że od dawna nie byłaś na plaży... jesteśmy na egzotycznej wyspie z plażami jak z raju... chodźmy na plażę- wyrzuciłam z siebie szybko potok słów by na końcu odetchnąć i spojrzeć zachęcająco na Sun.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2010 14:39
Sun na początku była przerażona propozycją Mer, ale wysunęła dobre argumenty.
- Dobra, zawsze mamy Jacoba, którego jesteś pupilką. Chodźmy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2010 14:47
Wyszczerzyłam zęby w zwycięskim uśmiechu i puściłam oczko do Sun.
- To poczekaj. Daj mi 2 minuty- zawołałam wesoło i pobiegłam do domku. Chwyciłam broń, ręcznik i zostawiłam Elenie na blacie stołu kartkę z napisem:

POSZŁAM Z S. NA PLAŻĘ :-)
RUDA M.

Podeszłam do Koreanki i rzekłam:
- To co? W drogę...- uśmiechnęłam się radośnie i razem ruszyłyśmy w stronę ogrodzenia. Z moją pamięcią nie było jeszcze tak źle bo wstukałam dobry kod i po chwili szłyśmy już przez gęstą subtropikalną dżunglę.


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 06-04-2010 15:16
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2010 14:52
Shannon przerwała trwającą cisze w domku April.
- Mogę się obsłużyc i nalac sobie czegoś do picia? hm...? - Spytała Rossum, która kiwnęła głową. Blondynka zniknęła na chwile by pojawic się z szklanką wypełnioną po brzegi sokiem pomarańczowym.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2010 15:32
Sun szła przez dżunglę z Mer. Wzięła ze sobą wodę i ręcznik. Szły dość szybko. Po dłuższej chwili ich oczom ukazał się błękit oceanu. Koreanka uśmiechnęła się i powiedziała:
- Kto pierwszy do wody? - i pobiegła zostawiając Mer w tyle.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2010 15:43
Jason obudził się w swoim łóżku. Chciał pójść się opróżnić, ale nie było gdzie, więc poszedł za domek. Gdy wrócił spojrzał na Scarlett, którą położył wczoraj wieczorem na kanapę, stał długo, wpatrując się w jej nogi, zakryte dopiero od połowy ud. Poszedł jeszcze do łazienki, gdzie przeczesał włosy, znów zaszedł do kuchni, aby coś zjeść, ponownie przyszykował dwie porcje śniadania.
- No wstawaj śpiochu. - powiedział cicho, aby paradoksalnie jej nie obudzić.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2010 16:27
Zaśmiałam się głośno, przyjmując wyzwanie Sun. Popędziłam za nią, jednak nie dogoniłam jej. Kobieta zanurzyła się już w wodzie, gdy ja ściągałam z siebie sukienkę. Pozostałam w samej jasnej bieliźnie, która ładnie kontrastowała z moim opalonym ciałem. Plaża była zupełnie pusta, a z nieba lał się żar. Drobny, wyblakły od słońca piaseczek był tak delikatny w dotyku, że nie odczuwało się żadnego dyskomfortu, gdy zapodział się między palcami czy pod paznokciami. Widok był jak z bajki. Rozejrzałam się dookoła, zapominając na chwilę o niebezpieczeństwie czyhającym z każdej strony. Wtedy przez ułamek sekundy pomyślałam o tym miejscu jak o raju na ziemi. Ocean z daleka wyglądał jak turkusowa plama rozlana po horyzont, a jednak woda z bliska była tak przejrzysta i czysta, że spokojnie można było oglądać dno morza. Odłączyłam się na tą chwilę od groźnej rzeczywistości i miałam zamiar napawać się przecudownym widokiem rozciągającym się przed moimi oczyma. Wbiegłam szybko do cieplutkiej wody i po chwili upadłam, gdy uderzyła we mnie wysoka fala. Zakryła mnie całą. Przez dłuższą chwilę byłam pod wodą. Poddałam się morzu. Rozluźniłam mięśnie i poddałam się siłom natury. Było to niewątpliwie przyjemne uczucie. Wynurzyłam się i od razu wybuchnęłam szczerym śmiechem. Spojrzałam na Sun.
- I spróbuj mi tylko powiedzieć, że to był zły pomysł...- zaśmiałam się, pryskając w Koreankę wodą.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2010 16:49
W domku panowała melancholijna atmosfera. Elena, April i Shannon siedziały w milczeniu, każda z nich wyglądała, jakby była pogrążyła się we własnych myślach. Elena nagle wpadła na pewien pomysł.
- Zaraz wracam - powiedziała i pobiegła do swojego domku. Zaczęła przeszukiwać szuflady, aż w końcu znalazła to, czego szukała. Już miała wychodzić, gdy jej wzrok przyciągnęła karteczka napisana przez Meredith. Przeczytawszy jej treść, Elena uśmiechnęła się. Wróciła z powrotem do domku April i od już od progu zaczęła wymachiwać pudełkiem kartonowym.
- Zagramy w chińczyka! Nie przyjmuję odmowy. - poinformowała z radością w głosie i zaczęła rozkładać planszę na stole - Nie wiadomo kiedy następnym razem trafi się taki spokojny dzień.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2010 16:53
Kobiet zaśmiała się natychmiast jak usłyszała propozycję Eleny. Usiadła na krześle i spoglądała jak kobieta rozkłada planszę na stole.
- Ja chcę czerwony- powiedziała biorąc pionek do ręki- Kto pierwszy rzuca?
April nie pamiętała kiedy ostatnio grała w jakąkolwiek grę dlatego była bardzo entuzjastycznie nastawiona.



Edytowane przez April dnia 06-04-2010 16:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Richard Alpert
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 399

NPC

Dodane dnia 06-04-2010 16:54
Richard zwołał wszystkich na zebranie.
- Charles na razie nam nie zagraża. Musimy się skupić na numerkach. Od teraz dowodzę ja, Juliet i Joshua. Spakujcie się - odnalazłem numer 16, będziemy mogli się odegrać za porwanie Shan i April.

Cele:
- Przygotujcie się na wyprawę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2010 16:55
- Oooo chińczyk! - Rzekła lekko się uśmiechając choc ta gra kojarzyła jej się z Milesem. - Poproszę zielone. - Powiedziała otwierając pudełko. - Widzę, że macie tu też rożne gry planszowe, huśtawki... czy za czasów Dharmy były tu dzieci? - Spytała zaciekawiona.
- A to... to... głupek! - Krzyknęła bijąc zieloną figurką o stół i wyobrażając sobie, że to Richard.


/Eee Richard wszedł do domku?/



Edytowane przez shan dnia 06-04-2010 16:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2010 16:56
- Oszczędź, Mer. - powiedziała Sun i ochlapała dziewczynę. Fale powoli unosiły się i opadały, Sun poddając się im na moment oderwała się od ziemi. Woda niosła ją, było to bardzo przyjemne uczucie. Po chwili zauważyła, że znajduje się dosyć daleko od brzegu i podpłynęła do plaży. Odgarnęła włosy do tyłu i westchnęła. Dawno nie czuła się tak zrelaksowana i odprężona. Wystawiła twarz do słońca, a jego promienie delikatnie oświetliły buzię.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2010 17:03
Obudziłem się, gdy zegar wybił południe. Postanowiłem jednak nie wstawać, przysłuchiwałem się rozmowie odbywającej się w salonie. Shannon wyraźnie sprzeczała się z April i Eleną o wierność wobec nas Richarda. Ja w niego nie zwątpiłem nawet przez chwilę, mimo tego, że nie znałem jego poczynań. Blondynka ma prawo w niego wątpić. Wydaje się być trochę oschły wobec nas, ale zdrada? To niemożliwe. Był jedną z nielicznych osób ze starszyzny, jaką poznaliśmy. Widział także Jacoba, więc musi być wyjątkowy. Postanowiłem w końcu podnieść się z łóżka. Wziąłem szybki prysznic i udałem się na zebranie. Po dotarciu uważnie słuchałem słów Richarda. Byłem uradowany, gdy dowiedziałem się o wyprawie. Postanowiłem się do niej przygotować. Tradycyjnie wziąłem już broń, oraz prochy Mony Lisy. Dostrzegłem wchodzącą do domku April i rzekłem do niej:
- A więc idziemy po 16. Z chęcią dopadnę kolejnego ich dowódcę. - Szeroko się uśmiechnąłem i ruszyłem do wyjścia oczekując równocześnie na odpowiedź dziewczyny.

/Ciekawiło mnie, jak to jest pisać w pierwszej osobiesmiley/
Edytowane przez grzechuuu dnia 06-04-2010 17:05
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
4 8 15 16 23 42
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 121

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2010 17:03
Nagle Mer i Sun usłyszały strzały. Wybiegły z wody i poczuły uderzenie w głowę. Kiedy się obudziły znajdowały się w wybitej ostatnio stacji The Door. Stanął przy nich numer 16.
- Teraz Meredith powiesz mi gdzie jest Jacob. Dobrze wiem, że wiesz, inaczej... zginiesz.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2010 17:06
Shannon wzięła swój plecak w którym nadal była kosmetyczka, dwie butle wody i inhalator.
Udała się też do zbrojowni i nie wiedząc czemu wzięła jeden pistolet.
"I tak nie potrafię strzelac... ale czuję się z nim bezpiecznie." myślała wkładając go do torby. Wyszła i czekała na resztę członków kolejnej wyprawy.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2010 17:11
Elena naburmuszyła się, bo właśnie gdy miały zacząć grę, pojawił się Richard i popsuł całą zabawę, zlecając im kolejną misję.
- Dokończymy grę później - powiedziała zawiedziona Elena do Shannon i April. Udała się do swojego domku i spakowała plecak. Oczywiście nie zapomniała o czapeczce zmarłego numerka. Stanęła przed lustrem i założyła ją na rozpuszczone włosy, po czym dołączyła do Shannon, która już czekała na dworze na resztę osób.
Edytowane przez Amelia dnia 06-04-2010 17:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2010 17:13
Sun obudziła się w the Door. Wypowiedziała wiązankę wszystkich koreańskich przekleństw, jakie znała, ale to nie pomogło zwalczyć przerażającego bólu głowy.
- Mer, wykrakałaś... Oby teraz twój Jacob się zjawił. - powiedziała przestraszona. Potem nagle uświadomiła sobie, jak bardzo jest tu bezużyteczna. Mer trochę podtrzymają przy zyciu, jest ważna i takie tam, a ona? Poszła do ściany, usiadła i skryła głowę w ramionach.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 306 z 330 << < 303 304 305 306 307 308 309 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum