Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 11:23:16 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny22:15:46
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Tamci
Strona 317 z 330 << < 314 315 316 317 318 319 320 > >>
Autor RE: Obóz Tamtych
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 19:58
- Nie ma powodów do obaw- powiedziała Emily do Shannon.- Widmore dał im się we znaki. Nie przejdą znów na jego stronę...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 19:59
Prosić? O co? - pomyślała unosząc brwi do góry.
- W takim razie witamy w naszych skromnych progach. - powiedziała uśmiechając się - Mam nadzieję, że tym razem zostaniecie na dłużej - rzekła i spojrzała na resztę rozbitków. Nie których z nich poznała, gdy dawno temu żyła przez jakiś czas wśród ogonowców jako szpieg. Wolałaby, aby jej nie pamiętali, zważając na to, że zniknęła równie szybko jak się pojawiła, dodatkowo próbując ukraść im broń.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 13-04-2010 20:00
Lincoln stał zagubiony między rozradowanymi i żyjącymi jak gdyby nigdy nic osobami. W oddali stały piękne domki, przed nimi przystrzyżone trawniki, chodniki.
- Gdzie ja jestem? - ta myśl ciągle przewijała mu się przez głowę. - Przecież oni tutaj normalnie żyją. - stwierdził z przerażeniem. Co chwilę w jego kierunku padał jakiś powitalny uśmiech. Malecky starał się je odwzajemniać, mimo że kompletnie nie wiedział o co tutaj chodzi.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:00
- Mam nadzieję. - Rzekła lekko się uśmiechając. - Potrzebujesz czegoś? Jesteś głodna? Spragniona? Zmęczona? hm?... - Spytała dziewczyny. Spojrzała na nowych... niektórych znała, ale najbardziej intrygowali ją ci nie znani.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:02
- Nie, dzięki. Chciałabym tylko wiedzieć, czy ktoś nie zajął mojego domku?- spytała z wytęsknieniem patrząc w stronę budynku.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:04
Tamci wydawali się nawet sympatyczni, co jakiś czas przychodziła jakaś osoba i się z nimi witała, ale Ci ludzie żyli tu normalnie, byli tu jak w domu.. Cortez stała z boku kiedy zauważyła szczupłą brunetkę z błękitnymi oczami. Na widok dziewczyny powiększyły się jej źrenice, stała jak wryta, kiedy będąc już pewna przepchała się przez rozbitków stając przed ..przyjaciółką.
- O rzesz w mordę. - Powiedziała szeptem. - To ty April...?
Edytowane przez jazeera dnia 13-04-2010 20:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:04
Uśmiechnęła się do Eleny szeroko. Powolutku poszła za nią do domku, w którym spędziła kilka dni. Wszystko było takie, jak zapamiętała Suzanne- czyste, równo pookładane. Gdy Elena wskazała jej jedno z krzeseł, a Smithers usiadła na nim, zapytała:
-Gdzie Meredith? Nie dostrzegłam jej wśród wszystkich.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:05
- Eee nie wiem... ja się gubię kto gdzie mieszka... ale nawet jeśli jest zajęty... to jest tu dużo innych wolnych... nie wiem ty nie mieszkałaś czasem z Jasonem? Jeśli tak... to tam jest teraz pobojowisko... - Uśmiechnęła się do dziewczyny.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:05
W pewnym momencie przypomniałem sobie o jednej sprawie. Rozmawiali o Widmore'u. Widocznie go poznali, tym razem wyszedłem z domku z większym entuzjazmem. Dużo mniej obojętnie niż za pierwszym razem. Witajcie w Dharmówku - powiedziałem normalnym tonem. Niezbyt głośno, ale także nie za cicho. - Słyszałem, że rozmawiacie o naszym wrogu. Co się stało z Widmore'm? Nie żyje? - spytałem z przerażeniem. Obiecałem przecież, że zabiję go własnymi rękami. Jeśli zginął, nie żałowałbym tego. Chciałem jedynie załatwić to własnoręcznie.
Edytowane przez grzechuuu dnia 13-04-2010 20:06
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Dean Davis
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 143

NPC

Dodane dnia 13-04-2010 20:05
Dean tymczasem rozglądał się po osiedlu. Zdziwiło go, że wcześniej nie znalazł tego miejsca, gdyż było ogromne. Obawiał się tylko, że ukryte bunkry były lepszym schronieniem niż miejsce, w którym się znalazł...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:06
- Nie, nie mieszkałam z nim- odparła.- A co się stało?- zapytała, szukając wzrokiem domku, w który ostatnio mieszkał Jason.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:10
- No... Jason sądzi, ze jakiś łysy facet... chciał pożyczyc szczoteczkę... ten odmówił... a ten facet zamienił się w ten Czarny Dym... i zniszczył mu toaletę. - Odparła z lekkim uśmiechem. - Nie pamiętam jak ten facet się nazywał...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:11
- Niemożliwe!- wydarła się niemal jej do ucha rzucając się na nią- Ana-Lucia! Ana-Lucia Cortez!
Teraz już nie miała wątpliwości: te rysy twarzy, długie włosy, które delikatnie układały się na policzku i jej błyszczące oczy, które zawsze promieniowały niezwykłą radością. Co prawda gdy ostatnio widziała kobietę była młodsza, ale takiej twarzy się nie zapomina. Brunetka miała wrażenie jakby stare wspomnienia i wygłupy z Aną miały miejsce wczoraj chociaż kilka lat już minęło.- Nie mogę uwierzyć! Skąd ty się tutaj wzięłaś?- spytała przytulając swoją dawną znajomą.



Edytowane przez April dnia 13-04-2010 20:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:13
- Łysy?- Emily zmarszczyła brwi.- To pewnie John- wybuchnęła nieopanowanym, dzikim śmiechem.- Jesteś pewna, że Jason nie był wtedy pod wpływem alkoholu?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:14
Su i Elena weszły do domku. Elena wyciągnęła ciasteczka kokosowe i postawiła na stole.
- Mer... - zaczęła Elena marszcząc przy tym nos - Przeżywa teraz traumę. Niepotrzebnie obwinia się za śmierć Sun. - westchnęła - Razem z Koreanką, kilka dni temu poszły popływać w oceanie. I w tym czasie... Zostały porwane przez Numerki. I Sun została zabita - powiedziała cicho spuszczając wzrok. - Pochowałyśmy ją tam, koło jej domku - podeszła do okna i wskazała ręką na grób z drewnianym krzyżem, znajdujący się pod drzewem. Trzy świeczki, który zapaliła niedawno, nadal się paliły.
Edytowane przez Amelia dnia 13-04-2010 20:17
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 13-04-2010 20:16
Malecky chodził spokojnie po wiosce i przyglądał się wszystkiemu z zainteresowaniem. Słyszał też toczące się rozmowy, jednak nie był w stanie ich zrozumieć. To był zupełnie inny świat, niż ten, w którym byli na wyspie ogonowcy. Ana-Lucia zaczęła krzyczeć coś do jakiejś kobiety. Niedługo później rozmawiały ze sobą szczerze rozbawione. Zdziwiło to Linca jednak nie odważył się do nich podejść. Chodził samotnie i zastanawiał się czy to może znowu jest jakaś wizja. Może to się naprawdę nie dzieje i zaraz się ocknie?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:16
- Może i był... - Zaśmiała się. - Ale łazienkę ma zdemolowaną.... tak czy tak... Łazienka jest w ruinie... - Spojrzała na nowych... ujrzała jak Arpil wita się z jakąś kobietą, dwóch lekko zdziwionych faktem, że na wyspie jest takie osiedle mężczyzn i innych równie zdziwionych.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:18
Ana przytuliła tak mocno April, że bała się, że jej zrobi krzywdę. Niewinna twarz April wcale się nie zmieniła od czasu kiedy widziały się ostatnio. W jednej chwili przypomniała sobie wszystkie chwile spędzone w gronie swojej przyjaciółki, od kiedy tylko się poznały zawsze miały dla siebie czas. Wspólnie opowiadały sobie o pierwszych miłostkach i smutkach, a później drogi się rozeszły, jak mgła.
- Jak to skąd ja się tu wzięłam? - Odpowiedziała wpatrując się w od góry do dołu w sylwetkę April. - Co ty, TU robisz, lepiej mi powiedz.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:21
Suzanne z chęcią wzięła jedno z ciastek. Prawie zakrztusiła się, gdy usłyszała o śmierci Sun. Dlaczego nikt mi o tym nie powiedział?!- przemknęło jej przez myśl. Przypomniała sobie osobę Koreanki. Rozmawiała z nią raz, może dwa, ale wydawała się niezwykle pogodna i dobra... Suzanne westchnęła.
-Coraz więcej ludzi umiera. Od nas przedwczoraj odszedł Frank Lapidus... Biedny człowiek, zabił go alkohol.- powiedziała, patrząc w ziemię. Ciągle była zszokowana tym, co usłyszała.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:22
Faraday ruszył do domku Jasona, chciał zobaczyć co tam u niego słychać oraz coś chciał zjeść.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 317 z 330 << < 314 315 316 317 318 319 320 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum