Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 14:08:06 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Tamci
Strona 318 z 330 << < 315 316 317 318 319 320 321 > >>
Autor RE: Obóz Tamtych
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:22
Emily uśmiechnęła się do Shan.
- To ja... pójdę- mruknęła.
Spojrzała jeszcze raz na swój domek niemalże drapieżnym wzrokiem.
- Nigdy więcej nocy na frachtowcu- powiedziała cicho i pobiegła do domku.
Nie zwracając na nic uwagi, otworzyła drzwi i położyła się na kanapie.
- Nareszcie- zdążyła tylko pomyśleć.
I natychmiast zasnęła.

/dobranocsmiley/
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 13-04-2010 20:24
Lincoln po nadmiarze wrażeń usiadł na ławce. Nie na kamieniu jak zwykle, nie na ziemi, tylko na ławce. Oparł się o nią mocno, jakby chcąc dodatkowo przekonać się, że ona naprawdę tu stoi. Patrząc na tętniące życie w wiosce zaczął przypominać sobie Franka. Jego mu teraz najbardziej brakowało. Wyobrażał sobie jakby zareagował na ten widok. Z pewnością niedługo później poszliby się napić wódki. O tym teraz marzył, żeby zapomnieć o tym, co widzi. O normalnym życiu pośrodku dżungli...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:27
Elliot przez cały czas był nieobecny. Patrzył na rozbitków zdziwiony. Nie znał tam nikogo. Nagle zauważył mężczynę spacerującego po Dharmaville.
-To chyba Malecky - powiedział do siebie patrząc na mężczyznę. Podszedł do niego .
-Witaj - rzekł na przywitanie - Jesteś Lincoln, prawda ? -spytał uśmiechając się.
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:28
- Tutaj?- spytała niewinnie szczerząc białe zęby- Dłuuuga historia, ale to nie teraz! Powiedz mi w końcu czy spełniłaś swoje marzenie i dostałaś się do szkoły policyjnej? Bo wiesz ja spełniłam swoje pragnienie dotyczące kariery wojskowej.
Miała tyle pytań, tyle czasu minęło od ich ostatniego spotkania, że chciała tą okazję wykorzystać. Zwłaszcza, że miała przeczucie iż długo tutaj szczęśliwi nie pobędą. Czuła euforię, którą nie wiedziała jak ją zneutralizować, miała ochotę skakać i przytulać, ale opanowała się. W końcu jestem dorosła! Kobieto opanuj się!Nie masz pięciu lat!- skarciła samą siebie w myślach.



Edytowane przez April dnia 13-04-2010 20:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:28
- Pa... - Rzekła uśmiechając się do dziewczyny i odprowadzając ją wzrokiem do momentu aż zniknęła w drzwiach swego domku. Shannon ruszyła przez Dharmaville spoglądając na nowych. Usiadła na ławce niedaleko grobu Sun lustrując ich wzrokiem.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 13-04-2010 20:32
W pewnym momencie do zamyślonego Malecky'ego podszedł jakiś mężczyzna. - "Jesteś Lincoln, prawda?" - zapytał. Linc powoli skierował na niego wzrok, dokładnie się przyglądając. Na pewno go nie znał. Więc skąd mężczyzna wiedział jak ma na imię? - Tak, Lincoln. Znamy się? - zapytał z nieufnością.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:37
- Poważnie? Żołnierz April, kurczę, pamiętam jak wkładałyśmy mundur twojego taty.. - Mówiąc ostatnie słowo, Ana zauważyła jak Rossum wzdrygnęła się nieco, wzięła głęboki oddech i spojrzała w bok chowając twarz. - Przepraszam.. Zapomniałam. - Powiedziała prędko przytulając po raz kolejny April. Stały chwilkę cicho, nie wiedząc od czego zacząć. - Ach... Byłam policjantką April, było świetnie jak sobie wymarzyłam.. Ale potem.. No kiedyś Ci opowiem, w każdym razie trafiłam tutaj... Poznałam jego. - Wskazała rękę na ukochanego który rozmawiał z jakimś gościem. - Jesteś tu ty, ale to nie zmienia faktu, że jesteśmy na przeklętej wyspie. April, co ty tu robisz? - Ana miała tyle do opowiedzenia przyjaciółce, że nie wiedziała od czego zacząć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:41
-Ty mnie nie znasz ale ja trochę o tobie wiem. Głównie o tym co robiłeś zanim się dostałeś na wyspę - odpowiedział - Nie pytaj skąd to wiem, bo nie mogę ci na razie odpowiedzieć - po któtkiej chwili podał rękę mężczyźnie mówiąc - Jestem Elliot. Elliot Blake.
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:41
- Frank Lapidus? Chyba go kojarzę... Przykro mi. - powiedziała i popatrzyła na Su, która była wyraźnie poruszona wieścią, którą otrzymała od Eleny - Dobra wiadomość jest taka, że Numer 16, człowiek odpowiedzialny za śmierć Sun już nie żyje. - powiedziała, po czym dodała - Meredith go zabiła...
Wzięła jedno ciastko i usiadła na krześle. Przez chwilę obie dziewczyny milczały.
- Wysadziliśmy Płomień w powietrze - odezwała się nagle - Pozbywając się przy okazji kilkudziesięciu ludzi Widmora, którzy w tym czasie przebywali w stacji.
Edytowane przez Amelia dnia 13-04-2010 20:47
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:44
Pomimo oczekiwań Juliet, jakoś nikt się z nią nie przywitał (Zapamiętam to sobie!), zauważyła wśród ludzi mężczyznę, którego skądś znała, lecz nie leciał lotem 815. Musiał być tu już wcześniej...
- Witaj, jestem Juliet- przywitała się, podchodząc do kowboja.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 13-04-2010 20:45
Linc nie spuszczał wzroku z Elliota. Niechętnie i z pewnym dystansem podał mu swoją dłoń. Próbował sobie przypomnieć jego twarz. Zastanawiał się czy na pewno wcześniej go nie spotkał. Gdy jednak kątem oka zobaczył Elenę, blondynkę, która kilka dni po rozbiciu przybyła do obozu ogonowców, zrobiło mu się goręcej. - Śledziliście nas? Kim w ogóle jesteście? - zapytał wprost.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:50
Shannon ujrzała Elliota rozmawiającego z jednym z "nich". Wstała pewnie i skierowała swe kroki do mężczyzn.
- Witam. - Rzekła z uśmiechem. Ukradkiem zlustrowała Lincolna wzrokiem. - Jestem Shannon... Shannon Rutherford... i leciałam tym samolotem. - Dodała mając nadzieje, że to jeden z rozbitków a nie EX człowiek Widmore'a.



Edytowane przez shan dnia 13-04-2010 20:51
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:51
Widząc, że wszyscy się rozeszli nie odpowiadając na moje pytanie obserwowałem z zaciekawieniem rozmowę Any i April. Musiały poznać się bardzo dawno, rozmawiają jak stare przyjaciółki. Podszedłem do dziewczyn, po czym wyciągnąłem rękę w kierunku Any - Witaj, jestem Neal - Uśmiechnąłem się, oraz rzuciłem obojętnie - Widzę, że się znacie. - Powiedziałem to bez żadnego zdziwienia, jakbym wiedział o tym od zawsze. - Jeśli nie ma już wolnych domków, to możesz zamieszkać ze mną i April. Wydaje mi się, że ona bardzo tego chce. - zaśmiałem się patrząc na niebieskooką, która była bardzo podekscytowana. Było to dość śmieszne, jednak w głowie ciągle zadawałem sobie jedno pytanie - Co z Widmor'em?
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:53
-Jesteśmy dobrymi ludźmi - rzekł do Lincolna, lecz wiedział, że ten tekst już na rozbitków nie działa. Już chciał coś powiedzieć lecz podeszła do nich Shannon - Witaj -powiedział do dziewczyny uśmiechając się - Pan Malecky, chce wiedzieć kim jesteśmy. Czy możesz mu to wytłumaczyć bo mi chyba nie uwierzy...
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:55
- Wiesz jakoś tak wyszło, że trafiłam na wyspę, a właściwie Inni mnie zwerbowali- powiedziała uśmiechając się i kątem oka spoglądając na mężczyznę, o którym mówiła Ana-Lucia. Nie mogła uwierzyć w to co się dzieje, a zwłaszcza w to, że jej przyjaciółka z młodzieńczych lat jest na wyspie i stoi obok niej- No właśnie! co z tym dupkiem... A! może ty coś wiesz na temat ludzi z helikoptera, który przybyli na wyspę; prawdopodobnie byli to żołnierze... i nagle się wycofali, wiesz coś o tym?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:57
-Ile ich zostało?- spytała stanowczo, wstając. Pomimo tego, że przez ostatnie dni głownie wędrowali, teraz rozpierała ją energia. Chodząc wokół pokoju rzucała w stronę Eleny następne pytania:
-Jaki macie plan? Co z resztą numerków? Co zrobicie z ekipą Widmore`a?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Dean Davis
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 143

NPC

Dodane dnia 13-04-2010 20:58
- Jestem Dean Davis, witaj. Macie może jakieś wolne pokoje?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 13-04-2010 20:58
Ciszę jaka zapanowała między Lincolnem a Elliotem przerwało pojawienie się blondynki. - Witaj Shannon. Jestem Lincoln. - mężczyzna podał jej dłoń, delikatnie uściskąc. Jej też nie kojarzył z samolotu, a był pewien, że taką kobietę z pewnością by zapamiętał. - Leciałaś samolotem? W jaki sposób przeżyłaś? - zapytał nieufnie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 20:59
- To Keamy..- Mówiła kiedy rozmowę przerwał im pewien mężczyzna. - Witam. - Odpowiedziała podając rękę Neal'owi. -Wybacz, ale jeżeli nie macie wolnego podwójnego łóżka nigdzie się nie ruszam. Ten pan jest ze mną. - Mruknęła wskazując głową w stronę Lincolna, spoglądając na niego słodko.
Edytowane przez jazeera dnia 13-04-2010 21:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 21:00
Jason się ocknął, leżał u siebie w łóżku. Zrobił sobie coś do jedzenia, Scarlett nie było. Wyszedł przed domek dla zaczerpnięcia świeżego powietrza i usłyszał jakieś rozmowy w oddali, pewnie jakąś imprezę. Przysiadł na ławce obok werandy i zaczął zagryzać kurczaka.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 318 z 330 << < 315 316 317 318 319 320 321 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum