Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 10:51:16 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny21:43:47
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Tamci
Strona 319 z 330 << < 316 317 318 319 320 321 322 > >>
Autor RE: Obóz Tamtych
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 21:01
- Nom, tam o- Juliet pokazała jakieś domki.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 21:01
- No cóż to długa historia... ja i jeszcze kilku innych "rozbitków" zamieszkaliśmy na plaży, ale przyszli oni... i porwali nas... - Dodała po chwili. - W każdym razie miło mi cię poznac... a w jaki sposób przeżyłam? - Pomyślała chwilę. - Też się nie raz zastanawiałam... a ty? Jak przeżyłeś? - Po czym uśmiechnęła się do Elliota.



Edytowane przez shan dnia 13-04-2010 21:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Dean Davis
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 143

NPC

Dodane dnia 13-04-2010 21:06
- A, ok. - Odpowiedział i poszedł do jakichś domków
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 21:07
Elliot uśmiechnął się tajemniczo do Shannon po czym powiedział :
-Ja muszę dzisiaj coś jeszcze zrobić, więc na razie się z wami żegnam. Miło było cię poznań Lincoln. Shan poczekam na ciebie w domku- po czym skierował się w stronę swojego domu.
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 21:08
Elena patrzyła na Su z otwartą buzią, zaskoczona jej bojowym zachowaniem.
- Właściwie... Nie mamy planu. Nie posiadamy żadnych informacji o miejscu przebywania reszty Numerków czy ludzi Widmora... Gdybyśmy wiedzieli gdzie są, to uwierz mi, już dawno czatowałabym pod ich siedzibą... - powiedziała, lekko zbita z tropu tym nagłym zapałem Su do działania.
Edytowane przez Amelia dnia 13-04-2010 21:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 21:09
Eee, jakoś się pomieścimy. Są dwa łóżka. - Śmiejąc się spojrzałem na April, która patrzyła na mnie dość dziwnie. Z lekkim przestraszeniem, a jednocześnie podekscytowaniem. Ana zaśmiała się w momencie, gdy zobaczyła zmieszaną niebieskooką. - Mogę spytać, skąd właściwie się znacie? - spytałem zaciekawiony. Tak dobrze się dogadywały. To nie była zwykła przyjaźń...
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 21:12
- To tamten domek? - Wskazała ręką na chatkę, April kiwnęła głową. - To, wytłumacz Neal'owi coś o naszej znajomości pani Rossum, a ja zaraz wracam. - Powiedziała pospiesznie i poszła w kierunku Lincolna siedzącego na ławce i rozmawiającego z jakąś blondynką.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 13-04-2010 21:18
- Jak przeżyłem? - Linc zaczął przypominać sobie pierwsze dni na wyspie. - Nasza część samolotu spadła do oceanu. Los chciał, że dane było mi przeżyć. Dopłynąłem do wyspy i do tej chwili udało mi się przetrwać. Sporo osób od nas już zginęło. Zostałem tylko ja i Ana. - powiedział, kierując wzrok na zmierzającą śmiało w ich stronę Latynoskę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 21:20
- No więc oni... chyba ten teges- zaśmiała się z tego co mówiła, bo chociaż była dorosła sama nie potrafiła nazwać tego co łączyło przystojniaka z Aną, w końcu dopiero po tak długiej przerwie się zobaczyły, miały tyle sobie jeszcze do powiedzenia- Ja i Ana-Lucia znamy się jeszcze za czasów młodości, przez jakiś czas mieszkałam obok niej gdyż moja rodzina musiała zamknąć pewne sprawy, a potem powróciłam do swojego kraju.
Powiedziała puszczając oczko do mężczyzny, po czym niebiesooka z Nealem przyłączyli się rozmawiającej grupki- Witaj jestem April.
Przywitała się przyjaźnie.



Edytowane przez April dnia 13-04-2010 21:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 21:22
Suzanne westchnęła.
-Cóż, Eleno, musisz wiedzieć, że nie przyszliśmy tutaj, by siedzieć bezczynnie. Za kilka dni spadamy z tej wyspy, choćbyśmy mieli płynąć na drzwiach wyrwanych z zawiasów.- uśmiechnęła się. -A teraz przepraszam, muszę naradzić się z rozbitkami.
Wyszła z domku Eleny i Meredith, zostawiając w nim swój plecak. Szybko przeszła przez plac przed domkami. Idąc rozglądała się w poszukiwaniu celu- Any i Lincolna. Wypatrzyła ich z daleka i prawie pobiegła. Zatrzymała się jednak momentalnie, widząc mężczyznę, siedzącego przed jednym z domków. Podeszła do niego powoli, z półotwartymi ustami.
-Jason...- wybąkała i uśmiechnęła się szeroko. -Dobrze Cię widzieć, człowieku.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 13-04-2010 21:23
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 21:25
Sawyer wszedł do baraków Dharmy i ogarnęło go dziwne uczucie, jakby był w domu. Czuł się tak, jakby był tu już wcześniej. Na wejściu przywitały go znajome twarze: Meredith, Shannon, a także 'Inni'. James odłożył plecak i pobiegł w poszukiwaniu Scarlett, która musi tu gdzieś być.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 21:26
Jason myślał co to za istota zbliża się do niego w pół-ciemnościach, jednak już po chwili rozpoznał te blond włosy, aż kurczak wypadł mu z ręki. Otworzył usta, nie mogąc nic powiedzieć i ścisnął ją tak mocno, że czuł jej wszystkie żebra.
- Czemu... jak... - zapomniał zupełnie o kurczaku leżącym na ziemi i usiadł na ławce. - Opowiadaj. - rzucił krótko, a w oczach miał iskierki podniecenia.
Edytowane przez Lion dnia 13-04-2010 21:30
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 21:27
- Witaj. - Rzekła Shannon uśmiechając się do Any. - Jestem Shannon Rutherford miło cię poznac. - Spojrzała na dziewczynę. Nie pamiętała jej z samolotu jak zresztą większości z rozbitków. - Miło cię poznac... - Powtórzyła lustrując dziewczynę wzrokiem.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 21:29
Ana usiadła obok Lincolna opierając się o jego ramię. Miała mu tyle do zakomunikowania. Inaczej wyobrażała sobie tamtych, myślała, że chodzą w podartych ubraniach mieszkają w dżungli i jedzą dary natury, ktoś wspominał o ich domach, że żyją jak normalni ludzie, ale żeby aż w takim stopniu. Cortez była zdziwiona całym otoczeniem, a ludzie zdawali się bardzo przyjaźnie nastawieni. No i April! To cud, że się spotkały, wprawdzie w dziwnych okolicznoścach, ale zawsze coś. Chciała powiedzieć Lincolnowi, że ma dla nich nocleg, ale nie miała zamiaru przerywać jego rozmowy z blondynką. Siedziała cicho kiedy blondynka skierowała do niej swoje słowa.
- Mi również miło Cię poznać Shannon, mam na imię Ana. Ana-Lucia. - Odpowiedziała uśmiechając się w stronę dziewczyny.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 21:32
- Hej! Jak to spadacie? - zawołała, ale Su zdążyła już opuścić domek i Elena została sama. Niepocieszona tym dziwnym obrotem sprawy, również wyszła na zewnątrz. Podeszła do Neala i April.
- Wiecie o co w tym chodzi? Dlaczego Richard ich przyprowadził? - zapytała, krzyżując ręce na piersi, przyglądając się jednocześnie jak Shannon rozmawia z Lincolnem i Aną.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
sayid jarrah
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Sayid Jarrah

Postów: 898

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 21:32
Sayid wchodząc do dharma ville, jak gdyby nigdy nic od razu poszedł do swojego domku, by coś normalnego zjeść.. Potem wyszedł na zewnątrz i zaczął się przechadzać między domkami..
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 21:35
Przez chwilę nie mówiła nic, patrząc na Jasona. Byl dokładnie taki, jakim go zapamiętała- długie włosy, kilkudniowy zarost, zamglone lekko oczy. Dopiero teraz zdała sobie sprawę z tego, jak horrendalnie tęskniła za Jasonem, za rozmowami z nim i jego poczuciem humoru. Odchrząknęła i usiadła po turecku na ławce.
-Więc... Znaleźliśmy ogonowców. Mieli jacht, kilku z nas popłynęło do domu, reszta została na wyspie... Któregoś z kolei dnia na otwartym oceanie dostaliśmy czymś w tył głowy i obudziliśmy się na wielkim frachtowcu. Okazało się, że to ekipa Widmore`a. Byli do nas bardzo dobrze nastawieni, oni nienawidzą tego starca.- mówiła, jednocześnie wskazując palcami na kilku członków załogi, w tym kapitana Gauta i czarnoskórego sprzątacza. -Dołączyli do nas jeszcze Emily z Danielem. Później ci komandosi wrócili, trzeba było wiać.. No i jesteśmy tutaj.- uśmiechnęła się wesoło. -Jason, jak się czujesz? Wszystko w porządku? Jak spędzałeś dnie na tym osiedlu?
Byla ciekawa wszystkiego.

//będę za 20 minut



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 13-04-2010 21:37
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 21:39
Sawyer nie mógł odnaleźć ukochanej w domkach Dharmy. Nie chciał się tam wbijać na chama jak do siebie, dlatego postanowił usiąść na ławeczce i się uspokoić. Wyjął papierosa i go zapalił, obserwując co dzieje się w tym małym 'miasteczku'.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2010 21:47
- Nie mam pojęcia- zwróciła się do Eleny wzruszając ramionami- Gdy oni tutaj przybyli ja byłam w domu, w ogóle Richard gdzieś się rozpłynął.
Powiedziała szukając go wzorkiem. Ponownie zwróciła się w stronę Any uśmiechając się promiennie. Nie mogła powstrzymać okazywania swojej euforii, ale też nie chciała jej nadmiernie pokazywać. Ale ja jestem nienormalna- pomyślała przegryzając wargę- Chodźmy do mnie na herbatę.
Rzuciła propozycją oczekując akceptacji, gdy młoda Cortez kiwnęła głową, April wsadziła ręce do kieszeni, aby je czymś zająć i zwróciła się w stronę swojego domku prowadzając grupkę.



Edytowane przez April dnia 13-04-2010 21:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 13-04-2010 21:52
Malecky przytulił się do Any. W jej towrzystwie czuł się spokojnie i bezpiecznie. - Widziałem Twoje spotkanie z tamtą dziewczyną. - dyskretnie ręką wskazał April. - Skąd się znacie? - zapytał.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 319 z 330 << < 316 317 318 319 320 321 322 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum