Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 15:22:06 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Tamci
Strona 326 z 330 << < 323 324 325 326 327 328 329 > >>
Autor RE: Obóz Tamtych
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-04-2010 17:56
Wróciłem do kuchni, aby dolać kawy do prawie pustego już kubka. W tym samym momencie co ja, pewnym krokiem wkroczyła jeszcze nieco zaspana Ana. Siema - powiedziałem cicho, aby nie obudzić śpiącej niedaleko April. Zostało jeszcze trochę kawy. Wystarczy dla Ciebie. - uśmiechnąłem się, po czym znów wyszedłem przed domek. Tym razem postanowiłem zrobić mały spacer po Dharmówku. Przechadzając się, dostrzegłem rozmawiających Elenę i Forda. Podszedłem do nich. Po przywitaniu się z blondynką zwróciłem się do James'a. - Jestem Neal. - wyciągnąłem rękę w jego kierunku - Nie mieliśmy jeszcze okazji się poznać.
Edytowane przez grzechuuu dnia 14-04-2010 18:01
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-04-2010 18:03
Sawyer słuchał co Elena ma mu do powiedzenia kiedy dostrzegł nadchodzącego mężczyznę. Wyglądał trochę komicznie w stroju, który miał na sobie, ale nie było tragedii. Koleś podszedł do Jamesa i przywitał się.
- Siema... Jestem Sawyer.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 14-04-2010 18:06
Tej nocy Lincolnowi spało się bardzo dobrze. W końcu mógł odespać wszystkie niewygodny. Gdy tylko się obudził, zaspany zaczął ręką szukać Any. Gdy zorientował się, że jest sam, spojrzał na zegarek, który pokazywał południe. Malecky szybko się poderwał i ubrał. Miał przeczucie, że wszyscy opuścili te miejsce i został tylko sam. Jednak gdy wyszedł na zewnątrz, zobaczył, że życie toczy się tak samo jak wczoraj. Poprawił dyskretnie spodnie i udał się na spacer.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-04-2010 18:11
- Cześć.. - Odpowiedziała Neal'owi i poszła w stronę dzbanka z kawą. Przeczukała szafki i znalazła kubek po czym nalała do niego ciemnego, jeszcze ciepłego napoju.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-04-2010 18:15
Elena uśmiechnęła się do Neala i przywitała się z nim.
- Właśnie rozmawiałam z Sawyerem o tym, jak bardzo rozbitkowie chcą wyjechać z wyspy - powiedziała, gdy Neal usiadł na krześle obok niej. Posłała mu znaczące spojrzenie. Po chwili zwróciła się do Jamesa - Może to niezbyt dobra wiadomość, ale muszę Ci powiedzieć, że nie było osoby, która wypływając z wyspy, nie powróciłaby tu ponownie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-04-2010 18:16
- Niestety coś o tym wiem, a Ameryki nie odkryłaś. Dziadek Berni też próbował i wrócił, to samo było z nami...



/będę później/
Edytowane przez Dexter dnia 14-04-2010 18:30
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-04-2010 18:23
Rozmawiajcie dalej. Nie będę wam już przeszkadzał. - powiedziałem, po czym ruszyłem w celu skończenia mojej przechadzki. A więc to jest Ford. Zawsze miałem go za twardego gościa, nie do złamania. Tymczasem siedzi tutaj na ławce, przygnębiony. Nie wiedziałem co jest powodem tego. Nie miałem pojęcia przez co przeszedł on, a także jego towarzysze. Ja zdążyłem się już przyzwyczaić do "zasad" panujących na wyspie. Dla rozbitków była to nowość. Ciągle gnębiła mnie moja obietnica, czułem potrzebę wypełnienia jej. Gdy raz spytałem reszty co z Widmorem, nikt nie odpowiedział. Postanowiłem nie pytać przez jakiś czas o to ponownie. Miałem tylko nadzieję, że Widmore nie został zabity i sam będę mógł zakończyć jego marny żywot. Tak, bardzo chciałem to zrobić. Pragnąłem, aby umierał powoli i w męczarniach. Aż tak wielka chęć zadania bólu innemu człowiekowi nigdy mi się nie przytrafiła. Było to do mnie całkowicie niepodobne. Charles zasługiwał na taką śmierć przez to, co zrobił. Chloe znaczyła dla mnie wiele. Po kilkuminutowym spacerze ponownie usiadłem w fotelu i obserwowałem nowych, a także starych mieszkańców Dharmaville.

Edit: A wy nie siedzicie na ławce? smiley
Edytowane przez grzechuuu dnia 14-04-2010 18:26
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-04-2010 18:32
Shannon postanowiła odwiedzic April.
Wstała więc z leżaka odłożyła na bok książkę i kubek po herbacie i żwawym krokiem udała się do domku Rossum.
Stanęła przed drzwiami i cicho zapukała czekając aż ktoś otworzy drzwi.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-04-2010 18:35
Ana piła kawę kiedy ktoś zapukał do drzwi. April jeszcze spała więc nieśmiało podeszła i otworzyła je na oścież. - Witaj. - Powiedziała uśmiechając się w stronę blondynki. - Shannon, tak? Proszę wejdź. - Zaprosiła dziewczynę do środka i powróciła na swoje miejsce. - April jeszcze śpi.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-04-2010 18:36
/ jesteśmy w altance. miałam napisać na ławce, a nie krześle smiley /


- Może źle się wyraziłam. Wszyscy, którzy dopłynęli do Nowego Jorku, zaledwie po kilku dniach znów znaleźli się na wyspie. Niektóry dobrowolnie tu wrócili, niektórzy nie... - powiedziała uśmiechając się lekko. - Wy tylko próbowaliście się skąd wydostać, tak? Nigdy nie dopłynęliście do lądu? - zapytała, patrząc na Sawyera dociekliwym wzrokiem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 14-04-2010 18:40
Lincoln korzystając z okazji, że nikogo nie było przed domkami postanowił trochę poćwiczyć. W Los Angeles często biegał i chodził na siłownię. W dżungli i na frachtowcu nie było ku temu warunków. Malecky sprawdził, że nikogo nie ma w pobliżu i zaczął gimnastykę. - Raz, dwa, raz, dwa. - powtarzał biegając wokół domków.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-04-2010 18:46
Musiałem na chwilę przysnąć. Zbudziło mnie dopiero pukanie do drzwi. Powoli otworzyłem oczy, wtedy nikogo nie było już przede mną. Przydałoby mi się więcej kawy. W celu zaparzenia kolejnego dzbanka wszedłem do domu. - Hej Shann. - Zwróciłem się do blondynki. Po czym widząc, że Ana wypiła ostatni kubek spytałem - Napijesz się kawy? - gdy ta kiwnęła głową ruszyłem w kierunku szafki, aby wyciągnąć dwa kubki.
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-04-2010 18:50
- Witaj... - Powitała Ane. - Hej... - Odpowiedziała Nealowi. Shannon usiadła na krześle.
- Ona jeszcze śpi? - Zdziwiła się. - Myślałam, że długie wylegiwanie się nie jest w jej stylu.
- Dzięki Neal, ale poproszę soku albo po prostu wody... Macie ogórki i czekoladę? - Spytała po chwili milczenia.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-04-2010 18:51
Emily wykąpała się. Założyła szlafrok, zrobiła sobie kanapki z jajecznicą, zastanawiając się, skąd Inni maja pieniądze na dostawy świeżej żywności. Gdy już zjadła i pozmywała, zaparzyła sobie herbatę. Wypiła ją z błogim uśmiechem na twarzy.
- Znienawidzona dharmowska herbata- roześmiała się. O jakże za nią tęskniła na frachtowcu!
Po śniadaniu Em wyciągnęła z szafy nieco pogniecione ubranie. Założyła je. Wzięła się do sprzątania.
W końcu usiadła wygodnie na swoim łóżku, rozmyślając nad szczęściem. Dlaczego tutaj czuła się szczęśliwa? Czym to miejsce różniło się od Australii, gdzie również miała masę znajomych? Na Wyspie byli jej przyjaciele: Jason i Su. Jednak gdy Jas postanowił odpłynąć, Suzanne dołączyła do Widmore'a, ona- Emily wybrała Tamtych. To nie przyjaźń ją tu trzymała. Pytanie: w takim razie co?
Dziewczyna otworzyła okno. Podeszła do gramofonu i przejrzała leżące obok płyty. Dzisiaj rano miała okazje wysłuchać z jednej z nich "Yellow Submarine", co spowodowało dziwne widzenia senne. Tylko skąd w nich wziął się tajemniczy mężczyzna o znajomym głosie? Kim on był? Emily nie wierzyła w sny, nie wierzyła w proroctwa, ale... tak bardzo chciała spotkać tego mężczyznę! Leżeć przy nim, rozmawiać, być z nim tak jak we śnie.
Uśmiechnęła się.
Wyszła na zewnątrz i rozejrzała się po Dharmaville.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 14-04-2010 18:52
Po tak długiej przerwie w ćwiczeniach Lincoln dość szybko się zmęczył. Robiąc kolejne okrążenie wokół budynków postanowił wejść do domku i napić się. Zadyszany otworzył drzwi i zobaczył rozmawiającą Anę z Shannon i jakimś mężczyzną. - Lucy, mogłabyś podać butelkę wody? - zapytał ciężko sapiąc.
Edytowane przez Lincoln dnia 14-04-2010 18:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-04-2010 18:56
Wybuchnąłem śmiechem. - Czekoladę mamy. A ogórki? Hmm. - otworzyłem lodówkę i z przykrością musiałem odpowiedzieć blondynce. - Niestety, ogórków nie mam. - Podałem jej szklankę soku oraz tabliczkę czekolady.

/Koniec z miłym życiem. Czekam na fabułęsmiley/
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-04-2010 18:57
Zanim Sawyer zdążył odpowiedzieć, Elena spostrzegła ćwiczącego Lincolna. Zakrztusiła się kawą i zaczęła kaszleć. Już dawno nie widziała czegoś podobnego, a właściwie, to nigdy nie widziała. Nikt wcześniej nie uprawiał joggingu między domkami. Wyglądało to naprawdę zabawnie. Zanim zdążyła krzyknąć, że mają sprzęt do ćwiczeń w jednym z budynków, Linc zniknął w jednym z domków.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-04-2010 19:00
Emily zauważyła biegnącego Lincolna.
- Już się rozgościli- pomyślała.
Linc wszedł do jakiegoś domku. Zniknął jej z oczu.
Emily pomyślała, że miło by było, gdyby teraz Richard zechciał wytłumaczyć jej i Danielowi, dlaczego rozbitkowie muszą zostać na Wyspie. Oto chodziło w ich misji; mieli ich zatrzymać. Po co? Tego nie wiedziała. Zaufała Innym w nadziei, że kiedy wrócą, wszystkiego się dowiedzą.
Emily wolnym krokiem przechadzała się między domkami. Nic tu się nie zmieniło. Te same budynki, ci sami ludzie, ta sama whisky w barku, te same drzewa... Nie ma jak w domusmiley
Edytowane przez von Veron dnia 14-04-2010 19:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-04-2010 19:01
- Witaj Lincoln.... a ty jesteś Ana czy Lucy? - Spojrzała pytająco na Ane biorąc czekoladę i wodę od Neala. Otworzyła ją i szybko pochłonęła trzy kostki.
- mmmm pyszna... - Rzekła z uśmiechem... brakowało jej do tego wszystkiego kwaśnego smaku kiszonych ogórków, ale cóż... ważne, że chociaż była czekolada.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Obóz Tamtych
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-04-2010 19:03
Elliot nudził się u siebie w domku. Postanowił iść na spacer. Wyszedł z domku. Zauważył Emilly spacerującą między domkami. Pobiegł do niej i rzekł na przywitanie :
-Hej. Nie mieliśmy ostanio okazji porozmawiać. Może to nadrobimy ? - spytał uśmiechając się do niej.
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 326 z 330 << < 323 324 325 326 327 328 329 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum