Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 12 2024 22:05:07 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny08:24:45
Otherwoman 1 week
chlaaron 2 weeks
Lincoln 4 weeks
mrOTHER 4 weeks
Diego 4 weeks
Flaku 9 weeks
shimano10 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Uniwersum Mistrza Przetrwania
Strona 57 z 127 << < 54 55 56 57 58 59 60 > >>
Autor RE: Kolejne MP
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 07-07-2012 16:09
ja raczej nie zrobię wakacyjnej, bo w pewnym momencie wyjadę na kurs i nie chcę pozostawiać tak edycji smiley
natomiast chętnie zagram, jeśli takowa powstanie, oczywiście do momentu wyjazdu
A kto by był chętny na prowadzenie e z Lionem? Kiedy wraca mremka, bo myślę, że byłby z nich niezły duet smiley
A może Flaczuś? smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-07-2012 12:26
Ja będę grała! Jestem w domu, mam internet... smiley


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-07-2012 13:24
Lion napisał/a:Poza tym jak nie zbierze się 10 chętnych do gry to chyba nie ma co robić edycji... Może jak się zrobi przerwę to będą większe chęci na jesień? A może wręcz odwrotnie, ludzie przestaną mieć nawyk wchodzenia tu i będzie tragedia, bo forum opustoszeje?smiley


Jak już Lion zaczyna się przejmować przyszłością forum to faktycznie zaczyna być nieciekawie smiley

Moim zdaniem nie trafi się już edycja, która będzie się cechować taką aktywnością jak chociażby MP13 czy MP15 (w które to i tak moim zdaniem gracze mogli się dużo bardziej zaangażować). Zdecydowana większość graczy pierwszej generacji jest wypalona i brakuje jej świeżości w pisaniu po tylu wykreowanych postaciach. Po graczach drugiej i trzeciej generacji widać, że mają jeszcze zapał do pisania, ale sami są niewiele w stanie zdziałać by edycja okazała się być przełomową. Jeżeli jednak chcielibyśmy spróbować stworzyć edycję, w której pisało by się fajnie to według mnie należałoby się wstrzymać do jesieni. Kto faktycznie ma ochotę na regularną grę nie zniknie do września, a gracze, którzy stracili zapał mogą w tym czasie naładować się do pisania. Do tej pory najlepsze okazywały się edycje Lostowe więc można byłoby znów na jesień powrócić do tych klimatów. Już bez rozbijania się, ale kontynuacja serialu czemu nie? Na wyspie byłby Hugo, Walt, Ben. Nasze postacie dotarłyby tam może podobnie jak Desmond? A wyspa i jej lokacje dają mnóstwo okazji do rozpisania ciekawych wątków. Więc podsumowując moją wypowiedź - przerwa na wakacje smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 08-07-2012 16:51
Lol ile jest tych generacji, bo zaczynam się już gubić? 5,6? Do której ja się zaliczam? Może zróbcie jakąś tabelkę albo coś smiley

Moim zdaniem nie powinniśmy wracać do lostowych klimatów, a już o kontynuowaniu serialu to nie wspomnę. Ile można? No i po co smiley Jeśli mówimy o wprowadzaniu świeżości to takie coś byłoby zaprzeczeniem tego smiley Problem nie tkwi w tym, że edycja nie jest lostowa, tylko w tym, że ludzie nie chcą grać. Co oznacza "stworzyć edycje w której pisałoby się fajnie"? W Igrzyskach pisało mi się fajnie, więc nie wiem w czym rzecz. Pomysł na edycję był trafiony, bo był inny i oryginalny, a to, że można uznać iż była słaba wynika z tego, że nie było komu grać. A dlaczego nie było komu grać? Chyba nie dlatego, że pomysł się nie podobał. Po prostu samo MP się nudzi, albo jest słaba reklama. Zróbcie reklamę i szukajcie nowego życia. Ja już mówiłem, że nie ważne jaka będzie fabuła, bo i tak formuła pozostaje TAKA SAMA i nic tego nie zmieni, więc potrzebna jest przerwa, tak jak mówicie smiley Natomiast opieranie gry np. o Lost dodatkowo zmniejsza szanse, bo nie każdy oglądał ten serial i ewentualne nowe osoby nie wezmą w tym udziału. Trzeba stworzyć coś dla szerszej liczby osób i tak jak mówię - coś nowego. Trzeba iść w kierunku Igrzysk. Nie mówię, żeby zrobić znowu taką edycję, ale żeby stworzyć znowu coś świeżego i interesującego. Dlaczego Lynch, Tarantino albo bracia Coen osiągnęli sukces? Bo byli nowatorscy! A wy nie chcecie być. Wolicie być jak Ilona Łepkowska ^^

Ja nie mam problemu z tym żeby teraz była przerwa, bo raczej nie zapomnę o tym forum i jak będzie nowa edycja to wrócę i będę grał smiley Czas skończyć z gadaniem, że jak będzie przerwa to ludzie odejdą i będzie koniec, bo na razie edycje idą jedna za drugą, a widać gołym okiem, że jest co raz gorzej. Może będzie zupełnie inaczej po przerwie, więc trzeba spróbować smiley

Pozdrawiam smiley



Edytowane przez Flaku dnia 08-07-2012 16:55
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-07-2012 17:18
Lol ile jest tych generacji, bo zaczynam się już gubić? 5,6? Do której ja się zaliczam? Może zróbcie jakąś tabelkę albo coś

Ja to sobie tak dzielę, że aktywni gracze z MP10 to pierwsza generacja, Ci którzy dołączyli w trakcie MP12 i MP13 to druga generacja, a od MP14 to trzecia generacja smiley I nie traktuj na serio tego podziału smiley

A dlaczego nie było komu grać? Chyba nie dlatego, że pomysł się nie podobał. Po prostu samo MP się nudzi, albo jest słaba reklama.

Mogę pisać tylko za siebie i w moim przypadku było właśnie tak, że pomysł mi się nie spodobał i ciężko było mi się wkręcić.

opieranie gry np. o Lost dodatkowo zmniejsza szanse, bo nie każdy oglądał ten serial i ewentualne nowe osoby nie wezmą w tym udziału.

No to ciekawe ile osób czytało albo oglądało Igrzyska Śmierci smiley Opieranie gry o pewien pomysł nie oznacza, że osoby nie znające go są automatycznie skreślone.

Zróbcie reklamę i szukajcie nowego życia.

Aktualnie na forum panuje "bezkrólewie" więc jeżeli masz pomysł na to jaki kształt ma przybrać forum to spróbuj wcielić swoje pomysły w życie smiley Bo na chwilę obecną kierujesz te słowa do nikogo smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-07-2012 19:38
Widząc to, że na dobę wchodzi tu mniej niż 10 osób chyba też przychylę się do opcji, żeby poczekać do września z edycją. Z tym że wrześniowej na pewno nie poprowadzę, dla dobra swojego i ogółu. A czy będzie ona lostowa czy nie, to zadecydujemy za dwa miesiącesmiley


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 09-07-2012 16:32
W kwestii tematyki ( i reszty w sumie też) popieram Flaka. Lostowa to nie jest najlepszy pomysł. Potrzeba czegoś świeżego. Moim zdaniem dobrym pomyslem byłoby coś w stylu Terra Novy, Walking Dead, albo Zaginionego Świata, tudzież połączcenia różnych elementów z tego wszystkiego. To, że ktoś nie oglądał, nie miałaoby żadnego znaczenia, bo jak widać, sprawdziło się z Igrzyskami Śmierci.
To jednak nie jest teraz najważniejsze, bo chyba przede wszystkim musi się znaleźć chętny do prowadzenia gry. (Ja obstaję przy starej zasadzie: wygrany prowadzi następną edycję smiley plus ktoś tam do pomocy)


Po prostu samo MP się nudzi, albo jest słaba reklama. Zróbcie reklamę i szukajcie nowego życia


myślę, że faktycznie trzeba byłoby zrobić reklamę
Na darltonach zawsze można umieścić, chociaż nie wiem, czy ktoś się skusi, ale przecież jest jeszcze ten survivor, który reklamuje się u nas. Parę osób od nas do nich dołączyło, myślę, że mogłoby tez być odwrotnie. Tutaj chyba Umba najlepiej się orientuje w klimatach survivora, więc może by nas tam zareklamował? smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-07-2012 17:09
Trochę wiem, ale nie ma potrzeby reklamować się na każdym survivorowym forum. Akurat wszyscy ludzie z tego "światka" zaglądają na stronę Centrum Reality Show http://survivor.pun.pl/forums.php i tam jest dział do reklamowania swoich gierek. Może MP to nie do końca reality show jak reklamowane tam edycje Survivora czy jakiegoś Big Brothera, ale można spróbować. Może akurat się ktoś skusi. smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-07-2012 17:10
to jak wytłumaczyć fakt, że największym zainteresowanie cieszyły się i najbardziej udane były edycje właśnie lostowe? przypadek?smiley


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-07-2012 17:26
No moje zdanie jest takie pomiędzy opinią Lincolnową, a Flakowo-Otherową. Bo osobiście edycje LOSTowe lubię, ale z racji tego, że było już ich kilka wolę te innowacyjne. Jednak to edycje LOSTowe budziły wciąż większe zainteresowanie, więc postów, więcej userów, więc coś w tym jest. W końcu forum powstało z myślą o LOSTowych MP i część userów po prostu na to się pisała. Jako, że raczej czekamy do września do kolejnej edycji mamy czas do namysłu czy stawiamy na LOST czy coś innego.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-07-2012 21:55
Otherwoman napisał/a:
A kto by był chętny na prowadzenie e z Lionem? Kiedy wraca mremka, bo myślę, że byłby z nich niezły duet smiley


Dla mnie spoczko, ale już widzę entuzjazm Lajonela smiley


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-07-2012 22:13
no ja nie mam nic przeciwko prowadzeniu edycji tej wakacyjnej, z Flakonem i Agniesią nasze trio było by najbardziej epickim trio w historii tego wszechświata. Ale wiem, że może nie być komu grać, skoro nasza trójka będzie GM, to do gry zostanie z 5 osób (lub mniej). Lecz swoją drogą w MP Igrzyska właśnie lubiłem to, że nie trzeba za bardzo nadrabiać, bo inni nie piszą, więc... Taka kameralna edycja nie byłaby aż takim głupim pomysłem (może). Ktoś by pisał raz na jakiś czas, fabuły byłoby mało, a liczyłaby się fajna atmosfera (horroru?).

Ja jestem słaby w mobilizowaniu się (dlatego mam wieczną etykietkę tylko marzyciela), więc ktoś musi po prostu postanowić, że robimy luźną edycję i tyle, wtedy się w sobie zbiorę i zacznę działaćsmiley Nawet mam parę pomysłów, ale jak ktoś pięścią nie uderzy w stół i nie krzyknie: "Robimy to!", to nic z tego nie wyjdzie i poczekamy sobie do jesieni ^^



Edytowane przez Lion dnia 09-07-2012 22:15
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 09-07-2012 22:28
Lion napisał/a:
nasze trio było by najbardziej epickim trio w historii tego wszechświata.

Skoro tak uważasz to jestem w stanie się poświęcić smiley Oby tylko było komu grać ^^


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 09-07-2012 22:35
no to ja wam kibicuję! smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-07-2012 22:39
Jeżeli do kolejnej edycji byłoby 5 chętnych to skończymy ją w dwa tygodnie. Nikt się nie zdąży przynajmniej znużyć.smiley Chciałabym jednak żeby to miało ręce i nogi, i miało chociaz jakiś rys fabularny, no chyba że znajdą się chętni na edycję userową, to wtedy już nie trzeba mówić o jakimkolwiek zorganizowaniu i subtelny rozpie*dol jest cechą jak najbardziej pożądaną. smiley

Ja jestem słaby w mobilizowaniu się (dlatego mam wieczną etykietkę tylko marzyciela), więc ktoś musi po prostu postanowić, że robimy luźną edycję i tyle


Tego to chyba nikt ci nie powie nie wiedząc czy są chętni. smiley



Edytowane przez mremka dnia 09-07-2012 22:40
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-07-2012 22:49
No paru chętnych się niby wpisało w tym temacie, może też jacyś inni chętni są. To robimy, czy nie? Ja naprawdę nie jestem decyzyjny smiley


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-07-2012 22:58
Robimy. <uderzenie pięścią w stół>


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-07-2012 23:42
smiley


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-07-2012 07:56
Róbcie! <jeb pięścią stół!>

A edycja na 5 osób może być ciekawa. smiley A czy horror czy userowa? To już zależy od Was, co Wam będzie wygodniej. Userowa byłaby za pewne luźniejsza, a horror taki tradycyjny, chyba, że go jakoś udziwnicie. smiley (no chyba, że userowy horror smiley)



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-07-2012 10:22
Umbastyczny napisał/a:
(no chyba, że userowy horror smiley)


smileysmiley


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 57 z 127 << < 54 55 56 57 58 59 60 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum