Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 13 2024 08:53:21 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny19:12:58
Otherwoman 1 week
chlaaron 2 weeks
Lincoln 4 weeks
mrOTHER 4 weeks
Diego 5 weeks
Flaku 9 weeks
shimano10 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Uniwersum Mistrza Przetrwania
Strona 16 z 127 << < 13 14 15 16 17 18 19 > >>
Autor RE: Kolejne MP
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-01-2011 00:32
Ja najwyżej nie wezmę udziału, bo ciężko pisać o czymś czego się praktycznie nie zna, jeśli większość będzie za HP to nie ma problemu -zróbcie taką edycję. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-01-2011 00:50
To tak spytam się z ciekawości, czy są jacyś przeciwnicy edycji userowej?

Mi się nie podoba za bardzo ten pomysł i nie wiem, czy wzięłabym w tym udział. Wolę tworzyć własne postacie i kierować nimi według własnych upodobań. Bo gra kimś, kogo się właściwie słabo zna mogłaby szybko stać się nudna.

A jeśli chodzi o GM - mimo, że bardzo podobało mi się jak Cas prowadził grę w MP10, to mam pewne obawy. Boję się, że szybko straciłby zapał i przestałby prowadzić grę tak jak w MP13. W sumie nie mam nic przeciwko, żeby dać mu szansę, ale szczerze mówiąc chciałabym teraz zobaczyć, jakby Furfon się sprawdził w roli Mistrza Gry smiley A Cas w roli gracza, bo tego jeszcze nie było na tym forum smiley

jaz (i inni, którzy nie czytali HP) - może chociaż spróbuj obejrzeć filmy. Włącz sobie pierwszą część, może Ci się spodoba? smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-01-2011 09:47
Mnie też podoba się pomysł HP edycji, a do userowej jestem negatywnie nastawiona.
Tylko, że z HP jest właśnie ten problem o, którym była już mowa powyżej - nie wszyscy znają.

Furfon, Other według mnie to ja poradziłam sobie z Maratem nie on ze mną smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-01-2011 09:53
Lincoln napisał/a:
Niestety wszelakie Star Wars, Władca Pierścieni, Harry Potter mnie nie kręcą i nie jestem w stanie się w to wciągnąć smiley


Dokładnie! Zgadzam się z Linciem. Jeśli większość osób będzie chciała, kolejną edycję sobie odpuszczę (podobnie jak tąsmiley).


So we saved the world together for a while, and that was lovely
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-01-2011 10:45
Pomysł 1 (pewnie odpadnie jak i HP oraz podobne)

Coś w klimatach Marvela, czyli super bohaterowie. Oczywiście nie będziemy brali gotowych postaci. Każdy wykreuje sobie własną z unikalną super mocą i będą 3 grupy. Dobrzy, źli i "Wolni Strzelcy" (czyli grupa, która jak im wygodnie to jest dobra, a jak nie to zła i ogólnie ciągle coś knują, szpiegują - nawet pomiędzy sobą.)

Co do powyższych propozycji to powiem tylko, że piraci, kowboje i userowa edycja mnie nie kręcą. Ciekawie może być w Persons Unknown, bo kojarzy mi się to z serią filmową Cube smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-01-2011 11:01
Furfon napisał/a:
takich osób jest kilka które HP nie czytały, Muminka, jazeera, Lincoln?, Panda?, vV i chyba ktoś jeszcze a już nie pamiętam, o ile się nie mylę.

czytałam HP wszystkie części, więc nie ma problemu. myślałam o postaci kingsleya nawet kiedyś, ale po tej edycji wolałabym dziewczyną pograć smiley
userowa - wakacje jak dla mnie. wg mnie po prostu w wakacje możemy sobie na luzaku pełnym pograć i przez 2 miesiące nie powinno się nam znudzić.
HP - wiecie co? swego czasu byłam bardzo na tak, ale po przeczytaniu postów niektórych już nie jestem tak bardzo przekonana. już w tej edycji wiele fajnych userów odpadło/zrezygnowało przed połową MP. wolałabym, żeby takie osoby jak Mum, Linc czy grzechuuu byli aktywni w następnej edycji tak jak w MP10.
i wychodzi na to, że w tej chwili byłabym za czymś w rodzaju persons unknown. nawet nie trzeba będzie oglądać serialu, jeśli byłaby porządna fabuła.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-01-2011 12:34
Lincoln napisał/a:
Niestety wszelakie Star Wars, Władca Pierścieni, Harry Potter mnie nie kręcą i nie jestem w stanie się w to wciągnąć smiley!


Mam dokładnie to samo! Także jak wybierzecie HP to ja odpadam smiley Unknown już bardziej do mnie przemawia i pewnie wzięłabym udział smiley


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-01-2011 12:36
Wiem! Zróbmy MP na podstawie książki Dostojewskiego! smiley Nie no, oczywiście żartuję. W takim razie chyba z listy wykreślamy HP, bo nie ma bata żeby tacy gracze nie grali. smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-01-2011 12:47
- HP
- piraci
- userowe
- fantasy (ogólnie)
- kryminał
- coś w klimacie Persons Unknown
- gorączka złota/western
- Star Wars
- coś podobnego do Miasteczka Twin Peaks
- Lost
- 4400
- pomysł Shan




4400 - opowiada o losie ludzi zaginionych w połowie XX w. Pewnego dnia wracają na Ziemię w świetlistej kuli. Mają tyle samo lat, ile mieli w chwili zaginięcia, choć ich krewni dawno poumierali.
Agenci badający sprawy związane z odnalezionymi są szczególnie w nie zaangażowani, gdyż każdy z nich ma bliską osobę, która należy do grona 4400: agentka zaadoptowała dziewczynkę, która zaginęła w 1946 r., agent z kolei ma syna, który w dziwnych okolicznościach zapadł w śpiączkę.
Każdy z 4400 posiada jakieś zdolności, niewytłumaczalne dla normalnych ludzi: przewidywanie przyszłości, uzdrawianie, uśmiercanie śliną, słyszenie myśli ludzi, zabijanie krzykiem, panowanie nad wolą innych..


Pomysł Shan z zadania finałowego MP9


Moje MP będzie osadzone w świecie LOSTale z całkiem innej strony. Na początku gry jest rok 1901. Wielki statek przewożący ogromne pokłady prochu wybucha. Przeżywa jednak (liczba gracz) pasażerów. O świcie budzą się wyrzuceni przez falę na plaży jakieś tajemniczej tropikalnej wyspie. Szybko jednak przekonują się, że nie są jedynymi nieszczęśnikami, którzy rozbili się w tym miejscu. Niedaleko miejsca w, którym założyli obóz na plaży znajduje się przewrócony na bok statek. Po tym niezwykłym odkryciu niektórzy z rozbitków widzą w gąszczu drzew tajemniczą dziewczynkę ubraną w białą suknie splamioną krwią. Słyszą tajemnicze szepty oraz dziwne dźwięki należące do istoty, która niszczy drzewa.
W przeciągu pierwszego tygodnia dochodzi również o licznych porwań. Oprawcy ubrani są na czarno a na miejscu rzbrodnir1; zostawiają tajemnicze czarne kamienie.
Przed rozbitkami stoi trudne zadanie muszą rozwikłać tajemnice statku i uratować porwanych towarzyszy...


Kilka słów:
- Wszystkie postacie są tworzone przez gracza.
- Akcja gry dzieje się w 1901 roku (na początku).
- Na wyspie nie ma żadnego śladu po Dharmie... tzn: Stacji, Dharmaville.
- Nie wykluczam, że są inne ciekawe rzeczy, których w serialu nie ma.
- Z początku gry wszyscy są jedną grupą. Dopiero z rozwojem fabuły powstaną dwa obozy.
- Tworząc postac trzeba umieścic tam: imię, nazwisko, wiek, NUMER WŚRÓD KANDYDATÓW. Od 1 do 360.
- Niektóre elementy gry nie są kanoniczne odnośnie serialu.
- Jacob, MiB i Alpert są postaciami NPC.
- Głównymi wątkami fabularnymi będą: tajemnica statku leżącego na plaży, dziwna zjawa oraz ludzie, którzy służą czarnemu dymowi.

GRA:
- Gra zaczyna się 108 minut przed wybuchem statku.



all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-01-2011 13:22
4400 by mi pasowało, ale pewnie podobnie jak mój pomysł, czy HP, Star Wars itd. odpadną.

Klimat Persons Unknown wydaje się teraz najciekawszy, zawsze można stworzyć do niego pasującą nam fabułę smiley Daje to sporo możliwości.

Osobiście klimaty LOST nadal mnie nie nudzą, a można w jakiś sposób połączyć również te 2 wątki.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-01-2011 13:23
Połączmy kilka seriali. smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-01-2011 13:56
A więc chyba nadszedł czas, bym ja się wypowiedział...

Edycja HP, Władca Pierścieni, Star Wars - jestem jak najbardziej na tak ! Po pierwsze jest to coś zupełnie innego od LOST, czy innych poprzednich edycji. Jeśli byśmy wybrali takie edycje, nawet mógłbym spróbować sprawdzić się jako GM, mam kilka fajnych pomysłów smiley

Edycja userowa - jestem jak większość na NIE. Grałem w taką edycją na z24 i w porównaniu z innymi edycjami to ta była najgorsza moim zdaniem smiley Taka edycja mogłaby być na wakacje, ale i tak nie wziąłbym w niej udziału smiley

4400 czy Persons Unknown - ogólnie to jestem na tak. Nie wiem o co chodzi w tym, nie oglądałem (bo sądzę, że to jakieś seriale są, na pewno nie wiem smiley), ale w przeciwieństwie do tych co piszą, że nie będą grali bo "nie oglądali" bądź "nie czytali" i nie wiedzą o co chodzi to ja bym grał. Żaden problem jest poczytać o tym, oglądnąć film, czy też poczytać na wikipedii o danych postaciach. Te edycje HP itp. nie będą odwzorowaniem filmów czy książek, ale to będzie całkiem inna fabuła z wykorzystaniem świata i bohaterów z książek. Nie rozumiem tych osób, co od razu deklarują, że nie będą grać, tym samym wymuszając na innych zmianę tematu MP. Bo przecież wiadomo, że tacy pisarze MUSZĄ brać udział w MP. Tak samo ja mógłbym powiedzieć, że nie będę brać udziału w innej niż HP. Bez sensu po prostu, każdemu się nie dogodzi. A z takim podejściem to można stwierdzić, że NIGDY na tym forum nie będzie edycji HP smiley

Dziękuję ! smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.

Edytowane przez Arctic dnia 15-01-2011 13:57
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-01-2011 14:04
April napisał/a:
Połączmy kilka seriali. smiley

i to jest bardzo dobry pomysł! smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-01-2011 14:10
Co ty gadasz Arctic.

Te edycje HP itp. nie będą odwzorowaniem filmów czy książek, ale to będzie całkiem inna fabuła z wykorzystaniem świata i bohaterów z książek.

No właśnie. Z wykorzystaniem. HP ma nawet swoją wikipedię! Ile jest tego co można wykorzystać w MP z Harrego? Masa. I skąd mogłabym wiedzieć co to jest eliksir wielosokowy jeżeli pojawiłby się w fabule? Musiałabym oczywiście szukać w wikipedii, zamiast od razu napisać posta i tak byłoby z wszystkim. Ciągle musiałabym czegoś szukać aby zrozumieć fabułę. Moim zdaniem to jest bez sensu. Taka gra jak szukanie igły w stogu siana.

Nie rozumiem tych osób, co od razu deklarują, że nie będą grać, tym samym wymuszając na innych zmianę tematu MP. Bo przecież wiadomo, że tacy pisarze MUSZĄ brać udział w MP.

Nikt nie wymusza zmiany tematu. Jest dużo osób które chciałby pograć w HP- proszę bardzo! Ktoś broni? Nie. Po prostu ja byłabym zagubiona w tej fabule, rozumiesz? Więc nie ma sensu brać się za coś czego się nie rozumie, wiem jak jest po mnie bo nie raz brałam udział w czymś czego nie znam i później taki był skutek, że albo odpadałam pierwsza/ albo rezygnowałam bo nic nie rozumiałam itd.

Tak samo ja mógłbym powiedzieć, że nie będę brać udziału w innej niż HP. Bez sensu po prostu, każdemu się nie dogodzi. A z takim podejściem to można stwierdzić, że NIGDY na tym forum nie będzie edycji HP smiley

Przesadzasz, to jest całkiem inna sprawa. Nikt nie napisał, że nie będzie grać w żadną prócz (np) Losta. Tylko, że jeżeli ma być HP to on nie gra. I z takim podejściem to nic nie można stwierdzić. Wygrasz kiedyś edycję - zrobisz HP, co za problem. smiley



all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-01-2011 14:28
Gadam co myślę.

No właśnie. Z wykorzystaniem. HP ma nawet swoją wikipedię! Ile jest tego co można wykorzystać w MP z Harrego? Masa. I skąd mogłabym wiedzieć co to jest eliksir wielosokowy jeżeli pojawiłby się w fabule? Musiałabym oczywiście szukać w wikipedii, zamiast od razu napisać posta i tak byłoby z wszystkim. Ciągle musiałabym czegoś szukać aby zrozumieć fabułę. Moim zdaniem to jest bez sensu. Taka gra jak szukanie igły w stogu siana.


Tak, tylko tak samo mógłbym powiedzieć o Persons Unknown, ale jakoś bym mógł w to grać. Zresztą fabuła nie będzie się opierać na wymyślnych eliksirach, zaklęciach itp. Będą po prostu tutaj miejsca z książki i postacie. Oczywiście mogą wystąpić te "podstawowe pojęcia", no ale bez przesady, wpisujesz w google pojęcie i czytasz notkę, wiesz o co chodzi. To nie jest chyba zbyt czasochłonne.

Nikt nie wymusza zmiany tematu. Jest dużo osób które chciałby pograć w HP- proszę bardzo! Ktoś broni? Nie. Po prostu ja byłabym zagubiona w tej fabule, rozumiesz? Więc nie ma sensu brać się za coś czego się nie rozumie, wiem jak jest po mnie bo nie raz brałam udział w czymś czego nie znam i później taki był skutek, że albo odpadałam pierwsza/ albo rezygnowałam bo nic nie rozumiałam itd.


jazeera i komu Ty to wmawiasz smiley Brak kilku "podstawowych" piszących graczy jest trochę niemożliwe, prawda ? Tak więc sama rozumiesz, że taką deklaracją trochę "wymuszasz" zmianę tematu i wiadomo, że takiej edycji nie będzie. Bez obrazy smiley

Przesadzasz, to jest całkiem inna sprawa. Nikt nie napisał, że nie będzie grać w żadną prócz (np) Losta. Tylko, że jeżeli ma być HP to on nie gra. I z takim podejściem to nic nie można stwierdzić. Wygrasz kiedyś edycję - zrobisz HP, co za problem. smiley


Wszyscy wiedzą, że wygranie edycji przeze mnie jest niemożliwe lub mało prawdopodobne smiley I właśnie o to chodzi. Nawet jeślibym wygrał to i tak nie zrobiłbym takiej edycji, bo np. Ty, Linc czy Muminka nie będziecie grać. Edycja będzie do kitu, skoro jedni z "najlepszych" graczy nie będą brali udziału. To są fakty.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-01-2011 14:38
Arctic co Ty gadasz! Właśnie cały czas mówię, że nie chodziło mi o Persons Unknow tylko podobny klimat jak był w serialu. Z TYM SERIALEM TO BY NIE MIAŁO NIC WSPÓLNEGO FABULARNIE!


Cas, ja to samo mówię, tylko, że o HP smiley Mimo iż nie oglądałem Persons Unknown to mógłbym grać. I mi właśnie o to samo chodzi, co Tobie, tylko, że ja mówię o HP smiley Z książką czy filmem też nic nie miałoby wspólnego fabularnie.

Ps.Podałem ten serial jak przykład smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-01-2011 14:39
Tak, tylko tak samo mógłbym powiedzieć o Persons Unknown, ale jakoś bym mógł w to grać. Zresztą fabuła nie będzie się opierać na wymyślnych eliksirach, zaklęciach itp. Będą po prostu tutaj miejsca z książki i postacie. Oczywiście mogą wystąpić te "podstawowe pojęcia", no ale bez przesady, wpisujesz w google pojęcie i czytasz notkę, wiesz o co chodzi. To nie jest chyba zbyt czasochłonne.


Znowu wymyślasz smiley Sam Casines pisał wcześniej, że to nie byłoby MP takie jak serial - nic by się praktycznie nie wiązało z serialem, jedynie to, że grupa osób zostaje porwana i umieszczona w pewnym miasteczku bez możliwości ucieczki - to tyle. Czy jest w tym coś czego nie potrafiłbyś pojąć, albo żeby zrozumieć musiałbyś czytać wikipedię? NIE. Dlatego to jest dobra opcja, a ciągłe szukanie w google kto to Korneliusz Knot albo co to za zaklęcie- Rictusempra jest czasochłonne.

jazeera i komu Ty to wmawiasz smiley Brak kilku "podstawowych" piszących graczy jest trochę niemożliwe, prawda ? Tak więc sama rozumiesz, że taką deklaracją trochę "wymuszasz" zmianę tematu i wiadomo, że takiej edycji nie będzie. Bez obrazy smiley


Nic nie jest niemożliwe. Nic nikt nie wymusza. To tyle na ten temat.

Wszyscy wiedzą, że wygranie edycji przeze mnie jest niemożliwe lub mało prawdopodobne smiley


Serio? Ja tego nie wiedziałam.

I właśnie o to chodzi. Nawet jeślibym wygrał to i tak nie zrobiłbym takiej edycji, bo np. Ty, Linc czy Muminka nie będziecie grać. Edycja będzie do kitu, skoro jedni z "najlepszych" graczy nie będą brali udziału. To są fakty.


Dlaczego będzie do kitu, bo nie wzięlibyśmy udziału? Może dojdą nowe osoby? Taki Arabasz albo neverland moze bardzo lubią HP i chętnie by wzięli udział i co się może okazać też mogliby byś najlepszymi graczami. To nie są fakty.



all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-01-2011 14:40
Arctic, ale zrozum... ja np. też nie chcę grać w MP piratów czy Władca Pierścieni, bo nie lubię tego typu tematów i jeżeli będzie taka edycja to na pewno nie zagram. Czy to znaczy, że coś na was wymuszam? Nie. Po prostu nie lubię tych klimatów, a gra to ma być przyjemność i nie mam zamiaru się zmuszać. smiley



Edytowane przez April dnia 15-01-2011 14:42
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-01-2011 14:40
pozdro Cas smiley zgadzam się z Tobą.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-01-2011 14:47
Co wszyscy na mnie siedli smiley Miałem się nie wtrącać w wybór kolejnej edycji, wyraziłem tylko swoje zdanie, a tutaj wyjdzie, że zaraz będzie kłótnia smiley

Cas, zwracam honor, masz rację smiley

Już nie będę się wypowiadać na ten temat, wy wybierajcie smiley




Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 16 z 127 << < 13 14 15 16 17 18 19 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum