Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 13 2024 18:21:29 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 1 week
chlaaron 2 weeks
Lincoln 4 weeks
mrOTHER 4 weeks
Diego 5 weeks
Flaku 9 weeks
shimano10 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Uniwersum Mistrza Przetrwania
Strona 18 z 127 << < 15 16 17 18 19 20 21 > >>
Autor RE: Kolejne MP
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-01-2011 22:04
Jak wszyscy to ja też smiley

1. HP !
2. PU
3. Poszukiwacze


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 10:54
1.HP
2. PU
3. poszukiwacze
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 11:41
1. PU
2. Poszukiwacze


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 11:48
1. PU
2. HP
3. LOST
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 11:55
Poczekajmy jeszcze na głos zwycięzcy. smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 17-01-2011 20:57
Skoro na razie każdy pisze w co by chciał zagrać i jeszcze nie dyskutujemy nad wyborem tematyki przyszłego MP to napiszę, że ja bym z chęcią zagrał jeszcze raz w Lost. Mam świadomość, że większości to już się znudziło ale mnie nie. I nie dość, że zagrałbym w Lost to też z taką samą fabułą jak była oryginalnie (ale już bez wątku Jacoba i kandydowania bo tego po tej edycji wystarczy). Można byłoby np. pomieszać obozy i Ci co początkowo grali u Jaskiniowców graliby u Tamtych, Ogonowcy w Jaskiniach itd. Do gry w MP skłoniła mnie wizja wejścia w serialowy świat i najlepiej go miałem wyobrażony w MP10. Graliśmy w miejscach ukazanych w serialu i naśladowaliśmy pewne znane już sytuacje i to mi się bardzo podobało. I jakoś wydaje mi się, że sprzyjałoby to też nawiązaniu takich interakcji jak w MP10.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 17-01-2011 20:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-01-2011 21:11
ja mam dość lostowych edycji, Lincolniesmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-01-2011 21:15
Lion napisał/a:
ja mam dość lostowych edycji, Lincolniesmiley


ja też, w ostateczności bym zagrał ale to ostatecznośćsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-01-2011 01:26
nie jestem już za HPsmiley skoro niektórzy mówią że by byli zagubieni na starcie a to by była kiepska edycja już bez kilku osób od razusmiley w sumie każda z propozycji ma dużo zalet i wad, dlatego się wstrzymuję od głosu i zaczekam na to, kto wygra MP13smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-01-2011 02:42
Można byłoby np. pomieszać obozy i Ci co początkowo grali u Jaskiniowców graliby u Tamtych, Ogonowcy w Jaskiniach itd.

Nie chciałabym robić powtórki MP10 i tworzyć tych samych obozów. Myślę, że należy zostawić już tamtą edycję w spokoju i zrobić coś nowego. Mimo, że MP10 grało się bardzo fajnie, to poznawanie wyspy po raz kolejny to nie jest coś, co chciałabym robić.

W edycję Lostową mogłabym ostatecznie zagrać pod warunkiem, że fabuła byłaby zupełnie inna i nie miałoby to z serialem wiele wspólnego.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-01-2011 07:49
Amelia napisał/a:
W edycję Lostową mogłabym ostatecznie zagrać pod warunkiem, że fabuła byłaby zupełnie inna i nie miałoby to z serialem wiele wspólnego.


nie!smiley chyba może być jedna nielostowa edycjasmiley
Edytowane przez Lion dnia 18-01-2011 07:49
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-01-2011 09:34
Lincoln napisał/a:
Skoro na razie każdy pisze w co by chciał zagrać i jeszcze nie dyskutujemy nad wyborem tematyki przyszłego MP to napiszę, że ja bym z chęcią zagrał jeszcze raz w Lost. Mam świadomość, że większości to już się znudziło ale mnie nie. I nie dość, że zagrałbym w Lost to też z taką samą fabułą jak była oryginalnie (ale już bez wątku Jacoba i kandydowania bo tego po tej edycji wystarczy). Można byłoby np. pomieszać obozy i Ci co początkowo grali u Jaskiniowców graliby u Tamtych, Ogonowcy w Jaskiniach itd. Do gry w MP skłoniła mnie wizja wejścia w serialowy świat i najlepiej go miałem wyobrażony w MP10. Graliśmy w miejscach ukazanych w serialu i naśladowaliśmy pewne znane już sytuacje i to mi się bardzo podobało. I jakoś wydaje mi się, że sprzyjałoby to też nawiązaniu takich interakcji jak w MP10.


MP 10 było według mnie do tej pory najlepszą edycją i nie chciałbym tego ruszać. Zgodzę się z Amelią, zagram jeśli fabuła będzie zupełnie inna niż w oryginale. Poza tym, jeśli chcemy dzielić się na obozy musimy znaleźć około 20 osób i przynajmniej dwóch GM'ów z pomysłem na dwa obozy. Pierwsze MP rozegrane tutaj było dużą edycją, dlatego zostały stworzone grupy. W skrócie: najlepiej byłoby podzielić się na dwa obozy (Plażowiczów i Tamtych) i stworzyć zupełnie nowe wątki, różniące się od tych z Losta i MP10. Jeśli tak będzie, to jestem za! Z mojego punktu widzenia jest to lepsze niż HP i WP, które mnie zwyczajnie nie interesują smiley


So we saved the world together for a while, and that was lovely

Edytowane przez grzechuuu dnia 18-01-2011 09:35
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-01-2011 12:17
Tylko nie kolejna edycja o Lost. Już chyba z 6 czy 7 razy poznawałem wyspęsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-01-2011 13:57
grzechuuu napisał/a:
MP 10 było według mnie do tej pory najlepszą edycją i nie chciałbym tego ruszać. Zgodzę się z Amelią, zagram jeśli fabuła będzie zupełnie inna niż w oryginale. Poza tym, jeśli chcemy dzielić się na obozy musimy znaleźć około 20 osób i przynajmniej dwóch GM'ów z pomysłem na dwa obozy. Pierwsze MP rozegrane tutaj było dużą edycją, dlatego zostały stworzone grupy. W skrócie: najlepiej byłoby podzielić się na dwa obozy (Plażowiczów i Tamtych) i stworzyć zupełnie nowe wątki, różniące się od tych z Losta i MP10. Jeśli tak będzie, to jestem za! Z mojego punktu widzenia jest to lepsze niż HP i WP, które mnie zwyczajnie nie interesują smiley


Popieram adiego i wszystkich tych, co już się znudziła edycja lostowa. Oczywiście, gdyby taką wybrano, to bym zagrał, ale podział na te dwa obozy będą trochę podobne do MP 13. Też będą 2 obozy, a trochę ciężko będzie już wymyślać "inną" fabułę niż przeskoki w czasie, kandydaci itp. Jestem za tym, by następne MP było o zupełnie innej tematyce. I tak jak niektórzy, czekam na decyzję zwycięzcy MP 13 smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-01-2011 14:11
Nie Lost, ale coś podobnego, jeżeli już chcecie się tego trzymać. smiley
Coś w stylu(trochę fikcji) zbliża się kolejna wojna... nagle budzicie się jak gdyby nigdy nic i zorientowaliście, że jesteście przyczepieni do spadochronu, a tuż pod wami jest wyspa. Nie wiadomo co może kryć tajemnicza wyspa... I nawet nie wiecie jak tutaj trafiliście...

Już szybciej niż Lost, to taki pomysł na szybkiego, można to spokojnie dopracować i sądzę, że ludziom będzie się przyjemniej grało niż kolejny Lost. smiley



Edytowane przez April dnia 18-01-2011 14:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 18-01-2011 16:15
No nie wiem, jakoś nie jestem przekonany smiley Lost jest dla mnie o tyle ciekawą opcją, że jest już doskonale wykreowane miejsce, które sobie łatwo wyobrazić. I jak np. z ogonowcami szliśmy do wieży radiowej to można było to sobie łatwo wyobrazić i opisywać, albo jak z Su odkryliśmy Perłę czy dół z Dharmowcami. Można było być tak jakby dodatkowym bohaterem Lost smiley Ale skoro nikt już nie chce w takie coś grać to nie ma co dyskutować smiley
I mam obawy w związku z przyszłą edycją czy ktoś kto będzie ją prowadził będzie w stanie stworzyć świat, w którym będzie się grało tak swobodnie jak w MP10. Nie tylko pod względem akcji ale i takich sytuacji, w których można będzie siedzieć przy ognisku, na plaży czy w domku i prowadzić luźną grę.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 18-01-2011 16:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-01-2011 16:25
Ja mam wręcz odwrotnie- wolę grać w taką fabułę, gdyż nie wiem co może się przydarzyć, a w Lost to wiem co znajduje się w np. Łabędziu i to już nie jest takie ekscytujące- przynajmniej moim zdaniem. smiley W wykreowanym świecie przez MG będzie dużo ciekawiej, sądzę, że nie mamy też co się martwić o luźną grę. smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-01-2011 16:59
Po jakimś czasie nieobecności- nie wiem czy ktoś tęsknił- wypadałoby się przywitaćsmiley Także cześć wszystkim!
Ostatnimi czasy, rozmawiając z Mattem wpadłem na pomysł zrobienia nowego MP- tym razem jednak nie tutaj, lecz na łamach "naszego" nowego forum- serialowo24 (bannerek macie po lewej), w celu wypromowania tejże stronki. Uznaliśmy razem z Mattem, że jest do dobry pomysł, a Wy chętnie weźmiecie w nim udział, lecz uzgodniliśmy także że ze szczegółami się wstrzymamy, oraz że o pomyśle podzielimy się z Wami w swoim czasie smiley Jednak widząc że już dyskutujecie nad następną edycją, postanowiłem napisać tego posta i ZAPYTAĆ czy w ogóle chcielibyście na tę edycję przerzucić się na serialowo, jednocześnie zapraszając Was do omawiania szczegółów gry smiley Nigdzie nie jest napisane, że musi być to MP z tymi samymi regułami, możemy stworzyć coś innego, bardziej rozbudowanego. Osobiście proponuję edycję, w której postaciami będą bohaterowie różnych seriali (patrz: tematyka serialowa24.pl)- Od Supernatural i Firefly, po BSG i HIMYM smiley
Jak Wam się pomysł spodobał ?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 18-01-2011 17:09
Ja w MP gram ze względu na atmosferę jaka jest na naszym forum, a nie z chęci pisania postów. Zarejestrowałem się do rpg na darltonie ale tam nie ma tego czegoś co jest u nas więc nie wkręciłem się w grę. Na innej stronie też by tego nie było więc nie brałbym udziału smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-01-2011 17:11
No ale atmosferę tworzy czarna skórka strony, SB po prawej stronie, czy ludzie grający w MP smiley?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 18 z 127 << < 15 16 17 18 19 20 21 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum