Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 12 2024 15:26:19 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny01:45:56
Otherwoman 1 week
chlaaron 2 weeks
Lincoln 4 weeks
mrOTHER 4 weeks
Diego 4 weeks
Flaku 9 weeks
shimano10 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Uniwersum Mistrza Przetrwania
Strona 22 z 127 << < 19 20 21 22 23 24 25 > >>
Autor RE: Kolejne MP
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-02-2011 19:29
ale żal to się następna zacznie przed egzaminami jeszczesmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-02-2011 19:35
To się w ogóle wyrobimy przed wakacjami?smiley


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-02-2011 19:38
Łeeee, szkoda. Myślałam, że sobie trochę popiszę przez ferie... chyba, że macie jakiegoś NPC na zbyciu smiley


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-02-2011 20:06
Może na razie poczekajmy i zobaczymy jak to będzie. Może pod koniec MP HP będzie mniej osób pisać (chociaż mam nadzieję, że wszyscy nadal będą aktywnismiley) i będziemy chcieli zrobić wcześniej nowe MP.

Muminka, myślałam, że nie przepadasz za Harrym Potterem smiley A jakiś NPC na pewno by się znalazł, gdybyś chciała dołączyć smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-02-2011 21:56
Jeżeli MP14 miałoby się zacząć po HP to trwałoby zapewne maksymalnie 3 miesiące czyli mniej więcej tyle co MP10. Moim zdaniem to odpowiednia długość i nikt by się nie znudził pisaniem. Tylko spora grupa gimnazjalistów i Muminka będzie miała w maju egzaminy co zapewne wpłynie na aktywność, i zostanie mała grupa osób piszących. Poza tym niedługo później zaczyna się sesja i studenci też pewnie nie poświęcaliby dużo czasu na pisanie.
Do tej pory to zwycięzcy MP w pierwszej kolejności przysługiwało poprowadzenie kolejnej edycji ale jak już pisałem nie mam pomysłu na fabułę i nie będę miał aż tyle czasu by ogarnąć edycję tak, jakbym chciał dlatego jeżeli nikt się nie zgłosi do poprowadzenia można będzie zrobić to tak jak pisała jazeera - MP zorganizowane przez kilka osób. Dopóki się nikt nie zgłosi to można byłoby przestawić pomysły odnośnie fabuły i sposobu zakończenia gry. W finałowym głosowaniu wygrało połączenie poszukiwaczy złota z katastrofą w górach. Może jakbyśmy rzucali propozycję odnośnie wątków jakie mogłyby się pojawić w przyszłej edycji to ktoś by się zdecydował za to wziąć? Bo moim zdaniem bez MP forum długo nie pociągnie smiley Po sobie widzę, że wchodzę coraz rzadziej.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-02-2011 22:00
Ja sobie dodam swoje trzy grosze... April mówi nie poszukiwaczom złota, jakoś mnie to nie przekonuje, ale tylko moje zdanie. Zrobicie jak będziecie chcieli.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-02-2011 22:07
Wątek poszukiwaczy złota był podany przez kilka osób jako propozycja kolejnego MP więc użyłem tego pomysłu w powiązaniu z rozbiciem samolotu w górach jako finałowej propozycji MP14, żeby można było wybrać gdzie chce się grać gdyby dany obóz wyjątkowo nie pasował. W ogóle nie wiem jakie wątki mogłyby się pojawić w przypadku takiej tematyki i sądzę, że poszłoby to w takim kierunki jak Dharma vs. Agresorzy czyli totalne oderwanie od zamierzonej tematyki.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-02-2011 22:10
Lincoln napisał/a:
Wątek poszukiwaczy złota był podany przez kilka osób jako propozycja kolejnego MP więc użyłem tego pomysłu w powiązaniu z rozbiciem samolotu w górach jako finałowej propozycji MP14, żeby można było wybrać gdzie chce się grać gdyby dany obóz wyjątkowo nie pasował. W ogóle nie wiem jakie wątki mogłyby się pojawić w przypadku takiej tematyki i sądzę, że poszłoby to w takim kierunki jak Dharma vs. Agresorzy czyli totalne oderwanie od zamierzonej tematyki.


Ale rozerwanie w tym wypadku wcale nie wypadło źle, prawda? Więc może i tym razem mogłoby się udać. smiley Osobiście dodam, że chciałabym gra odbywała się w dwóch obozach.



Edytowane przez April dnia 08-02-2011 22:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-02-2011 22:11
Muminka napisał/a:
Łeeee, szkoda. Myślałam, że sobie trochę popiszę przez ferie... chyba, że macie jakiegoś NPC na zbyciu smiley



są wolne NPC, jeśli chcesz możesz wybrać smiley



Jeśli chodzi o kolejne MP, to najważniejsze żeby znaleźli się chętni do prowadzenia, a teraz to chyba takich nie ma do MP14 smiley Mi tam fabułą obojętna i tak bym pewnie zagrał smiley



Edytowane przez Furfon dnia 08-02-2011 22:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-02-2011 22:19
Właśnie chodzi o to, że narzucona tematyka poszukiwaczy złota nie musiałaby się ograniczać do codziennego płukania wody bo to nie byłoby ciekawe i zapewne poświęcalibyśmy uwagę innym wątkom więc skreślanie z góry takiego pomysłu, którym kilku osobom się spodobał nie jest dobrym rozwiązaniem smiley Może osoby, które proponowały takie coś napisałby jak widziałyby grę?

Na szczęście oderwanie wypadło w przypadku MP13 bardzo dobrze smiley Kolejna edycja musi się udać bo chyba jesteśmy na tyle zgrani by ją zorganizować nawet bez głównego MG smiley A jak będzie dużo pomysłów to ktoś na pewno się znajdzie. Przypuszczalnie ja mógłbym prowadzić rozbitków w górach przez pierwsze tygodnie, shan mieszkańców wioski, w prowadzenie mogłaby się włączyć Amelia, Furfon, Other i jeszcze dużo innych osób widziałbym w tym miejscu. Musi nam się udać smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-02-2011 22:26
Poszukiwacze to ciekawy pomysł dla mniesmiley ostatnio oglądałem Czas Komanczów czyli świeży western w tv i wcale tam nikt nie płukał złota w misce ale było dużo ciekawiejsmiley takie miasteczko kowbojskie nie musi byc nudne, jest przecież gdzie się napić, są bandyci, związki kobiet z kowbojami, walka z Indianami, walka o złoto i inne rzeczy... bym zagrał w takim czymś tylko nikt nie chce prowadzićsmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 08-02-2011 22:32
Właśnie chodzi o to, że narzucona tematyka poszukiwaczy złota nie musiałaby się ograniczać do codziennego płukania wody bo to nie byłoby ciekawe i zapewne poświęcalibyśmy uwagę innym wątkom więc skreślanie z góry takiego pomysłu, którym kilku osobom się spodobał nie jest dobrym rozwiązaniem


w prowadzenie mogłaby się włączyć Amelia, Furfon, Other



Powiem tak. Ja bym miała pomysł (wprawdzie nie mój, bo zaczerpnięty skądś, ale jednak pomysł) na poszukiwaczy złota i moja wizja pewnie nie jest taka, jak większości osób, które na hasło "poszukiwacze złota" mają jakieś tam swoje skojarzenia. Z powodu ogromu nauki w związku ze studiami nie dałabym jednak rady sama tego prowadzić. Podziwiam April, że ogarnęła MP13, bo ja w wielu momentach się pogubiłam. Ogólnie mogę powiedzieć. że "poszukiwacze złota" było by raczej MP przygodowym ogólnie i nie działoby się tylko na Alasce. Jeśli jednak miałabym cokolwiek prowadzić, to wolałabym po zakończeniu HP. Bo co innego grać w dwa MP, a co innego prowadzić (biorąc pod uwage jeszcze studia).




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 08-02-2011 22:33
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-02-2011 22:35
może powiesz więc co to za pomysł to ktoś by może chciał pomóc tobie wtedysmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-02-2011 22:38
Myślę, że nie będzie aż tak źle, żebyśmy się musieli decydować na robienie edycji w której aż kilka osób będzie zaangażowanych w prowadzenie. Moim zdaniem im więcej jest graczy, tym lepiej. Jeśli naprawdę nikt nie będzie chciał powadzić, to można zrobić coś takiego, ale myślę, że chyba na razie nam to nie grozi smiley

Other, skoro masz pomysł na fabułę to może mogłabyś poprowadzić po MP HP, bo chyba większość osób chce zrobić MP14 dopiero po edycji Potterowej.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-02-2011 22:39
...a jak nie będzie żadnego pomysłu to można po prostu userową zrobić, to zawsze jest alternatywasmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 08-02-2011 22:43
Lion napisał/a:
może powiesz więc co to za pomysł to ktoś by może chciał pomóc tobie wtedysmiley



ale bym musiała zdradzić szczegóły fabuły z poszczególnych etapów, a wtedy nie byłoby niespodzianki... Akcja z pewnością miałaby miejsce na przełomie XIX i XX wieku. Grupa ludzi, pragnących bogactwa i przygody zaciąga się na okręt i wyrusza podbić świat. Próbują na różnych kontynentach na różne sposoby (i to byłoby coś z westernu na dzikim zachodzi, coś z poszukiwaczy a la Jack London na Alasce oraz inne miejsca.) Bohaterowie nieraz musieliby współpracować, ale także byliby dla siebie konkurencją. Oprócz tego musieliby sobie radzić w świecie pełnym przestępców, oszustów i innych typów spod ciemnej gwiazdy smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-02-2011 22:50
Jak nie będzie żadnego pomysłu to ja mogę grać nawet w edycję Lostową oryginalnymi postaciami według fabuły z serialu. Nawet chciałbym w takie coś zagrać smiley Można też zrobić edycję, którą ktoś proponował po MP10 czyli MP10 w drugiej linii czasowej, w której np. Jason i Su mogliby być rodzeństwem.
Inna kwestia, że MG nie musiałby być aż tak zaangażowany w prowadzenie jak April. W tej edycji dużo się działo i niemal codziennie była akcja, ale przecież w MP10 fabuła nie pojawiała się aż tak często i grało się swobodnie aczkolwiek w jakiś tam granicach.
Pomysł Other nawet mi się podoba smiley Wolałbym czasy współczesne ale zamysł ciekawy smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-02-2011 22:53
[quote]Lincoln napisał/a:
Jak nie będzie żadnego pomysłu to ja mogę grać nawet w edycję Lostową oryginalnymi postaciami według fabuły z serialu.[quote]

ale na czym to by miało polegać dokładnie?smiley to by dużo zależało w takim czymś od tego czy ktoś jest czy kogoś nie ma, bo inczaej fabuła stoi jak nie ma tej osoby która miała to pociągnąćsmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-02-2011 23:03
Lion napisał/a:
...a jak nie będzie żadnego pomysłu to można po prostu userową zrobić, to zawsze jest alternatywasmiley


ten pomysł mi się najbardziej podoba smiley


Pomysły Other i Linca też mogą byćsmiley, najważniejsze żeby znaleźli się chętni do prowadzenia!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-02-2011 14:39
Ja mówię zdecydowane nie westernowi/poszukiwaczom. Uważam, że po bardzo obfitym w fabułę MP13 potrzebujemy czegoś... Normalnego. Bardzo chciałabym popisać z różnymi userami na zasadzie normalnej rozmowy, czy innych interakcji które przydarzają się realnie. Nawet nie wiecie, jak bardzo chciałabym położyć spać swoją postać w pokoju, zrobić pranie, posprzątać... Może to trochę infantylne, ale chciałabym żeby MP było na tej zasadzie, że to są zwykli ludzie, którzy np są uzależnieni od jedzenia (od razu mi się nasuwają batoniki Eleny tutaj smiley) i nie latają po dżungli z karabinami jak gdyby nigdy nic. A tak wydaje mi się, że w gorączce złota żeby nie było nudno to musiałaby być fabuła, co równa się brakowi interakcji.
Jestem również przeciwna kilku GM naraz. Zrobi się bałagan i w końcowym rozrachunku może być tak, że nikt nie będzie wiedział o co chodzi bo każdy ma inny pomysł na fabułę itp. i coś może nie pójść po ich myśli, jak przyjdzie ich kolej. Ewentualnie ten problem można rozwiązać inaczej, tzn. userzy wybierają sobie lokację, w której 'rządzą' i inni nie mają prawa się wpierdzielać.
Jednakże dalej jestem za opcją 1-2 GM, ponieważ myślę że za bardzo odejdziemy od formuły MP smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 22 z 127 << < 19 20 21 22 23 24 25 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum