Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 13 2024 15:12:26 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 1 week
chlaaron 2 weeks
Lincoln 4 weeks
mrOTHER 4 weeks
Diego 5 weeks
Flaku 9 weeks
shimano10 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Uniwersum Mistrza Przetrwania
Strona 23 z 127 << < 20 21 22 23 24 25 26 > >>
Autor RE: Kolejne MP
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-02-2011 14:44
panda napisał/a:
Ja mówię zdecydowane nie westernowi/poszukiwaczom. Uważam, że po bardzo obfitym w fabułę MP13 potrzebujemy czegoś... Normalnego. Bardzo chciałabym popisać z różnymi userami na zasadzie normalnej rozmowy, czy innych interakcji które przydarzają się realnie. Nawet nie wiecie, jak bardzo chciałabym położyć spać swoją postać w pokoju, zrobić pranie, posprzątać...


po co grać w takie MP, to mamy na codzieńsmiley cóż i nie wiem jak robiąc pranie można walczyć o tytułowe przetrwaniesmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-02-2011 14:53
No właśnie według mnie można. Dla mnie w MP nie powinno się być nastawionym na wspomniane przeze mnie 'bieganie po dżungli' czy inne takie. Sterujemy przede wszystkim ludźmi, a nie jakimiś komandosami. Sztuką jest dla mnie połączyć te dwie rzeczy, i dlatego takie realne posty są bardzo ważne dla mnie i liczą się bardziej niż 45236245624345 turbodymomenów. Przykład: Pamiętam, jak w Burzy trójka rozbitków i Inni rozwalali numerków. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to, że Muminka chyba jako jedyna postawiła swoją postacią opór przed zabiciem człowieka i jej postać w jakiś sposób to przeżyła. A poza tym do historii MP nie przechodzą walki z innymi i strzelanki, tylko właśnie te ludzkie rzeczy, jak np impreza z tańcem Jasona w MP10.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 09-02-2011 15:12
Zgadzam się z pandą, że takie ludzkie zachowania w MP są bardzo ważne i potrzebne, ale oprócz tego powinna być jakaś fabuła, żeby gra miała cel i możliwe było organizowanie rad. Trzeba te dwie sprawy umiejętnie połączyć i miejmy nadzieję, że w którymś kolejnym poście uda się wymyślić coś ciekawego i rozpocząć przygotowania do kolejnej edycji smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-02-2011 17:18
Nawet nie wiecie, jak bardzo chciałabym położyć spać swoją postać w pokoju, zrobić pranie, posprzątać...

panda w MP10 nie miała wielu interakcji z postaciami i nie pisała w takim stylu jak reszta osób. A w MP13 nawet nie było okazji do pisania takich normalnych postów. Myślę, że raz czy dwa można byłoby napisać posta o sprzątaniu, ale pewnie po pewnym czasie by Ci się to znudziło smiley A fabuła jest potrzeba do gry i gdyby jej nie było, to połowa osób już na samym początku zrezygnowałaby. Podobnie było w MP12. Wiele osób nie miało co robić, w hotelu nikt nie sprzątał, nikt nie robił prania, bo zwyczajnie nie jest to zbyt ciekawe smiley Chociaż teraz mi się przypomniało jak w MP10 Elena raz zrobiła pranie. Chyba w 5 postach zajęło mi opisywanie tego zdarzenia. Na koniec Elena się potknęła i w rezultacie całe pranie wylądowało na mokrej od rosy trawie. Ale i tak było fajnie!


Przykład: Pamiętam, jak w Burzy trójka rozbitków i Inni rozwalali numerków. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to, że Muminka chyba jako jedyna postawiła swoją postacią opór przed zabiciem człowieka i jej postać w jakiś sposób to przeżyła.

Meredith była rozbitkiem, a my byliśmy Innymi. Inni z założenia nie mają oporów do zabijania przeciwników, dlatego nie stanowiło to dla nas problemu. Przynajmniej ja tak to odbierałam. Stwarzając postać Eleny właśnie taka miała być, trochę bezwzględna smiley A rozwalanie Numerków w stacji Burza bardzo m się podobało smiley

I jeśli chodzi o pomysł Other dotyczący fabuły, to jestem na tak smiley Myślę, że edycja o poszukiwaczach złota byłaby ciekawa smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-02-2011 18:31
Amelia napisał/a:
A rozwalanie Numerków w stacji Burza bardzo m się podobało smiley


Odbiegając na chwilę od dyskusji na temat następnego MP to, w którym wątku i na której stronie jest ta walka w Burzy? smiley Orientuje się ktoś?


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 09-02-2011 18:31
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-02-2011 18:33
Tzn wiecie, ja nie mówię, że ma być bez fabuły, o nie smiley
Bardziej chodzi mi o to, żebyśmy uczynili kolejną edycję trochę bardziej realną, co już pisałam smiley
Edytowane przez panda dnia 09-02-2011 18:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-02-2011 18:52
MP10 było całkiem realne smiley I to, że rozwalaliśmy Numerki moim zdaniem wcale nie odbierało grze realności i powagi, takie jest moje zdanie smiley

Muminka, tu zaczyna się walka -> Walka z Numerkami w stacji Burza
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-02-2011 18:58
żaaaaaal, weźcie schowajcie ten fragment, tam są moje posty smileysmileysmiley
no bo ja chciałabym właśnie coś na kształt MP10, może nie ujęłam tego wprost smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-02-2011 19:06
Rozumiem panda smiley W MP10 fabuła nie była dawana bez przerwy, mieliśmy też dość sporo czasu dla siebie, co sprawiało, że była okazja do pisania normalnych postów.

Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-02-2011 19:08
Ja dawałam dużo fabuły, bo sądziłam, że to mój obowiązek- jeżeli tam to przeszkadzało, czy coś to przepraszam was miśki. smiley Po prostu to było moje pierwsze MP, w którym byłam MG i chciałam żeby wyszło jak najlepiej. smiley



Edytowane przez April dnia 09-02-2011 19:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 09-02-2011 19:11
Chyba nikt nie będzie przeciwny temu, żeby to było na kształt MP10 (oczywiście jeżeli chodzi o kwestię interakcji, atmosfery itd.) smiley Jestem ciekaw co na temat kolejnej edycji będzie miała do napisania agusia smiley

/post Octopusa z tamtego wątku "Jak wy zrobiliście prawie 5 stron w pół godziny O_o gdzie jesteśmy, co sie stao?" Wtedy jak się grało to praktycznie jedynym zajęciem było odświeżanie strony by czytać kolejne posty bo co chwilę się pojawiały nowe smiley

edit: April, nikt nie ma pretensji o ilość fabuły! smiley Dobrze, że tyle się działo smiley Po prostu jako gracze nie zwracaliśmy na to większej uwagi i nawet w początkach Dharmy gdy mało się działo to jakoś nie wydawało się to istotne.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 09-02-2011 19:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-02-2011 20:10
żaaaaaal, weźcie schowajcie ten fragment, tam są moje posty smiley

Mnie się bardzo podobała panda-Sun i byłam w szoku, jak zobaczyłam, że Cię tak szybko wyrzucono w MP10smiley Zapomniałam o tym napisać w podsumowaniu dziesiątki, bo tak mało się potem udzielałaś i sam fakt Twojego istnienia jakoś wyleciał mi z głowy... Tak czy siak Sun była świetnam!

ostatnio oglądałem Czas Komanczów czyli świeży western w tv i wcale tam nikt nie płukał złota w misce ale było dużo ciekawiej

A ja czytałam pewną książkę, w której... płukali złoto, ale było to tak ciekawe i zaskakujące, że powaliło mnie z nóg, więc... poszukiwanie złota? Jestem za!

W gruncie rzeczy zgodziłabym się też z pandą. Myślę, że takie możliwości daje PU- dużo materiału na rozmowy, idealne warunki do wieszania prania (smiley), a do tego ciekawa fabuła.

April, MP13 świetnie wyszłosmiley Tylko, jak pisałam w podsumowaniu, to my- gracze- powinniśmy znaleźć trochę czasu na rozmowy i... no choćby zjedzenie kanapkismiley

Proponuję założyć temat "Kandydatury do MP14" i wyłonić MG plus fabułę tak, jak robiliśmy to do tej edycji.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-02-2011 20:40
Przecież w poszukiwaczach złota na pewno będzie wiele okazji do interakcji i rozmowy, jeśli ktoś będzie miał na nie ochotę. Będzie można robić pranie w rzece, używając do tego szarego mydła i tarki, a później wieszać ubranie na sznurkach do wyschnięcia. To przecież będzie bardziej ekscytujące niż obsługiwanie zwykłej pralki.

Mówię poważnie, żeby ktoś przypadkiem nie pomyślał, że nabijam się z pandy
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-02-2011 21:01
spoko smileysmileysmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-02-2011 12:41
to co z tym nowym mp? podobno cos juz macie, hm? smiley


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-02-2011 14:08
aha. smiley


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-02-2011 14:11
ja wiem tylko tyle, że jakoś w połowie kwietnia wystartuje MP, a prowadzić będzie agusia z April no i będzie się działo ono na wyspie na której znajdą się wszyscy skacząc ze spadochronówsmiley ale to pogłoskismiley niech April powie coś albo agusiasmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-02-2011 14:21
dzięki Lajon smiley


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-02-2011 14:30
Fabuła gry bazuje na patentach zaczerpniętych z kilku telewizyjnych produkcji, ale równocześnie zawiera w sobie własną, niezależną historię, której losy poprowadzone zostaną przez administrację forum.

Pewnego dnia do mediów trafia ogłoszenie, w którym to grupa naukowców poszukuje osób chętnych do pomocy przy dość niecodziennym eksperymencie. Otóż potencjalni śmiałkowie muszą porzucić zewnętrzny świat i zamieszkać na odludnej wyspie, w niewielkim miasteczku XXXXXX (wybudowanym specjalnie na potrzeby eksperymentu) na czas trwania 346 dni. Na miejscu dostaną odpowiednie racje żywnościowe, oraz własne domki mieszkalne, zaopatrzone w elektryczność, zaś nagrodą za uczestnictwo w eksperymencie są równe 2.000.000 $. Brzmi zachęcająco, prawda? Tedy nic dziwnego, że zgłosiło się do niego ponad 6000 kandydatów. Było oczywistym, że naukowcy nie mogą zaakceptować aż tak kolosalnej liczby śmiałków, toteż aby zawęzić grono szczęśliwców, drogą losową wybrano zaledwie 45 spośród nich - w tym również CIEBIE...

A kiedy już wszystko wydawało się iść jak po maśle, wyspa zmieniła swoje oblicze. Gotowy, żeby odkryć jej sekrety?


___________

kiedyś było takie rpg o tej tematyce, grałam w nim z shan, wydaje się fajny pomysłsmiley


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-02-2011 14:37
to nie brzmi jak Dharma?smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 23 z 127 << < 20 21 22 23 24 25 26 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum