Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 13 2024 05:24:35 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny15:44:13
Otherwoman 1 week
chlaaron 2 weeks
Lincoln 4 weeks
mrOTHER 4 weeks
Diego 5 weeks
Flaku 9 weeks
shimano10 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Uniwersum Mistrza Przetrwania
Strona 26 z 127 << < 23 24 25 26 27 28 29 > >>
Autor RE: Kolejne MP
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-02-2011 15:11
a ja myślałem, że Marat był Hagridemsmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 26-02-2011 16:42
To Marat był Hagridem smiley


Co do edycji Lost

1. tak mi się znudziło i nie mam na nią ochoty
2. Jeśli juz koniecznie miałaby być, to z lostowymi postaciami, a nie wymyślonymi i tylko wtedy, gdybym grała Lockiem smiley


PS. Ja pamiętam MP6 i MP7, ale one w ogóle nie przystają do obecnych edycji. Po pierwsze my tam baaardzo bezcześciliśmy postacie (własnie czytałam o śmierci Sun zgwałconej przez tubylców), już ni emówiąc co robiliśmy np. z Jackiem smiley
Postacie: Horacy Casa w MP 6, czy Ptak Hurleya Umby w mp7 tez zdecydowani enie przypominały tych lostowych wersji smiley
Jak dla mnie żadne bezczeszczenie, tylko fajna zabawa smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 02-03-2011 13:49
Umba, jak wygląda Twój plan zajęć? smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-03-2011 14:35
Chciałem napisać o tym po jednym tygodniu, ale mogę zrobić to teraz.

Jest kiepsko. We wtorki kończę najpóźniej i nie wiem czy nawet zdążyłbym nadrabiać zaległe posty. W poniedziałki i czwartki jest też długo, ale nie aż tak. Środy są do przyjęcia. Piątki - luz.
Wniosek: panowałby chaos i anarchia w poniedziałki, wtorki i czwartki. Brak fabuły, brak mnie, brak NPC itd.

Niestety, ale chyba odpadam smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-03-2011 17:28
Umba odpadasz w pojedynkę. Myślę, że z jeszcze jednym MG byś dał radę..
To zostaje agusia z April. Dziewczyny zajmiecie się tym MP? Tak na 100%?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 02-03-2011 18:43
A mi się wydaje, że Umba mógłby dać radę. Fabuła nie musi być dawana codziennie zwłaszcza, że mielibyśmy stylem gry powrócić do MP10 gdzie było trochę luźniej i MG co kilka dni wyznaczał cele itd. Ale jeżeli April z agusią wciąż są chętne to chyba lepiej byłoby, żeby dziewczyny się zajęły tym teraz, a Umba może po wakacjach jeżeli wciąż będzie chciał przeprowadzić tę fabułę.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 02-03-2011 18:48
A mi się wydaje, że Umba mógłby dać radę. Fabuła nie musi być dawana codziennie zwłaszcza, że mielibyśmy stylem gry powrócić do MP10 gdzie było trochę luźniej i MG co kilka dni wyznaczał cele itd. Ale jeżeli April z agusią wciąż są chętne to chyba lepiej byłoby, żeby dziewczyny się zajęły tym teraz, a Umba może po wakacjach jeżeli wciąż będzie chciał przeprowadzić tę fabułę.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-03-2011 18:58
Też myślałem o tym, że w te dla mnie cięższe dni w MP mogłyby być luźniejsze - bez fabuły. Ale dłuższa nieobecność byłaby uciążliwa z nadrabianiem ogromu postów. Sam nie wiem... powiedzmy, że do kwietnia mam czas do namysłu.

Na razie mówię twarde i zdecydowane RACZEJ NIE.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-03-2011 20:05
My dalej jesteśmy chętne- obawiam się jedynie, że przesunie nam się termin startu. Jak sami widzicie, ostatnio jestem strasznie zabiegana, od kilku dni nie miałam czasu zjeść obiadu, a co dopiero myśleć o MP smiley Obawiam się, że to zabieganie potrwa jeszcze jakiś czas, do tego z mojej strony dochodzi jeszcze brak własnego komputera, bo grat poszedł na śmietnik. Dzielić się laptoptem z rodzicami nie jest prosto smiley Także z mojej strony ciągle TAK, ale nie obiecuję, że zaczniemy wtedy, kiedy ustalaliśmy; a zważywszy na fakt, że chcemy przyciągnać ludzi z innych forów, to sama kampania reklamowa zajmie nam jakieś 2-3 tygodnie, więc wszystko się opóźni jeszcze dalej. Wybaczcie mi, ale 24 godziny na dobę to stanowczo za mało smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-03-2011 12:55
a zważywszy na fakt, że chcemy przyciągnać ludzi z innych forów, to sama kampania reklamowa zajmie nam jakieś 2-3 tygodnie,



Podoba mi się to. 2-3 tygodnie jednak to stanowczo za dużo, myślałam nad tygodniem... Ja się osobiście włączę w kampanię reklamową bo mam dużo kontaktów i ludzi z którymi pisałam 2-3 lata temu, April zresztą też.smiley Można spytać ludzi z tych RPG o których ostatnio nawijaliśmy, a no i spytam ludzi którzy uwielbiają reality show Survivor bo kilkunastu takich znam. Tyle ode mnie. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 03-03-2011 13:15
Pomysł z kampanią reklamową dobry i zgadzam się z jazeerą, że 2-3 tygodnie to zdecydowanie za dużo. Zresztą wczoraj na czacie kilka osób miało podobne zdanie co do długości trwania ew. kampanii.
Trochę niepokojące jest info o opóźnieniu edycji. Jeżeli zacznie się ona jakoś na początku maja to 2 miesiące na grę to może być trochę za mało, zwłaszcza jeżeli dojdą nowi gracze.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-03-2011 13:21
Dokładnie. Fajnie gdyby udało wam się w marcu już dopiąć wszystkich szczegółów i mieć konkretną fabułę. Do egzaminów gimnazjalnych byłaby kampania reklamowa i po egzaminach byśmy zaczęli; ja to tak widzę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-03-2011 15:46
Postaram się jak mogę, ale tak jak mówię- będzie ciężko. Niemniej, Wasza pomoc będzie bardzo ważna. Ktoś ma jakiś pomysł na fajną kampanię? Bo samo napisanie: "Cześć, wpadajcie, super zabawa" wg mnie nie wystarczy ;-)



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-03-2011 16:07
agusia, to wszystko zależy od fabuły smiley Nie wiedząc nic o nowej edycji trudno będzie napisać tekst do kampanii reklamowej. Jak ustalicie z April jak mniej więcej ma wyglądać nowa edycja, to wtedy będzie można nad czymś pomyśleć.

Moim zdaniem 2-3 tyg. to też zdecydowanie za długo. Osobiście uważam, że raczej nikt nowy do nas nie dołączy na dłużej smiley Raczej nie będą potrafili zaaklimatyzować się na naszym forum i nawet jeśli zgłoszą swoją postać do gry, to szybko przestaną pisać. Przynajmniej będzie kogo zabijać w fabule smiley

Ale kampanię róbmy, może moje przypuszczenia się nie sprawdzą smiley
Edytowane przez Amelia dnia 03-03-2011 16:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 03-03-2011 16:46
Ja bym taką "kampanię" przeprowadził w prosty sposób. Trzeba byłoby wyjaśnić o co chodzi w MP, jak wyglądają przykładowe posty, realizacja fabuły, ile czasu trwa gra, jak często się pisze posty itd. Wszystko to w jakiś zgrabny i miły dla oka sposób. Można byłoby też zrobić jakiś filmik zachęcający do gry w kolejnej edycji, pokazujący mniej więcej tematykę przyszłej edycji.
Pewnie doszłoby kilka osób więc trzeba byłoby podjąć jakieś działania by zatrzymać je na dłużej. Może jakiś temat powitalny by każdy nowy mógł napisać coś o sobie? Zgadzam się z Amelią, że aklimatyzacja w grupie, która zna się już od roku i codziennie ze sobą pisze na forum może być ciężka aczkolwiek nie niemożliwa smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-03-2011 22:30
Dziś padła na haxu propozycja edycji czysto Lostowej, tylko z jej bohaterami oraz z fabułą z serialu bez wątku Jacoba(głównie kandydaci, chodzi tutaj o wspaniały, kochany i ubóstwiany 6 sezon). Co sądzicie o tym? smiley



Edytowane przez Furfon dnia 07-03-2011 22:32
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-03-2011 22:42
Taka propozycja już dawno była brana pod uwagę smiley Myślę, że po wakacjach można byłoby się zająć jej organizacją smiley Bo przecież teraz czekamy na edycję, którą mają przygotować agusia i April smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 07-03-2011 22:47
O tym się faktycznie mówiło już od jakiegoś czasu, kilku osobom to się spodobało i chyba nikt nie był przeciwny. Ja jestem jak najbardziej na tak. Fajnie byłoby się wcielić w Jacka smiley
To kolejna edycja na pewno będzie April i agusi? Bo ja już nie wiem. agusia napisała, że raczej na pewno jeszcze bardziej przesunie się to w czasie w związku z czym będzie to gdzieś 2-miesięczna edycja. Umba nie ma wystarczającej ilości czasu na przeprowadzenie swojej fabuły więc z najbliższą edycją nie wiadomo co będzie.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-03-2011 22:56
Ja sądziłam, że agusia i April są pewne, że chcą prowadzić edycję, bo chyba w przeciwnym razie poinformowałyby nas, że rezygnują smiley
agusia napisała, że może się to przesunie w czasie smiley Ale dobrze by było, gdyby jednak edycja wystartowała w połowie kwietnia smiley Może na początek April wzięłaby na siebie większość obowiązków, skoro agusia nie będzie mieć czasu? smiley To tylko luźna propozycja, nie chcę niczego zwalać na April, bo już raz sama prowadziła edycję i nie wiem, czy po raz drugi miałaby na to siłę smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-03-2011 00:22
Prowadzimy prowadzimy i postaram się jak tylko mogę, żebyśmy wystartowali w terminie smiley

Szybka ankieta: ręka w górę, kto chce w MP malutkie (!!) elementy fantastyki!



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 26 z 127 << < 23 24 25 26 27 28 29 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum