Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 12 2024 21:45:29 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny08:05:06
Otherwoman 1 week
chlaaron 2 weeks
Lincoln 4 weeks
mrOTHER 4 weeks
Diego 4 weeks
Flaku 9 weeks
shimano10 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Uniwersum Mistrza Przetrwania
Strona 35 z 127 << < 32 33 34 35 36 37 38 > >>
Autor RE: Kolejne MP
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-06-2011 18:49
Poza tym wydaje mi się, że fajniej byłoby zorganizować losowanie smiley zamiast wybierać sobie postać do gry.


moim zdaniem niesmiley czemu ktoś ma grać kimś kim nie chce. to tak jakby gra z przymususmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-06-2011 20:20
Zdecydowanie nie powinniście grać osobami, które nie biorą udziału w edycji. Ja np. bym sobie tego nie życzyła smiley

Co do plusów i minusów na radzie: jestem na NIE i jak widać w tej edycji tego nie stosuję. Prawda jest taka, że komu by się owych plusów nie dało, to i tak skończy się na tym, że uczestnicy będą mieli pretensję i dawanie plusów/minusów będą uzależniać od sympatii.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-06-2011 21:00
Umbastyczny napisał/a:
Dodatkowo: pomysł rzeczywiście przypomina obecną edycję. Oczywiście realia są inne, ale wydaje mi się, że w dużej części może to być powtórka z rozgrywki.


Metro podobne do obecnej? smiley Gdzie są jakieś podobieństwa? To w ogóle całkiem inaczej by wyglądało smiley

Lion napisał/a:
A ta edycja Muminki to ma być wakacyjna? Bo chyba o takiej powinniśmy rozmawiaćsmiley

Mogłaby być wakacyjna ale lepiej jakby więcej osób wzięło w niej udział smiley
Poza tym ja tylko tak o rzuciłam pomysł takiej ewentualnej edycji.

Co do userowej w wakacje jestem też za smiley


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-06-2011 21:10
Mumin napisał/a:
Umbastyczny napisał/a:
Dodatkowo: pomysł rzeczywiście przypomina obecną edycję. Oczywiście realia są inne, ale wydaje mi się, że w dużej części może to być powtórka z rozgrywki.


Metro podobne do obecnej? smiley Gdzie są jakieś podobieństwa? To w ogóle całkiem inaczej by wyglądało smiley


No może źle zrozumiałem, ale z tego opisu wynika, że zamiast Wyspy będzie metro, a zamiast psychopatów skażenie, ale ogólnie chodzi o ucieczkę, przetrwanie, walkę z przeciwnościami losu, z wrogimi ludźmi, być może zjawiskami paranormalnymi.

Zaraz ktoś może powiedzieć, że każda edycja ma takie cele... Ale moim zdaniem to bardzo MP14 tylko, że w metrze, a nie na wyspie.

/ Masz rację... bo każda edycja ma takie cechy smiley

No niby tak, ale tylko niby. Jeśli nie przedstawicie mi innego opisu to będę Twój pomysł uważał za MP14 w metrze smiley

Co mnie ogólnie nie wadzi, ale chciałbym edycji udanej, a po pierwsze co widać po MP14 takie klimaty chyba jednak nie wszystkim pasują, a powtórka z rozgrywki to popsuje.


PODSUMOWUJĄC:
EDYCJA LETNIA: Po wszystkich postach wnioskuję, że króluje klimat luźny, duża dawka humoru. Fabuła: userowa, lost, niedołężność.

JESIEŃ: LOST lub metro lub nowy pomysł na przykład zwycięzcy.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 09-06-2011 21:38
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-06-2011 01:00
adi1991 napisał/a:
oprócz ciebie chyba tylko Amelia nie pisała prawie w ogóle

Nie pisałam bo już nie potrafię się za bardzo odnaleźć w takich poważnych klimatach. Ciągłe pisanie o strachu o swoje życie po prostu się znudziło, dlatego nie za bardzo podoba mi się pomysł Muminki na tą fabułę. Wolę mieć zupełną swobodę, tak jak w NSO, ponieważ na chwilę obecną taka niedołężna gra, gdzie nie mam żadnych ograniczeń i prawie wszystko jest możliwe, sprawia mi przyjemność.
Ale to tylko moje zdanie i edycja będzie taka jaką chce większość osób.

Jeśli chodzi o edycję userową, to wciąż jestem na nie smiley

agusia napisał/a:
Co do plusów i minusów na radzie: jestem na NIE

Też jestem na nie smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-06-2011 01:03
Amelia napisał/a:
Jeśli chodzi o edycję userową, to wciąż jestem na nie smiley


to może powiedz za czym jesteś na wakacjesmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-06-2011 01:31
Już napisałam, za czymś niedołężnym, moim zdaniem najlepiej Lost, bo w serialowym świecie chyba każdy potrafiłby się odnaleźć i zawsze wiadomo o co chodzi smiley Poza tym polubiłam granie Kate smiley

Tylko nie wiem, czy moje zdanie powinno się tak bardzo liczyć, bo pewnie nie byłabym jakoś mocno aktywna w wakacyjnej edycji.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-06-2011 01:44
Amelia napisał/a:
Tylko nie wiem, czy moje zdanie powinno się tak bardzo liczyć, bo pewnie nie byłabym jakoś mocno aktywna w wakacyjnej edycji.


w sumie wszyscy poza tobą zgadzają się albo nie mają nic przeciwko userowej edycjismiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-06-2011 02:20
Skoro chcecie userową, to róbcie smiley Nie podoba mi się to z tego względu, że pisząc posta nie chcę się zastanawiać, czy osoba którą bym grała nie obraziłaby się za to, co piszę. Poza tym jakoś nie wzbudza we mnie entuzjazmu kierowanie postacią prawdziwej osoby, którą znam, wolę pozostać przy fikcji smiley



Edytowane przez Amelia dnia 10-06-2011 02:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-06-2011 08:56
Ja nie będę grała w userową ani w niedołężdność jestem za lostem.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-06-2011 10:00
jazeera napisał/a:
Ja nie będę grała w userową ani w niedołężdność jestem za lostem.



Ale taka prawdziwa edycja lostowa to chyba od września, a w wakacje coś innego. Lub LOST w wersji niedołężnej z prawdziwymi bohaterami. smiley


I tak czytając różne posty z tego tematu dochodzę do takich przemyśleń:

Nie podoba mi się postawa niektórych osób, którą odczytuje jako:

Albo edycja jakaś tam, albo JA NIE GRAM.

Ludzie chyba nie o to chodzi... Czy taki szantaż w jakiś sposób pomoże? Lepiej rzucać pomysły, sugestie, a nie pisać tylko: jak robicie coś tam to ja w tym udziału brać nie zamierzam.


Osobiście chętnie zagram w każdą edycję niezależnie jaka by ona nie była. Oczywiście w niektóre pomysły zagrałbym bardzo chętnie, a w inne mniej chętnie.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 10-06-2011 12:58
Nie podoba mi się postawa niektórych osób, którą odczytuje jako:

Albo edycja jakaś tam, albo JA NIE GRAM.

Ludzie chyba nie o to chodzi... Czy taki szantaż w jakiś sposób pomoże? Lepiej rzucać pomysły, sugestie, a nie pisać tylko: jak robicie coś tam to ja w tym udziału brać nie zamierzam.

Tylko czy to aby na pewno jest szantaż? smiley Również wyznaję taką zasadę, że raczej w nic poza Lostem grać nie będę. Wynika to z tego, że nie odnajduję się w wymyślonych od nowa klimatach i przeważnie zmuszam się do pisania. Inaczej jest w przypadku Lost gdy wiem co jest na wyspie, na jaką wędrówkę mogę sobie pozwolić, co na niej znaleźć itd.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-06-2011 13:49
Lincoln napisał/a:
Tylko czy to aby na pewno jest szantaż? smiley


No właśnie moim zdaniem trochę tak. smiley

Bo jak komuś się coś nie podoba i nie ma zamiaru w to grać, to mógłby o tym nie pisać, tzn. o tym, że w taką fabułę to on na pewno nie zagra.
Szczerze też nie rozumiem, czemu niektórzy nie chcą, nie próbują zagrać coś, tylko od razu mówią: NIE. Ale to indywidualny wybór.

A jest to trochę szantaż, bo myślę, że każdy chciałby edycji, w której wzięliby wszyscy udział, a czytają takie posty ludzie zaczynają wymiękać, dostosowywać wszystko tak, żeby wszyscy mogli zagrać i nikt nie mówił: taka edycja? ja nie gram.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-06-2011 19:15
a ja zagram w edycję każdą, ale jak mam łazić znów po tej samej wyspie z tymi samymi rzeczami na niej po raz enty to trochę nudne mi się wydaje bo chyba lepiej odkrywać coś nowego ale róbta co chceta


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 10-06-2011 21:32
Zgadzam się a adiem, Amelią i Umbą.

Osobiście mam dosyć edycji - łazimy po wyspie, boimy się i piszemy, jak to bardzo chcemy siew wydostać itp. Osobiście po prostu tym rzygam, dlatego nie potrafię kompletnie grać w obecną edycję. Zróbmy sobie przerwę, choć w wakacje od tego! Po wakacjach może być sobie to Lost tradycyjne. Chętnie zagram Lockiem.

Widzę, że nigdy nie dogadamy się tak, by każdemu pasowało. Zatem raz zróbmy takie MP, raz inne. Teraz w wakacje czas na luźne, czy też, jak niektórzy piszą "niedołężne" MP. Czyli wreszcie piszemy dla przyjemności, a nie żeby nie wylecieć. Jedyne MP, gdzie mi się tak naprawdę świetnie pisało, to MPHP, bo właśnie takie było i cholernie mi tego brakuje (i nie tylko mi). Może jest parę osób, ktore chcą sobie grać poważnie, ale takie edycje są prawie cały czas. Może jednak zróbmy teraz taką edycję, by podobała się tym pozostałym.

Jeśli chodzi o wakacje to wiadomo, tak jak Amelia, Umba, Furfon, adi itp jestem za edycją luźno-niedołężną. Jedynie brakuje fabuły. Wciąż optuję za piratami, gdyż świetnie pasują do tego. Jeśli jednak padnie inna propozycja (prócz userowej), to także w nią zagram smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-06-2011 21:41
Otherwoman napisał/a:
Jeśli chodzi o wakacje to wiadomo, tak jak Amelia, Umba, Furfon, adi itp jestem za edycją luźno-niedołężną. Jedynie brakuje fabuły. Wciąż optuję za piratami, gdyż świetnie pasują do tego. Jeśli jednak padnie inna propozycja (prócz userowej), to także w nią zagram smiley


Jak dla mnie właśnie w wakacje musi być luźniej, żeby od września mieć nowy zapał do kulturalnej (smiley) jesiennej edycji lostowej bądź inne typowo fabularnej.

A co do wakacji to mnie to obojętne: piraci, lost, userowo... przygarnę wszystko nawet pokemony, kosmici, jednorożce... cokolwiek. smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-06-2011 21:45
no to jak widać każdy ma inne zdanie. Chyba rzeczywiście trzeba poczekać na zwycięzcę MP14 i on rozstrzygnie spór po prostu i coś wybierzesmiley W takiej luźnej edycji chyba fabuła powinna być śladowa, albo w ogóle powinno jej zabraknąćsmiley Więc chyba ten ktoś nie będzie miał problemów z byciem Masteremsmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 10-06-2011 22:02
Nie wiem, czy ktoś to wygra poważną edycję, będzie w ogóle miał ochotę prowadzić tę letnią luźną, czy może nawet w niej grać. Dlaczego ma więc wybierać edycję, zamiast graczy, którzy będą w nią grali. Kto ma ochotę niech zgłosi propozycję i robimy kulturalne głosowanie. Jako zwycięzca edycji "niedołężnej" tak zarządzam smiley

Zaś zwycięzca MP14 może zadecydować odnośnie powakacyjnej edycji (choć nadal sądzę, że głosowanie jest najlepszym wyjściem).

A poczekać możemy, bo nie pali się i w tym czasie możemy rzucać propozycje albo sobie podyskutować smiley



Ach, gdzie te czasy, gdy usiadło się przed kompem, przeczytało posta i wybuchało śmiechem... Nie wiem, jak niektórzy mogą grac tylko w takie pogrzebowe edycje...




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 10-06-2011 22:11
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-06-2011 22:06
Dlaczego ma więc wybierać edycję, zamiast graczy, którzy będą w nią grali.


lol, myślałem zawsze, że to jest przywilej tego co wygrywa MPsmiley na z24 zawsze tak było, GM ustalał edycję i nie było dyskusji. Tylko tutaj jakaś moda jest, że się wygrywa i nie prowadzismiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 10-06-2011 22:09
Lion napisał/a:
Dlaczego ma więc wybierać edycję, zamiast graczy, którzy będą w nią grali.


lol, myślałem zawsze, że to jest przywilej tego co wygrywa MPsmiley na z24 zawsze tak było, GM ustalał edycję i nie było dyskusji. Tylko tutaj jakaś moda jest, że się wygrywa i nie prowadzismiley



Zatem ustalam połówkową na edycje na wakacje, szkoda tylko, ze nie będę mogła jej prowadzić smiley

Poza tym napisałam. Nie sądzę, by ktoś kto lubi się umartwić w MP zechciał poprowadzić tę wakacyjną edycję smiley (chociaż w sumie w mojej grupie zostały już osoby, ktore by mogły chcieć, zatem zobaczymy smiley )




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 10-06-2011 22:10
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 35 z 127 << < 32 33 34 35 36 37 38 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum