Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 13 2024 01:11:31 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny11:31:08
Otherwoman 1 week
chlaaron 2 weeks
Lincoln 4 weeks
mrOTHER 4 weeks
Diego 5 weeks
Flaku 9 weeks
shimano10 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Uniwersum Mistrza Przetrwania
Strona 47 z 127 << < 44 45 46 47 48 49 50 > >>
Autor RE: Kolejne MP
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-12-2011 21:34
Octopus napisał/a:
Widzę że nie tylko ja wpadłem na pomysł horroru smiley Nie wiem, może kiedyś ktoś czytał opowiadania Stephena Kinga (Arletam na pewno, a jak nie to oglądała Opowieści z Krypty)? Najlepiej byłoby jakby fabuła toczyła się w zamkniętym obiekcie, powiedzmy w okolicznościach wojny nuklearnej, posapokalipsy, czy jakichś pierdół typu zombie. Akcja skupiałaby się na tym by przeżyć jak najdłużej, dobrze by było jakbyśmy nie wymyślali przyczyn apokalipsy- po prostu, bomba wybuchła i mamy jakieśtam warunki na zorganizowanie sobie życia w jakimś bunkrze, bo jak szybko nie zejdziemy do podziemi to dopadnie nas promieniowanie etc. I wcale nie musi być konkretnego rozwiązania fabuły... Super byłoby, gdyby trzy edycje trzymały się tej koncepcji upiorów, postapokalipsy i klaustrofobicznych, którkich horrorów Niczym seria Opowieści z Kryptysmiley


Czytając komentarz Octopusa przypomniało mi się, że kiedyś rzuciłam tu takim oto pomysłem:


"Rok 2033. W wyniku konfliktu atomowego świat uległ zagładzie. Ocaleli tylko nieliczni, chroniący się w moskiewskim metrze, które dzięki unikalnej konstrukcji stało się najprawdopodobniej ostatnim przyczółkiem ludzkości. Na mrocznych stacjach, rozświetlanych światłami awaryjnymi i blaskiem ognisk, ludzie Ci próbują wieść życie zbliżone do tego sprzed katastrofy. Tworzą mikropaństwa spajane ideologią, religią czy po prostu ochroną filtrów wodnych... Zawierają sojusze, toczą wojny.

WOGN to wysunięta najbardziej na północ zamieszkała stacja metra. Kiedyś była jedną z najpiękniejszych, a po zagładzie przed długi czas pozostawała bezpieczna. Teraz pojawiło się na niej śmiertelne niebezpieczeństwo.

Artem- młody mężczyzna z WOGN-u otrzymuje zadanie: musi przedostać się do legendarnej stacji POLIS, serca moskiewskiego metra, aby przekazać ostrzeżenie o nowym niebezpieczeństwie. Od powodzenia jego misji zależy przyszłość nie tylko peryferyjnej stacji, ale być może całej ocalałej w metrze ludzkości.


I co wy na to? Rzecz jasna można to wszystko odpowiednio zmodyfikować na potrzeby ewentualnej edycji. To tylko taki zarys smiley"


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 30-12-2011 21:35
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 30-12-2011 22:20
Jeżeli będzie komu prowadzić edycję to mogę grać i w Plebanię smiley A jeżeli komuś uda się opracować coś na podobieństwo opisu powyżej to tym lepiej i ciekawiej smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-12-2011 23:46
Osobiście poprzedni pomysł Muminki bardziej mi się podobał niż ten, ale to może tylko moje zdanie. smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-12-2011 11:30
ME

HARRY POTTER EDITION PROLOG


Krótki opis: Cała akcja zaczyna się 10 lat po wydarzeniach z poprzedniej edycji HP. Światem rządzi Lord Voldemort. Z pomocą Śmierciożerców terroryzuje i podporządkowuje sobie coraz większą ilość czarodziejów. Już nie tylko szlamy i mugole są w niebezpieczeństwie. Jednak nie wszystkim to odpowiada. Ludzie dobrze pamiętają czasy bez złego czarnoksiężnika i jego popleczników, kiedy każdy mógł decydować o swoim losie. Dochodzi do coraz częstszych buntów. Tworzy się ruch oporu, w którego skład wchodzą wszyscy Ci, którzy wierzą w stary, dobry świat czarodziejów, bez Voldemorta i jego zwolenników. Wielkimi krokami nadchodzi czas, który ostatecznie zdecyduje o przyszłości ludzkości...

Kilka słów: Sporo czasu zajęło mi wymyślanie edycji, w której mógłby zagrać dosłownie każdy. I myślę, że nawet mi się to udało. Nie chciałem, by akcja rozgrywała się w czasach tych książkowych. A dlaczego kontynuacja? Ponieważ większość Rowlingowych postaci jest martwa, z wyjątkiem 3 albo 4 postaci, które przeżyły w poprzednim MP HP, ale którymi pewnie i tak nie będzie można grać, bo będą oni NPC (zresztą sam jeszcze dokładnie nie wiem). Także nawet Ci, co nigdy nie czytali bądź nie oglądali Pottera, mogą bez żadnych przeszkód grać w tą edycję. Nie jest potrzebna znajomość zaklęć, miejsc, a nawet znajomość poprzedniej edycji HP. Postacie będą tworzone przez samych graczy. Chciałbym, żeby ta edycja była zbliżona do tej z Piratów. Żeby można było popisać poważnie, a zarazem śmiesznie. Każdy mógłby znaleźć tutaj coś dla siebie (tak, tak, Ty Lincoln także smiley ) Więc moim zdaniem argumenty typu 'Nie lubię Harry'ego Pottera' czy 'Nie znam się na świecie HP' nie są niczym uzasadnione, bowiem nie będzie to potrzebne aż tak do prowadzenia postaci, a przy tworzeniu ich, jeśli mamy z czymś problem, można skorzystać z google lub nawet napisać do mnie. Moim skromnym zdaniem, powinniście potraktować tą edycję jak wyzwanie, a przynajmniej spróbować wczuć się w ten klimat. No cóż mi pozostaje powiedzieć... zachęcam wszystkich do gry! smiley

See you in another... smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.

Edytowane przez Arctic dnia 31-12-2011 12:04
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-12-2011 14:41
podoba mi się propozycja Articasmiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 31-12-2011 15:00
adi1991 napisał/a:
podoba mi się propozycja Articasmiley



Mi takżesmiley
dobrze że Ron i Bella są żywi, bo zechcę znów nimi grać smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 31-12-2011 15:55
Zapowiada się interesująco i fajnie, że się zdecydowałeś na przeprowadzenie edycji smiley Będzie się trzeba zmierzyć z tym wyzwaniem smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 31-12-2011 16:01
To już wiadomo ostatecznie jakie edycje będą? smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-12-2011 16:32
Arcitc, dobra robota. Bardzo dokładnie wszystko obmyślane, piwo dla Artura! smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-12-2011 17:08
Szczerze mówiąc, Muminka, mi też chodziło po głowie coś z Metra 2033 smiley

A co do edycji Arctica, można zrobić takie samo, lecz z kilku lat przed rozpoczęciem akcji z Kamienia Filozoficznego- o tym, jak Voldemort prowadził swoją pierwotne działanie z sektoru zorganizowanych działań terrorystycznych, Zakon Feniksa ze starym składem, Longbottomowie, Potterowie itd smiley Z tym że wynik niebyłby przesądzony i wcale nie musiałby się skończyć śmiercią Potterów, upadkiem potęgi Voldemorta i blizną Harry'ego.
Poza tym to Arctic wysunął dobry pomysłsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-12-2011 17:20
Łoł, nie spodziewałem się aż takiego entuzjazmu, no ale fajnie, że pomysł się podoba smiley

Co do propozycji Octopusa... myślałem też nad tą ewentualnością, chyba nawet Otherw mi ją proponowała (albo Furf), ale jeśliby akcja zaczynała się przed tymi wydarzeniami, to większość postaci już by była (np. Dumbledore, Minerwa, Kingsley, Lucjusz itd.), dlatego lepszą opcją wydaje mi się, żeby to wszystko rozgrywało się po tych wydarzeniach. smiley

No to dalej, ja robię jedną edycję (być może z Otherwoman), kto następne 2? smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-01-2012 17:05
Jako, że mam już całkiem sporo ankiet, bo 17 (z możliwych 28) i akurat mam czas i chęci na ogarnięcie tego i podsumowanie to daję jakieś tam wyniki.

PO PIERWSZE: Ze zdecydowaną większością głosów wygrała Edycja Matematyczna, zagłosowało na nią, aż 16 osób. smiley

No dobra, tak serio to były na nią 2 głosy, ale warto pomarzyć. smiley

1. Czy uważasz, że rozegranie MP jako cyklu 3 krótkich edycji zamiast tradycyjnej rozgrywki to dobry pomysł?


Dwie osoby odpowiedziały NIE. Wśród pozostałych głosów (czyli tych na TAK) pojawiły się jednak dodatkowe głosy:
- nie zapominać o tradycyjnych edycjach i kiedyś do nich wrócić
- tradycyjne edycje są lepsze, ale w taką też można zagrać
- niech mini edycje z cyklu nie nachodzą na siebie

3. Ile czasu powinna trwać jedna mini edycja?

Jedna osoba 2 tyg
Dwie osoby 3 tygodnie
Dwie osoby 3-4 tygodnie
12 osób - miesiąc

2. Jaką tematykę (jakie tematyki) wybrałabyś/wybrałbyś?

Jako, że jest tego sporo najpierw umieszczę WSZYSTKIE propozycje (tyldy oddzielają odpowiedzi różnych osósmiley, a na końcu jakoś to podsumuję.

~~
- MP Zombie
- Smerfy
- dziki zachód - poszukiwacze złota
- coś jak Terra Nova
- edycja na podstawie popularnej książki/filmu/serialu/gry/czegokolwiek (w moim przypadku mógłbym poprowadzić edycję a la Gothic lub a la Morrowind itp. ale pewnie za mało osób to zna i raczej odpada)
~~
Najlepiej - Userowa, HP i z dawnymi postaciami.
~~
- HP
- gra naszymi starymi postaciami
- może być userowa
~~
- w stylu "Terra Nova"
- fabuła Muminki
- fabuła w stylu "American Horror Story"
- fabuła niedołężna (czyli coś całkiem psychodelicznego i nie do ogarnięcia - jakiś szpital psychiatryczny albo coś innego smiley)
~~
Propozycja Octopusa - to co jest kilka postów wyżej czyli cykl horrorów
~~
userowa
~~
HP; pomysł muminki; coś ala eksperyment, który sprawia ze gracze dostają nadludzkie moce i muszą przetrwać w jakimś strasznym miejscu - o ile pamiętam panda (albo ktoś inny) wymyśliła cos takiego na zadanie finałowe któreś edycji
~~
Terra Nova, HP
~~
Matematyczna
HP
Coś poważnego: albo horrorowatego, albo Terra Nova, albo pomysł Muminka, albo pomysł Lincolna albo cokolwiek innego, ale poważnego (obojętne czy z elementami fantastyki czy tylko realizm)
~~
HP, DHARMA vs Agresorzy(to, co proponował Linc)
~~
dziki zachód - poszukiwacze złota, pomysł Muminki, edycja z poprzednimi postaciami smiley, coś na podstawie popularnej książki/filmu/serialu itd.
~~
edycja harrypotterowska, edycja userowa/edycją matematyczna!, i jedna może być taka "normalniejsza", żeby nie było że każda z nich jest dewiancka (np. pomysł Muminki czy adiego)
~~
Dharma lata 70-te, fabuła bez fantastyki
~~
fabuła muminki
edycja postaciowa
coś jak Terra Nova
~~
Chciałabym w sumie żeby w jednej miniedycji można było grać swoją jakąś poprzednią postacią.
~~
HP, horror, userowa

I to na tyle. Oczywiście każdy widzi co pojawia się częściej, a co rzadziej. Z moich obserwacji wynika jednak, że często przewijają się: Terra Nova (coś jak Terra Nova), HP, pomysł Muminki. W następnej kolejności chyba takie jak pomysł Lincolna (Dharma vs Agresorzy), userowa, horrorowa, ze starymi postaciami, dziki zachód-poszukiwacze złota czy matematyczna (aż 2 głosy! smiley).

Oczywiście jest to tylko takie hmm... podsumowanie na podstawie krótkiego przypatrzenia się na listę powyżej. Jeśli coś się przewinęło kilka razy, a pominąłem to dajcie znać, z góry przepraszam.


4. Czy mogłabyś/mógłbyś zostać MG w jednej z takich mini edycji?
OPCJONALNIE:
5. Jaką mini edycję (z jaką fabułą) mogłabyś/mógłbyś poprowadzić?


Jadąc po kolei.

Muminka - (jej autorski pomysł o ludziach, którzy mają wyliczoną długość życia, o ile znajdzie się drugi MG)
Lincoln - (raczej nie, ale w ostateczności: coś bazującego na jakimś serialu/filmie opartym na rzeczywistości)
April - (Terra Nova, ale nie w marcu i nie w maju)
Arctic - (HP)
Otherwoman - ("jeśli ja bym miała prowadzić, to tylko HP z Arcticiem, proponowani przeze mnie poszukiwacze złota lub np. Terra Nova"smiley
Flaku - (Terra Nova", "American..." lub niedołężna)
Umbastyczny - (matematyczna)
Diego - (- MP Zombie (bo miałem pomysł na większą fabułę a wyszło jak wyszło)
- Smerfy
- dziki zachód - poszukiwacze złota
- coś jak Terra Nova
- edycja na podstawie popularnej książki/filmu/serialu/gry/czegokolwiek (w moim przypadku mógłbym poprowadzić edycję a la Gothic lub a la Morrowind itp. ale pewnie za mało osób to zna i raczej odpada))




KONIEC smiley
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 01-01-2012 17:23
czyli jakie edycje w końcu bedą? smiley

- HP, Arctic ładnie opisał
- Terra Nova?
- edycja Muminki?


ogólnie widać, że mamy trochę pomysłów na kolejne edycje, więc nie jest źle smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 01-01-2012 17:25
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-01-2012 17:55
No ja nie wiem jakie będę tylko mniej więcej podaję co prowadzi w ankiecie. smiley

Ostatecznie można jakoś połączyć pomysły. No nie wiem np. użyjemy nasze stare postacie w fabule Muminki, a userową zrobimy w klimatach Terra Nova. (to tylko taki luźny pomysł, moim zdaniem zresztą słaby smiley)
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 01-01-2012 18:00
Niee tylko nie Terra Nove w klimatach userowych smiley Zróbmy normalną Terra Nove, edycję Muminki, no i to wasze żydowskie HP - te miały chyba najwięcej głosów w ankiecie smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 01-01-2012 18:00
Umbastyczny napisał/a:
No ja nie wiem jakie będę tylko mniej więcej podaję co prowadzi w ankiecie. smiley

Ostatecznie można jakoś połączyć pomysły. No nie wiem np. użyjemy nasze stare postacie w fabule Muminki, a userową zrobimy w klimatach Terra Nova. (to tylko taki luźny pomysł, moim zdaniem zresztą słaby smiley)


Nie no spoko, sama tez o tym pomyślałam, żeby tak zrobić smiley
Według mnie to dobra opcja, już mam postać do userowej smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-01-2012 20:05
Zapytajcie Diega czy nie ruszyłby z nową wersją MP Fantasy RPG. Na z24.pl to było zajebiste, ale potem był mały incydent i grę przerwano, bez jakiejkolwiek kontynuacji. A Diegowi trzeba przyznać że odwalił kawał dobrej roboty, pewnie miał w zanadrzu wiele fajnych pomysłów smiley Robiło się klasy, postacie i wędrowaliśmy po świecie wykreowanym przez niego. Serio, to coś ma jeszcze potencjał, zastanówcie sięsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 05-01-2012 21:23
Ja myślę, że taka edycja Diego byłaby dobra jako normalna, a nie mini. I dobrze byłoby wziąć ten pomysł pod uwagę, zwłaszcza, że coraz mniej chętnych do prowadzenia jest, a Diego pewnie nie miałby nic przeciwko smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-01-2012 10:23
A ja się pytam: co z MP? smiley

Mamy jako takie wyniki ankiety, wiadomo mniej więcej na co jest zapotrzebowanie. I co teraz? smiley

Robimy jeszcze raz ankietę (teraz już konkretniejszą)? Czy może uznajemy, że Arctic (i Other?) robią edycję HP, jakaś para chętnych robi Terra Novę (April i Flaku??), a potem fabuła Muminki (Muminka i ktoś?)?

Bo mijają dni (mijają lata), a tu nadal nie ma żadnych decyzji, na forum posucha nic się nie dzieje i pewnie chętnie by ludzie sobie popisali. smiley
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kolejne MP
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-01-2012 10:50
Umbastyczny napisał/a:
A ja się pytam: co z MP? smiley

Mamy jako takie wyniki ankiety, wiadomo mniej więcej na co jest zapotrzebowanie. I co teraz? smiley

Robimy jeszcze raz ankietę (teraz już konkretniejszą)? Czy może uznajemy, że Arctic (i Other?) robią edycję HP, jakaś para chętnych robi Terra Novę (April i Flaku??), a potem fabuła Muminki (Muminka i ktoś?)?

Bo mijają dni (mijają lata), a tu nadal nie ma żadnych decyzji, na forum posucha nic się nie dzieje i pewnie chętnie by ludzie sobie popisali. smiley


Zgadzam się smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 47 z 127 << < 44 45 46 47 48 49 50 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum