Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 13 2024 08:14:06 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny18:33:44
Otherwoman 1 week
chlaaron 2 weeks
Lincoln 4 weeks
mrOTHER 4 weeks
Diego 5 weeks
Flaku 9 weeks
shimano10 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Uniwersum Mistrza Przetrwania
Strona 12 z 37 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-01-2012 21:24
Lincoln napisał/a:
pomarańczowa kartka


smiley ?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 04-01-2012 21:33
NAJŁADNIEJSZA POSTAĆ KOBIECA MP:
Eva Voronova, Ginny Weasley, Alexandra "Lexie" Violet, Josephine Violet, Rebecca ''Becky'' Soprano, Catherine Joyce, Ivette "Iv" Collins, Beatrice Bonventre, Blanca Capraano, Sonia Cornell, Eliot Blackfield, Louise Hélène Jacqueline de Rougé, Vivianne Jones, Rose Light, Elodie Verlaine, Juliet Burke, Claire Littleton, Jocelyn Harris, Mélanie Boisselier, Valérie Duchaussoy, Camila Coalmouse, Arielle Danes


ej no, gdzie Dores, Bella albo Isabella? smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-01-2012 21:38
Otherwoman napisał/a:
NAJŁADNIEJSZA POSTAĆ KOBIECA MP:
Eva Voronova, Ginny Weasley, Alexandra "Lexie" Violet, Josephine Violet, Rebecca ''Becky'' Soprano, Catherine Joyce, Ivette "Iv" Collins, Beatrice Bonventre, Blanca Capraano, Sonia Cornell, Eliot Blackfield, Louise Hélène Jacqueline de Rougé, Vivianne Jones, Rose Light, Elodie Verlaine, Juliet Burke, Claire Littleton, Jocelyn Harris, Mélanie Boisselier, Valérie Duchaussoy, Camila Coalmouse, Arielle Danes


ej no, gdzie Dores, Bella albo Isabella? smiley


Wyraźnie zostało zaznaczone NAJŁADNIEJSZA... smileysmiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 04-01-2012 21:42
April napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
NAJŁADNIEJSZA POSTAĆ KOBIECA MP:
Eva Voronova, Ginny Weasley, Alexandra "Lexie" Violet, Josephine Violet, Rebecca ''Becky'' Soprano, Catherine Joyce, Ivette "Iv" Collins, Beatrice Bonventre, Blanca Capraano, Sonia Cornell, Eliot Blackfield, Louise Hélène Jacqueline de Rougé, Vivianne Jones, Rose Light, Elodie Verlaine, Juliet Burke, Claire Littleton, Jocelyn Harris, Mélanie Boisselier, Valérie Duchaussoy, Camila Coalmouse, Arielle Danes


ej no, gdzie Dores, Bella albo Isabella? smiley


Wyraźnie zostało zaznaczone NAJŁADNIEJSZA... smileysmiley


No to Bella wygrywa smiley
ej no serio, dla mnie ona jest najładniejsza smiley
proszę zamieścić Bellę, wygrała MP 13,5, należy jej się smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 04-01-2012 22:12
Do najładniejszych postaci zostały wybrane te, które przeszły pierwszy etap w bitwie na głosy. Raczej dla każdego swoje postacie są najładniejsze dlatego na siebie głosować nie można smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 04-01-2012 22:42
Do najładniejszych postaci zostały wybrane te, które przeszły pierwszy etap w bitwie na głosy.


uważam, że to niesprawiedliwe, bo w bitwie na głosy były ustawiane w pary, ale jak tam chcecie...




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 04-01-2012 22:43
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 04-01-2012 22:58
W pierwszym etapie nie było par. Te nominacje to tylko sugestia. Można głosować na wszystkich, a te nominacje zostały podane by było łatwiej tym, którym się szukać nie chce.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 04-01-2012 23:04
A gdzie Morten? Przecież on jest mega przystojny i Other się podoba... No ja się pytam, gdzie on jest? smiley



Edytowane przez Flaku dnia 04-01-2012 23:04
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 04-01-2012 23:08
No przecież Morten został uwzględniony smiley Jutro pewnie zaczniemy głosowanie bo i tak się trochę przesunęło względem ubiegłorocznej edycji.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 04-01-2012 23:09
Lincoln napisał/a:
No przecież Morten został uwzględniony smiley

Aha fakt smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-01-2012 10:35
Jako, że mamy posuchę w Pomysł Roku to proponuję dodać tam Quiz z MP, ZLOsTy 4 userek, przeprowadzenie ligi Haxballa (to było w 2011 chyba).
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 05-01-2012 14:52
można jeszcze dodac ankiety w stylu, którym smerfem jesteś smiley
nie wiem, cy była jeszcze jakas taka dziwna
a przypomniało mi sie jeszcze: temat "nasi uzytkownicy" i parodie sytuacji na forum





We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 05-01-2012 22:58
Nie ma co przedłużać rozpoczęcia Złotych Papai więc rozpoczynamy głosowanie. Gdy rok temu powstał ten pomysł, nie spodziewałem się tego, że doczekamy drugiej edycji. Część użytkowników dotrwała, ale niestety wiele bardzo fajnych osób przestało całkiem pisać albo robi to sporadycznie. Rok 2011 obfitował w 5 edycji. Było to: MP13, MP Harry Potter, MP14, MP Piraci i MP15. Zwłaszcza w pierwszym półroczu ubiegłego roku forum było niezwykle aktywne. Pojawiały się gorące dyskusje na temat tego jak kto chce pisać na forum, pojawiły się rezygnacje, pamiętna historia z odpadnięciem agusi, quizy, dyskusje na temat przyszłych edycji i wiele innych, ciekawych sytuacji. Działo się sporo więc cofnijmy się trochę w czasie i spróbujmy podsumować ubiegły rok.
W niektórych kategoriach pojawiły się nominacje. Ich celem jest ułatwienie Wam oddania głosu. Jednak jeżeli wśród nich nie pojawiło się coś lub ktoś, na kogo macie zamiar zagłosować, możecie to zrobić. Z zastrzeżeniem, że nie głosujemy na siebie lub na swoje postacie. Można o nich wspomnieć w podsumowaniu, ale bez przyznawania punktów. Te w każdej kategorii oddajemy według punktacji: 3 pkt., 2 pkt., 1 pkt. Zachęcam do oddawania głosów w temacie, a kto nie chce ich upubliczniać niech wyśle je do mnie na pw. Głosowanie trwa do wtorku, godzina 20:00.


USER ROKU:
adi1991, agusia, Ala, Amelia, Andzia, April, Arctic, Carmelka, Casines, chlaaron, Flaku, Furfon, jazeera, Lincoln, Lion, Michal, mremka, Muminka, Otherwoman, panda, shan, Umbastyczny

NAJLEPSZA EDYCJA:
MP13, MP HP, MP14, MP Piraci, MP15

NAJLEPSZY MISTRZ GRY:
April, Arctic, Furfon, agusia, Lion, Umbastyczny, Lincoln

NAJBARDZIEJ LUBIANY UŻYTKOWNIK:

DEBIUT ROKU:

mremka, Flaku, Carmelka, Andzia, Nina, Nicka, Ala, MietowyJohnathan

NAJWIĘKSZA NIEOBECNOŚĆ:
Gooseberry, von Veron, shan, Garver, Octopus, grzechuuu, Nate, Mr Other, Marcus, Dexter, jazeera, Nicka

NAJLEPSZY NICK:

NAJLEPSZY PISARZ POSTÓW:

USER, Z KTÓRYM NAJLEPIEJ CI SIĘ GRA W MP:

NAJLEPSZY UŻYTKOWNIK DO DYSKUSJI:

NAJBARDZIEJ WPŁYWOWY UŻYTKOWNIK:

NAJZABAWNIEJSZY UŻYTKOWNIK:

NAJSZCZERSZY UŻYTKOWNIK:

NAJLEPSZY WĄTEK W HYDE PARKU:

NAJBARDZIEJ LUBIANA POSTAĆ:

NAJPRZYSTOJNIEJSZA POSTAĆ MĘSKA MP:

Draco Malfoy, Johnatan Stark, Tim Jacobsen, Rodion Iwanowicz, Ian Davies, Benjamin McLevis, Martin Celades, Mike Barrigan, Stuart Reed, Boone Carlyle, Oscar Shelley, James Ford, Morten Ousborne, Adam Jensen, Matt Payne, Charlie Pace, Walter White, Jack Sparrow, Jacob King, Sykes, Slatero

NAJŁADNIEJSZA POSTAĆ KOBIECA MP:
Eva Voronova, Ginny Weasley, Alexandra "Lexie" Violet, Josephine Violet, Rebecca ''Becky'' Soprano, Catherine Joyce, Ivette "Iv" Collins, Beatrice Bonventre, Blanca Capraano, Sonia Cornell, Eliot Blackfield, Louise Hélène Jacqueline de Rougé, Vivianne Jones, Rose Light, Elodie Verlaine, Juliet Burke, Claire Littleton, Jocelyn Harris, Mélanie Boisselier, Valérie Duchaussoy, Camila Coalmouse, Arielle Danes

ULUBIONA PARA:
Leslie i Bryan, Jeff i Gigi, Ted i Dores, Liam i Elena, Liam i Effy, Ashley i Josh, Luna i Ron, Ginny i Harry, Voldemort i Bellatrix, Sybilla i Ksenofilius, Jennifer Firestone i James Hawke, Ian i Melody, Catherine i Joachim, Isabella i Johnatan, Louise i Bernard
Elise i Sykes, Rose i Sean, Claire i Oscar, Matt i Camila, Valerie i Oscar, Nikki i Paulo

POMYSŁ ROKU:
Trzy miniedycje MP, pomarańczowa kartka, Bitwa na głosy, Familiada, Quiz wiedzy o twórczości Tolkiena, ZLOsTy, parodiowanie forum, quiz z MP, liga Haxballa, powrót do przeszłości, zaproszenie ludzi nie związanych z Lost do MP14, wywiady pandy


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-01-2012 10:37
A ja mam pytanie. Co w końcu z MP13? Bo w głosowaniu na edycję jest, są też pary z MP13. Ale nie ma nikogo nominowanego w Najładniejsza i Najprzystojniejszy. Pytam, bo nie wiem czy mogę wybrać kogoś do ulubionej postaci. smiley

PS: I co z parami? smiley Bo z tego co pamiętam można było głosować na pary, w której miało się postać.
Edytowane przez Umbastyczny dnia 06-01-2012 12:43
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 06-01-2012 14:13
Hmm, no właśnie. Co z MP13? smiley Po powinny być pary tylko z tamtego roku więc Effy i Liam się nie łapią. Prawdę mówiąc nie pamiętam, które postacie były aktywne po 1 stycznia dlatego ich nie wytypowałem w najładniejszej i najprzystojniejszym. Ale jak pamiętacie to możecie na nie głosować. I skoro można było głosować na swoje pary to niech będzie i tak tym razem. Chociaż nie powinno tak być, ale...


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-01-2012 14:42
Bez sensu jest głosować na swoją parę według mnie. smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-01-2012 15:04
Ja się tylko pytam czy można i dzięki za odpowiedź. smiley
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-01-2012 16:36
USER ROKU:
3 pkt- Lincoln bez wątpienia. Główny filar forum, kolumna, bez której runęłaby nasza MPowska konstrukcja. Mimo narzekań z jego strony, mimo negatywnych myśli był z nami ciągle i nieprzerwanie. Głowa pełna wartościowych pomysłów, warte przemyśleń uwagi, uśmiech, szczerość, dystans. Bez Lincolna, coś mi się widzi, nie byłoby nas już tutaj. Wielki pokłon bracie, mam nadzieję, że zobaczymy się wkrótce!

2 pkt- April. Odwaliła kawał dobrej roboty w MP13. Niesamowicie miło było z nią prowadzić MP14, a w MP15 pokazała, że i jako gracz jest wartościowa i ważna dla wszystkich. Do tego jest cudowna, możecie sobie tylko wyobrazić, jak fantastycznie spędza się z nią czas. smiley

1 pkt- Flaku. No siema smiley Jak rok temu denerwował mnie Jego nick w rozbitkach online, to sobie nie wyobrażacie. Aż tutaj nagle, pewnego dnia Flaczku pokazał nam, że pod skórą spamera kryje się wartościowe, sztywniackie w grze wnętrze! Uśmiech rozjaśnia mi twarz, gdy czytam jego posty, po prostu. Dobrze, że z nami grasz.

Te trzy osoby uważam za najważniejsze w tym roku. To one w moich oczach walczyły najciężej, być może nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Duży pokłon w Waszą stronę!


NAJLEPSZA EDYCJA:

Tutaj będzie tylko jeden mój wybór. Edycja na skalę MP10. Pokazała nam, jak wiele wciąż możemy. Rozpisałam się już na ten temat wystarczająco w podsumowaniu, więc jedynie napiszę, dla rozjaśnienia, że:

3 pkt- MP15


NAJLEPSZY MISTRZ GRY:

Nawet nie biorę się za wypełnianie tej kategorii. Dopiero po mojej żałosnej edycji uświadomiłam sobie, jaki to ciężki kawał chleba i jak trudno jest być Mistrzem Gry. Dlatego nie wpiszę tu nic: każdy, kto podjął się tej odpowiedzialności, powinien być wyniesiony na piedestały. Wybieranie jednej, najlepszej osoby jest tylko krzywdzące dla reszty GMów. Wszyscy byliście wspaniali!


NAJBARDZIEJ LUBIANY UŻYTKOWNIK:

Zbyt banalne, proste i oczywiste byłoby wybranie mojego naukochańszego trio w tej kategorii. Z drugiej jednak strony, niezaznaczenie Was w tej kategorii byłoby tak niemiłe z mojej strony... No, ok.

1 pkt- panda
1 pkt- April
1 pkt- jazeera

inaczej się nie da, no nie da się!


DEBIUT ROKU:

3 pkt- mremka- rzecz prosta. Już pisałam tyle razy, ile Ci zawdzięczamy smiley Dobrze, Agnieszko, że jesteś!

2 pkt- Flaku, j/w

1 pkt- MietowyJohnathan- przejmuję władzę nad MP... smiley


NAJWIĘKSZA NIEOBECNOŚĆ:

3 pkt- shan- ?!?! gdzie się podziałaś?

2 pkt- Nicka, która zaczęła tak dobrze, a tak szybko skończyła

1 pkt- jazeera. Tak nisko tylko ze względu na to, że wierzę ciągle, że tu wróci.

Veronka, Goose, mrO, Marcus- to zeszłoroczne osoby

Wypada też wspomnieć w tej kategorii o Lionie i jego majowej nieobecności. Przykro mi było, nie miałam z kim wieczorami w MP nakurwiać, no.


NAJLEPSZY NICK: jakoś tak mi wsio ryba ta kategoria


NAJLEPSZY PISARZ POSTÓW:

3 pkt- mremka
2 pkt- panda, tu głównie za MP14
1 pkt- Muminka, tylko czemu tak rzadko i mało...


USER, Z KTÓRYM NAJLEPIEJ CI SIĘ GRA W MP:

3 pkt- Lion bezkonkurencyjnie. Każdorazowa gra z Kiesiem to rozmowa na gg, co za tym idzie: mnóstwo intryg, NIEMOŻLIWE pokładu śmiechu, radości, przyjemności z obcowania z drugą osobą. Nie ma na świecie osoby, która mi tak poprawia humor jak Kiesiu właśnie, no nie ma i już! Do postów jego i moich wracam najczęściej, stąd pierwsze miejsce w tej kategorii.

2 pkt- mremka, nasze odkrycie najnowsze. Valerie+Camila, uwielbiam

1 pkt- panda, ha! Ty już wiesz, misiu smiley


NAJLEPSZY UŻYTKOWNIK DO DYSKUSJI:

3 pkt- Otherwoman, tak sądzę. Przez zloty chyba to pierwsze miejsce.

2 pkt- Umbastyczny, zawsze znajdzie trafne argumenty

NAJBARDZIEJ WPŁYWOWY UŻYTKOWNIK:

-


NAJZABAWNIEJSZY UŻYTKOWNIK:

3 pkt- Lion

2 pkt- Lincoln

1 pkt- Muminka


NAJSZCZERSZY UŻYTKOWNIK:

3 pkt- Adi, nie owija w bawełnę, ale to na plus bardzo

2 pkt- Casines

1 pkt- panda


NAJLEPSZY WĄTEK W HYDE PARKU:


3 pkt- zlost dziwny wybór, zdaję sobie z tego sprawę. Jednak to jest temat, do którego wracam najczęściej: nagromadzone tam emocje pozlostowe, mnóstwo ciepłych wspomnieć, zdjęcia, poprawia mi to humor w złe dni smiley

2 pkt- top5

1 pkt- co lubimy jeść

NAJBARDZIEJ LUBIANA POSTAĆ:

Nie wypełnię tej kategorii z prostego powodu: każda postać ma w sobie coś magicznego, Waszego, nie umiem tak trzech z całego roku wytypować

NAJPRZYSTOJNIEJSZA POSTAĆ MĘSKA MP:

3 pkt- HALO?! Czemu go nie ma w nominacjach?! JOACHIM NOTT!

2 pkt- Tim Jacobsen

1 pkt- Rodion Iwanowicz


NAJŁADNIEJSZA POSTAĆ KOBIECA MP:
dałabym swoje postacie, ale będzie, że bez sensu, więc nie wypełniam. Sorry, me gusta


POMYSŁ ROKU:

3 pkt- ZLOsTy- tego chyba nie zrozumie nikt, kto nie brał udziału w czymś na dużą skalę. Po prostu, cudowne uczucie, siedzieć sobie wśród ludzi, których zna się tylko z Internetu... A nieoficjalny konkurs z Otherwoman, która z nas zna więcej ludzi, uwielbiam smiley




tyle ^^



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 06-01-2012 16:39
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 06-01-2012 21:49
USER ROKU:
3 pkt. April
2. pkt. Lincoln
3. pkt. Umbastyczny


Bo tak. To dość subiektywny wybór.

NAJLEPSZA EDYCJA:
3 pkt. PM HP
2 pkt. MP 13

dwa MP, w których pisało mi się najlepiej ze wszystkich edycji

NAJLEPSZY MISTRZ GRY:
3 pkt. Furfon
2 pkt. April
1pkt. Umbastyczny



NAJBARDZIEJ LUBIANY UŻYTKOWNIK:
3 pkt. Amelia
2 pkt. April
1 pkt. Furfon


trochę dziwnie pisać oficjalnie taką kategorię i trudno wybrać, bo lubię prawie wszystkich na różne sposoby, no ale niech będzie tak

DEBIUT ROKU:
3 pkt. mremka
2 pkt. Flaku
1 pkt. Andzia


NAJWIĘKSZA NIEOBECNOŚĆ:
3 pkt. shan
2 pkt. Garver
1 jazeera


NAJLEPSZY NICK:

3 pkt. Knigmadondisdink April
2 pkt. Arctic
1 pkt. Carmelka



NAJLEPSZY PISARZ POSTÓW:

ostatnio wszyscy dobrze piszą, chyba po takim czasie wszyscy nabrali w tym wprawy smiley

USER, Z KTÓRYM NAJLEPIEJ CI SIĘ GRA W MP:

3 pkt Furfon
2 pkt. Amelia
1 pkt Umbastyczny


NAJLEPSZY UŻYTKOWNIK DO DYSKUSJI:

3 pkt agusia
2 pkt. Umbastyczny
1 pkt. Lincoln


NAJBARDZIEJ WPŁYWOWY UŻYTKOWNIK:

???

NAJZABAWNIEJSZY UŻYTKOWNIK:

3 pkt adi
2 pkt. Umbastyczny
1 pkt. Flaku


NAJSZCZERSZY UŻYTKOWNIK:

3 pkt. adi
2 pkt. agusia
1 pkt. Lincoln

NAJLEPSZY WĄTEK W HYDE PARKU:

3 pkt. ZLOsT
2 pkt. TOP 5
1 pkt. Złote Papaje



NAJBARDZIEJ LUBIANA POSTAĆ:

Jeśli mogą być NPC:

3 pkt. Edgar Ted Hart
2 pkt. Peter Pettigrew
1 pkt. Harry Potter


bez NPC:

3 pkt. Edgar Ted Hart
2 pkt. Harry Potter
1 pkt. Bernard Zielynski



NAJPRZYSTOJNIEJSZA POSTAĆ MĘSKA MP:


NAJŁADNIEJSZA POSTAĆ KOBIECA MP:

3 pkt. Vivianne Jones
2 pkt. Louise Hélène Jacqueline de Rougé
1 pkt. Eva Voronova


ULUBIONA PARA:
3 pkt. Ted i Dores
2 pkt. Voldemort i Bellatrix,
1 pkt. Louise i Bernard


sorry nie lubię par w MP, a jeśli już, to swoje smiley no i Berni z Lou byli fajni smiley


POMYSŁ ROKU:
3 pkt. ZLOsTy
2 pkt. pomarańczowa kartka
1 pkt. powrót do przeszłości





We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 06-01-2012 21:51
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 08-01-2012 16:31
W czasie wypełniania tej ankiety oświeciło mnie, że nie ma tu chyba jednej z najważniejszych kategorii, mianowicie - NAJLEPSZA POSTAĆ smiley Trochę zawaliliśmy smiley No i nie ma się co zasłaniać "ulubioną postacią", bo wszyscy dobrze wiemy, że to zupełnie co innego smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 12 z 37 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum