Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 13 2024 03:31:37 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny13:51:17
Otherwoman 1 week
chlaaron 2 weeks
Lincoln 4 weeks
mrOTHER 4 weeks
Diego 5 weeks
Flaku 9 weeks
shimano10 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Uniwersum Mistrza Przetrwania
Strona 19 z 37 << < 16 17 18 19 20 21 22 > >>
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-01-2013 17:54
Imponujące podsumowanie smiley

Dobra robota Flaku, miło się czyta te wszystkie wynika. Teraz tylko czekam jak wrzucisz głosy tych co się zgodzili. smiley

15. NAJLEPSZY TEMAT (NIE DOTYCZĄCY MP):
1. złote usta MP (6)


smileysmiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 09-01-2013 17:54
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 09-01-2013 18:40
Zaktualizowałem wyniki smiley

Wrzucam głosy tych, którzy zechcieli aby się tu znalazły. Jak ktoś chce to albo pisze mi na PW, albo sam wrzuca. Proste smiley

agusia:
1. USER ROKU: mremce i Umbastycznemu po 3 punkty się należy.
2. Najepsza edycja:
3 pkt: projekt MP
2 pkt: DHARMA
1 pkt: Igrzyska
3. Najlepszy Mistrz Gry:
2 pkt: nina
2 pkt: carmelka
2 pkt: jazeera
4. Najbardziej lubiany użytkownik.
Ech! Ciężko niesamowicie wypełnią tą kategorię... Wpisując tu aprl, jaz i pandę będzie to zbyt oczywiste, bo znam je lepiej z życia prywatnego, niż z forum, więc niech będzie tak:
3 Lincoln
2 Lion
1 mremka
5. Największa nieobecność
3 pkt Amelia
3 pkt Muminka
6. Najlepszy pisarz postów
3 pkt- mremka bezkonkurencyjnie, najwyższy poziom
1 pkt Ala
1 pkt Umba
1 pkt Flaku
7. Najlepszy kompan do gry
3 pkt Lajon
1 pkt Umba
1 pkt mremka
8. Najlepszy użytkownik do dyskusji
3 pkt lincoln
3 pkt panda
9. najzabawniejszy użytkownik
2 pkt lincoln
2 pkt lion
2 pkt memka za userowe smiley
10 11 i 12 słabe kategorie, nie wypełniam
13. Najlepsza postać
Dexter 2pkt
Kenneth Zhandong 2pkt
Francesca "Cissy" Patterson 2 pkt
14. Najbardziej lubiana postać
Chino Williams 3 pkt
Kenneth Zhandong 3 pkt
15. Najlepszy temat
zLOST 3 pkt
Złote usta MP 3 pkt
16. Pomysł roku
kalendarze lostowe 3 pkt
gazetka forumowa 2 pkt
koszulki w górę 1 pkt [smiley]
17. Najprzystojniejsza postać męska
Chino Williams 2 pkt
Marco Castellani 2 pkt
Kasper Laudrup 2 pkt

dałabym tu mojego Joeya i jemu max puntów, ale nie można na swoje smiley

18. Najładniejsza kobieta

niech mężczyźni wybiorą smiley

19. Najlepsza para
Josie i Ken 2 pkt
Deanne i Chino 2 pkt
Lincoln i Otherwoman 2 pkt

jeśli nie można na swoje pary, to dwie pierwsze usunąć smiley


Otherwoman:
1. USER ROKU: mremka - 3pkt.

2. NAJLEPSZA EDYCJA: MP 16 i 1/3 - 3 pkt. MP Userowe 3 pkt.

3. NAJLEPSZY MISTRZ GRY: Lion - 1 pkt. Flaku - 1 pkt. mremka - 1 pkt. agusia - 1 pkt. Arctic - 1 pkt.

4. NAJBARDZIEJ LUBIANY UŻYTKOWNIK. Umbastyczny 1 pkt., mremka - 1pkt., agusia - 1 pkt., Flaku - 1 pkt., Arctic - 1 pkt., April 1 pkt.

5. NAJWIĘKSZA NIEOBECNOŚĆ: Furfon - 3 pkt. , Amelia - 3 pkt.

6. NAJLEPSZY PISARZ POSTÓW. mremka 2 pkt. Gooseberry - 2, Umbastyczny - 1 pkt.

7. NAJLEPSZY KOMPAN DO GRY. Umbastyczny - 3 pkt., mremka - 3 pkt

8. NAJLEPSZY UŻYTKOWNIK DO DYSKUSJI. - Lincoln - 2 pkt., mremka - 2 pkt., agusia - 2 pkt

9. NAJZABAWNIEJSZY UŻYTKOWNIK. - Umbastyczny 3 pkt., Flaku - 2 pkt., Arctic - 1 pkt

10. NAJSZCZERSZY UŻYTKOWNIK. Lincoln - 2 pkt., agusia - 2 pkt., Lion - 2 pkt.

11. NAJBARDZIEJ WPŁYWOWY UŻYTKOWNIK. - agusia - 3 pkt.

12. NAJLEPSZY NICK. April - 3 pkt., Casines - 1 pkt., Arctic - 1 pkt., mremka - 1 pkt.

13. NAJLEPSZA POSTAĆ: Ibrahim Hisham - 2 pkt., Dexter smiley 1 pkt., Wyatt O'Donnell - 1 pkt, Juliette Lorain - 1 pkt. Lincoln 1 pkt

14. NAJBARDZIEJ LUBIANA POSTAĆ. Dexter 1 pkt., Otherwoman - 1 pkt., Kevin John - 1 pkt. Ibrahim Hisham - 1 pkt., Faith Blackwood - 1 pkt., Wyatt O'Donnell - 1 pkt

15. NAJLEPSZY TEMAT (NIE DOTYCZĄCY MP). Złote Usta - 3 pkt., Nasze pyszczki - 2 pkt., TOP 5 - 1 pkt.

16. POMYSŁ ROKU. smiley magazyn MP - 3 pkt.

17. NAJPRZYSTOJNIEJSZA POSTAĆ MĘSKA MP. Dexter - 3 pkt smiley a na serio - brak

18. NAJŁADNIEJSZA POSTAĆ KOBIECA MP. Dores Marvel - 3 pkt., Angelique - 2 pkt., Faith Blackwood - 1 pkt.

19. NAJLEPSZA PARA. Ron i Faith - 1 pkt. rafalek i April - 1 pkt., Lincoln i Otherwoman - 1 pkt., rafalek i Dexter - 1 pkt., Genevive Grey i Wyatt O'Donnell - 1 pkt.


Flaku:
1. USER ROKU:
3 pkt - mremka (Dwie wygrane edycje, w tym drugie miejsce w MP Igrzyska. Dodatkowo prowadzenie MP19. Trudno wyborazić sobie lepszego kadydata do wygranej w tej kategorii.)
2 pkt - Umbastyczny (Zwycięstwo w MP 16 i 1/3 oraz dwa "srebra". Po za tym udane poprowadzenie MP Dharma. Dodatkowo ratowanie MP19 przed upadkiem smiley)
1 pkt - Lion (Zwycięstwo w MP Igrzyska. Wydawać by się mogło zaskakujące, zważywszy, że to w ogóle pierwsze podium Liona w jego historii, która bagatela krótka nie była. Jak widać można w zgłoszeniu opisać postać w dwóch słowach i później wygrać edycję. Bo najważniejsza jest jakość gry, a ta niewątpliwie była. Po za tym prowadzenie MP19 i szeroko rozumiana aktywność forumowa (nie jeżdżenie na zloty itp.).

W tej kategorii starałem się głosować dosyć obiektywnie i tak mi wyszło smiley

2. NAJLEPSZA EDYCJA:
3 pkt - MP Igrzyska (Przede wszystkim ciekawy i oryginalny pomysł, który raczej się sprawdził. Nie była to idealna edycja, ale moim zdaniem najlepsza w tym roku. Być może był to słaby rok. Nie wiem.)
2 pkt - MP Dharma (Edycja udana, chociaż przez moją pedalską postać niezbyt fajnie mi się w niej pisało. Solidne, lostowe MP)
W MP 16 i 1/3 nie grałem, a w Projekt MP i Userową mój wkład był na tyle znikomy, że nie potrafię ocenić. "Swojej" edycji oczywiście nie biorę pod uwagę. Dlatego mój ranking wygląda tak, a nie inaczej ;o

3. NAJLEPSZY MISTRZ GRY:
2 pkt - chlaaron
2 pkt - Umbastyczny
1 pkt - Lion (Baza pomysłów MP19, ale o tym wie tylko nasza trójka.)

4. NAJBARDZIEJ LUBIANY UŻYTKOWNIK:
2 pkt - Lion
2 pkt - mremka
1 pkt - Otherwoman
1 pkt - agusia

5. NAJWIĘKSZA NIEOBECNOŚĆ:
3 pkt - Furfon
1 pkt - Amelia

6. NAJLEPSZY PISARZ POSTÓW:
3 pkt - mremka
2 pkt - Lion
1 pkt - agusia

7. NAJLEPSZY KOMPAN DO GRY:
3 pkt - mremka
3 pkt - Lion
Z prostej przyczyny. Z wami grałem najwięcej, bo grało mi się najlepiej. Dodatkowo wspólne prowadzenie MP19 i ratowanie edycji pisaniem między sobą. Generalnie fajna zabawa ;p

8. NAJLEPSZY UŻYTKOWNIK DO DYSKUSJI:
3 pkt - mremka
3 pkt - Lion

9. NAJZABAWNIEJSZY UŻYTKOWNIK:
3 pkt - Lion
1 pkt - mremka
1 pkt - Umbastyczny
1 pkt - Otherwoman

10. NAJSZCZERSZY UŻYTKOWNIK:
3 pkt - agusia
2 pkt - adi1991
1 pkt - Lion

11. NAJBARDZIEJ WPŁYWOWY UŻYTKOWNIK:
3 pkt - Lincoln
2 pkt - Otherwoman
1 pkt - mremka

13. NAJLEPSZA POSTAĆ:
3 pkt - Francesca "Cissy" Patterson (Świetna postać. Moim skromnym zdaniem - najlepsza postać mremki, lepsza nawet od Camili. Normalna, konkretna. Nie jakaś "rozlazła", czy momentami nawet trochę przesadzona, co wydaję mi się - można było odczuć u panny Colamouse. Nie wiem, czy ktoś zrozumiał o co mi chodzi, ale dobra ;o Szkoda tylko trochę, że wątek Cissy@David tak dziwnie się skończył, a właściwie to się nie skończył, a raczej urwał. Sama edycja się jakoś urwała. Powinna być dłuższa, chociaż i tak była długa. Dziwne... Ale z drugiej strony, może to i nawet lepiej ;o)
2 pkt - Emma Forsberg (Ambitne posty przeplatane pedalskimi, jednozdaniowymi, w stylu Liona, które nawet nie były aż tak pedalskie. Sympatyczny i zabawny rudzielec, którego z miejsca pokochałem ;p)
1 pkt - Lucas Coleman (Kolejna postać mremki. Tym razem zwycięzca MP Dharma, a skoro zwycięzca to powinien się tu znaleźć. I oto jest)

14. NAJBARDZIEJ LUBIANA POSTAĆ:
3 pkt - Francesca "Cissy" Patterson
3 pkt - Emma Forsberg

15. NAJLEPSZY TEMAT (NIE DOTYCZĄCY MP):
2 pkt - hit czy shit
2 pkt - zabawa w telepatie
2 pkt - o kim mowa?

16. POMYSŁ ROKU:
3 pkt - manager Euro 2012
2 pkt - gazetka forumowa
1 pkt - apollo quiz

Edytowane przez Flaku dnia 09-01-2013 18:44
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-01-2013 18:49
Co to za nagłe niepokazywanie głosów? Rok temu na 14 osób chyba tylko 2 ukryłysmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 09-01-2013 18:51
Lion napisał/a:
chyba tylko 2 ukryłysmiley

No ja i ty smiley

Po za tym niektóre osoby nie napisały nic, wiec nie wrzucam ich głosów, żeby nie było smiley
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 10-01-2013 22:52
Oddałem głosy z komentarzem więc i wrzucę je tutaj. Punktacja: 3,2,1.
Chciałem jeszcze podziękować za oddane na mnie głosy w kategorii Mistrz Gry 2012 smiley

1. USER ROKU: mremka, Umbastyczny, Otherwoman
Wymieniona trójka w mojej opinii najwięcej udzielała się w MP w zeszłym roku stąd takie typy. Mogę się mylić gdyż nie wszystko dokładnie śledziłem, ale taka jest moja pierwsza myśl. Oprócz tego warto wymienić agusię, Flaka, Liona, Arctica.

2. NAJLEPSZA EDYCJA: Projekt MP, MP Userowe, MP Igrzyska
Pewnie we wszystkich edycjach napisałem łącznie z 40 postów więc też będzie to głos oddany na zasadzie "wydaje mi się". Opinie o Projekcie MP były bardzo dobre stąd najwyższe miejsce, a MP Userowe i Igrzyska trochę bardziej śledziłem to i wskakują na podium.

3. NAJLEPSZY MISTRZ GRY: Umbastyczny, agusia, jazeera
Umbastyczny łapie trójkę bo MP Dharma prowadzić mieliśmy razem, a mimo, że w ostatniej chwili wyskoczyłem z duetu to zdecydował się je poprowadzić i doprowadził do końca z sukcesem. agusia pokazała klasę w MP Userowym, a jazeera to udany projekt MP.

4. NAJBARDZIEJ LUBIANY UŻYTKOWNIK: agusia, mremka, Liona
agusia za całokształt, mremka za wciąż odczuwalny powiew świeżości w MP, Lion za stosunek do MP

5. NAJWIĘKSZA NIEOBECNOŚĆ: Amelia, Gooseberry, Furfon
Lista mogłaby być dużo dłuższa bo jednak sporo osób gdzieś w międzyczasie odpadło, ale te braki były najbardziej odczuwalne.

6. NAJLEPSZY PISARZ POSTÓW: mremka, agusia, Lion
mremka ma aktualnie zdecydowanie najlepszy styl pisania. Porównałbym go do pisania Amelii. Bardzo swobodny, zabawny, z przyjemnością się czyta takie posty. agusia i Lion gdy im chce się naprawdę pisać również tworzą bardzo fajne teksty.

7. NAJLEPSZY KOMPAN DO GRY: brak było takiej osoby w ubiegłym roku

8. NAJLEPSZY UŻYTKOWNIK DO DYSKUSJI: jakiejś większej dyskusji w ubiegłym roku również nie pamiętam

9. NAJZABAWNIEJSZY UŻYTKOWNIK: Umbastyczny, Otherwoman, mremka
głównie Userowe MP wpłynęło na takie typy, chociaż trzeba przyznać, że na przestrzeni całego roku zdarzały się zabawne momenty w wykonaniu wyżej wymienionych.

10. NAJSZCZERSZY UŻYTKOWNIK: ciężko kogokolwiek wymienić gdyż nie przypominam sobie jakiś sytuacji, które mogłyby to weryfikować

11. NAJBARDZIEJ WPŁYWOWY UŻYTKOWNIK: agusia, mremka, Umbastyczny
agusia za obecność, za chęci, zaangażowanie, pomysły, ogólnie całokształt swojej działalności. Lubiłem widzieć jej nick w użytkownikach on-line. mremka za chęci do pisania i pomimo tego, że pisała, iż nie będzie już grała to mimo to się zgłaszała co bardzo pozytywnie wpływało na edycje. Umbastyczny podobnie jak agusia, za niemal codzienną obecność na forum.

12. NAJLEPSZY NICK: eee, teraz to już trudno cokolwiek w tej kategorii wymienić

13. NAJLEPSZA POSTAĆ: Deanne Toomer, Francesca "Cissy" Patterson, David Bowker
Deanne wydawała mi się bardzo fajną postacią przy zgłoszeniu. W MP jednak nie wszystko poszło według zamysłu agusi, ale to dlatego, że nie było aż takiej aktywności by wykorzystać potencjał tej postaci. Franceska i David zaś dlatego, że trochę postów w ich wykonaniu i wydawały się fajnymi postaciami.

14. NAJBARDZIEJ LUBIANA POSTAĆ: za mało było mojej gry, by którąś polubić.

15. NAJLEPSZY TEMAT (NIE DOTYCZĄCY MP): Zabawa w telepatię, poza tym ubogo było.

16. POMYSŁ ROKU: gazetka forumowa, Projekt MP jako pierwsza mega krótka edycja, Userowe MP

17. NAJPRZYSTOJNIEJSZA POSTAĆ MĘSKA MP: smiley

18. NAJŁADNIEJSZA POSTAĆ KOBIECA MP: nikt się nie dał jakoś wyjątkowo zapamiętać w zeszłorocznych edycjach.

19. NAJLEPSZA PARA: Dexter i rafałek, Francesca i David

20. NAJGORSZA PARA: Otherwoman i Lincoln smiley




4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011, 2012
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-01-2013 23:07
Kjeeerwa, Lincoln! Ja u Ciebie najwyżej w najbardziej lubianych, Ty u mnie: czyż to nie obrazuje idealnie stwierdzenia, jakoby brałabym siedemnastoletniego Lincolna?smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011, 2012
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 11-01-2013 22:56
agusia napisał/a:
Kjeeerwa, Lincoln! Ja u Ciebie najwyżej w najbardziej lubianych, Ty u mnie: czyż to nie obrazuje idealnie stwierdzenia, jakoby brałabym siedemnastoletniego Lincolna?smiley

Jezus Maria...
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011, 2012
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 12-01-2013 00:32
Siedemnastoletni Lincoln smiley A ogólnie to jedyna możliwa emotka smiley, tudzież smiley, ewentualnie smiley


P.S. Ja młodo wyglądam.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011, 2012
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-01-2013 20:59
Jako że sesja w pełni, to przypomniało mi się że mam bardzo ważnego posta do dodania, o którym zapomniałamsmileyDo Flaka szły same punkty bo bałam się że się chłopak pogubi i rozproszy, ale teraz mogę je opatrzyć odpowiednimi komentarzami, tam gdzie uznam to za stosowne.

USER ROKU

agusia - 3 pkt. Za co? Za całokształt, czyli zwycięstwo w Projekcie MP i wykreowanie świetnych postaci rodzeństwa Tweed, za poprowadzenie niesamowicie poprawiającej humor MP Edycji Userowej, a także za ogólną forumową, niezastąpioną aktywność.
Umbastyczny - 2 pkt. Umba też jest niezwykle cennym "nabytkiem" forum MP. Poprowadzenie edycji Dharmowskiej i aktywny (mniej lub bardziej) udział w każdej kolejnej, często zajmując wysokie miejsca. + to o czym pisał Flaku, czyli reanimowanie warzywa znanego szerszej publiczności jako MP 19 smiley
Lincoln - 1 pkt Bez Lincolna też pewnie byłoby ciężko, bo mimo iż czasem sypnie gdzieś nieogarniętym (bo przecież człowiek ogarnięty jest zadowolony z życiasmiley), melancholijnym komentarzem to wiadomo że zależy mu na forum i stara się, by przywrócić mu czasy świetności. Życzyłabym sobie i forum żeby w tym roku grał aktywniej smiley

NAJLEPSZA EDYCJA

MP Igrzyska - 3 pkt Na początku tego posta obiecałam sobie że się nie będę bezsensownie rozpisywać, więc będę się streszczać .Bardzo dobrze grało mi się postacią Cissy, mimo iż mniej więcej na czas tamtej edycji przypadł gwałtowny spadek aktywności (z mojej perspektywysmiley). Edycja z dużym potencjałem. Strasznie przyjemnie pisało się również z Flalionem, stąd potem pomysł o wspólnym prowadzeniu MP19.
Projekt MP - 2 pkt Pomysł o tej edycji pojawił się praktycznie z dnia na dzień: ogólnikowy zarys tego co czekało graczy, krótki czas na zgłoszenia. Szybka, wciągająca akcja, świetne postaci. Nic dziwnego, że uznana najlepszą edycją roku 2012.
MP Userowe - 1 pkt Tak jak napisała Other, userowe nie mogą być złe. smiley

NAJLEPSZY MISTRZ GRY

jazeera - 3 pkt
Umbastyczny - 2 pkt
agusia - 1 pkt

NAJLEPSZY PISARZ POSTÓW

April - 3 pkt Ja generalnie jestem wielką fanką postów Aprili. Do końca wahałam się nad kolejnością (bo jestem zbyt głupia by wpaść np na pomysł przyznania obu kandydatkom po 2 punkty, no ba smiley). Kunszt Karoli pokazało jej wejście w Projekcie MP: mimo iż dołączyła gdzieś w połowie, postami i świetną postacią doszła do finału.
agusia - 2 pkt agusia to agusia, wszystko absolutnie jasne, można jej jedynie zazdrościć, co nieustannie czynię smiley
Lincoln - 1 pkt Lincoln podobnie do Aprilkim: wbija w połowie edycji, napisze parę postów a one na tyle zapadają w pamięć, że bez zastanowienia umieszczam go w tym rankingu.


NAJLEPSZY KOMPAN DO GRY (od tego miejsca ogarniam i już się nie rozpisuję smiley)

Otherwoman - 3 pkt
Lion - 2 pkt
Umbastyczny - 1 pkt

NAJLEPSZY UŻYTKOWNIK DO DYSKUSJI

agusia - 3 pkt
Otherwoman - 2 pkt
April - 1 pkt

NAJZABAWNIEJSZY UŻYTKOWNIK

Flaku - 3 pkt
Lion - 2 pkt
Lincoln - 1 pkt

NAJSZCZERSZY UŻYTKOWNIK

Otherwoman - 3 pkt
agusia - 2 pkt
Lion - 1 pkt

NAJBARDZIEJ WPŁYWOWY UŻYTKOWNIK

Lincoln - 3 pkt
agusia - 2 pkt
Umbastyczny- 1

NAJLEPSZY NICK

April - 3 pkt
Flaku - 2 pkt
Arctic - 1 pkt

NAJLEPSZA POSTAĆ

Alexander Raskolnikow - 3 pkt
Joseph/Josephine Tweed - 2 pkt
Emma Forsberg - 1 pkt

[b]NAJBARDZIEJ LUBIANA POSTAĆ

Emma Forsberg - 3 pkt
Alexander Raskolnikow - 2 pkt
David Bowker - 1 pkt

POMYSŁ ROKU:

gazetka - 3 pkt
zadania indywidualne w MP EU - 2 pkt (ten pomysł trzeba jeszcze kiedyś wykorzystać smiley )


NAJPRZYSTOJNIEJSZA POSTAĆ MĘSKA MP

Alexander Raskolnikow - 3 pkt
Chino Williams - 2 pkt
Marco Castellani - 1 pkt

NAJŁADNIEJSZA POSTAĆ KOBIECA MP

Deanne Toomer - 3 pkt
Effy Mossart - 2 pkt
Katarina Kalenkow - 1 pkt

NAJLEPSZA PARA

Ken i Josie - 3 pkt, ale przyznam się bez bicia: zapomniałam o Deanne i Chino!
Edytowane przez mremka dnia 27-01-2013 21:14
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011, 2012
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 13-04-2013 19:22
Tylko ja dopiero teraz zauważyłem post mremki? smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011, 2012
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-04-2013 20:22
Chyba tak smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011, 2012
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 01-12-2013 02:46
Umba, oczywiście robisz papaje, co nie? smiley
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011, 2012
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2013 13:28
Widząc ten temat zastanawiałem się kto jest taki dowcipny, że to odkopał. smiley

Nie wiem czy jestem godzien, nigdy nie robiłem papai.
I nie wiem czy jest sens robienia papai, gdy zagłosują 3 osoby. smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011, 2012
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 01-12-2013 16:17
Być może organizacja Papai okaże się kluczem do sukcesu i przywróci dawną świetność forum. Sam plebiscyt ściągnie na forum dawne osobistości, a ty będziesz bohaterem. Nie wpadłeś na to?
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011, 2012
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2013 18:11
Nie :<



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011, 2012
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 01-12-2013 23:19
Umbastyczny napisał/a:
Widząc ten temat zastanawiałem się kto jest taki dowcipny, że to odkopał. smiley

Nie wiem czy jestem godzien, nigdy nie robiłem papai.
I nie wiem czy jest sens robienia papai, gdy zagłosują 3 osoby. smiley


3 osoby to już jest odpowiednia liczba smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011, 2012
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 02-12-2013 00:41
Otherwoman napisał/a:
Umbastyczny napisał/a:
Widząc ten temat zastanawiałem się kto jest taki dowcipny, że to odkopał. smiley

Nie wiem czy jestem godzien, nigdy nie robiłem papai.
I nie wiem czy jest sens robienia papai, gdy zagłosują 3 osoby. smiley


3 osoby to już jest odpowiednia liczba smiley

To optymistyczny scenariusz smiley
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011, 2012
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2013 20:53
No akurat liczyłem właśnie trójkę Other, Flaku i Umba xD. Ale myślę, że nakłonimy Liona i pewnie Diego, więc 5 osób to już istny szał. smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011, 2012
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2013 22:51
żal mnie nie trzeba nakłaniać, ja jeszcze w latach 20. bede robił papaje na tej stronie nawet jak w last seen users będzie nie 3 days, ale 3 yearssmiley

(ale w tym roku skoro tak nas dużo zrób ktoś innysmiley)
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Złote Papaje 2010, 2011, 2012
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 09-12-2013 23:17
Cóż jeśli ja tego nie zrobię, to wiadome, że nikt tego nie zrobi smiley

Więc to zrobię, choćby ironicznie. To tak, jak znajdę chwilę czasu w tym moim zabieganym i pozbawionym wytchnienia życiu, to podeśle Wam kategorie i objaśnię zasady smiley

Głosy od Other, Umby, Diego i Liona to obowiązek, inaczej idziecie na wygnanie. Każde dodatkowe będą mile widziane.

Możliwe, że to ostatnia inicjatywa na tym forum, więc z chęcią wpiszę się na kartach historii. Także doceńcie, że w ogóle się fatyguję. Możecie się pomodli za mnie, ewentualnie zrobić jakiś pokłon. Oczywiście nie nalegam, ale wypadałoby smiley

Tymczasem dobranoc smiley
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 19 z 37 << < 16 17 18 19 20 21 22 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum