Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 13 2024 01:53:56 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny12:13:33
Otherwoman 1 week
chlaaron 2 weeks
Lincoln 4 weeks
mrOTHER 4 weeks
Diego 5 weeks
Flaku 9 weeks
shimano10 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Uniwersum Mistrza Przetrwania
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Autor RE: Refleksje
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-06-2011 18:49
Nie będę komentowała waszych postów, wypowiem się po prostu.

Szanuję wasze komentarze i zdania na ten temat choć niektóre moim zdaniem nie powinny tu się w ogóle znaleźć biorąc pod uwagę właśnie to, że osoby te nie miały wglądu do naszego tematu, a nawet nie uczestniczyły, czy nie pisały i nie śledziły MP14.

Rozumiem, to jest Mistrz Przetrwania- taka była rada plemienia. Jestem do tego przyzwyczajona no i byłam przygotowana na to, że odpadnę. Byłam dwa dni na wycieczce szkolnej- trudno abym wtedy pisała, chciałam trochę pobyć ze znajomymi. Tak czy owak sądzę, że zasłużyłam na lepsze miejsce- nie chodzi mi o to, że jakoś bardzo chciałam dojść do finału albo być w najlepszej dziesiątce, piątce- Nie. Nie wiem czy będę grała w kolejne edycje, raczej nie i być może było to moje ostatnie MP? Chciałam sobie po prostu trochę pograć a niestety zostałam wyrzucona, a szkoda smiley Nie podoba mi się atmosfera na forum i mam pewne sugestie z tym związane, najpierw z24 teraz mp.. Co będzie to będzie, nie będę robiła z siebie jasnowidza..
Dziękuję osobom które napisały inteligentnie co o tym sądzą(np. Umba), a nie zaczęły od obrażania(np. Flaku). smiley



all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-06-2011 19:46
No ja też odpadłem a jakoś nie robię z tego afery. Ludzie wrzućcie na luz a nie obrażacie się nie wiadomo na co.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 09-06-2011 20:00
Nie brałem udział w żadnym spisku. Co więcej, nie dostałem nawet żadnej propozycji uczestniczenia w nim. Doszedłem tam gdzie doszedłem dzięki swojej grze i tyle. Pozdrawiam smiley

jazeera napisał/a:
Dziękuję osobom które napisały inteligentnie co o tym sądzą(np. Umba), a nie zaczęły od obrażania(np. Flaku).smiley

Eee że niby co? Proszę zacytować moje słowa, w których kogokolwiek obraziłem smiley Można powiedzieć, że co najwyżej zareagowałem impulsywnie. Szczerze mówiąc to byłem prawie przekonany, że żadnych spisków nie było, ale skoro były to po części wycofuje swoje słowa smiley Po prostu po przeczytaniu tytułowego postu odniosłem wrażenie, że to frustracja wynikająca z przesadnego zadufania w sobie. Jeśli Was uraziłem to przepraszam smiley



Edytowane przez Flaku dnia 09-06-2011 20:17
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-06-2011 21:36
To i ja się szarpnę, podpinając wszystko pod moje skromne zdanie.

Każdy z nas ma prawo głosować według kryteriów tylko i wyłącznie przez siebie przyjętych. Wiadomo, najsprawiedliwiej byłoby brać pod uwagę jakość postów, styl pisania czy też pomysłowość danego użytkownika i wnioskuję, że właśnie do tego chcecie dążyć chociażby w kolejnych edycjach, jeśli oczywiście ktoś będzie miał jeszcze ochotę w nie grać (co jest na ten moment według mnie bardzo wątpliwe, kiedy tak patrzę na te wszystkie posty smiley). Częstość pisania ma małe znaczenie, bo przecież nie każdy ma codziennie czas na napisanie tych kilku/kikunastu zdań dziennie. Ja głosując brałem to pod uwagę dopiero w dalszej kolejności. Oczywiście jeśli ktoś od dwóch czy trzech tygodni nie napisał żadnego posta, a reszta udzielała się częściej i podobają nam się jej posty tak samo lub w miarę podobnie, jak posty gracza nie udzielającego się, to wręcz nie wypada wyrzucić osób grających.

Nie jestem pewny czy ktoś mnie tu lubi aż tak, żeby trzymać niegrającego grzecha przez kilka rad wyspy, jednak na wszelki wypadek zrezygnowałem sam znając moje możliwości pisania smiley

Jeszcze jedna sprawa. Według Lincolna jesteśmy w stanie zagrać (a przynajmniej do niedawna tak twierdziłsmiley) w kolejną, lostową edycję z takim zaangażowaniem jak w MP10. Całkowicie się z tym zgadzam, jednak gra nie będzie już nigdy przebiegała tak samo jak w pierwszej edycji na tym forum. Kiedy się nie znaliśmy głosując na radzie zazwyczaj ocenialiśmy to, jak lubimy grę innych użytkowników. Na tą chwilę ciągle może nam się zdawać, że robimy tak samo, ale znając się odbieramy wszystko troszkę inaczej, zwracając w większym stopniu uwagę na sympatię do kogoś. smiley


So we saved the world together for a while, and that was lovely

Edytowane przez grzechuuu dnia 09-06-2011 21:39
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-06-2011 21:39
No ja też odpadłem a jakoś nie robię z tego afery. Ludzie wrzućcie na luz a nie obrażacie się nie wiadomo na co.


A czy my robimy aferę? Wyraziliśmy tylko i wyłączenie swoje zdanie na ten temat i ogólnie swoje zdanie na temat tego co obecnie dzieje się na forum. Przypomnij sobie pierwszego posta. Może Ty drogi Adi wrzuciłbyś na luz i wszystkiego nie krytykował, bo nic Ci się nie podoba w naszym zachowaniu i na okrągło komentujesz jacy to my jesteśmy, jak to się zachowujemy czy jak powinniśmy się zachowywać itd. W ten sposób to właśnie Ty marudzisz.



Cytaty? Proszę:
Normalnie jak dzieci jakieś smiley

Haha żałosne smiley

Czyli, my jesteśmy żałośni - za to, że wyraziliśmy z Arcticem nasze zdanie.

Jaka frustracja? Po prostu powiedzieliśmy co o tym wszystkim sądzimy, a to, że Ty nie byłeś w spisku - okej. Nie Ty jeden byłeś przecież z nami w obozie, ale nie ważne. Nie roztrząsajmy tego.




all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje
Umbastyczny


Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-06-2011 10:15
jazeera napisał/a:
Nie Ty jeden byłeś przecież z nami w obozie, ale nie ważne. Nie roztrząsajmy tego.



Czemu nie roztrząsajmy? Oprócz Was (jaz i Arctic) w grupie było 6 osób, a po takich postach jakie daliście, bez konkretnych zarzutów czy nicków w zasadzie oskarżacie wszystkich naraz, przez co w sumie każda z tych 6 osób może się poczuć urażona niesłusznymi podejrzeniami. smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 10-06-2011 11:16
Umbastyczny napisał/a:
jazeera napisał/a:
Nie Ty jeden byłeś przecież z nami w obozie, ale nie ważne. Nie roztrząsajmy tego.



Czemu nie roztrząsajmy? Oprócz Was (jaz i Arctic) w grupie było 6 osób, a po takich postach jakie daliście, bez konkretnych zarzutów czy nicków w zasadzie oskarżacie wszystkich naraz, przez co w sumie każda z tych 6 osób może się poczuć urażona niesłusznymi podejrzeniami. smiley

No właśnie to miałem na myśli. Jeśli kogoś zamierzacie oskarżać to proszę pisać po nickach, konkretnie, a nie oskarżacie wszystkich. Nie oszukujmy się. Wcale nie byliście tacy najlepsi, żeby powiedzieć, że nie słusznie odpadliście smiley Moim zdaniem rywalizacja była bardzo wyrównana i przecież ktoś musiał odpaść. Ja nie brałem udziału w spisku, a na tamtej radzie głosowałem m.in. na Was. Chyba trochę przeceniacie swoje możliwości smiley Nie chcę się już kłócić, ale taka jest prawda...



Edytowane przez Flaku dnia 10-06-2011 11:21
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-06-2011 12:00
Czytajcie uważniej posty proszę. Bo akurat ja wypowiedziałam się na wyżej wymieniony temat(odnośnie przecenienia własnych możliwości) i znowu ktoś bzdury plecie, dopowiada sobie coś czy wysuwa pochopne wnioski.. smiley


Umba ja nie będę nic roztrząsać, bo na 100% pewności nie mam, podejrzenia jednak są i będą.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-06-2011 12:08
Skończcie ten temat, bo jak dla mnie nie ma co go dłużej ciągnąć. Odpadliście, wyżaliliście się, a zaraz wyjdzie z tego dyskusja na zupełnie inny temat.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-06-2011 12:20
Miałem nie pisać, ale po prostu nie mogę, czytając te posty.

Flaku, sorry, ale nic nie pisaliśmy o tym, jacy to jesteśmy świetni w pisaniu. Ale skoro przy tym jesteśmy, to Ty też nie jesteś taki rewelacyjny, żeby mówić innym o stylu ich pisania czy coś. Nie oceniam tych, którzy pisali... no ale powiedzcie, dlaczego dwie piszące osoby, odpadły wcześniej od kogoś, kto praktycznie w ogóle nie pisał ? Przypomnijmy sytuację: przed radą można uznać, że do regularnie piszących osób należeli Umba, jaz i ja (przyznaję, że ja też miałem zastój, no ale chyba każdemu mogło się zdarzyć. Ale wziąłem się za siebie i pisałem więcej). Furfona też można zaliczyć do tej grupki, bo w tym czasie pewnie też miał zastój. Ale wiem, że pisze regularnie fajne posty. Resztę może zostawię bez komentarza. No i teraz powiedzcie mi: czy to, że ten ktoś niepiszący został, a Ci piszący odpadli, nie jest jednym z dowodów na to, że był jakiś spisek ? Bo inaczej tego chyba nie można odebrać.

Przepraszam, jeśli kogoś uraziłem, nie miałem takiego celu. Po prostu czytając takie posty jak np. Flaka, nie umiem inaczej wytłumaczyć takiej osobie, o co nam chodzi.

Dexter, jestem za. To, co chcieliśmy, już powiedzieliśmy. Ci, co chcieli, wyciągnęli wnioski, reszta nie musi. Jak dla mnie, temat można nawet zamknąć.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 10-06-2011 12:50
Miałem się na ten temat nie wypowiadać bo nie znam szczegółów, ale po tym co zostało w tym temacie napisane chyba mniej więcej wiem o co chodzi. Moim zdaniem kwestia spisku nie jest taka oczywista. Chyba bardziej tu chodzi o to, że od czasu MP10 głosujemy nie na posty, tylko na tych, których zwyczajnie mniej lubimy od reszty. I mnie to nawet nie dziwi bo sam jeżeli miałbym do wyboru głosowanie na radzie na osobę X, którą lubię i z którą dobrze mi się gra, ale z różnych względów nie pisze lub osobę Y, która pisze regularnie ale nie przepadam za nią i jej styl pisania mi nie odpowiada, to zagłosuję właśnie na tę osobę Y. (do adiego -> nie pomyśl sobie, że uważam siebie za jakiś wyznacznik, ale sądzę, że większość w podobny sposób głosuje). Nie jest to sprawiedliwe i wpływa negatywnie na grę bo osoby piszące odpadają, ale nie można kogoś zmusić by głosował obiektywnie. Nic na to nie poradzimy, chyba, że zastanowimy się nad zmianą zasad i wypracujemy jakieś rozwiązanie.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-06-2011 12:54
Lincoln napisał/a:
Miałem się na ten temat nie wypowiadać bo nie znam szczegółów, ale po tym co zostało w tym temacie napisane chyba mniej więcej wiem o co chodzi. Moim zdaniem kwestia spisku nie jest taka oczywista. Chyba bardziej tu chodzi o to, że od czasu MP10 głosujemy nie na posty, tylko na tych, których zwyczajnie mniej lubimy od reszty. I mnie to nawet nie dziwi bo sam jeżeli miałbym do wyboru głosowanie na radzie na osobę X, którą lubię i z którą dobrze mi się gra, ale z różnych względów nie pisze lub osobę Y, która pisze regularnie ale nie przepadam za nią i jej styl pisania mi nie odpowiada, to zagłosuję właśnie na tę osobę Y. (do adiego -> nie pomyśl sobie, że uważam siebie za jakiś wyznacznik, ale sądzę, że większość w podobny sposób głosuje). Nie jest to sprawiedliwe i wpływa negatywnie na grę bo osoby piszące odpadają, ale nie można kogoś zmusić by głosował obiektywnie. Nic na to nie poradzimy, chyba, że zastanowimy się nad zmianą zasad i wypracujemy jakieś rozwiązanie.


Lincoln, właśnie o to mi chodzi smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 10-06-2011 13:18
Jeśli ktoś napisze 10 nieskładnych postów, których styl mi się nie podoba, a ktoś inny z kolei napisze 3 świetne posty, które mi się podobają to oczywiście, że zagłosuje na radzie na tą pierwszą osobę. Przecież wyznacznikiem w tej grze nie jest tylko ilość napisanych postów, ale głównie jakość (przynajmniej dla mnie). Każdy głosuje według własnego uznania i własnych kryteriów. To chyba logiczne smiley

Arctic napisał/a:
Przypomnijmy sytuację: przed radą można uznać, że do regularnie piszących osób należeli Umba, jaz i ja (przyznaję, że ja też miałem zastój, no ale chyba każdemu mogło się zdarzyć. Ale wziąłem się za siebie i pisałem więcej). Furfona też można zaliczyć do tej grupki, bo w tym czasie pewnie też miał zastój. Ale wiem, że pisze regularnie fajne posty. Resztę może zostawię bez komentarza.

Szczerze to nie zauważyłem tej sytuacji. Na pewno nie było osób, które "praktycznie w ogóle nie pisały", więc bez przesady. Jeśli uważasz, że "resztę można zostawić bez komentarza" to twoja sprawa. Ja pamiętam, że codziennie coś pisałem, ale przecież nie będę ślęczał przed komputerem cały dzień, żeby na okrągło katować MP. I myślę, że nie ja jedyny smiley

PS. Ok ja już kończę dyskusję, bo takie wzajemne przekonywanie się jest bez sensu. Prawdę mówiąc to ten temat nie powinien w ogóle powstać, bo tylko sprzyja konfliktom i nic nie wnosi...



Edytowane przez Flaku dnia 10-06-2011 13:21
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-06-2011 13:54
Przecież wyznacznikiem w tej grze nie jest tylko ilość napisanych postów, ale głównie jakość (przynajmniej dla mnie). Każdy głosuje według własnego uznania i własnych kryteriów. To chyba logiczne smiley


Tak Flaczku, to jest bardzo logiczne. Komuś może się to zwyczajnie nie podobać, jednak jak napisał wyżej Linc nic na to nie poradzimy. Gra stałaby się wtedy według mnie dużo ciekawsza, dlatego zawsze starałem się brać pod uwagę to, jak podobają mi się posty użytkownika a nie jaką sympatią go darzę. Byłoby pięknie gdyby wszyscy tak do tego podchodzili smiley Moje skromne zdanie jest takie, że jeśli ktoś przestaje pisać posty nie mając na to czasu i ochoty powinien zrezygnować i dać szansę innym, którzy mają więcej motywacji i wolnego czasu na pisanie smiley


So we saved the world together for a while, and that was lovely

Edytowane przez grzechuuu dnia 10-06-2011 13:56
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 10-06-2011 21:17
Hm... Ja tam rozumiem, że można czuć żal, jak się odpadło przed osobami niepiszącymi. Miałam tak we wspomnianym przez Dextera MP8. Z drugiej jednak strony zgadzam się z Lincolnem: każdy głosuje według własnego uznania i własnych zasad. I jeśli robi to, by samemu przetrwać, jest to uzasadnione.

Myślę, że każdy też kieruje się czymś innym przy wyborze. Nie ma jednak nigdzie ustalone, co konkretnie mamy oceniać. I nie powinno być, bo gra stałaby się tak sztywna, jak darltonowskie rpg.

Po drugie jesli ktoś jest zagrożony tym, ze odpadnie, wiadomo, że sam będzie głosował na tę osobe, ktora stanowi dla niego konkurencję, choćby ona naprawdę dobrze grała.

Po trzecie. Nawet gdybyśmy oceniali wkład włożony w grę i tak dalej wydawałoby się nam niesprawiedliwie: bo jedna osoba lubi zabawę w domek, a nie lubi postów w stylu np. mojego Victora, druga osoba zaś odwrotnie. Albo jedna osoba pisze raz dziennie posta na stronę A4, a druga pisze co 5 minut jedno zdanie itd.

Ogólnie rzecz biorąc nie da się wyznaczyć jakiś konkretnych kryteriów, według których mamy głosować. A nawet jeśli się je wyznaczy, to wyjdzie z tego taka biurokracja, że nikomu nie będzie chciało się już w to grać.

Ja osobiście nie głosuję na osoby, ktore piszą posty będące bardziej w moim klimacie (wiadomo, ze nie zagłosuję na osobe, z która mi się dobrze pisze, nawet jak raz na tydzień). Dlatego też moje głosy padają często np. na Lincolna, albo jazeerę (choć akurat nie w tej radzie, gdy jazeera odpadła), choć nie mogę przecież powiedzieć, bym tych osób nie lubiła.

Sądzę, że możemy się jedynie pogodzić z taką sytuacją, jaka jest, bo wszelkie restrykcje jej nie poprawią, a mogą pogorszyć.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 10-06-2011 21:20
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-06-2011 13:16
Casines napisał/a:
2. Uważam, że fajnie jest pozwolić graczom pisać po odpadnięciu - dzięki temu nie będzie przestojów w grze. Ktoś wygra, ale każdy może pisać. W końcu to forum żyje tylko Mistrzem Przetrwania więc jak ktoś odpada zlewa na forum (może nie każdy, ale wiele osósmiley, a przecież jak ktoś lubi może pisać do końca, nie wygrana jest najważniejsza.


Wyjątkowo się z Tobą zgadzam, Cas. Nie chodzi mi tutaj o wygraną czy coś, chociaż miło by było zajść daleko. Fajnie było w MP 13, gdzie nie uśmiercało się postaci po odpadnięciu. I jestem naprawdę za, by takie coś było w następnych edycjach smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-06-2011 13:37
Casines napisał/a:
smiley


(olol, tak się zdziwiłem, że Cas napisał tę emotkę a to tylko b z nawiasemsmiley ...)

ale też się zgadzam z Hubertemsmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-06-2011 14:08
Witam towarzystwo!
Fajny temat i muszę się w nim wypowiedzieć bo to co ze mną zrobiliście było przekrętem roku( dla nie będących w temacie "układ" wyj*bał mnie na 1 radzie)smiley Sprawdziłem i na ponad 15 osób byłem w pierwszej trójce pod względem ilości postów. A ich jakość była naprawdę w porównaniu do innych całkiem dobra. 3 osoby z układu są wciąż w grze co mnie całkiem rozwala ponieważ na początku praktycznie nic nie pisali( 2 z nich). Kilka osób było nowych więc pewnie oni głosowali na nich a skoro się utrzymali to wiadomo dlaczego smiley
Na z 24 kilku osobom moje poglądy bardzo się nie podobały: zarówno polityczne jak i religijne i zawsze byli wrogo do mnie nastawione. I jak po radzie zauważyłem ta wrogość została też przeniesiona na MP14 skąd w chamski i bezczelny sposób zostały wyrzucony co na początku mnie zszokowało, ale potem sobie zdałem sprawę, że spisek musiał być( PS. ja brałem udział tylko w 1 w MP 8 wraz z Michalinho i Diego). Cóż jakoś to przeżyłem, ale postanowiłem przestać się tutaj udzielać, bo to co wyrabia "układ" to jakaś żenadasmiley
Co do ewentualnego następnego MP pewnie wezmę udział, chociaż i tak wiem, że "układ" na pierwszej radzie zrobi swojesmiley
Pozdrawiam tych którzy naprawdę mnie szanująsmiley



Edytowane przez Michal dnia 11-06-2011 14:08
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 11-06-2011 14:53
Michal napisał/a:

Na z 24 kilku osobom moje poglądy bardzo się nie podobały: zarówno polityczne jak i religijne i zawsze byli wrogo do mnie nastawione. I jak po radzie zauważyłem ta wrogość została też przeniesiona na MP14 skąd w chamski i bezczelny sposób zostały wyrzucony



To żeś dowalił smiley
Jak można głosować na kogoś, kierując się tym, co kiedyś tam pisał na jakimś innym forum, czego nawet nikt już zbyt dobrze nie pamięta?
Po prostu wielu osobom, które na Ciebie głosowały, nie podoba się Twój styl gry i tyle. Nie chodzi o ilość postów, ale o to, jak się pisze, z kim itd. Ludzie głosują na tych, z kim nie grają, albo czyje posty omijają, bo ich one nudzą. A nie dlatego, że ktoś glosuje w wyborach na PiS, czy PO. No bez jaj. Gdyby tak było, to bym musiała chyba ciągle glosować na adiego, albo Casinesa itp. bo ich poglądy religijne albo polityczne nie pasują niby do moich. Co za bzdury piszesz, człowieku...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Refleksje
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-03-2016 23:55
ale ładna gównoburzasmiley

szkoda, że dziś już nikt takich nie robismiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum