Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 21:24:30 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 60 z 180 << < 57 58 59 60 61 62 63 > >>
Autor RE: ZLOsT
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-05-2013 10:52
mremka napisał/a:
No a tak na serio - szkoda, że wam nie pasował ten 4.05, ale co się odwlecze to nie uciecze, jak mawia polskie przysłowie smiley

4.05 pasował wszystkim, a Ty pisałaś wcześniej o 3.05 smiley No ale jak to mówią - przysłowia mądrością narodu więc kierujmy się nimi smiley

agusia napisał/a:
ps czemu nie ma nic o Radosławie?

smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-05-2013 12:00
no 3.05, cyferówka, widocznie tracę z wiekiem na zdolnościach motorycznych smiley


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2013 19:51
Wczoraj miał miejsce nietypowy ZLOsT. Nietypowy, bo nie z niego słit foci z rąsi.

A mianowicie odbyło się spotkanie puna - czyli forum zrzeszających ludzi z Survivora. No i poznałem Stacha i Amarantę (zwyciężczyni MP19). Ogólnie było świetnie i wspaniale. Pozdrawiam smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-05-2013 03:04
opowiedz coś więcej smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-05-2013 10:05
OK smiley

Zaczęło się o 15 pod dworcem. Wstawiło się wtedy bodajże 9 osób. Większość się już znała z wcześniejszych spotkać, a ja byłem świeży. Ogólnie atmosfera była luźna i początek nie różnił się dużo od naszych ZLOsTów, czyli obgadywaliśmy wszystkich i wszystko co związane z punem, a także prawdziwy Survivor. Ogólnie to najpierw poszliśmy na pizzę i piwo, potem na piwo i bilard (w międzyczasie dołączył 2 kolejne osoby). Następnie udaliśmy się do mieszkania jednej z osób, jednak już tylko w dziewiątkę. Gospodarz zapowiedział, że przygotował edycję Survivor Live i podzielił nas na 2 plemiona. Gra była świetna, mnóstwo zabawy i śmiechu. Jeśli chodzi o naszych forumowiczów to Amaranta zajęła miejsce 4 (na 8), ja 3, a Stach wygrał, ale oboje okazali się moimi zdrajcami smileysmiley. Niestety ja musiałem się potem zmyć, ale następnie odbywała się zakrapiana impreza z grą w drugą edycję czy mafię w tle. I tak do rana.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 12-05-2013 10:23
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-05-2013 18:14
Ej ludzie!

/Lajon Ty nie musisz czytać i pocałuj się w nos już na wstępie//

Mistrzowie, forum nam upada. Doskonale każdy z Was zdaje sobie z tego sprawę. To już nie jest tak, że wchodzi tu mało osób. Tu już nie wchodzi nikt smiley Już wielu z nas o forum pozapominało, a proces ten trwa nieprzerwanie. Dlatego zadajcie sobie pytanie: jak chcemy to skończyć? Czy pozwolimy, by MP, niegdyś legenda, niegdyś jeden z najważniejszych punktów życia codziennego, zwyczajnie upadło, jak fora, z których się wywodzimy? By obrósł je kurz, którego nikomu nie będzie się chciało sprzątać?
Pisałam już dawno temu, że jak mamy skończyć, to tylko razem i tylko z dużym pierdolnięciem. I właśnie po to dzisiaj do Was piszę. Proponuję ostatni zlot. Ostatni, największy, z największą mocą. W związku z tym, że większość z nas się już zna: bez spin, charakterystycznych zlotowych krępacji, bez nieśmiałości. Spotkanie przy flaszce paczką znajomych, powspominanie tego, co już za nami: Afterparty Mistrza Przetrwania, możnaby rzec.
Bo wiecie doskonale, i ja doskonale to wiem- jak nie teraz, to już nam to nie wyjdzie. Pozostawimy za sobą ten etap życia z niedosytem, z uczuciem lekkiej porażki. Weźmy sprawy forum w swoje ręce. Nie pozwólmy mu zakończyć swojego istnienia słabo i bez werwy. Zróbmy to po naszemu. Zbierzmy w ten temat wszystkich uczestników. Zróbmy szum, dajmy znać tym, którzy już od dawna nie są z nami. Niech każdy wie. To już ostatni raz. Innej szansy nie ma i najprawdopodobniej nie będzie. Nie pozwólmy zaprzepaścić takiej szansy smiley
Forumowicze moi mili, zaufajcie mi po raz ostatni.



Warszawa, 29-30 czerwca. Ja przyjadę nawet wtedy, gdy zadeklaruje się jedna osoba. A Ty?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-05-2013 19:37
Po pierwsze: bardzo popieram sam pomysł i jeżeli dam radę to przyjadę choćby sama (bo wątpię że z moich okolic ktoś się wybierasmiley), pokonując przy tym moją odwieczną fobię jeżdzenia pociągami. Po drugie zaś: rozumiem że termin z góry ustalony ma na celu zapobiec dywagacjom na temat przesunięcia daty, ale może jednak lipiec? Wydaje mi się że termin mógłby pasować większej ilości userów, chociaż no wiadomo, niektórzy mają już pewnie plany wakacyjnej pracy, wyjazdów itp... No nic, tak tylko zasugerowałam, jeżeli zostanie ta data którą podała agusia to też najprawdopodobniej przybędę na miejsce spotkania. smiley


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-05-2013 19:44
Zawsze próbowaliśmy zrobić w lipcu coś i nigdy się nie udało. Na początku wakacji, w sensie pod koniec czerwca, jest opcja, że nie wszyscy się porozjeżdżają smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 22-05-2013 20:34
Moim zdaniem nie ma co ogłaszać, że to koniec, ostatni zlot, że kolejnego już nie będzie, że się wszyscy lubimy i ogólnie te wszystkie wzniosłe słowa są trochę na wyrost. Szans na polepszenie tego miejsca wielkich nie ma, bo posługując się owocowym porównaniem - ta cytryna została już przez nas na maksa wyciśnięta. Ale kto wie, może nastąpi jeszcze jakiś zryw na jesieni? Bo jeżeli wypali nam taki większy zlot, to czemu miałoby nie wypalić jeszcze jakieś MP? Wszytko zależy od chęci. Nie wiem skąd, ale ja je wciąż do tego miejsca mam. Brakuje co prawda czasu, motywacji, ale fakt, że co jakiś czas jeszcze tu wbijam, pokazuje, że strzępy wiary w MP gdzieś tam są smiley
Ale to nie na temat smiley Ja będę, chyba że nie będę mógł z jakiś przyczyn wyższych. Tak będę się starał organizować czas, żeby się pojawić. Wydaje mi się, że odrobinę lepszym terminem byłby lipiec, ale na weekend zaproponowany przez agusię też nie mam planów więc do zobaczenia smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-05-2013 21:49
pocałuj się w nos już na wstępie

smiley

Weźmy sprawy forum w swoje ręce. Nie pozwólmy mu zakończyć swojego istnienia słabo i bez werwy. Zróbmy to po naszemu. Zbierzmy w ten temat wszystkich uczestników. Zróbmy szum, dajmy znać tym, którzy już od dawna nie są z nami. Niech każdy wie. To już ostatni raz. Innej szansy nie ma i najprawdopodobniej nie będzie. Nie pozwólmy zaprzepaścić takiej szansy smiley
Forumowicze moi mili, zaufajcie mi po raz ostatni.


po co takie coś obwieszczać, przecież tyle jeszcze edycji ma być w tym rokusmiley Nie wiem też kim jesteś aby decydować, który zlot jest ostatni. Popieram Tomkasmiley


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-05-2013 22:33
Edycje, w które grają 3 osoby, to gówno, a nie edycje smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-05-2013 23:14
Ło matko, dopiero teraz zauważyłem co agusia ma w podpisie schowane...

A co do tematu. Nie wiem czy to będzie ostatni zlost, bo jak dla mnie MP wciąż żyje. Owszem, jest już mocno kulawe i jedzie na respiratorze, ale żyje.

Mam zamiar być. smiley Jak się nic nie zmieni to będę. Choć termin też bym wolał późniejszy. smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 23-05-2013 00:42
Formuła MP jeszcze się nie wyczerpała, a dowodem na to są dwie całkiem ciekawe tegoroczne edycje, które cierpią głównie przez brak graczy. A to, że grają średnio 3 osoby, to jest wina tych, którzy... nie grają smiley Zamiast ogłaszać upadek forum, lepiej się wziąć i wrócić do gry. Przecież jesienią ma być edycja lostowa, która ma przywrócić dawną świetność. Może to jest metoda? Ja na kolejny zlot mogę przyjechać, ale na żadne afterparty, pożegniania, czy jezus piłat Bóg wie co jeszcze się nie wybieram smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 23-05-2013 08:49
Też dopiero po poście Umby zobaczyłem co się kryje w podpisie agusi smiley Fajny pomysł i kilka unikatów smiley
Flaku wspomniał o jesienniej edycji lostowej. Ja na pewno będę ją przygotowywał bo już to robię, ale nie oznacza to, że ujrzy ona światło dzienne. Jak będą ku temu warunki to będzie, a jak nie, to zostanie przygotowana tylko dla własnej satysfakcji.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 26-05-2013 15:51
Tez uważam, że nie ma co obwieszczać końca forum, ale na zlot raczej mogłabym się wybrać. Bądź co bądź Warszawa jest dla mnie najdogodniejszym miejscem smiley
Jak nie wypadnie w tym terminie nic bardzo ważnego, to się zjawię i poznam wreszcie mremkę i Lincolna




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-05-2013 16:44
Tak z innej beczki to zdałem sobie sprawę AGUSIU, że jednak ja mam większe doświadczenie od Ciebie w zlotach, bo przecież przez 3 lata liceum widywałem Ronczka regularnie w dni powszednie. Głupio Ci teraz? smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-05-2013 18:23
słabo smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 29-05-2013 08:12
Termin zlotu jakby nie patrzeć, coraz bardziej się zbliża smiley Czy oprócz osób, które się wypowiedziały w temacie ktoś jeszcze planuje się pojawić? Jak z ewentualnym noclegiem? Wspólnie coś ogarniamy czy każdy na własną rękę? No i kto weźmie narkotyki?


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-05-2013 11:15
Fajnie jakby ktoś ogarnął nocleg, bo na przykład ja jestem taką sierotą, że pewnie bym nie podołał z takim zadaniem i bym nie miał gdzie spać. smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 29-05-2013 15:38
Umbastyczny napisał/a:
Fajnie jakby ktoś ogarnął nocleg, bo na przykład ja jestem taką sierotą, że pewnie bym nie podołał z takim zadaniem i bym nie miał gdzie spać. smiley



wspomnienia z Wrocławia powracają...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 60 z 180 << < 57 58 59 60 61 62 63 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum