Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 23:46:03 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 163 z 180 << < 160 161 162 163 164 165 166 > >>
Autor RE: ZLOsT
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-03-2017 21:51
Krótkie uzupełnienie tego co mremka napisała, na pewno już nie takie ładne jak historia powyżej więc postaram się krótko

Mój zlost zaczął się w Warszawie o godzinie 9.35, kiedy wpadłam prawie w ostatniej chwili do pociągu na centralnym, gdzie czekali na mnie Fred i Arleta. Przegadaliśmy prawie całą drogę o pierdołach, czym pewnie irytowaliśmy naszych towarzyszy podróży; złapaliśmy opóźnienie podczas postoju w okopach. Na miejscu czekali już na nas wszyscy uczestnicy zlotu, ładnie się przywitaliśmy i poszliśmy jeść. Jedzenie było bardzo dobre i tanie, dużo do wyboru. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie odwiedziła publicznej łazienki - tym razem na WYDZIALE PRAWA UWR, którego pomieszczenia mają ładny późnogierkowy modernistyczny wystrój, natomiast sama toaleta była 5 na 10, gdzie 10 nie przyznaje, a 8 ma pamiętna nowa toaleta w złotych tarasach.
Kiedy mremka i octo poszli po planszówki, my udaliśmy się do mieszkania, po drodze przekonując othera, zeby jednak pił wódkę i gadając o obgadywaniu siebie nawzajem za plecami. Po drodze byliśmy na chyba 15 mostach, albo mi się coś popierdoliło, bo ja wszędzie we Wrocławiu widzę wodę i to jest przerażające. Po kilkunastu minutach marszu znaleźliśmy się na Jagiełły, gdzie przyjęło nas małżeństwo Ukraińców i wzięło od nas pieniądze za nocleg i dostawę narkotyków. Bardzo mili i układowi ludzie (ze względu na naszą godzinę powrotu i konkurs w Planicy pozwolono nam bez problemu zostać dłużej). Mieszkanko było bardzo ładne, przestronne i świetnie utrzymane - ktoś chyba słyszał jak mówiłam o ładnych płytkach w łazience i talerzach między innymi, o tym już mremka pisała. Zapłaciliśmy, po czym poszliśmy spotkać się z Octo i mremką.
Foty na moscie pokutnic są okupione oczywiście naszym potem, znaczy się wszystkich prócz April, która jako jedyna chyba nie miała zadyszki na górze, co w połączeniu z noszonym przez nią obuwiem tego dnia skomentowałam miną smiley ale schodziło się przyjemnie już. A papieży było 5, natomiast sama mremka oszukała pana przy kupnie biletów nie życząc sobie zniżki dla seniorów.

Jeśli chodzi o escape room - nie mam zamiaru się tłumaczyć, no zjebaliśmy to na całej linii smiley każdy chyba przyczynił się do tego, jak wielkich rozmiarów była karuzela spierdolenia podczas tych pamiętnych 60 minut. Na szczęście to traumatyczne przeżycie nie zadecydowało o złych humorach w późniejszym czasie. Nie będę pisać kto zawinił i czemu, i co możnaby poprawić, no mleko się rozlało, Wasza czwórka miała ubaw smiley
Po wypadzie do biedronki i odprowadzeniu Arctica i tak okazało się, że nie kupiliśmy wszystkiego, weszłyśmy więc z Arletą i April do Fresza, a tam nie było już miłej pani, która powiedziała że tylko o ludziach z Krakowa myślała, że są burakami (a z Warszawy nie!!!), tylko obleśny facet, który miał trochę za dużo do powiedzenia smiley Na szczęście szybko stamtąd wyszłyśmy i pojechaliśmy do mieszkania tramwajem (który miał dziwną nazwę i chodziliśmy jakąś chwilę żeby go znaleźć), bo jak się okazało, zrobiliśmy tego dnia ponad 17 tysięcy kroków. smiley chyba w tym momencie albo już w tym escape roomie straciłam część mózgu, bo sparaliżowało mnie nawet wtedy, jak mieliśmy wejść na klatkę i trzeba było wpisać kod smiley na szczęście pomógł nam fred.
Potem zaczęła się najlepsza część zlotu, czyli picie wódki. Z początku było trochę niemrawo, bo czekaliśmy na pizzę KTORA ZROBIL MROTHER (mam nadzieje ze w to nie wierzycie) żeby zacząć pić. Na szczęście wtedy wjechał Fred ze swoją niespodzianką - papajami w syropie uwiecznionymi na zdjęciu. Były dobre, chociaż część francuskich piesków narzekała. Ponoć są w lidlu. Samo 1z10 było naprawdę super, Tomek o wszystko zadbał włącznie z Ptasim Mleczkiem, które większości służyło za szanse i muzyczką i nagrodą dla zwycięzcy. Pizza też o dziwo była całkiem niezła. Piliśmy sobie wódkę i graliśmy w różne rzeczy, i było dokładnie tak jak pani Agnieszka powiedziała - mniej sztywno niż 2 lata temu, dużo bardziej jak paczka starych znajomych. Fred co prawda wygrał quiz, ale to adi jak się okazało zna nas wszystkich najlepiej, deklasując rywali w grze w ego. My nawet nie wiemy jakim chciałby być superbohaterem. Z okresu picia pamiętam jeszcze Wasze chichoty że zmywam naczynia, opowieść o miłości mremki i Octopusa, łopatę i grubość jej trzonka, 'a ja bym bardzo chciał posłuchać tej historii', i wiele innych rzeczy których nie ma sensu tutaj wymieniać.
Oczywiście jak to zwykle bywa, miejscowi uciekli nam za szybko i praktycznie zaraz po sobie, przez co (i przez niechęć innych zlostowiczów do VOXFM) nie zdążyłam zaśpiewać z mremką żadnej piosenki, czego chyba najbardziej żałuję jeśli chodzi o ten zlot. No w każdym razie poszli sobie, i okazało się, że kolejną atrakcją wśród pozostałych było oglądanie na żywo, jak pierwsza zmienia się w trzecią, zatem wstawiłam MrOther zrobił kolejne dwie pizze, które okazały się dużo lepsze niż poprzednia. Niestety przez niektóre tematy poruszane przez ten czas adi stracił apetyt nawet na pierwszy kawałek, no ale jak ktoś sobie tyle wyobraża co ktoś robi w łóżku to nigdy nie wychodzi z tego nic dobrego zatem zmieniliśmy go na moją długą opowieść o życiu, która uśpiła głównego nią zainteresowanego smiley w międzyczasie najmłodsza z nas wszystkich Arleta zobaczyła tę zmianę czasu, a potem po Wrocławiu zaczęły jeździć tramwaje, o czym dość boleśnie przekonałyśmy się jakąś godzinę później, kiedy postanowiliśmy położyć się spać. Tu od razu wyjaśniam - gdybyśmy my nie otworzyły tego okna, to i w chłopaków pokoju byłoby dużo gorzej, zatem inaczej się nie dało, skutkiem czego spałam godzinę, a otherw robiła sobie 20minutowe drzemki.

Rano jak to rano - Planica, sprzątanie, pakowanie, jedzenie bułek z serem i kabanosem z mikrofali i do widzenia. Wreszcie obejrzałam, jak Edyta Górniak śpiewała w Korei, a także dowiedziałam się, gdzie dokładnie leci ta muzyczka z harfą w skokach narciarskich. Potem odsyłam do mremki. Jedzenie znowu było dobre (świetnie zrobiony szpinak) i mogę naprawdę stwierdzić, że takich lokali jak obie jadłodajnie brakuje w Warszawie.

Prywatnie tak jak już powiedziałam w niedzielę, totalnie zmienił się mój stosunek do Octopusa, który w 2015 wydał mi się strasznym mrukiem, natomiast okazał się bardzo ogarniętym człowiekiem smiley nikogo nie znielubiłam co ciekawe w sumie, a w wielu przypadkach zupełnie w drugą stronę (adi) smiley i to był 1 zlot na którym spałam w czymś załatwianym, fajnie nam się trafiło z tym mieszkaniem smiley ogólnie uważam zlot za udany, dużo lepszy od wspomnianego przed chwilą, było miło i sympatycznie, przez praktycznie cały czas mieliśmy co robić, za co z tego miejsca dziękuję ekipie wrocławskiej smiley dziękuję również betonom z Warszawy, którzy wytrzymali ze mną te kilka godzin więcej smiley other jest najlepszy we wszystkim więc za wszystko dziękuję smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-03-2017 21:56
panda napisał/a:
Oczywiście jak to zwykle bywa, miejscowi uciekli nam za szybko i praktycznie zaraz po sobie, przez co (i przez niechęć innych zlostowiczów do VOXFM) nie zdążyłam zaśpiewać z mremką żadnej piosenki, czego chyba najbardziej żałuję jeśli chodzi o ten zlot.


Śmieję się przez łzy panda! smiley
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 29-03-2017 22:05
Przegadaliśmy prawie całą drogę o pierdołach, czym pewnie irytowaliśmy naszych towarzyszy podróży


W tym o aborcji i żołnierzach wyklętych. Ludzie z innych siedzeń się już na nas oglądali smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-03-2017 22:20
mremka napisał/a:
panda napisał/a:
Oczywiście jak to zwykle bywa, miejscowi uciekli nam za szybko i praktycznie zaraz po sobie, przez co (i przez niechęć innych zlostowiczów do VOXFM) nie zdążyłam zaśpiewać z mremką żadnej piosenki, czego chyba najbardziej żałuję jeśli chodzi o ten zlot.


Śmieję się przez łzy panda! smiley


I po przeczytaniu tego wcale jakoś nie żałuję, że sobie poszłam. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-03-2017 22:29
Otherwoman napisał/a:
Przegadaliśmy prawie całą drogę o pierdołach, czym pewnie irytowaliśmy naszych towarzyszy podróży


W tym o aborcji i żołnierzach wyklętych. Ludzie z innych siedzeń się już na nas oglądali smiley


ty się ciesz, że mnie tam nie było bo by sie dopiero patrzylismiley

poza tym to jednak podejrzewam fajnie tak jechać na zlot w grupie bo tak samemu to troszkę nudnawo mimo iż w drodze powrotnej koleś obok Lost oglądał na laptopie



a tak w ogóle kiedy było słychać to ja jebię pandy w escape roomie?smiley
Edytowane przez adi1991 dnia 29-03-2017 22:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 29-03-2017 22:32
a tak w ogóle kiedy było słychać to ja jebię pandy w escape roomie?



No ona co chwilę krzyczała "Ja jebię" a April "ale my jesteśmy głupie", czy coś w ten deseń smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-03-2017 23:00
April napisał/a:
mremka napisał/a:
panda napisał/a:
Oczywiście jak to zwykle bywa, miejscowi uciekli nam za szybko i praktycznie zaraz po sobie, przez co (i przez niechęć innych zlostowiczów do VOXFM) nie zdążyłam zaśpiewać z mremką żadnej piosenki, czego chyba najbardziej żałuję jeśli chodzi o ten zlot.


Śmieję się przez łzy panda! smiley


I po przeczytaniu tego wcale jakoś nie żałuję, że sobie poszłam. smiley


Miałabyś kolejny filmik do nagrywania i straszenia mnie że go udostępnisz smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 30-03-2017 12:22
Bardzo ciekawe relacje tekstowe smiley Przeczytałem obie w całości. Cieszy mnie fakt w perspektywie kolejnego zlotu, że będę miał pomoc do gotowania (mrOTHER) i zmywania (panda). smiley


smiley


pozdrawiam
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 30-03-2017 13:17
poza tym to jednak podejrzewam fajnie tak jechać na zlot w grupie bo tak samemu to troszkę nudnawo mimo iż w drodze powrotnej koleś obok Lost oglądał na laptopie


Co ty gadasz smiley ale zbieg okoliczności. Ja 3/4 podróży przespałem, ale nic dziwnego. Czytam sobie Wasze relacje i stwierdzam, że odkąd przesiadłem się na kanapę po którejś z gier, to za dużo ze zlotu nie pamiętam, bo... po prostu zacząłem przysypiać. I trochę tego mi szkoda, bo uważam, że z niektórymi osobami mogliśmy się bardziej nagadać ;p

Dziękuję za ciepłe słowa o quizie.

Cieszy mnie fakt w perspektywie kolejnego zlotu, że będę miał pomoc do gotowania (mrOTHER)


smiley

Ale dobre kupiłem, przyznajcie! Tylko bez sensu zrobiliśmy, że najgorszą wstawiliśmy na początek :/ I cały czas nie rozumiem czemu czekaliście z piciem aż pizza się zrobi/dokończę przepisywać pytania do quizu, wtedy faktycznie była taka półgodzinna stypa.

other jest najlepszy we wszystkim więc za wszystko dziękuję


Dziękuję, studentko prawa smiley Ale to chyba leciało tak, że "jestem zajebisty".



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 30-03-2017 13:17
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-03-2017 15:33
Ale dobre kupiłem, przyznajcie! Tylko bez sensu zrobiliśmy, że najgorszą wstawiliśmy na początek :/ I cały czas nie rozumiem czemu czekaliście z piciem aż pizza się zrobi/dokończę przepisywać pytania do quizu, wtedy faktycznie była taka półgodzinna stypa.


No. Bez żarcia, alkoholu i, przede wszystkim, MROTHERA nie potrafimy się bawić.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-03-2017 17:53
mremka napisał/a:
Miło było też poznać Arctica, szkoda że nie zostałeś z nami do niedzieli!


następnym razem postaram się być dłużej! smiley

Ze swojej strony powiem, że fajnie było w końcu poznać osoby, z którymi spędziłem na forum ostatnich kilka lat i mam nadzieję, że kiedyś będę miał okazję spędzić z wami więcej czasu niż ostatnio smiley

Lincoln napisał/a:
Bardzo ciekawe relacje tekstowe smiley Przeczytałem obie w całości. Cieszy mnie fakt w perspektywie kolejnego zlotu, że będę miał pomoc do gotowania (mrOTHER) i zmywania (panda). smiley


smiley


pozdrawiam


Wypraszam sobie, proszę Pana, w zeszłym roku w Wawce miał Pan zajebistych zmywaczy smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.

Edytowane przez Arctic dnia 30-03-2017 17:57
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 02-04-2017 01:15
Faraday napisał/a:
Ale dobre kupiłem, przyznajcie! Tylko bez sensu zrobiliśmy, że najgorszą wstawiliśmy na początek :/ I cały czas nie rozumiem czemu czekaliście z piciem aż pizza się zrobi/dokończę przepisywać pytania do quizu, wtedy faktycznie była taka półgodzinna stypa.


No. Bez żarcia, alkoholu i, przede wszystkim, MROTHERA nie potrafimy się bawić.


uważaj, bo żart powtarzany wiele razy staje się prawdą :/



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 02-04-2017 17:50
No i zapomniałaś dodać, że w knajpie siedział z nami Flaku

ok
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-04-2017 21:48
Flaku napisał/a:
No i zapomniałaś dodać, że w knajpie siedział z nami Flaku

ok


Wybacz. W Spiżu był z nami Flaku, siedział między Fredem a Arcticiem i przekrzykiwał każdego kto chciał cokolwiek powiedzieć.
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-04-2017 11:38
Ale szalejecie! Fajne fotki, bardzo ładnie wiara!smileysmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 23-04-2017 08:56
mremka napisał/a:
Flaku napisał/a:
No i zapomniałaś dodać, że w knajpie siedział z nami Flaku

ok


Wybacz. W Spiżu był z nami Flaku, siedział między Fredem a Arcticiem i przekrzykiwał każdego kto chciał cokolwiek powiedzieć.

ok [2]
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-04-2017 19:32
Zapomniałam w zasadzie, że mam jeszcze filmik z 1 z 10, ale to chyba już do obejrzenia na następnym zlocie. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 26-04-2017 21:18
omg

nagrałaś adiego? smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-04-2017 19:39
Otherwoman napisał/a:
omg

nagrałaś adiego? smiley


czemu zawsze ja?smiley

poza tym wrzuć go April albo chociaż na pw zlotowiczom poślijsmiley
Edytowane przez adi1991 dnia 27-04-2017 19:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZLOsT
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-04-2017 19:02
na 1 z 10 byliśmy już tak nawaleni, że to się nie nadaje do rozpowszechniania? smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 163 z 180 << < 160 161 162 163 164 165 166 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum