Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 17:56:39 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 21 z 24 << < 18 19 20 21 22 23 24 >
Autor RE: Tematy okołopotterowskie (Slytherin rules :p)
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-07-2016 20:17
Gryffindorsmiley chociaz pamietam jakies inne testy od Arlety i tam miałem praktycznie tyle samo % z Gryffindoru, Slytherinu i Ravenclawusmiley

w Ilvermorny mam Pukwudgie, chociaż nie wiem do konca co tosmiley

różdżka: cyprys, włos jednorożca, 12 ¼ cala, odrobinę sprężystasmiley



Edytowane przez Lion dnia 12-07-2016 20:25
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Tematy okołopotterowskie (Slytherin rules :p)
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 12-07-2016 20:50
w Ilvermorny mam Pukwudgie, chociaż nie wiem do konca co tosmiley



wrzuciłam wcześniej linka do tekstu o Ilvermorny, tam jest napisane, co to...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Tematy okołopotterowskie (Slytherin rules :p)
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-07-2016 20:53
Hogwart: Slytherin
Ilvermorny: Thunderbird
różdżka: klon, pióro feniksa, 11 ¾ cala, sztywna smiley
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Tematy okołopotterowskie (Slytherin rules :p)
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-07-2016 21:26
ech prawie całe forum ślizgońskie, czyli niestety poziom Kraba i Goyla + najgroźniejszego czarodzieja, który z dziesięć razy przegrał z nastoletnim sierotą w okularkach smiley


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Tematy okołopotterowskie (Slytherin rules :p)
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 12-07-2016 21:30
bzdura...

Merlin był Ślizgonem, a przy nim nawet Dumby niech się schowa


no i Bella <3

i Snape smiley


a co do przegranej Voldiego:




gdyby nie była to powieść dla dzieci, zapewne Harry nie miałby wiekszych sznas ;p







We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Tematy okołopotterowskie (Slytherin rules :p)
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-07-2016 21:53
Merlin jest sławny głównie z tego, że jest sławny, Bella to zwykła psychopatka która tym bardziej nic nie osiągnęła, a Snape był na tyle mądry, że wolał trzymać z Gryfonami i to nawet pomimo nieprzyjemnych doświadczeń jakie miał z nimi w szkolesmiley


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Tematy okołopotterowskie (Slytherin rules :p)
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-07-2016 21:54
Voldemort za dużo gadał zamiast walnąć Avadą od razu i się nie pierdzielićsmiley

poza tym ja jestem Puchonem bo prawie zawsze mi to wychodzi(raz kiedyś wyszedł mi Ravenclaw)smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Tematy okołopotterowskie (Slytherin rules :p)
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 13-07-2016 12:43
Bella to zwykła psychopatka która tym bardziej nic nie osiągnęła, a Snape był na tyle mądry, że wolał trzymać z Gryfonami i to nawet pomimo nieprzyjemnych doświadczeń jakie miał z nimi w szkole


lol nie chodziło mi o ich osiągnięcia
Byli odważni mimo że to niby cecha Gryfonów. Tymczasem u gryfonów takie tchórzliwe Glizdogony i pierdołowate Neville smiley Ron zresztą też nie grzeszył ani odwagą, ani inteligencją smiley


poza tym ja jestem Puchonem bo prawie zawsze mi to wychodzi(raz kiedyś wyszedł mi Ravenclaw)



No to ci akurat pasuje wg mnie smiley W tym sensie że masz często podobne poglądy, jak Hufflepuff smiley

Ale to jesteś wyjątkiem, bo jak gdzieś pytają, w jakim kto chce być domu, to nikt nie wybiera Hufflepuffu smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 13-07-2016 12:44
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Tematy okołopotterowskie (Slytherin rules :p)
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-07-2016 21:12
Otherwoman napisał/a:

poza tym ja jestem Puchonem bo prawie zawsze mi to wychodzi(raz kiedyś wyszedł mi Ravenclaw)



No to ci akurat pasuje wg mnie smiley W tym sensie że masz często podobne poglądy, jak Hufflepuff smiley

Ale to jesteś wyjątkiem, bo jak gdzieś pytają, w jakim kto chce być domu, to nikt nie wybiera Hufflepuffu smiley


No pewno przez to, że Hufflepuff przedstawiany jest jako dom życiowych przegrywów, ale tak na prawdę to chyba najbardziej przyjazny dom gdzie nie ma chyba żadnej typowo negatywnej postaci znanej w historii bo z Gryfonów jest kilka osób co były za bardzo zapatrzone w siebie, a w Ravenclawie czasem szli ze swoim poszukiwaniem wiedzy w zbyt niebezpieczne kierunki.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Tematy okołopotterowskie (Slytherin rules :p)
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 14-07-2016 21:46
adi1991 napisał/a:
Otherwoman napisał/a:

poza tym ja jestem Puchonem bo prawie zawsze mi to wychodzi(raz kiedyś wyszedł mi Ravenclaw)



No to ci akurat pasuje wg mnie smiley W tym sensie że masz często podobne poglądy, jak Hufflepuff smiley

Ale to jesteś wyjątkiem, bo jak gdzieś pytają, w jakim kto chce być domu, to nikt nie wybiera Hufflepuffu smiley


No pewno przez to, że Hufflepuff przedstawiany jest jako dom życiowych przegrywów, ale tak na prawdę to chyba najbardziej przyjazny dom gdzie nie ma chyba żadnej typowo negatywnej postaci znanej w historii bo z Gryfonów jest kilka osób co były za bardzo zapatrzone w siebie, a w Ravenclawie czasem szli ze swoim poszukiwaniem wiedzy w zbyt niebezpieczne kierunki.



No pewnie tak.
W Hufflepuffie nie było typowo negatywnych postaci, bo generalnie ludzie z tego domu są dość bierni. Nikt tam nie dąży do władzy, nie ma wygórowanych ambicji i nie rwie się do walki. To mogą być zalety, ale mogą być też wady. Bo z jednej strony nie prowadzi to do nieczystych zagrań wobec innych, ale z drugiej też trudno takim ludziom coś większego osiągnąć, czy chociażby zaangażować się w jakąlkolwiek walkę. Chyba właśnie Hufflepuff był najmniej zaangażowany w walki między Śmierciożercami a tą dobrą stroną.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Tematy okołopotterowskie (Slytherin rules :p)
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-07-2016 22:00
Otherwoman napisał/a:
adi1991 napisał/a:
Otherwoman napisał/a:

poza tym ja jestem Puchonem bo prawie zawsze mi to wychodzi(raz kiedyś wyszedł mi Ravenclaw)



No to ci akurat pasuje wg mnie smiley W tym sensie że masz często podobne poglądy, jak Hufflepuff smiley

Ale to jesteś wyjątkiem, bo jak gdzieś pytają, w jakim kto chce być domu, to nikt nie wybiera Hufflepuffu smiley


No pewno przez to, że Hufflepuff przedstawiany jest jako dom życiowych przegrywów, ale tak na prawdę to chyba najbardziej przyjazny dom gdzie nie ma chyba żadnej typowo negatywnej postaci znanej w historii bo z Gryfonów jest kilka osób co były za bardzo zapatrzone w siebie, a w Ravenclawie czasem szli ze swoim poszukiwaniem wiedzy w zbyt niebezpieczne kierunki.



No pewnie tak.
W Hufflepuffie nie było typowo negatywnych postaci, bo generalnie ludzie z tego domu są dość bierni. Nikt tam nie dąży do władzy, nie ma wygórowanych ambicji i nie rwie się do walki. To mogą być zalety, ale mogą być też wady. Bo z jednej strony nie prowadzi to do nieczystych zagrań wobec innych, ale z drugiej też trudno takim ludziom coś większego osiągnąć, czy chociażby zaangażować się w jakąlkolwiek walkę. Chyba właśnie Hufflepuff był najmniej zaangażowany w walki między Śmierciożercami a tą dobrą stroną.


Po prostu uważam, że w Hufflepuffie większość uważała, że by do czegoś dojść trzeba było pracować na miarę swoich możliwości, a że te możliwości były różne i nieukierunkowane na materializm czy chwałę to mało takich co zapisali się w historii. Z resztą to taki typ ludzi, którzy nie potrzebują władzy czy pieniędzy by być spełnionym. Co do zaś walki między dwoma stronami to ludzie z Hufflepuffu się nie angażowali tak bardzo bo znali swoje możliwości i wiedzieli, że najważniejsza jest ochrona swojej rodziny, a nie ganianie za śmierciożercami by debilnie zginąć będąc czasem słabym czarodziejem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Tematy okołopotterowskie (Slytherin rules :p)
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 14-07-2016 22:31
No ja wiem, tyle że taki rodzaj postępowania z jednej strony może być słuszny - pilnujemy własnego nosa i swoich najbliższych, a z drugiej brak zaangażowania w ogólną sprawę może być też postrzegany negatywnie, np jako tchórzostwo bądź "mamtowdupizm" smiley

To trochę np tak jak podczas II WŚ (zresztą Rowling .in. do tego nawiązuje )

Ja to rozumiem i prawdę mówiąc, nie wiem, co sama bym zrobiła, bo chyba nikt nie zna siebie tak dobrze, by w stu procentach to wiedzieć smiley

No ale każdy ostatecznie powinien wybierać swoją ścieżkę zgodną z własnym sumieniem smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Tematy okołopotterowskie (Slytherin rules :p)
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 04-08-2016 15:19
https://www.buzzfeed.com/expresident/hufflepurr?utm_term=.gbJ1awd6E#.gk505y8AM

Lion smiley
Do jakiego domu w Hogwarcie należy twój kot? smiley


Mój Maciek pasuje do Gryffindoru (w sumie pasuje)
Natomiast Mietka do Hufflepuffu (i to by się zgadzało, bo straszna z niej przylepa i pierdoła smiley)




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Tematy okołopotterowskie (Slytherin rules :p)
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-08-2016 15:53
Lizzy w Hufflepuff
"Your wonderful cat is loyal, friendly, and cares about you more than almost anything in the world, even though it can be hard to tell sometimes because your cat has no filter around strangers and basically treats the delivery guy like her17;s a long-lost lover. Some people say that cats are aloof and unfriendly. Those people have clearly never met your cat."

czesciowo sie zgadza, bo Lizzy jest tez jak to nazwałas "przylepna" jak na kota ale glownie ze mną, bo obcych sie raczej boismiley

Lucy w Ravenclaw
"Your cat is worryingly smart. Your cat is like the raptors in the first Jurassic Park movie who figure out how to test the fence for weaknesses. Your cat is like the apes in Planet of the Apes who figure out how to enslave and subjugate the human race. It is VERY fortunate for all of us that your cat loves you very much. Itr17;s the only reason he or she hasnr17;t used that uncanny ability to figure out how doorknobs work in a bid to take over the world."

tu sie bardziej zgadza, bo Lucy to cwaniara i agentka, potrafi Lizę bezpardonowo strącić z jakiegos wygodnego miejsca mimo ze jest chudsza i próbuje też manipulować ludźmi dla wlasnych korzysci, w sumie taki typowy kotsmiley

to ty masz 2 koty??? ile one maja lat? moje już prawie 6, a dopiero co wrzucalem foty jak byly małe...



Edytowane przez Lion dnia 04-08-2016 15:54
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Tematy okołopotterowskie (Slytherin rules :p)
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 04-08-2016 15:57
No mam dwa, bo jakiś rok temu ktoś podrzucił nam zdychającą kotkę bez zębów i sierści... Tzn nie wiem, czy nam, kręciła się tutaj po okolicznych ogródkach.

Teraz jest bardziej spasiona od Maćka.

Nie wiem, ile mają lat, bo to przybłędy. Ale po stanie fizycznym widać, że Maciek starszy od Mieci. Ma sporo siwych włosów i robi się nieco niedołężny. Natomiast kotka tez ma parę siwych, ale mniej i jest jeszcze mocno dziarska... Niestety jest sierotą życiową> przypuszczam, że zanim nie została wyrzucona, nigdy nie opuszczała czyjegoś mieszkania, bo w ogóle nie wiedziała, co to dwór/inny kot/pies/ptak itp.... Można też przypuszczać, że mieszkała z jakąś starszą osobą i cały czas siedziała na kolanach, bo naprawdę trudno ją zgonić, wystarczy, że się op coś przykucnie, a ona myśli, że to już na kolana można wejść. Jej pani/pan pewnie nie żyje i właściciel mieszkania ją wywalił.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 04-08-2016 16:01
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Tematy okołopotterowskie (Slytherin rules :p)
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-08-2016 16:38
Mój kot jest z Ravenclawu. Ale to tak średnio się zgadza bo niby potrafi manipulować ale jak to człowiek próbuje ją oszukać daje się bez problemu. smiley z drugiej strony szybko przystosował się do bycia kotem podwórkowym zamiast kanapowym jak się przeprowadziliśmy z rodzicami pod miasto (śpi i je w domu ale latem większość czasu spędza w dolince kolo domu smiley)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Tematy okołopotterowskie (Slytherin rules :p)
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 07-08-2016 19:18



Ktoś się wybiera??? Ja jak dam radę, to jadę smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Tematy okołopotterowskie (Slytherin rules :p)
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-08-2016 21:19
Czy jestem za głupi albo czegoś nie wiem, że nie mogę rozgryźć nazwy Weaslejek czy po prostu jest taka z dupy? smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Tematy okołopotterowskie (Slytherin rules :p)
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-08-2016 21:23
Faraday napisał/a:
Czy jestem za głupi albo czegoś nie wiem, że nie mogę rozgryźć nazwy Weaslejek czy po prostu jest taka z dupy? smiley


może organizatorzy bardzo lubią pewną familję słynącą z rudych włosów i biedysmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Tematy okołopotterowskie (Slytherin rules :p)
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-08-2016 22:04
adi1991 napisał/a:
Faraday napisał/a:
Czy jestem za głupi albo czegoś nie wiem, że nie mogę rozgryźć nazwy Weaslejek czy po prostu jest taka z dupy? smiley


może organizatorzy bardzo lubią pewną familję słynącą z rudych włosów i biedysmiley


Szukam drugiego dna. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 21 z 24 << < 18 19 20 21 22 23 24 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum