Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 22:45:25 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 7 z 58 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Autor RE: Seriale
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-11-2011 18:46
...

Czy jest tu ktoś kto nie ogląda seriali?smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-11-2011 19:12
Ja nie oglądałem, ale mnie przekabacili smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-11-2011 20:25
ja smiley


prócz HIMYMu i Gotowych na wszystko, ale tutaj nikt tego nie ogląda



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-11-2011 20:26
agusia napisał/a:

prócz HIMYMu i Gotowych na wszystko, ale tutaj nikt tego nie ogląda


Ej, Gotowe ja oglądam. smiley

Ja praktycznie też oglądam tylko dwa seriale: Terra Nova i wyżej wspomniany.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-11-2011 20:30
agusia, oglądasz dalej HIMYM? smiley Ja jestem teraz na odcinku 7x08 smiley 7 sezon nie zachwyca tak jak pierwsze sezony, ale lepszy niż szósty smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-11-2011 20:50
Oglądam dalej. 7 sezon jest o wiele lepszy niż 6, ale ciągle słabo. Poplątali się sami w fabule, gdzieś zapomnieli o matce, o studiach, o domu, który Ted kupił... Szkoda.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 21-11-2011 21:04
Umbastyczny napisał/a:
Ja nie oglądałem, ale mnie przekabacili smiley


Umba, ty powoli robisz się serialowym wymiataczem smiley
Może do darltonów, którzy oglądają po kilkanaście seriali jednocześnie, ci daleko, ale robisz postępy smiley
Ja na chwilę obecną oglądam 6 (hm... na jeden dzień tygodnia mi brakuje...), z których najlepszy jest oczywiście Once Upon A Time. smiley
Ameliam, fajnie, że nadrobiłaś, mogłabyś tez coś podyskutować ze mną i Umbą na darltonach o tym i rozruszać towarzystwo smiley

Czwarty odcinek był skupiony na Kopciuszku


Raczej na Rumplestiltskinie i Kopciuszku smiley


Spodobało mi się jego powiedzenie "All magic come at a price"







We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 21-11-2011 22:04
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 21-11-2011 21:10
Ja na chwilę obecną oglądam dwa, czyli też zrobiłem postęp! Wszyscy robimy postępy! To wspaniałe! smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-11-2011 12:21
agusia napisał/a:
Oglądam dalej. 7 sezon jest o wiele lepszy niż 6, ale ciągle słabo. Poplątali się sami w fabule, gdzieś zapomnieli o matce, o studiach, o domu, który Ted kupił... Szkoda.

To fakt, ale myślę, że jeszcze do tego wrócą. Podobał mi się motyw z powrotem tej dziewczyny przebranej za dynię. Takie fajne nawiązanie do wcześniejszych sezonów smiley

Ameliam, fajnie, że nadrobiłaś, mogłabyś tez coś podyskutować ze mną i Umbą na darltonach o tym i rozruszać towarzystwo smiley

No postaram się, ostatnio jestem zmęczona i nie chce mi się czytać innych for oprócz MP smiley Zobaczę jednak co da się zrobić smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-11-2011 12:27
Kto tutaj ogląda Dextera? Jak widzi wam się 6 sezon? Jesteście zadowoleni?


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-11-2011 20:55
Ja oglądam Dextera smiley Co prawda jestem teraz na 2 odcinku, ale jak na razie jestem zadowolona, bardziej niż podczas poprzedniego. Widać że motywem przewodnim będzie religia. Ciekawy pomysł bo to tej pory zostało to raczej pomijane. Dobrze, że mają pomysły na odcinki smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Garver
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Jared McManaman

Postów: 180

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-11-2011 14:50
Też oglądam Dextera. 6 sezon nadal trzyma poziom poprzednich. Bardzo nie lubię fanatyków religijnych, także nie umiem się już doczekać konfrontacji Dextera z Profesorem smiley
Wiadomo już też, że powstaną dwa kolejne sezony tego serialu, za które Michael C.Hall zgarnie około 20 mln dolarów smiley

Oprócz Dexa oglądam jeszcze Fringe oraz Misfits (Nathan smiley) i czekam na nowych Skinsów.

A że lubię horrory to biorę się za AHS. Flaku mnie zachęcił smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-11-2011 19:45
Garver napisał/a:
A że lubię horrory to biorę się za AHS. Flaku mnie zachęcił smiley

Nie wiem co Wy widzicie w tym serialu, dla mnie jest shitowaty. Ale każdy ma inny gust smiley

Przy okazji tego, że Umba mi przypomniał o Glee dając piosenkę w Hit czy Shit postanowiłam coś napisać o tym serialu, może kogoś to zachęci do oglądania, bo warto smiley
Serial opowiada o grupce uczniów, którzy śpiewają w chórze szkolnym (Glee) prowadzonym przez nauczyciela hiszpańskiego Willa Schuestera. Często muszą zmagać się z brakiem akceptacji, gdyż w szkole uchodzą za frajerów. Sue Sylvester (trenerka cheerleaderek) jest "czarnym charakterem", która dąży do unicestwienia Glee i zrobi wszystko by utrudnić im życie. Moim zdaniem jest to najlepsza i najbardziej charakterystyczna postać, jest teksty czasami powalają smiley Cały serial jest kolorowy, lekki, łatwy w odbiorze i zabawny, często groteskowy dlatego trzeba na niego patrzeć z przymrużeniem oka smiley Dużym plusem jest fakt, że w każdym odcinku można usłyszeć utwory znanych artystów, zaśpiewanie przez chór nawet czasem fajniej w oryginale smiley
Polecam!



Edytowane przez Amelia dnia 23-11-2011 19:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-11-2011 23:39
Ja swego czasu oglądałem serial Glee ale co mnie w nim raziło to szerzenie na siły tej całej śmiesznej "tolerancji" i przestałem oglądać ten serial po kilku odcinkach 2. sezonu.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2011 00:14
Garver napisał/a:
Oprócz Dexa oglądam jeszcze Fringe oraz Misfits (Nathan smiley) i czekam na nowych Skinsów.


Jak tam wrażenia po pierwszych odcinkach 3 sezonu?

Dla mnie serial bardzo dużo stracił bez Nathana, a Rudy będący marną podróbka jego osoby tylko mnie irytuje i mam ochotę przewijać sceny z jego udziałem. Gra aktorska i charakterystyczny brytyjski humor trzymają poziom, no i ja mam osobiście słabość do akcentu Kelly.smiley Ogólnie średnio mi się podobają ich nowe moce (szczególnie ta Curtisa....no błagamsmiley) i mam nadzieję że jeszcze jakoś je przehandlują na coś lepszego, szczególnie że w tym sezonie gościu od mocy występuje zaskakująco często.

A i tak w ogóle, jak w ostatnim odcinku gdy Simon powiedział: "whatever happened, happened. This is my destiny!" poczułam jakieś takie ciepło na sercu smiley


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Garver
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Jared McManaman

Postów: 180

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2011 00:48
mremeczko, póki co jestem po 1 odcinku, także niewiele mogę powiedzieć. Oprócz tego, że nie ma Nathana drażnią mnie kolejne dwa trupy, którymi nikt się oczywiście nie zainteresuje smiley
Dam znać jak obejrzę więcej odcinków smiley

A co do AHS to jestem po dwóch odcinkach. Serial niezły, dużo się dzieje i nie wieje nudą, także oglądam dalej smiley
Edytowane przez Garver dnia 24-11-2011 00:48
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2011 00:51
W ogóle dopiero dzisiaj obczaiłam że wypuścili odcinek 3x00, krótki 10 minutowy epizod pokazujący to co się dzieje z Nathanem, obejrzyj koniecznie.smiley Bardzo w jego stylu i niestety według mnie zamykający furtkę powrotu jego bohatera. A szkoda, bo był najbarwniejszą postacią.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Garver
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Jared McManaman

Postów: 180

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2011 00:54
Dzięki za informację mremka smiley No szkoda, że największy serialowy gawędziarz musiał odejść.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2011 00:58
Haha, no faktyczniesmiley. Kiedy ranne wstają zorze....


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 24-11-2011 22:41
to ja może, ściągając z darltona, zamieszczę swoje TOP 10 seriali:


1. LOST - on będzie zawsze na pierwszym miejscu. Naprawdę, może 6 sezon nie zachwycił, ale spójrzmy na to tak: czy jakikolwiek serial kiedykolwiek wciągnął nas do tego stopnia, by oglądać odcinki po wiele razy (ja The Man Behind The Curtain i The Shape of Things To Come widziałam nawet ze 30 razy), by przesiadywać godzinami na forum i dyskutować, snuć tysiące teorii, by zacząć prowadzić audycje radiowe, by pisać niekończące się fanficki, wymyślać gry, Mistrza Przetrwania, by nosić koszulki z logiem, by wreszcie poznać tylu świetnych ludzi i organizować z nimi zloty? LOST jest jedyny w swoim rodzaju i żaden inny serial nie zajmie jego miejsca. Stworzył on całą kulturę.

2. Once Upon A Time - drugi po Lost serial, na którego odcinki czekam z niecierpliwością i który potrafi wzbudzić we mnie emocje. Tak jak pisałam już gdzie indziej: godny następca Zagubionych. Oglądając OUAT czuję się prawie jak za czasów Lost, brakuje tylko tej forumowej atmosfery i otoczki.

2. Królestwo - w ogóle lubię specyficzny styl Larsa von Triera, ale ten mini serial jest absolutnie genialny. Niesamowicie żałuję, że nie został dokończony i urywa się ogromnym cliffhangerem. Osobiście uwielbiam połączenie horroru z czarnym humorem, więc ta produkcja jest z pewnością w sam raz dla mnie.

3. Twin Peaks - można rzec, że łączy w sobie cechy Królestwa i Lost. Bardziej jednak podobny do tego pierwszego, szczególnie specyficznym klimatem i dosyć podobnie ujętym motywem Zła. Serial ma swoje lata, ale wciąż zajmuje wysokie miejsce na liście najlepszych.

4. Gra o Tron - osobiście lubię fantasy, więc serial od razu znalazł się w kręgu moich zainteresowań. Dodatkowo jest on bardzo dobrze zrobiony, czuć w nim klimat chyba nawet nieraz lepiej niż w książce. Moim zdaniem, jedna z najlepszych ekranizacji powieści jak dotąd.

5. Happy Town - cóż, właściwie można określić je jako nową wersję Twin Peaks. Serial dobry, jednak niestety brutalnie przerwany. Na uwagę zasługuje specyficzny klimat, który bardzo mi odpowiada, oraz bardzo specyficzni, wyraziści bohaterowie (klimat miasteczka przypomina klimat Storybrooke z OUAT).

6. V - kolejny niedokończony serial, który znajdzie się na mojej liście. "V" jest chyba jedynym serialem bez wyraźnego klimatu, który jest naprawdę świetny. Początkowo niezbyt mi się podobał, jednak wkrótce przekonałam się do niego. Dobra akcja, wyraziste postacie kobiece - to główne zalety.


8. Ringer - mało kto to ogląda, ale mi się osobiście serial przypadł do gustu. To chyba jak dotąd jedyny taki przypadek, by produkcja tego typu mi się spodobała. Można go określić jako dramta lub delikatny thriller. Ma klimat. Jest wciągający, mamy dobrą grę aktorską, w dodatku nie pachnie amerykanizmem tak bardzo jak inne seriale, które obecnie oglądam (np. Person of Interest, Terra Nova).

9. Fringe - kiedyś bardziej lubiłam Fringe, obecnie jednak zdaje się, że serila się wypalił. Wiele odcinków jest naprawdę świetnych, inne zaś potrafią się wlec i nie być o niczym konkretnym. To, co lubię we Fringe, to pewien profesjonalizm w związku z zagadnieniami naukowymi, a także zgrabne łączenie spraw nauki ze sprawami ducha.

10. Terra Nova - niestety tak niziutko. Trochę zawiodłam się na nim. Ogółem tematyka bardzo mi się podoba, ale całość wygląda trochę jak bardzo ładna szkatułka, lecz pusta w środku. Serial ma jednak potencjał i daję mu jeszcze szansę.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 24-11-2011 22:41
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 7 z 58 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum