Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 10 2024 00:06:32 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 1 week
chlaaron 1 week
Lincoln 4 weeks
mrOTHER 4 weeks
Diego 4 weeks
Flaku 8 weeks
shimano10 weeks
Amaranta20 weeks
Andzia37 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 2 z 58 < 1 2 3 4 5 > >>
Autor RE: Seriale
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-04-2011 21:27
Ja sobie nie wyobrażam przestać być fanką LOSTa, tak po prostu. Jak już mówiłam niejednokrotnie: dla mnie hasło LOST i LOSTfania to nie tylko oglądanie serialu, ale cała otoczka wokół niego, w tym także MP. Póki jestem z Wami, jestem z LOSTem. smiley A oprócz tego jest multum małych czynników: plakat nad biurkiem, encyklopedia na regale, koszulka z logiem Dharmy na piersi (a z Su w praniu obecnie smiley) i obowiązkowe zdanie, gdy poznaję nową osobę: "Cześć, jestem fanką LOST... Jeżdżę czasem na zloty i takie tam" smiley Zrezygnować z tego? Nigdy w życiu!



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-04-2011 21:39
Ja również jak agusia, nie wyobrażam sobie rozstać się z Zagubionymi, fanką jestem 7 lat, będę kolejne 7 i jeszcze dłużej. Obecnie Lost oglądam z 3/4 odcinki tygodniowo, zależy od czasu, bo chęci są zawsze. O moich ścianach wypisanych cytatami to wiadomo, zakupuję sezony, książki, gry, koszulki, wieszam plakaty, opowiadam innym smiley Ostatnio bawię się nawet w wkręcanie ludzi w nasz kochany serial, sprawia mi wielką radość dowiadywanie się, że dzięki mnie ktoś tam zaczął oglądać Lost. Ostatnio nawet zrobili konkurs w szkole o uczniach i było pytanie kto jest najwiekszym fanem Losta smiley To wszyscy znali odpowiedź, przyjemne uczucie smiley
Edytowane przez jazeera dnia 08-04-2011 21:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-04-2011 21:46
Ja lubię serial dalej, bo jest to mój ulubiony serial i gdy tylko zapomnę o poprzednim rewatchu to robię kolejny (tak raz na 5-6 miesięcy)smiley a na MP mnie nigdy lost nie trzymał, a na z24 od dawna też nie, udzielam się tam i tu głównie dla utrzymania kilkuletnich znajomoścismiley


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-04-2011 22:01
Nie wyobrażam sobie, żebym taki kawał życia wyparła ze swojej świadomości. Serial wrył się bardzo w moją pamięć. Choćby nie wiem, co się stało, będę fanką Zagubionych. Nie kupuję płyt, wolę ściągać z napisami, ponieważ część odcinków piątego sezonu (chyba któreś z ostatnich) tłumaczył mój kolega z klasy, mam więc do takiego oglądania pewien sentyment smiley Lost oglądam dalej z moimi kujonami-nerdami. Ostatnio, w ramach tego że minął prawie rok, a w rocznicę będziemy w rozjazdach, obejrzeliśmy finał. Po raz drugi płakaliśmy wszyscy. Na strony o Zagubionych wchodzę rzadko, bo ogarnęłam się w nich dopiero w 6 sezonie. Jedynie MP odwiedzam często (chociaż w sumie nie odwiedzam. ja tu mieszkam smiley)


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 09-07-2011 21:38
Pozwolę sobie odświeżyć smiley


Jakie seriale aktualnie oglądacie? Jakie zamierzacie z tych, które pojawią się na jesieni?
Ja pewnie Person of Interest ze względu na Emersona smiley

Ogląda/ał ktoś Grę o Tron lub Falling Skies, które własnie się zaczęło?
Macie ulubionych bohaterów? smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Kratos 16
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Michael Dawson

Postów: 151

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-07-2011 22:24
Ja aby Lost smiley


See you in another life brother
Zagubieni 24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 10-07-2011 21:37
Aktualnie oglądam Breaking Bad. Jak dla mnie bardzo fajny serial bez żadnego s-f o nauczycielu chemii, który dowiedziawszy się o tym, że ma raka i pozostało mu kilka tygodni życia postanawia zostać producentem metamfetaminy. To taki dramat, którego akcja toczy się dość wolno, ale jest zarazem interesujący smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 10-07-2011 22:22
No ja już jestem na końcówce 3 sezonu (dwa odcinki mi zostały do końca i zaraz je zapewne obejrzę) i może nie nazwałbym tego arcydziełem, ale bardzo dobrym i wciągającym serialem, na którym tylko raz prawie przysnąłem (odcinek "Fly" z trzeciego sezonu smiley)


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 10-07-2011 22:28
A ja obejrzałam już 4 odcinki Falling Skies i muszę powiedzieć, że w sumie może być nawet fajny serial. Trailer był tak beznadziejny, że nie mogłam obejrzeć go nawet do końca, ale sam serial robi lepsze wrażenie. Może nie ma w nim nic odkrywczego - kolejny serial o przybyszach z kosmosu stylem przypominający Walking Dead, Dzień Tryfidów, Komórkę i Bastion. Pomimo tego ogląda się w miarę ciekawie i mam już nawet ulubionego bohatera smiley

Często też nawiązują do HP smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 11-07-2011 21:16
No i finał 3. sezonu Breaking Bad obejrzany. Świetne zakończenie. Kurde, coś takiego uwielbiam. Chyba z 5 razy po obejrzeniu odcinka oglądałem jeszcze końcówkę raz za razem. Jedyny minus jest taki, że teraz trzeba będzie czekać co tydzień na nowy odcinek, zamiast obejrzeć cały sezon w kilka dni. No ale, będzie mały powrót do Lostowego oczekiwania na kolejny odcinek.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 18-07-2011 22:15
Lincoln napisał/a:
Na darltonie był kiedyś konkurs, który polegał na opisaniu, że wciąż jest się fanem Lost. Zdecydowaną większość na forum sprowadził właśnie ten serial. No i pytanie kieruję do Was: czy wciąż jesteście fanami Lost? Przeglądacie darltona, inne strony o Zagubionych? Oglądacie odcinki? Czy może zapomnieliście o serialu?


Nie odpowiedziałem trzy miesiące temu, więc odpowiem sobie teraz. Praktycznie każdy dzień od czerwca 2008 kiedy to zacząłem oglądać Lost ma jakieś nawiązanie do serialu. Lost stał się niejako stylem życia, chociaż jego oddziaływanie z czasem coraz bardziej maleje. Mimo, że już nic związanego z serialem się nie dzieje to prawie każdego dnia z przyzwyczajenia zaglądam na cmentarzyska jakimi stały się darlton.pl i z24, korzystam z Lostowego kalendarza, lostowych tapet w telefonie, kiedy mam możliwość słucham radia, w którym o Loście już się nie mówi, ale klimat przypomina o 6 sezonie. Jeżeli chodzi o oglądanie odcinków to podejrzewam, że jestem osobą, która widziała ich najmniej ze wszystkich fanów Zagubionych na tym forum. Nigdy nie robiłem rewatcha i sezony 2-6 mam obejrzane tylko raz. Świadomie jak najmniej oglądałem Lost, żeby mieć dużą przyjemność z oglądania powtórek, ale efekt jest taki, że mam coraz mniejszą chęć by sobie taki rewatch zrobić. Jednak czas jest lekarstwem nawet na Lostową manię. Ale jak tylko zdecyduję się na pełen rewatch, to jestem pewien, że obejrzę go do końca i przyjemność z tego będzie porównywalna z oglądaniem go pierwszy raz.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-07-2011 22:32
Lincoln napisał/a:
Jeżeli chodzi o oglądanie odcinków to podejrzewam, że jestem osobą, która widziała ich najmniej ze wszystkich fanów Zagubionych na tym forum.


Linc, źle podejrzewasz. Nie licząc tam pojedynczych powtórek, na które natknęłam się w TV to LOST od 1 do 6 sezonu obejrzałam tylko raz.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 18-07-2011 22:34
Anja Rubik napisał/a:
Lincoln napisał/a:
Jeżeli chodzi o oglądanie odcinków to podejrzewam, że jestem osobą, która widziała ich najmniej ze wszystkich fanów Zagubionych na tym forum.


Linc, źle podejrzewasz. Nie licząc tam pojedynczych powtórek, na które natknęłam się w TV to LOST od 1 do 6 sezonu obejrzałam tylko raz.


W takim razie nie można Cię nazwać fanką Zagubionych smiley Więc się nie mylę smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-07-2011 22:37
kiedyś na z24 była propozycja oglądania odcinków online na żywo - czyli o danej godzinie puszcza się odcinek gdzieś na tej stronie dla wszystkich i jeszcze z czatem do komentowaniasmiley chodzi o to, że wszyscy widzą to samo w danej chwili. Nie znam się na tym, więc nie wiem czy to jest możliwe, a jeśli by było to chyba od września można by było zrobić takie cośsmiley ale skoro na z24 tego nie było, to może jest to niewykonalnesmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 18-07-2011 22:43
Teraz, gdy emocje związane z fabułą, zagadkami, zakończeniem osłabły jest to raczej niewykonalne by regularnie oglądać w kilka osób tyle odcinków i dodatkowo komentować je na chacie smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-07-2011 22:44
smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-07-2011 22:56
A ja napiszę, że obecnie sobie oglądam Lost od początku i właśnie jestem na 1. sezonie, a to ze względu głównie na to, że właśnie zakupiłem sobie oryginał tegoż sezonu i brakuje mi tylko 4. i 6. Tak więc oglądam w dobrej jakości i robię to po raz kolejny mimo, że praktycznie każdy odcinek widziałem 7-8 razy, a rekord to chyba to odcinek 2x17 i oglądanie go ze 20 razysmiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
shimano
Użytkownik

Postać:
Spamer

Postów: 397

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-07-2011 23:04
POleci mi ktoś jakiś fajny serial ;P ?
Oglądałem jakiś rok temu 5-6 seriali cały czas a teraz 0 ..
Szukam czegoś co ma mało odcinków -coś w stylu Happy Town , Persons Unknown


Ekwipunek: aparat fotograficzny, ładowarka
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-07-2011 08:44
Casines napisał/a:
Traveler


Również polecam smiley


So we saved the world together for a while, and that was lovely
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-07-2011 11:37
grzechuuu napisał/a:
Casines napisał/a:
Traveler


Również polecam smiley

ja też smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 58 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum