Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 21:20:20 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 23 z 58 << < 20 21 22 23 24 25 26 > >>
Autor RE: Seriale
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 12-02-2015 17:15
panda napisał/a:
Otherwoman napisał/a:

Nie wiem, czy podeszłam na serio, w sumie oglądam kilka seriali na luzie, jak choćby TVD


Do tej pory od naszego pierwszego spotkania w listopadzie nie mogę wyjść z podziwu że dalej to oglądasz, ja nie dałam rady już po 4 sezonie smiley


No bo to głupie jest smiley

Ale i tak lepsze od Sleepy Hollow smiley

Ma chociaż niektórych bohaterów w miarę spoko smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 12-02-2015 22:02
Znafcy serialików, wiadomo już co z drugimi sezonami Fargo i True Detective? smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-02-2015 22:16
Fargo - jesień 2015
True Detective - wakacje 2015

Ogólnie cast i więcej informacji jest na angielskiej wiki. Ja tam zawsze szukam serialowych informacji.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 12-02-2015 22:17
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 12-02-2015 22:18
wakacje? lol


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 12-02-2015 22:19
no właśnie jakoś wszystkie te seriale mają jakieś opóźnienie, no tak samo Sherlock i Hannibal smiley


żal naprawdę, że trzeba czekać do lata...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-02-2015 22:44
Sherlock to ma być chyba w zimie dopiero smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 12-02-2015 22:48
Nie wiem, teraz dopiero zaczęli kręcić, żydy...


Z tego wszystkiego zaczęłam oglądać Prison Breaka smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-02-2015 00:49
Ostatnio zacząłem oglądać serial o nazwie Lostsmiley Bardzo ciekawy, polecamsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-03-2015 23:03
Dzisiaj rano z nudów szukałem sobie jakichś seriali o interesującej tematyce i natrafiłem na to:

The Man In The High Castle (2015)
To serial a właściwie aktualnie tylko godzinny pilot serialu (stacja zamówiła już cały sezon) opartego na książce Philipa K. Dicka pod tym samym tytułem (w pl. "Człowiek z Wysokiego Zamku"smiley. Książki niestety nie czytałem, chociaż po obejrzeniu tego pilota chętnie po nią sięgnę.
Serial przedstawia alternatywną wersję historii. Mamy 1962 r. Rzesza i Japonia wygrały II WŚ i podzieliły USA między siebie. Młody chłopak ze strefy niemieckiej i młoda dziewczyna ze strefy japońskiej zostają wplątani w intrygę, która ma pomóc w wyzwoleniu USA. W tle jednak mamy narastający konflikt między sojusznikami z Osi, konflikt mogący doprowadzić do kolejnej wojny.

Pilot, wyprodukowany przez Ridleya Scotta (reżysera najsłynniejszej ekranizacji prozy Dicka - "Łowców Androidów), zaskakuje dobrym tempem akcji, interesującym klimatem i widocznym nakładem środków finansowych. Udało się znakomicie odtworzyć klimat lat 60. i połączyć go z wciskającymi się wszędzie elementami japońskimi i niemieckimi (np. swastyka na wyświetlaczu na Wall Street, banery w San Francisco podmienione na japońskie krzaczki). Na palcach jednej ręki można policzyć sceny zapychacze nie wnoszące nic do fabuły. Nieźle zarysowano postaci głównych bohaterów.

Ogólnie nie mogę się doczekać aż sezon zostanie dokończony i wyemitowany, gdyż zapowiada się bardzo dobry serial. Wydaje mi się, że nawet osoby nie do końca przekonane do tematyki historii alternatywnej powinny spróbować podejść do pilota bo akcja w nim toczy się dość szybko i naprawdę wciąga.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-03-2015 00:08
Od jakiegoś czasu "obserwuję" ten serial na takiej stronce - followmy.tv, żeby po prostu nie przegapić jego premiery. Generalnie słyszałem opinie, że świat wykreowany w książce jest po prostu genialnie przeniesiony na ekran, co jest niestety rzadkością (bo choćby po przykładzie Gry o Tron wiemy, jak często stosuje się zabiegi i zmiany fabularne, które teoretycznie powinny dostosować historię opowiadaną na papierze do historii opowiadanej na ekranie, a w praktyce często powoduje to znacznie uproszczenia i utratę istotnych wątków bądź klimatu). Także również czekam, to może być ewenement, bo takiego serialu jeszcze nie widziałem smiley
Edytowane przez mrOTHER dnia 08-03-2015 00:12
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2015 01:59
Dear Facebook Friends, Showtime did not pull the plug on Twin Peaks. After 1 year and 4 months of negotiations, I left because not enough money was offered to do the script the way I felt it needed to be done. This weekend I started to call actors to let them know I would not be directing. Twin Peaks may still be very much alive at Showtime. I love the world of Twin Peaks and wish things could have worked out differently.

David Lynch z facebooka.. Twin Peaks 3 moze bedzie, ale na pewno nie z Lynchem .. smiley tragedia..


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 06-04-2015 13:27
Bzura, ale już o tym pisałem na SB. Dodam jedynie, że Showtime nie zamierza rezygnować z Lyncha i chce kontynuować negocjacje.

Dobra, to jako że dawno nic nie pisałem smiley

- HOUSE OF CARDS - 3 sezon najsłabszy ze wszystkich. Przeciągnięty niestety. Chcieli pokazać ewolucję relacji Francis-Claire i rozumiem, że nie dało się tego streścić, ale niestety straciła na tym ogólna fabuła. Zabrakło jakiejś konkretnej rywalizacji o większą stawkę. Doskonałym wątkiem było wprowadzenie rosyjskiego prezydenta, ale niestety, zamietli go pod dywan w najciekawszym momencie smiley Suma summarum - mają pomysł na problemy małżeńskie Franka, ale brakuje kreatywności w pozostałych aspektach.

- 12 MONKEYS - ogląda ktoś? Podobno niezłe scifi.

- THE AMERICANS - jestem w połowie sezonu i serial cały czas trzyma poziom smiley Nie wiem, czy ktoś ogląda? Robi się naprawdę ciekawie, szczególnie w wątku Paige, który w końcu rusza do przodu.

- BATES MOTEL - oglądacie nowy sezon?

- PERSON OF INTEREST - najnowszy sezon jest słabiutki. Orwellowski wątek Samarytanina mnie bardzo zawiódł, brakuje pomysłów na pojedyncze sprawy i brakuje postępu fabularnego. Wszystko stoi w miejscu.

- BETTER CALL SAUL - co prawda fabuła jest bardzo podobna do Breaking Bad, ale... wcale nie oznacza to nic złego. Ogląda się świetnie, realizacja jest kapitalna, dużo pomysłów na scenariusz. Póki co, serial zdołał unieść ciężar olbrzymich oczekiwań.



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 06-04-2015 13:29
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2015 14:12
Z tych seriali powyżej, to oglądałem tylko BATES MOTEL, ale skończyłem jakoś w połowie drugiego sezonu. Zwyczajnie zaczęło mnie to nudzić i irytować trochę, więc nie oglądam 3.
mr, a jaka jest Twoja opinia? Warto do tego jeszcze wrócić kiedyś?

Co oglądam (oglądałem) wiosną:

REVENGE - serial wciąż trzyma nawet niezły poziom, ale dla mnie już się za długo ciągnie i nie powinni już kręcić kolejnych sezonów, no bo bez przesady.

ONCE UPON A TIME - bardzo podoba mi się obecny sezon. W sumie i pierwsza część, jak i wątki noworoczne są na plus. Oceniam na pewno lepiej od trzeciego sezonu.

WALKING DEAD - sezon niezbyt dobry, długimi momentami (epizodami) mnie nudził. Były ciekawsze momenty, ale ogólnie czuję spory niesmak i niedosyt.

GLEE - smiley, tak wiem smiley, ale ogólnie był to szósty i zarazem ostatni sezon. Moim zdaniem bardzo fajnie wyszedł jak na ten serial. Próbował dorównać poziomem tym początkowym najlepszym sezonom i o kilka poziomów przebił nędzny 4 i równie nędzny 5 sezon.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 06-04-2015 14:32
- BATES MOTEL - oglądacie nowy sezon?


Ja oglądam. Generalnie poziom ten sam cały czas. Szału nie ma, ale da się obejrzeć...

REVENGE - mam w sumie to samo zdanie co Umba. Ogląda mi się go dobrze, ale trochę się wszystko przeciąga. Chociaż nadal potrafi trzymac w lekkim napięciu smiley

ONCE UPON A TIME - tu tez podobnie, jak Umbie, bardzo mi się podoba. Zresztą to jest jedyny serial, na którego odcinki w ogóle specjalnie czekam i bardzo mnie martwi, że sezon się powoli kończy...

WALKING DEAD - według mnie sezon podobny do innych, czyli odcinki, na których się ziewa i sprawdza co chwilę ile do końca przeplatane z bardzo dobrymi odcinkami. W sumie całe TWD tak wygląda. I w przeciwieństwie do innych, podobał mi się odcinek finałowy smiley

PERSON OF INTEREST - w sumie mam podobne zdanie jak Other, ale było w tym sezonie kilka bardzo dobrych odcinków, jak choćby ten z szachami ;P

HOUSE OF CARDS - nie jestem jakąś wielką fanką tego serialu i jeszcze nie obejrzałam całego 3 sezonu, ale chyba faktycznie jest on nieco słabszy od poprzednich

THE VAMPIRE DIARIES - tu mam podobnie jak Umba smiley serial oglądam jako taki zwykłym odmóżdżacz i jak dla mnie, podobnie jak Revenge, strasznie się ciągnie i robi coraz bardziej bez sensu, czasami aż do tego stopnia, że robi cię niedobrze...obecny sezon jest eee w sumie o tym samym co wszystkie inne przepełniony takimi samymi bzdurnymi dramatami




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 15-04-2015 13:40
Obejrzane 4 odcinki GOT.

Widać, że będzie to inny sezon niż dotychczas. W Stolicy czuć po prostu pustkę po bohaterach, którzy ją opuścili, bo właściwie została tylko Cersei i Margaery (nawet Olenny nie ma smiley ). Póki co mamy dużo odcinków przejściowych - przygotowania, podróże itd. Na szczęście to co najlepsze powinno niedługo nadejść (spotkanie Daenerys i Tyriona, ślub Sansy z Ramsayem, wymarsz Stannisa na Winterfell itd.).

Co prawda z książkami jestem daleko za murzynami, ale czuć, że z wieloma wątkami twórcy poszli na skróty. Cała ta akcja ze ślubem Sansy (w książce to jest ktoś udający Aryę, tak? smiley ) została dobrze przygotowana w zeszłym sezonie przez przemianę Starkówny, ale strasznie łatwo poszło Littlefingerowi w przygotowaniu tego układu. I czego może chcieć od niego Cersei?

Z wad: szkolenie Aryi póki co nudne, totalnie zawiodły mnie Żmijowe Bękarcice, o których tyle była mowa (może to kwestia castingu, ale wyglądają po prostu niepoważnie z tymi swoimi podniosłymi tekstami), ogólnie myślałem, że dadzą więcej czasu Martellom... No i Lord Tyrell również został ośmieszony, oddajcie mi Olennę!

Na koniec cliffhanger z ostatniego odcinka. Czyżby uśmiercili tę postać? smiley Uznałem za podejrzanie, że nie natknąłem się na żaden spoiler dotyczący jego śmierci... i faktycznie, w książkach ma się dobrze. Czyżby znowu mieli zamiar połączyć wątki dwóch postaci za pomocą jednej?



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-04-2015 13:56
współczuję wszystkim cieniasom, którzy są zbyt słabi aby oprzeć się oglądaniu wszystkich 4 odcinków GoT smiley

widziałem MrOther, że pytałeś się parę postów wyżej o 12 Małp. Obejrzałem 1. odcinek i jestem zdecydowanie na nie. smiley nie dość, że główny aktor jest bezpłciowy to jeszcze kompletnie obdarto serial z niepewności czy podróże w czasie są prawdziwe, co było główną atrakcją filmu (swoją drogą jednego z moich ulubionych ever). plus jakiś dziwaczny motyw, że położenie obok siebie tego samego przedmiotu w wersji z teraźniejszości i przyszłości powoduje jakieś lokalne błyskawice i trzęsienie ziemi. smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 15-04-2015 13:59
Faraday napisał/a:
współczuję wszystkim cieniasom, którzy są zbyt słabi aby oprzeć się oglądaniu wszystkich 4 odcinków GoT smiley


Zobaczymy co powiesz, jak się dowiesz ze spoilerów, kto (prawdopodobnie) zginął w 4 odcinku smiley



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-04-2015 15:21
Widać, że będzie to inny sezon niż dotychczas. W Stolicy czuć po prostu pustkę po bohaterach, którzy ją opuścili, bo właściwie została tylko Cersei i Margaery (nawet Olenny nie ma smiley ). Póki co mamy dużo odcinków przejściowych - przygotowania, podróże itd. Na szczęście to co najlepsze powinno niedługo nadejść (spotkanie Daenerys i Tyriona, ślub Sansy z Ramsayem, wymarsz Stannisa na Winterfell itd.).


No stolica pusta, ale jakoś chociaż Wróbel to rekompensuje. Co do zaś wątków to tylko właściwie wymarsz Stannisa doszedł do skutku w książce choć też nie wiadomo jak się skończy.

Co prawda z książkami jestem daleko za murzynami, ale czuć, że z wieloma wątkami twórcy poszli na skróty. Cała ta akcja ze ślubem Sansy (w książce to jest ktoś udający Aryę, tak? smiley ) została dobrze przygotowana w zeszłym sezonie przez przemianę Starkówny, ale strasznie łatwo poszło Littlefingerowi w przygotowaniu tego układu. I czego może chcieć od niego Cersei?


Ślub Sansy to trochę dla mnie poroniony pomysł. Takie rzeczy nigdy się w książce nie działy, a do tego widzę na horyzoncie sceny z zazdrosną kochanką Ramsay'a. Do tego Littlefinger wychodzi trochę na debila w tym układzie. Po pierwsze oddaje przepustkę do północy Boltonom od tak, a po drugie Stannis może mu wszystko popsuć bo jeśli wygra to jakoś wątpię by wybaczył knującemu z Boltonami Baelishowi. Po trzecie jeszcze może wyjść wątek z poszukiwaniem Rickona przez Davosa, który jeśli się odnajdzie to on będzie lordem północy, a nie Sansa w przypadku zwycięstwa Stannisa.

Z wad: szkolenie Aryi póki co nudne, totalnie zawiodły mnie Żmijowe Bękarcice, o których tyle była mowa (może to kwestia castingu, ale wyglądają po prostu niepoważnie z tymi swoimi podniosłymi tekstami), ogólnie myślałem, że dadzą więcej czasu Martellom... No i Lord Tyrell również został ośmieszony, oddajcie mi Olennę!


Szkolenie Aryi według mnie w książce też jest nudne(jako jeden z niewielu nie rozumiem kompletnie fenomenu jej postaci, która jest strasznie przerysowana i niekonsekwentnie prowadzona). Co do żmijowych bękarcic jeszcze powinno się to rozwinąć jak wkroczy Doran, który jest nadzieją tego wątku bo w książce jest świetny. Szkoda też, że wycieli Arianne.

Co do zaś Tyrella to w książce też nie jest on jakimś mózgowcem i też jest ośmieszany choć z pewnością nie tak jawnie jak w serialu.

Na koniec cliffhanger z ostatniego odcinka. Czyżby uśmiercili tę postać? smiley Uznałem za podejrzanie, że nie natknąłem się na żaden spoiler dotyczący jego śmierci... i faktycznie, w książkach ma się dobrze. Czyżby znowu mieli zamiar połączyć wątki dwóch postaci za pomocą jednej?


Ta postać raczej w książce według mnie też nie ma wielkiej przeszłości. Musiał być po prostu tam ktoś z rozdziałami po tym jak główna postać tamtego wątku opuściła tą lokację.


Na koniec dodam, że sezon jest średni i już wcale nie przypomina książki poza nazwami bohaterów i lokacji. Na plus jeszcze dodam, że wyszedł Kevan(tak bardzo książkowo choć brakowało jednej sceny z Cersei) gdyż bałem się, że mogą go wyciąć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 15-04-2015 15:50
Szkolenie Aryi według mnie w książce też jest nudne(jako jeden z niewielu nie rozumiem kompletnie fenomenu jej postaci, która jest strasznie przerysowana i niekonsekwentnie prowadzona).



Jedna z niewielu rzeczy, w których się zgadzamy, adi smiley

Mnie jakoś rozdziały i sceny filmowe z Aryą chyba najbardziej nudziły ze wszystkich...

A co do odcinków, to na razie widziałam dwa, ale czuję, że dziś sie złamię i obejrzę trzeci...

A Tommen to ile ma lat? Bo widzę, że nieźle sobie poczyna z Margaery smiley

A Sansa coś nie ma szczęścia do mężów, jeden gorszy od drugiego smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 15-04-2015 16:36
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Seriale
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-04-2015 21:29
Zniszczyli Tommena, to było grzeczne dziecko, które bawiło się ze swoimi kotkami i lubiło stawiać wszędzie królewską pieczęć, a tu takie rzeczy :<

W książce miał chyba 9 lat xD, w serialu ma ponoć 13.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 23 z 58 << < 20 21 22 23 24 25 26 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum