Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 22:00:07 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 78 z 92 << < 75 76 77 78 79 80 81 > >>
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 03-12-2016 19:41
lol ale wy jesteście cyniczni, wiadomo, ze wszystko przemija, nudzi się po pewnym czasie i każdy się bardziej dystansuje do rzeczy, które dotyczą go na co dzień (bo inaczej by pewnie zwariował gdyby odbierał wszystko intensywnie tak jak zwykle to robi na początku), bo taka jest w gruncie rzeczy ludzka natura, ale chyba o to chodzi, żeby jakoś z tym walczyć i nadawać sens temu co pozornie wydaje się być już bezsensowne smiley

A co do dziecka to zgadzam się z adim w 100% smiley

































z adim





































w 100%


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2016 19:59
mrOTHER napisał/a:
panda, mówisz że jesteś osobą dosyć imprezową i na wesela chodzisz (czyli lubisz chodzić i dobrze się na nich czujesz?), a z drugiej to jest festiwal kiczu i sama nie chcesz takiego wesela robić? Myślę, że to oznacza, że jednak takiej tragedii nie ma i czasami każdy chce trochę spuścić z tonu smiley Według mnie nie ma sensu kombinować, bo nieważne w jaki sposób zorganizujesz to wesele, o jego charakterze tak czy inaczej zadecydują goście i to, jak oni się bawią. Masz wpływ zasadniczo jedynie na wodzireja.



No wlasnie nie lubie chodzic. Na domowkach nie tancze, na weselach potrzebuje z doswiadczenia tak z 5-6 kielonow, zeby po prostu zwiekszyla mi sie tolerancja na januszostwo.
Jest cos takiego jak dobre maniery - jesli gospodarz, czy tam para mloda sie staraja, i ja sama bardzo ich lubie, to nie mam problemu z docenieniem tego, co dla mnie oznacza uszanowanie ich zwyczajow i zachowanie sie zgodnie z konwenansami na takich przyjeciach.

Są oczywiście rzeczy, których moja głowa nie znosi nigdy: nie spotkacie mnie na oczepinach, panienski April będzie moim pierwszym w zyciu, chociaz bylam juz zapraszana (i to glownie z powodow takich ze wiem ze bede na jej imprezie sie dobrze czula a nie jakis zestaw limuzyna striptizer i tort w ksztalcie penisa), nie biore udzialu w powrosle (czy tam bramce, jak wolicie, u nas mowi sie powrósło, szczególnie na wsiach, Lipce Reymonta to moje okolice), nie siedze prawie nigdy do samego konca, bo nie mam ochoty ogladac towarzystwa w wiekszosci pod stolami.

Także nie chodzi o spuszczenie z tonu, bo dla mnie to oznacza co innego, lepiej żebyście nie wiedzieli smiley I mylisz się jeśli chodzi o wpływ na cokolwiek, najpewniej to wynika z Twojego braku doswiadczenia od tej drugiej strony i płci smiley glupie ustawienie przy stole gosci robi ogromna roznice, rodzaje i pory podania jedzenia, sala i ogolnie miejsce, zespół/wodzirej oczywiście też, oprawa ślubu, dekoracje, jakieś dodatki typu drink bar, stoly tematyczne, miejsce dla dzieci... moznaby wymieniac i wymienaic smiley
Edytowane przez panda dnia 03-12-2016 20:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-12-2016 20:08
omg zgadzam się, panieńskie to jakas masakra, byłam na trzech i zawsze było BEZNADZIEJNIE...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 03-12-2016 20:08
Albo jedna znajoma wyszła za mąż za faceta, który jak się okazało dopiero po ślubie, miał czwórkę dzieci, którym nie płacił alimentów. No i komornik przyszedł do niej i ona musiała spłacić wszystkie długi.


Po pierwsze - była idiotką, że się nie zorientowała. Fakt posiadania czterech dzieciaków chyba niełatwo zataić.

Po drugie - nie da się jakoś unieważnić ślubu cywilnego w takiej sytuacji? Bo katolicki na pewno.

A ślub - ok, ale nieważne co ustalisz, ludzie i tak się napiją, a jak się napiją, to Twoje ustalenia będą im totalnie obojętne i będą zachowywać się tak, jak po prostu im w duszy zagra (akurat w tym mam doświadczenie smiley ), a nie zgodnie z "klimatem" wesela jaki sobie wymyślisz.

No chyba że zabierzesz wódę ze stołu, ale wiesz, jak to się skończy.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-12-2016 20:12
była idiotką



No jakąś wybitnie bystra nie była, ale w końcu nie każdy jest smiley

Na pewno można unieważnić. Wiem, że nie unieważniała ślubu, wzięła w końcu rozwód, ale wpadła na ten genialny pomysł dopiero po tym, jak obciążono ją kosztami ;p

No ale jak pisałam, nie była zbyt bystra ;p




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2016 20:18
No wlasnie nie, bylam na weselu bez wodki, da sie, kwestia szacunku do mlodej pary, bylam na weselu bez przyspiewek przy stole, tez sie da. goscie w wiekszosci przypadkow zachowuja sie na tyle, na ile sie im pozwoli, a nie - wbrew pozorom - na tyle, ile oni sami chca
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2016 20:48
Tak czytając wasze wypowiedzi o ślubach to ja napiszę tylko, że ja osobiście lubię takie imprezy. Mimo, że jestem poniekąd introwertykiem to jestem też pierdołą i raczej większość mnie lubi. Do tego tak się przyznam, że lubię plotki o różnych osobach i przez to lubię też inne rodzinne uroczystości.

Co do zaś tzw. januszowania to w małej dawce też je nawet lubię choć jedna z gałęzi mojej rodziny chleje na potęgę to nigdy na żadnym weselu(a w wieku powyżej 16 lat byłem już na chyba ze 20) nie było jakichś sytuacji ekstremalnych by ktoś mocno za kogoś się musiał wstydzić. gdyż mimo swych wad moja rodzina(w sensie taka co chodzi zazwyczaj na wesela) nie jest jakaś mocno januszowata.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2016 20:52
adi1991 napisał/a:
Do tego tak się przyznam, że lubię plotki o różnych osobach i przez to lubię też inne rodzinne uroczystości.


To chyba jedna z niewielu rzeczy, które na takich imprezach lubię akurat smiley Jak już ludzie idą sobie wiksować, to ja rozmawiam sobie z różnymi ludźmi z rodziny smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-12-2016 15:54
O kurde. Też nie lubię wesel.

Nie chodzi mi nawet o całe Januszostwo, muzykę itd., ale no po prostu źle się czuję w miejscu z takim dużym nagromadzeniem ludzi, hałas duży itd. Poza tym wesela trwają dłuuuugo. Iść na chwilę - słabo. Iść na długo - męczarnia. Dodatkowo no nie umiem za bardzo tańczyć, więc nie jest to dla mnie opcja na rozrywkę, a siedzenie przez kilka godzin za stołem i chlanie to też nie zabawa.

Dlatego ja nie obraziłbym się za takie "angielskie" wesele o jakim pisała Zosia. Złożyć życzenia, zjeść jakąś przekąskę i do domu smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-12-2016 21:21
panda napisał/a:
tolerancja na januszostwo.


Dla mnie wesele to też temat dyskusyjny, coś jak panda smiley Ogólnie mogłabym długo na ten temat, ponieważ aktualnie 3 moje najbliższze przyjaciółki są w trakcie organizacji swoich ślubów/wesel i siła rzeczy trochę im pomagam i mam pogląd jak różne podejscie ludzie maja do ogarniania wesela, jakie są również pojebane mody ślubne. Aktualnie dla mnie hitem nr 1 jest, obok zwykłego filmowania ceremonii zaslubin/wesela, obok teledysku ślubnego i podziękowania dla rodziców - uwaga, autentyk - wyreżyserowana historia poznania. Młodzi opowiadają kamerzyście swoją historię, on rozpisuje do tego scenariusz a potem młodzi grają w tym filmie lubi zatrudniają aktorów. smiley Bawi mnie to niezmiernie, szczególnie w perspektywnie tego że moja przyjaciółka chce nakręcić coś takiego a ja akurat z nią byłam podczas gdy poznała swojego przyszłego męża, z góry zapowiedziałam że w tym cyrku brać udziału nie będę to uspokoiła mnie że spoko, przecież kamerzysta nie nakręci że byłyśmy nietrzeźwe, zmieni się tę historię tak żeby się dobrze oglądało smiley
Śpiewam też na ślubach więc też cuda widziałam, np parę która chciała żebym zaśpiewała im na wejscie do kościóła, zamiast "nudnego Ave Maria" wzruszający utwój "Moja mała blondyneczko", nie uzyskali jednak aprobaty probosza. smiley Inni na wyjście zamiast Marsza Weselnego chcieli "My heart will go on" i tu nawet ksiądz się zgodził, nie ogarnęli goście którzy po wyjściu młodych nadal siedzieli w kościele czekając na Mendelsona, a oni stali sami przed wyjsciem, po czym wrócilli przed ołtarz i wyszli jeszcze raz smiley Miałam też ślub że młoda sie rozmyśliła, miałam ślub że młody zemdlał, ale to nawet sie nie rozpisuje bo i tak mało kto wierzy w historie mojego życia smiley
No, ale wracając do samego wesela, mimo iż jestem ateistką i ślubu kościelnego mieć nie będę, to weselicho chyba jednak chciałam polskie, tradycyjne. I okej, zgodze się z Flakiem że trochę kicz, że wóda leje się strumieniami, ale z drugiej strony zgadzam się z jazeerą, to jest jednak polska tradycja, i wesela bez wódy, bez tańców do rana i jakiegoś rodzinnego wodzireja w postaci wujka Ryśka nie umiem sobie wyobrazić. I okej, jestesmy super wykształceni, mamy wysublimowane gusta muzyczne i rozmawiamy o imperatywie kategorycznym Immanuela Kanta, ale kto nigdy najebany nie tańczył przy Krawczyku, niech pierwszy rzuci kamieniem. smiley
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 04-12-2016 21:30
ale kto nigdy najebany nie tańczył przy Krawczyku, niech pierwszy rzuci kamieniem.

<rzuca kamieniem> smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-12-2016 21:33
Flaku napisał/a:
ale kto nigdy najebany nie tańczył przy Krawczyku, niech pierwszy rzuci kamieniem.

<rzuca kamieniem> smiley


studniówka Paweł
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 04-12-2016 21:35
mremka napisał/a:
Flaku napisał/a:
ale kto nigdy najebany nie tańczył przy Krawczyku, niech pierwszy rzuci kamieniem.

<rzuca kamieniem> smiley


studniówka Paweł

nie byłem lol


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-12-2016 23:09
Flaku napisał/a:
mremka napisał/a:
Flaku napisał/a:
ale kto nigdy najebany nie tańczył przy Krawczyku, niech pierwszy rzuci kamieniem.

<rzuca kamieniem> smiley


studniówka Paweł

nie byłem lol


słabo
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 04-12-2016 23:36
mremka napisał/a:
Flaku napisał/a:
mremka napisał/a:
Flaku napisał/a:
ale kto nigdy najebany nie tańczył przy Krawczyku, niech pierwszy rzuci kamieniem.

<rzuca kamieniem> smiley


studniówka Paweł

nie byłem lol


słabo




Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 05-12-2016 01:43
mremka, masz ode mnie lajka

Miałam też ślub że młoda sie rozmyśliła, miałam ślub że młody zemdlał, ale to nawet sie nie rozpisuje bo i tak mało kto wierzy w historie mojego życia


Sprawdzam blef! Opisuj smiley



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-12-2016 09:43
mremko pisz jak najwięcej bo twoje historie z życia wzięte umilają dzień jak je się przeczytasmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 07-12-2016 21:17
http://www.thrillmill.pl/zainteresowania/animacje/my-little-pony/koszulka-my-little-pony-meska-best-friends,p866134190


Idealny prezent dla MrOthera smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2016 21:36
Myślę, że bardziej ucieszyłby się z koszulki Arki Gdynia smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 14-12-2016 21:26
Czytam sobie o procesie Richarda Ramireza:

Obrona i oskarżyciele często wdawali się w sprzeczki słowne, zupełnie nie dotyczące sprawy. Obrona oskarżała sędziego o stronniczość i uprzedzenie do ich klienta, natomiast oskarżenie zarzucało obrońcom brak szacunku do miejsca w którym się znajdują.
Sam oskarżony był całkowicie pozbawiony jakiegokolwiek wychowania. Sędzia Nelson często prosił, by obrońcy uspokoili swojego klienta. Obrońcy też nie wykazywali się znajomością zasad dobrego wychowania. Często, razem z Richardem, śmiali się i żartowali.


"Ramirez... bardzo rozbawiony, żartował z obrońcami. Śmiali się na głos, nawet podczas przesłuchań. Wybuchnął głośnym śmiechem podczas zeznań pewnej kobiety, gdy ta opisywała jak ja gwałcił, obok leżał zamordowany małżonek. Zeznania te sprawiły że kilka osób zaczęło płakać. Czasami Ramirez otwarcie szydził z oskarżycieli. Uśmiechał się oglądając zdjęcia ofiar... zwłaszcza gdy zobaczył scenę, która sprawiła mu wiele przyjemności."



Matko, ale tam musiał być cyrk smileysmileysmiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 14-12-2016 21:28
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 78 z 92 << < 75 76 77 78 79 80 81 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum