Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 22:23:12 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 46 z 92 << < 43 44 45 46 47 48 49 > >>
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2015 16:10
No Ogórek ma duży plus właśnie za estetykę smiley Prezydent sam w sobie niewiele może i głównie jego rola ogranicza się do reprezentowania Polski, a tu jednak uważam, że Ogórek lepiej umiałaby to zrobić. Jednak nie wyobrażam sobie do końca Kukiza i jego ewentualnej ogłady i manier na spotkaniu z innymi szychami xD.


No dla mnie to jest główny argument dla Ogórkowej, bo jak sobie wyobrażam takiego Kukiza stojącego obok Merkel, Putina albo nie daj boże królowej brytyjskiej, to bardziej jak jakiś drobny sołtys niż prezydent smiley

Ja w drugiej turze na nikogo. Jak demokracja odrzuca moich kandydatów, to ja odrzucam kandydatów demokracji. smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 03-05-2015 17:37
Jedyna sensowna kandydatura w obecnych wyborach to Korwin. Możecie mówić sobie co chcecie, ale tylko on jest w stanie cokolwiek zmienić. Niby robiłem latarnika i miałem 74% Kukiz, 68% Korwin i Tanajno. Ale Kukiz to pionek, nie zna się i jak wygra to będą robić z nim co zechcą, a Tanajno nie wiem kto to jest. Ogórek nawet nie komentuje. Nie jest głupia tak jak to się kreuje, ale na prezydenta po prostu się NIE NADAJE. Zresztą ona ma poglądy bardzo zbliżone do Korwina tylko jest sterowana przez komuchów z SLD. Jeśli chodzi o Komora to oczywiście nikt przy zdrowych zmysłach na niego nie zagłosuje, ale większość ludzi się tym nie interesuje i dlatego pewnie wygra tak jak mówicie. Poniżej typowi wyborcy Komora:

Powyższy filmik dowodzi temu, że demokracja to jednak jest zły ustrój xD

Co do pozycji prezydenta - to NIE JEST tylko funkcja reprezentatywna. Takie myślenie to bzdura. Prezydent to władza wykonawcza, decyduje o KAŻDEJ NOWEJ USTAWIE plus jest zwierzchnikiem sił zbrojnych. Prezydent naprawdę może dużo, więc lepiej żeby coś robił, a nie dobrze wyglądał przy pani Merkel. Mój postulat - głosujcie na opozycję. Wiem, że większość na tym forum to lewactwo i spoko ja też kiedyś byłem lewakiem, ale zmądrzałem, więc mam nadzieję, że wy też się ogarniecie w porę xD



Edytowane przez Flaku dnia 03-05-2015 17:39
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2015 17:52
Wiem, że większość na tym forum to lewactwo


bzdurasmiley

zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 03-05-2015 17:55
Casines się nie liczy, więc po równo smiley



Edytowane przez Flaku dnia 03-05-2015 17:56
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 03-05-2015 18:04
DAJ LINK DO TEJ ANKIETY POLITYCZNEJ LEWACZKU


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2015 18:36
Z Korwinem też widziałem kilka wywiadów i muszę przyznać, że on czasami mówi z sensem i w części rzeczy się nawet z nim zgadzam, ale ogólnie uważam go za dość niezrównoważonego psychicznie xD i jednak za bardzo się rozmijamy chyba w niektórych kwestiach. smiley

No i wiadomo, że mówienie, że prezydent ma tylko "reprezentować" to duże uproszczenie. Ma większy zakres obowiązków, ale w sumie bez poparcia sejmu i tak ma mocno związane ręce.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2015 18:45
Obejrzałem 4 i pół minuty tego Flakowego filmiku, bo to nudne, ale podobają mi się odpowiedzi, że

- na Dudę, bo "to prawdziwy Polak"
- na Komorowskiego, choć kobieta nie zna jego nazwiska i coś tam jąka "że no tego co jest prezydentem naszym teraz"
- na najmądrzejszego (smiley)



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2015 20:17
jak ja widzę jakie kryteria biorą pod uwagę ludzie(też tu na forum) to nie wiem czy iść się powiesić czy nie wyjechać jak najszybciej stąd w pizdu

Tak na poważnie to dla mnie tylko Korwin coś może zrobić bo on oddaje poniekąd władze ludziom. Jak sobie zapracujesz tak masz, a nie jak reszta(z Kukizem włącznie który po jednym hasłem nie ma pojęcia co robić) że sam socjal i nagradzanie darmozjadów i nierobów, a karanie pracowitych za to, że umieją zarobić więcej niż inni. Do tego ukrócenie armii urzędników do minimum też tylko by pomogło i ogólnie sprywatyzowanie między innymi służby zdrowia bo dzisiaj i tak jak chce się człowiek szybko i sprawnie wyleczyć to trzeba iść prywatnie, a po tym tak to by chociaż dwa razy płacić nie trzeba by było.

tak teraz jeszcze spojrzałem na ten wykres Liona i ja się pytam jak można być liberalnym socjalistą?smiley przecie te dwie grupy się wykluczają ale widocznie lewactwo rządzi się swoimi prawami
Edytowane przez adi1991 dnia 03-05-2015 20:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-05-2015 20:24
Jak dla mnie Korwin to pajac i raczej chuja zdziała smiley

Prezydent powinien być zrównoważony i nie przynosić wstydu na arenie międzynarodowej. My i tak mamy już wystarczająca wiochę.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 03-05-2015 20:24
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2015 20:29
Otherwoman napisał/a:
Jak dla mnie Korwin to pajac i raczej chuja zdziała smiley

Prezydent powinien być zrównoważony i nie przynosić wstydu na arenie międzynarodowej. My i tak mamy już wystarczająca wiochę.


a co to znaczy nie przynosić wstydu? Że ktoś ma inne poglądy niż całe lewactwo z zachodu to znaczy, że wstyd? Poprawność polityczna zabija Europę i USA od dawna i czas z nią skończyć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 03-05-2015 20:30
adi dobrze, że przyszedłeś tutaj, bo też mi się słabo robi jak czytam o funkcjach estetycznych smiley

adi1991 napisał/a:
tak teraz jeszcze spojrzałem na ten wykres Liona i ja się pytam jak można być liberalnym socjalistą?smiley przecie te dwie grupy się wykluczają ale widocznie lewactwo rządzi się swoimi prawami

Nie mam pojęcia, ale może chodzi o liberalizm społeczny i socjalizm rynkowy, czyli coś przeciwnego do Korwina. Zresztą to że lewactwo jest nielogiczne to wiadomo nie od dziś chyba smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-05-2015 20:33
adi1991 napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
Jak dla mnie Korwin to pajac i raczej chuja zdziała smiley

Prezydent powinien być zrównoważony i nie przynosić wstydu na arenie międzynarodowej. My i tak mamy już wystarczająca wiochę.


a co to znaczy nie przynosić wstydu? Że ktoś ma inne poglądy niż całe lewactwo z zachodu to znaczy, że wstyd? Poprawność polityczna zabija Europę i USA od dawna i czas z nią skończyć.


Nie chodzi o poglądy. Ale jak ja zobaczyłam, jak on się wypowiada i jakie bzdury mówi, to to nawet nie jest śmieszne. Może sobie być takim trollem jak chce, ale nie jako prezydent. Są tylko dwie opcje, albo celowo mówi tak, żeby zrobić burzę, czyli trolluje, albo jest nienormalny. W obu przypadkach nie chciałabym takiego prezydenta.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Liberalny_socjalizm




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 03-05-2015 20:35
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 03-05-2015 20:35
Otherwoman napisał/a:
jakie bzdury mówi

Co konkretnie?


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-05-2015 20:38
Flaku napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
jakie bzdury mówi

Co konkretnie?



lol mnóstwo tego...

o srzelaniu do szewców i górników, o prywatyzacji lasów, o zwierzętach jako ludzkiej własności i wiele wiele innych. W dodatku sposób składania przez niego zdań i wypowiedzi jest żenujący. Nie chce mi się oglądać wszystkich jego wypstąpieńi, bo naprawdę można zwątpić. Nikt z tych kandydatów nie jest idealny, mi osobiście nikt właściwie jakoś szczególnie nie pasuje, ale gorzej niż Korwin to już chyba być nie może.

Jak chce moze sobie założyć swój własny program telewizyjny, np. Godzina z Korwinem i tak sobie gadać, ale na pewno nie jako prezydent.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 03-05-2015 20:42
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-05-2015 20:47
Może wy mi napiszcie, co niby mądrego waszym zdaniem proponuje Korwin, będzie łatwiej...




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 03-05-2015 20:48
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2015 20:59
akurat "strzelanie do górników", jeśli uznać to za figurę retoryczną a nie na poważnie (chociaż z Korwinem nic nie wiadomo), popieram.

z jakiej racji górnicy mają mieć milion przywilejów i na siłę utrzymywane miejsca pracy skoro ich praca jest z ekonomicznego punktu widzenia nieopłacalna- cena węgla dołuje, produkcja u największego odbiorcy polskiego węgla czyli Chin spada. Obliczono, że węgiel z polskich kopalni państwowych, żeby kopalnie wychodziły na plus, musiałby być droższy o kilkadziesiąt dolarów na tonie od ceny światowej. Ok, rozumiem, że mają ciężką i niebezpieczną pracę, ale sami wybrali sobie taką pracę. Mogliby równie dobrze pójść do jakiejś zawodówki i pojechać za taką pensję pracować za granicą - nie ryzykowaliby życiem.

i chyba stąd moje lekkie skrzywienie na prawo mimo iż pewnie większość prawicowców nazwałoby mnie lewakiem smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 03-05-2015 21:01
Nie wiem Arleta czy jesteś zmanipulowana przez tv, czy może oglądasz Korwina tylko pobieżnie i nie skupiasz się na tym co istotne. Nie wiem, ale gwarantuje Ci, że opcji gorszych od niego jest większość.

Co do prywatyzacji lasów i tych zwierzętach to nie wypowiadam się bo nie wiem co mówił. Jeśli chodzi o górników to Korwin NIE powiedział, że strzelałby do górników, a ta cała nagonka to oczywiście efekt manipulacji.

Dokładny cytat:
"Nie można pozwalać na to by jakaś grupa szantażowała całą Polskę, jak nie dawno górnicy, którzy zażądali po 50 tys. zł. Dlaczego dano im te pieniądze? Bo mieli kilofy? To był taki sam rabunek jak włamanie do mieszkania. Kazałbym strzelać do takich rabusiów. Bez cienia wahania."

Po prostu większość ludzi nie potrafi czytać ze zrozumieniem i stąd takie problemy. Po za tym umówmy się - górnicy i tak dużo zarabiają i mają rożne dodatkowe przywileje.

Oczywiście idealny nie jest. Dykcja do poprawy, ale mnie bardziej interesuje co mówi, a nie jak mówi, a mówi bardzo dużo mądrych rzeczy, przeważającą większość, szczególnie jeśli chodzi o gospodarkę: likwidacja ZUS, podatku dochodowego itd. itd. - wszystko jest w internecie więc nie ma sensu żeby streszczać tutaj jego postulaty. Ma logiczną wizję zmian, a to że jest lekko szalony to tylko na plus bo przynajmniej wiem, że nie kłamie.



Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-05-2015 21:06
No i dlatego w tej kwestii potrzebny jest ktoś, kto potrafiłby rozwiązać ten problem. A nie ktoś, kto mówi o strzelaniu do, bądź co bądź, obywateli swojego państwa i nazywa ich bandytami. Poważny człowiek nie robi czegoś takiego.

Ponadto jaka jest niby propozycja? Zamknięcie kopalni? I co dalej, skoro polski przemysł energetyczny oparty jest prawie wyłącznie na węglu?


Lol to nie efekt manipulacji. O strzelaniu mówił akurat w wywiadzie u Olejnik.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 03-05-2015 21:08
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 03-05-2015 21:10
No wrzuciłem prawdziwy cytat i jest tylko mowa o strzelaniu do przestępców smiley Przecież jak górnik wyłazi na ulicę i rozwala samochody to już nie jest górnikiem tylko bandytą, więc terminologia Korwina jest jak najbardziej uzasadniona.



Edytowane przez Flaku dnia 03-05-2015 21:11
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2015 21:10
Według mnie każdy powinien mieć to na co sobie zapracuje. Bez żadnego wsparcia państwa ale i też przeszkadzanie z jego strony. Najwięcej z mojego prostego postulatu spełnia Korwin więc na niego głosuję.

Tak w ogóle nie rozumiem tego całego socjalu. Większość go biorąca to darmozjady, którym nie chce się wziąć za siebie i iść do roboty. Nie każdy ma predyspozycje by być prezesem firmy ale to nie znaczy, że ktoś ma coś dostawać za to że nie jest zaradny życiowo.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 46 z 92 << < 43 44 45 46 47 48 49 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum