Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 22:48:30 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 1 z 29 1 2 3 4 > >>
Autor Sny
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 18:17
Uważam, że ten temat musi być na forum smiley No więc, tutaj możemy opisywać to co się nam śniło, zwłaszcza jeżeli uczestniczyła w tym nasza społeczność. Wydaje mi się ciekawym jak April uratowała Muminkę, co się działo na koncercie na którym był Lincoln z Muminką, jak Arctic kazał zrobić Polinie Dolfyn czy też o nieznanym rodzeństwie Arctica smiley
Ja później coś napiszę o moim dzisiejszym, jak to wszyscy wybraliśmy się na wyspę. smiley


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Garver
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Jared McManaman

Postów: 180

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 18:21
Mi się ostatni śniła Gooseberry, ale sen był tak zryty i do tego z elementami gawędziarskimi, że wolę nie opowiadać smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 18:26
Mi raz się śnił Umbastyczny, który przybył na mój występ i później okazał się być w mafii. smiley A dzisiaj śniła mi się agusia, która chciała mnie zamordować. smiley Krzyczała do mnie i przeklinała, że odebrałam jej miłość. smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 18:27
Mi raz się śnili wszyscy, chociaż nikogo nie widziałem w tym śnie osobiście, bo robiłem Wam na skypie wykład z matematyki. smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 19:06
Sen sprzed dwóch miesięcy:

Ja, Lincoln, Other i Goose byliśmy na zlocie. Siedzieliśmy w hostelu a ja miałam ze sobą laptopa i rozmawiałam z Lincolnem na gg mimo, że byliśmy w jednym pokoju i rozmawialiśmy też na żywo... Powiedziałam mu, żebyś poszedł po wodę, bo się skończyła smiley a on odpowiedział, że Goose poszła po wodę, ale mimo wszystko też zdecydował się pójść do sklepu. Po chwili wróciła Goose i oznajmiła, że nie było zwykłej wody i musiała kupić taką o smaku truskawkowym smiley później Linc też wrócił, ale nie pamiętam czy z wodą czy bez smiley Ja cały czas siedziałam na łóżku z laptopem smiley I weszłam na jakiś czat o tematyce erotycznej smiley I patrzę... a tam jazeera jest zalogowana smiley Po chwili pojawił się tam Furfon i Lion smiley Jak tylko ich zobaczyłam, to natychmiast wylogowałam się, bo bałam się, że oni zobaczą, że ja weszłam na takiego czata i jeszcze do mnie napiszą smiley Chwilę później jazeera napisała do mnie na gg, żebym wróciła, że będzie śmiesznie, że przecież Lion nic mi nie zrobi smiley Ja odrzekłam, że absolutnie nie wrócę smiley I włączyłam okienko rozmowy z Lincolnem i napisałam, że gdyby nie zrezygnował wtedy z MP10 to byłby ze mną w finale smiley I prawdopodobnie wygrałby ze mną, bo więcej osób głosowałoby na Lincolna smiley A on mi odpisał, że nawet nie chce o tym myśleć smiley I że idzie spać i pożegnał się ze mną. KONIEC smileysmileysmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 19:17
no to już kiedyś mówiłem, że śnił mi się zlot we Wrocławiu w ogrodzie Amelii obok takie dużego domusmiley jak tam przyszedłem to mnie wysłała po kotlety czy kiełbasę...smiley więcej już nie pamiętamsmiley

I weszłam na jakiś czat o tematyce erotycznej smiley I patrzę... a tam jazeera jest zalogowana smiley Po chwili pojawił się tam Furfon i Lion smiley Jak tylko ich zobaczyłam, to natychmiast wylogowałam się, bo bałam się, że oni zobaczą, że ja weszłam na takiego czata i jeszcze do mnie napiszą smiley Chwilę później jazeera napisała do mnie na gg, żebym wróciła, że będzie śmiesznie, że przecież Lion nic mi nie zrobi smiley


smiley hmm... jazeera...smiley smiley
Edytowane przez Lion dnia 30-11-2010 19:19
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 19:33
smiley ja + forum o treści erotycznej, ej no! smiley na pewno robiliśmy tam najazd, bo jak to inaczej wytłumaczyć. smiley niezly sen


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 19:39
Lion napisał/a:
no to już kiedyś mówiłem, że śnił mi się zlot we Wrocławiu w ogrodzie Amelii obok takie dużego domusmiley jak tam przyszedłem to mnie wysłała po kotlety czy kiełbasę...smiley więcej już nie pamiętamsmiley

I weszłam na jakiś czat o tematyce erotycznej smiley I patrzę... a tam jazeera jest zalogowana smiley Po chwili pojawił się tam Furfon i Lion smiley Jak tylko ich zobaczyłam, to natychmiast wylogowałam się, bo bałam się, że oni zobaczą, że ja weszłam na takiego czata i jeszcze do mnie napiszą smiley Chwilę później jazeera napisała do mnie na gg, żebym wróciła, że będzie śmiesznie, że przecież Lion nic mi nie zrobi smiley


smiley hmm... jazeera...smiley smiley



smiley Lajon... Hm... smiley Ciekawe co ty tam robiłeś... i co chciałeś zrobić Amelce. smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 20:08
Co do forum mnie raz się śniło, że von Veron napisała do mnie, że nie podoba się jej mój post i moja gra czy cuś takiego pod swoim postem napisała smiley Pamiętam, że w śnie stwierdziłam, że trzeba się jej pozbyć z gry smiley
Edytowane przez shan dnia 30-11-2010 20:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 30-11-2010 20:36
Wiele razy śnili mi się ludzie z forum, ale już nie pamiętam tych snów smiley

Jeden, jaki pamiętam, to było, że zamknięto nas wszystkich w jakimś dużym domu (ale nie hotelu Overlook) i musieliśmy tam grać w MP na żywo. Trochę to przypominało Persons Unknown.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 20:39
April napisał/a:
Lion napisał/a:
no to już kiedyś mówiłem, że śnił mi się zlot we Wrocławiu w ogrodzie Amelii obok takie dużego domusmiley jak tam przyszedłem to mnie wysłała po kotlety czy kiełbasę...smiley więcej już nie pamiętamsmiley

I weszłam na jakiś czat o tematyce erotycznej smiley I patrzę... a tam jazeera jest zalogowana smiley Po chwili pojawił się tam Furfon i Lion smiley Jak tylko ich zobaczyłam, to natychmiast wylogowałam się, bo bałam się, że oni zobaczą, że ja weszłam na takiego czata i jeszcze do mnie napiszą smiley Chwilę później jazeera napisała do mnie na gg, żebym wróciła, że będzie śmiesznie, że przecież Lion nic mi nie zrobi smiley


smiley hmm... jazeera...smiley smiley



smiley Lajon... Hm... smiley Ciekawe co ty tam robiłeś... i co chciałeś zrobić Amelce. smiley



smiley może to sen proroczy...smiley

Mi się ostatni śniła Gooseberry, ale sen był tak zryty i do tego z elementami gawędziarskimi, że wolę nie opowiadać

smiley



Ja dziś miałem dziwny sen, kumpel miał do mnie pretensje że nie chodzę na kolejny kierunek studiów, ja go oskarżyłem że jest nazistą i że ma mi dać spokój, dałem mu kartę kredytową by się odczepił a on mi dał 20 zł, żebym zrobił zakupy i czekał na mnie przy samochodzie, gdzie znów się kłóciliśmy że jest nazistą, potem musiałem odebrać garnitur z pralni, gdy już miałem dostać to się obudziłem smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2010 18:03
I znowu dzisiaj smiley Śniło mi się, że mieliśmy gdzieś zlot i umówiliśmy się w jakimś centrum handlowym. Problem w tym, że nie powiedzieliśmy sobie wcześniej, pod którym wejściem się spotykamy, więc krążyliśmy po galerii, próbując się znaleźć. Pamiętam, że biegłam za Muminką, która była kilka pięter nade mną smiley Generalnie to było dość dziwne, bo ciągle napotykałam moich znajomych- nawet Bóbr był! smiley W końcu się wkurzyłam i poszłam do sklepu. Przymierzałam właśnie jakiś fioletowy sweter i... umarłam. smiley Wynosiły mnie dwie przyjaciółki, niosły przez całe centrum i patrzyliście tak-> smiley
smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 01-12-2010 18:04
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 01-12-2010 18:28
To, że Ci się śniła Twoja śmierć to zapewne przez wczorajszą rozmowę na SB o tym smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2010 18:33
O, wiesz, że możliwe. smiley Ale z drugiej strony to nic nowego, mi się często śni moja śmierć. smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2010 18:50
Naprawdę? Mi się raz śniła, w zasadzie był to dziwny sen, byłam obserwatorem. Stałam przy mojej mamie kiedy mnie rodziła, oglądałam też moje dzieciństwo -moje pierwsze słowa, wybryki, następnie dojrzewanie, pierwsze miłostki, szkoła, widziałam też Zosię-dorosłą z dzieckiem, mężem, domem i pracą, cudowny sen. Przeżywałam każdą chwilę, później zrobiło się nieprzyjemnie Zosia dowiedziała się, że ma raka piersi i umarła w wieku 37/38 lat(dziwne, że pamiętam takie szczegóły) spoglądałam na swoje cierpienie w związku z chorobą, moja śmierć też była czymś bardzo bolesnym i nieprzyjemnym, a najgorszy był chyba widok cierpienia mojej rodziny kiedy wkładali martwą Zosię do grobu. Obudziłam się zaryczana, poduszka cała mokra od łez, a ja nie wiedziałam co w takim momencie zrobić. Ani be ani me. smiley


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 01-12-2010 19:26
Móc obejrzeć w śnie swoje dzieciństwo to coś niesamowitego, ale jednocześnie widzieć swoją śmierć w takim wieku... Niezwykły sen.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-12-2010 20:44
Rzadko miewam sny z MP (z Losta nigdy nie miałem), ale dzisiaj akurat miałem bardzo krótki sen z tym związany. Śniło mi się, że rozmawiam z Goose na gg i zapytałem czy ma jakieś plany. Ona odpowiedziała, że możemy wyskoczyć na spaghetti albo ... grochówkę smiley A jak nie to może usmażyć schabowe w domu smiley No i się obudziłem smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-12-2010 11:56
Zapomniałem o tym napisać, ale z czwartku na piątek miałem fajny sen.

Szedłem sobie ulicą: było bardzo gorąco i tłoczno. Nagle ktoś mnie zaczepił, odwróciłem się i to: April. Powiedziała mi, że musi pokazać mi coś ważnego. Wyjęła dziwny pilot i wcisnęła jakiś guzik. Przenieśliśmy się do jakiegoś innego wymiary, gdzie wszystko było czarne. Tzn. nic nie było widać oprócz czerni wokoło, ale siebie i April widziałem. I nagle przed nami pojawił się wybieg jak dla modelek. April powiedziała mi, że zdradzi mi tajemnicę co będzie z naszymi postaciami po opuszczeniu Wyspy: a mianowicie, że zostaną piratami. Na wybiegu, a raczej nad nim, pojawiały się nasze postacie w normalnych strojach. Sunęły one po kolei do końca wybiegu, tam zaczynały wirować wokół własnej osi i jak się zatrzymywali to wyglądali już jak piraci. Po ostatniej postaci chciałem pogadać z April, ale już jej nie było i się obudziłem.

PS: Najlepiej w pirackiej charakteryzacji wyglądali Jeffrey i Edgar, a najgorzej Bryan, Gigi i Elena. smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-12-2010 12:45
Umbastyczny... smiley Pilot i wybiega wymiatają. smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 11-12-2010 13:43
Ja tez zapomniałam napisać, ale miałam ostatnio dwa sny związane z MP.
Pierwszy był trochę smutny. Weszłam w nim do jakiegoś opuszczonego budynku i tam na podłodze znalazłam stary album ze zdjęciami. Otworzyłam go i były tam zdjęcia ludzi z MP, a właściwie nie tylko ludzi, bo był też kot, papaje itp. W dodatku do tych zdjęć można było włożyć rękę i dotknąć tego, co było/kto był na zdjęciu, ale wszyscy byli tacy akby martwi,skamieniali i pusto patrzyli w przestrzeń...


A drugi t miałam wczoraj, ale słabo go pamiętam. Tylko tyle, że ludzie z forum wynajęli sobie samolot po to, żeby się nim rozbić na wyspie, jak w Lost smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 29 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum