Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 21 2024 00:12:20 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 6 z 29 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Autor RE: Sny
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-02-2011 08:52
Najpierw chyba wracałem ze szkoły i wezwałem taksówkę (w świecie realnym mam do szkoły 10 minut jak wolno idę a 5 jak biegnę więc to dziwne było) no i w środku był taksówkarz taki obcięty na bardzo krótko, łysiejący, zarośnięty czarnm zarostem też krótkim, ale nie był stary jakiś, koło 40. W tym śnie pierwszy raz widziałem jego twarz, a pamiętam ją cały czas, co też jest dziwnesmiley No i spytał o adres ja mu powiedziałem tą ulicę na B... i on mnie zawiózł tam. Chciał znać adres abym jak uciekł przed nim to by mnie znalazł w tym domu... A potem ja pytam "Ile płacę" a on "Obejrzałbym sobie mieszkanie jeszcze" no i Lion ze snu oczywiście nie zauważył niebezpieczeństwa i pozwolił za sobą iść temu facetowi (chociaż jakby nie pozwolił to by akcja pewnie zaczęła się już w taksówce...). No wchodzimy na klatkę a tam stoi mój kolega z gitarą elektryczną w futerale na plecach czyli... Umbastyczny. Taka spokojna twarz z długimi włosami jak na jednej ze swoich fotek. I na schodach stała chyba też Luna Lovegood. Facet do niej był uprzejmy i nad jej głową była cyferka +45, a nad moją i Umbastycznego po -10 wg jakiegoś licznika tego gościa. I powiedział, że jest głodny wciąż na tej klatce, więc ja i Umba daliśmy mu po cukierku, pamiętam że było to dwa Cadbury Choclairssmiley I słyszałem myśli tego faceta, że substancje (były wymienione ale nie zapamiętałem) zawarte w tych cukierkach też nie są w stanie go wyżywić na dłużej... I musi coś jeszcze zjeść. I powiedział "Dawno nie dostałem dwóch... cukierków jednego ranka" (tu też słyszałem jego myśli i chciał powiedzieć oczywiście "ofiar". Potem wjechaliśmy na górę i nie pmiętam co się działo (przydałoby się takie coś jak kamera do snówsmiley), ale to chyba tu się wyjaśniło, że z Umbą jesteśmy grzesznikami i mamy jeszcze tylko 5 podejść, inaczej on nas zabije... Akcja przenosi się znów do szkoły mojej, chyba kolejny dzień i cała trójka stoi nad basenem za balustradą i Umbastyczny wyskakuje i ucieka (skacze w wodę). To ja się pytam tego gościa czy mnie zabije teraz, a on dał mi monety w rękę i kazał zbiec na dół aby go szukać. I go znaleźliśmy, tam już nie było basenu ale zupełnie moja szkoła jak z korytarza...smiley No więc ten gościu go przekonał żeby wszedł do toalety i tam z tego co pamiętam go zabił i Umba znalazł się nagle na dnie fontanny na rynku we Wrocławiu... I potem ja gadałem z taksówkarzem o co tu w ogóle chodzi w tej toalecie, a on się zaczął rozpadać i dowiedziałem się od niego, że właśnie przemienia się w czyjeś kości, i że to nie wcale DNA tworzy kości, a on no i wyparowałsmiley Ja się umyłem w prysznicu i sen połączył się z poprzednim snem o którym tu nie będę pisał bo nie ma związku z MP ale był on o mojej szkolesmiley no i zapomniałem walizki zabrać z hotelu i wróciłem do hotelu i zabrałem walizkęsmiley I wracając razem z nauczycielką mijaliśmy tam fontannę i każdy mi kazał to wyjaśnić, robiąc zdjęcie aparatem zwłok Umby, bo oni niby nie mogli, a ja powiedziałem, że nie i wsiadłem do autokarusmiley I nie pamiętam już nic więcej, a sen na prawdę miał dużo szczegółów, które pouciekały mi i wtedy może by było wiadomo o co chodzismiley obudziłem się cały przerażony i mimo, że bardzo nie chciałem, to zacząłem sobie przypominać to i włączyłem komputersmiley
Edytowane przez Lion dnia 08-02-2011 10:07
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-02-2011 09:37
Lion smileysmileysmiley

Ten sen jest mega. Dobry scenariusz do jakiegoś horroru. smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
shimano
Użytkownik

Postać:
Spamer

Postów: 397

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-02-2011 10:03
lol
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-02-2011 18:10
Lajon... smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Andzia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1719

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-02-2011 11:02
A ja miałam dzisiaj bardzo dziwny sen. smiley Byłam na jakiejś ogromnej sali sądowej... smiley I mieli oskarżać jakichś złodziei, czy coś, nie pamiętam dokładnie. I sędzią był Arctic smiley Arctic zaczął coś mówić, ale ja w tym czasie grałam sobie na telefonie. I nagle zauważyłam, że jakiś facet wyciąga pistolet i strzela do Arctica smiley A potem kolejni ludzie zaczęli wyciągać pistolety i strzelać smiley. Do sali weszła Otherwoman, ale wyglądała jak Bellatrix, i powiedziała, że jest przywódczynią jakiegoś gangu, który chce zniszczyć Polskę smiley. Ale ja nadal grałam sobie na telefonie i nie wiedziałam co się dzieje. smiley W końcu jakimś dziwnym trafem znalazłam się w swojej starej szkole, w szlafroku. smiley I tam czekała na mnie shan, i powiedziała mi, że muszę usiąść na ławce. Shan pożyczyła mi jeszcze swoje ciuchy, jakąś różową bluzkę i dresy. smiley Więc usiadłam na tej ławce i grałam na telefonie, aż w końcu przysiadł się do mnie Nate. smiley Zaczęłam zastanawiać się, co on robi w mojej szkole. Nate zaczął coś do mnie gadać o tym, że w końcu wróciłam, bo myślał, że nigdy nie wrócę, skoro już jestem w gim. A potem shan mnie zawołała, i musiałam pożegnać się z Natem smiley A on mnie pocałował na pożegnanie w policzek i powiedział, że już nigdy się nie spotkamy smiley Ale w sumie fajnie się z nim gadało, chociaż miał okulary. smiley Ale wiedziałam, że to on!
Aha, i pod koniec snu shan powiedziała mi, że Polska jest pod rządami Other i że musimy się razem wynosić. No i budzik zadzwonił. smiley

I do przez was mam takie dziwne sny, to było straszne. smiley
Edytowane przez Andzia dnia 11-02-2011 11:03
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-02-2011 11:09
Andzia napisał/a:
Aha, i pod koniec snu shan powiedziała mi, że Polska jest pod rządami Other i że musimy się razem wynosić.


To jest:
1) wielce prawdopodobne
2) trochę straszne, ale mnie w takiej Polsce by się chyba podobało smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Andzia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1719

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-02-2011 11:14
Umbastyczny napisał/a:
Andzia napisał/a:
Aha, i pod koniec snu shan powiedziała mi, że Polska jest pod rządami Other i że musimy się razem wynosić.


To jest:
1) wielce prawdopodobne
2) trochę straszne, ale mnie w takiej Polsce by się chyba podobało smiley


Ale w sumie, ciekawie by było. smiley
Otherw na prezydenta! smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-02-2011 12:28
Umbastyczny napisał/a:
Andzia napisał/a:
Aha, i pod koniec snu shan powiedziała mi, że Polska jest pod rządami Other i że musimy się razem wynosić.


To jest:
1) wielce prawdopodobne
2) trochę straszne, ale mnie w takiej Polsce by się chyba podobało smiley



rządy Other? Mówię TAK! smileysmiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 11-02-2011 12:51
świetny sen smileysmileysmiley
Podobała mi się akcja na sali sądowej - wszyscy strzelają smiley I to moi ludzie!


2) trochę straszne, ale mnie w takiej Polsce by się chyba podobało smiley



Jesteś pewien? smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 26-02-2011 21:13
Dzisiaj mi się śniło, że Garver w temacie "Jeszcze inny quiz." napisał posta ponaglającego Otherwoman do zadania pytania. Dziwne smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-02-2011 22:25
A mi się to kompletnie nie podoba smiley Najgorsze jest to jak do mnie strzelają (Otherw jak mogłaś !smiley).

Andzia, a widziałaś, jak nie żyłem ? Bo może jednak spudłowali smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 28-02-2011 11:39
Znów miałem sen związany z MP. Jak zwykle niewiele pamiętam ale śniła mi się impreza w domu jazeery. Miało to być spotkanie tylko dla forumowiczów, ale przybyło sporo innych osób, m.in. moi znajomi z liceum, którzy bardzo narozrabiali smiley Nikt sobie nie zdawał z tego sprawy do momentu, w którym pojawił się ojciec jazeery i zaczął krzyczeć co tu się w ogóle dzieje i że mamy dom doprowadzić do porządku. Wszyscy w kilka sekund się z domu zmyli zostawiając samą Zosię ze sprzątaniem smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-02-2011 12:59
Jak amerykańskie domówki. Gospodarza zawsze zostawiają na lodzie.. E tam, dużo ludzi było z forum? smiley Mam nadzieję, że na tej całej imprezie nie było nudno. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 28-02-2011 14:29
Akurat nikt z forum nie dał się zapamiętać ale ogólnie było dużo ludzi smiley Wszystko odbywało się w jakimś dużym salonie gdzie było kilka foteli i duża kanapa smiley A impreza ogólnie była świetna smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 14-03-2011 15:06
Dziś sniła mi się Muminka! Byłyśmy zamknięte w wielkim nawiedzonym domu i nie mogłyśmy się z niego wydostać smiley Było strasznie!




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-03-2011 18:50
Miałem dziś dziwny sensmiley Najpierw siedziałem na moim wygodnym fotelu, i wpatrywałem się w tvsmiley tam po chwili pojawiła się April i Amelia(która była blondynkąsmiley). Zaczęliśmy się kłócić o to, że Neko jest niedołężny, Amelia chciała udowodnić że nie jest lecz Neko nawet nie chciał się pojawić w tym Tv, w którym one były, wiec ja miałem racjęsmiley Potem coś jeszcze było ale nie pamiętam smiley Pamiętam za to, że później siedzieliśmy na ławce w parku, ja, April i Amelia, a Other rąbała drzewasmiley Mówiła że musi nazbierać drewna by podpalić wszystkich ludzi, gdy się skończyły drzewa to zaczęła rąbać ludzi, mówiąc że też mogą się przydać na podpałkę(pamiętam jak wrzucała na swój mały stos z drewnem kilka nóg) . Potem coś jeszcze było ale nie pamiętam, niestety się obudziłemsmiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-03-2011 19:02
Wiedziałam, że ja i Amelia będziemy tak sławne, że będą nas pokazywać w telewizji. smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-03-2011 19:03
lol rąbanie ludzi na podpałkę na ludzismiley dobry sensmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-03-2011 19:04
smileysmileysmiley

Other najlepsza w tym śnie smiley

wiec ja miałem racjęsmiley

jak to dobrze, że to tylko sen... smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-03-2011 19:40
Rąbanie ludzi na podpałkę, no kuuuurdesmileysmiley
Chyba pierwszy raz jakiś sen z tego tematu aż tak mnie rozśmieszył smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 6 z 29 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum