Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Kwietnia 27 2024 20:05:28 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Seriale
Książki
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
chlaaron 1 day
Umbastyczny 1 week
Otherwoman 1 week
Lincoln 2 weeks
mrOTHER 2 weeks
Diego 2 weeks
Flaku 7 weeks
shimano 8 weeks
Amaranta19 weeks
Andzia36 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 1 z 161 1 2 3 4 > >>
Autor Filmy/Klub Filmowy ":o"
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 21:01
Tabelka do Klubu Filmowego "smiley"



TABELAM





----------------------------------------
Skoro jest temat o muzyce, to o filmach też musi być... Co ostatnio oglądaliście ciekawego? Może są filmy, które głęboko zapadły wam w pamięć i chcecie się z nami nimi podzielić?



Edytowane przez Otherwoman dnia 03-04-2021 15:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 21:08
smiley nie mogę...smiley

później dam do tego postu listę filmów, które są godne polecenia smiley
Edytowane przez Furfon dnia 16-01-2011 21:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-01-2011 00:44
Furfon napisał/a:
smiley nie mogę...smiley

później dam do tego postu listę filmów, które są godne polecenia smiley


Przez ciebie musiałam zakładać temat! smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11696

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-01-2011 20:21
Skoro jest taki temat to zareklamuję 3 filmy z czego 2 są chyba mało znane (bo trzeci to z nazwy kojarzą chyba wszyscy). <filmy podane w przypadkowej kolejności>

1. Incepcja
http://1.fwcdn.pl/po/08/91/500891/7327608.3.jpg?l=1276395912000
Na początek o tym znanym. Na początek powiem, że nie lubię Leonardo, ale w tym filmie nie był irytujący, a wręcz miał dość ciekawą postać. Plusem filmu jest na pewno świetna muzyka (znana na przykład z trailera Lincolna) oraz aktorzy, którzy zagrali świetnie: Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page, Tom Hardy czy Ken Watanabe (!).
Nie będę się rozpisywał co do fabuły, ale uwielbiam tego typu rozkminy dające mi sporo do myślenia. Na prawdę można sobie pogłówkować, ale też pomyśleć w sposób... filozoficzny (trochę jak w Truman Show czy Matrixie). Możliwe, że sporo osób widziało, może ktoś słyszał. Polecam, warto obejrzeć.

2. Gdzie jest Fred? (Wo ist Fred?)
http://1.fwcdn.pl/po/69/17/266917/7175832.3.jpg?l=1193192664000
Czyli niemiecka komedia, w której o dziwo występują ładne Niemki smiley
Film jest lekki, łatwy i przyjemny. Humor jeśli chodzi o mnie jest wyśmienity i na prawdę uśmiałem się strasznie. Nawet przy trzecim oglądaniu się poryczałem. smiley
Powiem tylko, że film trzeba traktować z przymrużeniem oka, bo jest w nim sporo niepełnosprawności (ale film ma w tej kwestii wydźwięk jak najbardziej pozytywny i nie wyśmiewa cudzej niedoli).

3. Sierota (Orphan)
http://1.fwcdn.pl/po/73/39/467339/7311273.3.jpg?l=1263612328000
Bardzo dobry thriller, do którego scenariusz nie mógł powstać na trzeźwo lub bez prochów. Tak dziwnej, zagmatwanej i psychicznej fabuły dawno nie widziałem. Film trzyma w napięciu, aktorzy spisali się świetnie. W trakcie filmu cały czas ma się rozkminę: o co tu chodzi? A wyjaśnienie jest takie, że chyba nikt oglądając film po raz pierwszy na to nie wpadnie. smiley Polecam na prawdę gorąco. (film zawiera sceny o zabarwieniu erotycznym, ale mnie akurat śmieszyły, a przyjaciółki, z którymi oglądałem przerażały.)



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 17-01-2011 20:23
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-01-2011 20:57
http://www.film.org.pl/prace/plebiscyt_xxi/najlepsze_XXI_1_wstep.html

Co sądzicie o tej liście? Jakiś czas temu już ją znalazłem. Z większością filmów z pierwszej 10(nie widziałem tylko z tej 10 Incepcji, Gran Torino oraz Bekartówsmiley ) to się zgadzam, może dałbym osobiście wyżej Labirynt Fauna bo to był rewelacyjny film dla mnie. Lekkim zaskoczeniem dla mnie są Children of Men tak wysoko, na pewno znalazłoby się coś lepszego.
Edytowane przez Furfon dnia 17-01-2011 21:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-01-2011 22:17






Co dzisiaj polecamy?
BLACK SWAN
Zdecydowanie!
Długo czekałam na ten film i się nie zawiodłam. Aronofsky robi genialne filmy więc i ten trzyma poziom. A może nawet podwyższa poprzeczkę? Może.
Główna rola- Natalie Portman. Cudowna aktorka. Piękna kobieta. Biały i czarny łabędź. Jej gra, muzyka tworzą ogólnie niesamowity, lekko przerażający, psychodeliczny klimat filmu. Początek może kogoś nieco znużyć ale od połowy zaczyna się niezła jazda! Gorąco polecam i liczę na Oscara!


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-01-2011 22:21
A ja byłam wczoraj na "Skrzydlatych świniach". Rogucki ma zajebisty wokal, ale na aktora to on się nie nadaje smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-01-2011 22:49
Ostatnio zaczęłam poszukiwać filmów w, których grała Maggie Grace.... i jeden z nich, który bardzo mi się spodobał stał się moim ulubionym filmem.
"Malice in Wonderland" jeśli się uprzeć można powiedzieć, że to Alicja z Krainy Czarów osadzona w czasach współczesnych... bardzo ciekawy film i bardzo dziwny akcent aktora, który odgrywał główną rolę męską smiley
Prócz tego uwielbiam "The Ring", "The Grudge" i inne horrory w, których występują kobiety w brudnej białej sukni i z długimi czarnymi włosami pod, którymi kryje się przerażająca twarz.

EDIT: O zapomniałam!
"Śmierć na Nilu" - film na podstawie książki Agathy Christie o tym samym tytule, świetna ekranizacja i chodzi mi o tą z 2004 roku smiley
Książkę również polecam smiley
Edytowane przez shan dnia 22-01-2011 22:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 10-03-2011 13:42
Moje ulubione filmy smiley

- Zielona Mila
- Wielka Ucieczka
- Skazani na Shawshank
- Symetria
- Dług
- Komornik
- Czas Surferów
- Chłopaki nie płaczą
- Plan doskonały
- Człowiek w ogniu
- Szeregowiec Ryan
- Apollo 13
- Cast Away
- Hazardziści
- Trylogia Bourne'a
- American History X
- Fight Club
- Telefon
- No country for old man
- Angielska robota
- Kac Vegas

I pewnie wiele innych smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
shimano
Użytkownik

Postać:
Spamer

Postów: 397

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-03-2011 13:52
"Witam!
Chciałbym aby ktoś mi polecił jakiś fajny film .Jeżeli chodzi o gatunek to wszystko jedno poza głupimi SłiTaŚnYmI komediami w których jest ciągle piwo-seks , seks-piwo i tak dalej..
Na swojej działce załatwiłem sobie niezle kino domowe i chciałbym w lato to wykorzystać () więc jeżeli znacie jakieś dobre horrory , dramaty , thrillery to piszcie!
Namaste "
smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-03-2011 14:06
Ja polecam "Donniego Darko". Pisałam już o tym filmie w top5, ale nie zaszkodzi jeszcze raz...
Dramat psychologiczny o chorym na schizofrenię chłopcu, który jak to każdy schizofrenik widzi... coś, czego nie widzą inni. Z tą różnicą, że tu nie możemy być pewni, czy to tylko jego zwidy. Scenariusz jest po prostu genialny! Ogólnie cały film ma klimat stopniowanego napięcia i... trudno o tym pisać, trzeba obejrzeć. Polecamsmiley


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 10-03-2011 14:11
Horrory:

Zejście - Fabuła jest oklepana, prosta, nie trzeba na tym filmie specjalnie myśleć, ale mimo to jest godny polecenia, gdyż wyróżnia się w swoim środowisku i jest to jeden z lepszych shlasherów nowego pokolenia.
Ocena: 8/10

Droga śmierci - Dosyć nieznany, a szkoda, bo film warto zobaczyć chociażby ze względu na niepowtarzalny klimat. Jest to horror z elementami czarnej komedii.
Ocena: 9/10

Thrillery:

Siedem - Zaliczany do klasyki filmu, przez wielu uznawany za jeden z najlepszych thrillerów ubiegłego wieku, ale mimo to miałem okazje obejrzeć go stosunkowo niedawno. W filmie jest właściwie wszystko - świetna obsada i gra aktorska, bardzo dobra fabuła, dialogi i klimat. Dodatkowo ma moim zdaniem świetne zakończenie.
Ocena: 10/10

Lęk pierwotny - Bardzo ciekawy thriller z genialnym Edwardem Nortonem i niezłym Richardem Gere. Film zagadkowy, ciekawie się ogląda. Polecam.
Ocena: 9/10

Efekt motyla - Jeden z moich ukochanych filmów. Oglądałem go 3 razy i nie mógłbym powiedzieć na niego złego słowa. Opowiada o człowieku, który posiada zdolność cofania się w czasie po to by zmieniać bieg wydarzeń. Jednak nie zdaje sobie sprawy, że zgodnie z teorią chaosu każdy zmieniony szczegół w przeszłości może wywołać lawinę zmian w przyszłości. Co tu dużo mówić, film świetnie zrealizowany, tajemniczy, wzruszający i w ogóle świetny.
Ocena: 10/10

Sensacyjne:

Doskonały świat - Podobnie jak Efekt motyla jeden z moich ulubionych filmów. Prawdziwa perełka kina sensacyjnego. Jest to też w dużej mierze dramat ze świetnymi Kevinem Costnerem i Clintem Eastwoodem, który porywa i wzrusza.
Ocena: 10/10
Edytowane przez Flaku dnia 10-03-2011 14:23
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-03-2011 17:35
Efekt motyla - Jeden z moich ukochanych filmów. Oglądałem go 3 razy i nie mógłbym powiedzieć na niego złego słowa. Opowiada o człowieku, który posiada zdolność cofania się w czasie po to by zmieniać bieg wydarzeń. Jednak nie zdaje sobie sprawy, że zgodnie z teorią chaosu każdy zmieniony szczegół w przeszłości może wywołać lawinę zmian w przyszłości. Co tu dużo mówić, film świetnie zrealizowany, tajemniczy, wzruszający i w ogóle świetny.
Ocena: 10/10

Tutaj muszę zgodzić się z opinią Flaka. "Efekt motyla" obejrzałem mając ok. 14 lat, będąc głupi, pod każdym względem i nie zrozumiałem go. Postanowiłem do niego wrócić później i okazało się, że to najlepszy film jaki do tej pory widziałem. Tragedia człowieka, który zmieniając przeszłość chce zmienić przyszłość, aby żyć szczęśliwie ze swoją ukochaną. Niestety nie jest mu to pisane... Tu dałbym ocenę 11/10 nawet. Gorąco polecam.
Edytowane przez Dexter dnia 10-03-2011 17:36
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
shimano
Użytkownik

Postać:
Spamer

Postów: 397

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-03-2011 20:00
dzięki wszystkim za filmy smiley
jeśli ktoś z Was poleci jakiś fajny horrory ( ostatnio ciężko jakiś znaleśćsmiley) to się nie obraże smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-03-2011 17:39
Zosia była z klasą na filmie Sala Samobójców, nawet sobie nie wyobrażacie jak musiałam walczyć o pójście do kina właśnie na ten film w pokoju nauczycielskim. Dyrekcja od tego momentu spogląda na mnie jak na dzikiego kota, który jest w stanie rozszarpać za kawałek mięsa. Przeżywam niesamowite uczucie, kurcze.. Opłacało się. Do tej pory rozmawiam z nauczycielką, która również zrozumiała film. Napisałam tak, bo niektóre osoby z mojej klasy się głupkowato śmiały z płaczu, nawet na zakończenie filmu, było to trochę żenujące.. Dlatego zgodzę się z nauczycielką, że SS jest dla ambitnych. Nie da się tego opisać, trzeba to zobaczyć. Nie spodziewałam się, że dożyję czasów, w których będę dumna z Polskiego filmu.(pomijając np. takie dzieła jak Seksmisja, to wiadomo) Czuję, że na bardzo długo zapadnie mi w pamięci. Coś niesamowitego. Polecam. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-03-2011 22:57
Czy ja wiem czy coś faktycznie niesamowitego? Strasznie, ale to strasznie stereotypowy film. Przykładowa mama Jasia Kowalskiego odetnie dziecku internet po obejrzeniu tego dzieła: a takich matek w Polsce może być tysiące. Bogu dzięki, moja skomentowała krótko: liczę na Twoją inteligencję. smiley Niemniej, główna rola obsadzona idealnie. Wspaniale się to chłopczęcie wczuło i wróżę mu karierę. Szkoda tylko, że przez najbliższe x lat kojarzony będzie właśnie z takim wizerunkiem: załamanego geja. Dochodzimy tym samym do drugiej roli: Roma Gąsiorowska. Ugrh. Moim prywatnym zdaniem taki z niej talent aktorski, jak ze mnie pogromca duchów. Tragiczna jest. Zero polotu w sobie, nawet w finałowej scenie, jak wybiegła z domu i zaczęła krzyczeć... Przez cały film to samo puste spojrzenie i nad wyraz denerwujący głos. Fajna rola rodziców, którzy pokazują realia: w dupie mają samopoczucie dziecka, jedyne co się dla nich liczy, to czy syn zda maturę. W ogóle Bruno, WTF smiley Strasznie nie podobało mi się graficzne podejście do sprawy. Wynudziły mnie strasznie momenty "gry"; najzwyczajniej w świecie nie bawi mnie coś takiego. Generalnie film oceniam tak na... 7,5/10, o.

Swoją drogą, wiecie co? O zgrozo! Jesteśmy troszkę jak Sala Samobójców...



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 28-12-2011 19:29
Temat widzę dawno nie użytkowany, ale odświeżam go z nie byle powodu smiley

Otóż właśnie dotarła do mnie sensacyjna wiadomość - "Prometeusz" - wydaję się film jak wiele innych, ale nic bardziej mylnego. "Prometeusz" to film podejmujący tematykę znaną z sagi kultowego "Obcego", w reżyserii samego Ridleya Scotta (twórcy "Obcy: Ósmy pasażer Nostromo" )! smiley



Póki co niewiele o nim wiemy. Światowa premiera zaplanowana jest na 30 maja przyszłego roku. Wiadomo, że akcja filmu ma toczyć się w roku 2085, czyli 30 lat wcześniej niż wydarzenia pokazane w pierwszej części "Obcego". Jednak sam Scott zastrzega, żeby nie traktować "Prometeusza" jako prequel jego filmu z 1979 roku, ale zupełnie samodzielną produkcję.

W internecie pojawiło się kilka zwiastunów: http://www.youtube.com/watch?v=Utr9v2iAD9I.

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że raczej nie uda się stworzyć czegoś tak wybitnego jak "Ósmy pasażer..." - filmu, który powinien być wzorem dla każdego twórcy kina sc-fi i filmu, który mimo upływu lat wciąż może być spokojnie zaliczany do grona najlepszych dzieł sc-fi w historii kina. Jednak mam nadzieje, że Scott postara się i uda mu się stworzyć kino ambitne (nie nastawione tylko na efekty specjalne), przynajmniej w małym stopniu dorównujące jego filmowi sprzed niemal 32 lat. Coś mi mówi, że szykuję się jedna z najbardziej oczekiwanych premier 2012 roku. Oby udana smiley



Edytowane przez Flaku dnia 29-12-2011 14:06
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17692

Administrator

Dodane dnia 28-12-2011 19:38
Widziałam to promo parę dni temu i nawet nie chciało mi się go oglądać do końca. To raczej nie moje klimaty. smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 29-12-2011 14:05
Co kto lubi smiley

No ale jeśli chodzi o ten zwiastun to rzeczywiście bez rewelacji smiley

PS. Mamy jeszcze polski akcent - zdjęcia Dariusza Wolskiego smiley



Edytowane przez Flaku dnia 29-12-2011 14:05
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-12-2012 13:51
Chodzicie czasem do kina? smiley

Filmy 2012 roku które widziałem w kinie:
1. Kochankowie z księżyca. Moonrise Kingdom [Moonrise Kingdom] (9/10)
2. Mistrz [The Master] (9)

3. Miłość [Amour] (8)
4. Bestie z południowych krain [Beasts of the Southern Wild] (8)

5. Looper - pętla czasu [Looper] (7)
6. Skyfall (7)
7. Dredd 3D [Dredd] (7)
8. Pokłosie (7)
9. Whisky dla aniołów [The Angels' Share] (7)
10. Wiedźma wojny [Rebelle] (7)

11. Zakochani w Rzymie [To Rome With Love] (6)
12. Obława (6)
13. Jesteś Bogiem (6)

14. Niesamowity Spider-Man [The Amazing Spider-Man] (5)
15. Ted (5)


Starsze filmy, które obejrzałem w tym roku w kinie (tu dołączy jeszcze Samsara):
- Fantastyszny Pan Lis [Fantastic Mr. Fox]
- Podwodne życie ze Stevem Zissou [The Life Aquatic with Steve Zissou]
- Rushmore
- Spadkobiercy [The Descendants]
- Nietykalni [Intouchables]
- Słodkich snów [Mientras duermes]
- Siostra twojej siostry [Your Sister's Sister]

Filmy, które przegapiłem:
- Avengers [The Avengers]
- Prometeusz [Prometheus]
- Igrzyska śmierci [The Hunger Games]
- Merida waleczna [Brave]
- Barbara

Filmy, które jeszcze chcę zobaczyć:
- Mroczny rycerz powstaje [The Dark Knight Rises]
- Operacja Argo [Argo]
- 7 psychopatów [Seven Psychopaths]
- Atlas chmur [Cloud Atlas]
- Zabić, jak to łatwo powiedzieć [Killing Them Softly]
- Frankenweenie
- Gangster [Lawless]
- Hobbit: Niezwykła podróż [The Hobbit: An Unexpected Journey]
- Jagten
- The Perks of Being a Wallflower
- Lincoln
- Ralph Demolka [Wreck-It Ralph]
- Django [Django Unchained]
- Holy Motors
- Życie Pi 3D [Life of Pi]

(Jagten i The Perks to w ogóle nie wiadomo czy będą, a 5 ostatnich wyjdzie u nas dopiero w 2013, ale ogólnie są to filmy z tego roku)smiley

w ogóle to chętnie bym zobaczył wasze profile na filmwebie, bo wiem, że macie ^^ A jeśli nie macie to chciałbym sie dowiedzieć czy wasz gust może uległ zmianie, może macie nowego ulubionego aktora albo reżysera...

I jeszcze, czy lubicie popcornsmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 161 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum