Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 22:27:37 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 93 z 161 << < 90 91 92 93 94 95 96 > >>
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 13-10-2016 00:20
Lion napisał/a:
myślę, że nikt cię nie pobije za wyjawienie swoich tajnych "osobistych refleksji" skoro tu każdy pisze o swoich refleksjach, przynajmniej napisałeś więcej niż przy Inside Out, bo to, czemu tamten film ci się spodobał na 10, do dziś jest zagadką smiley



Lol dokładnie to samo pomyślałam, od razu Inside Out mi się przypomniało ;p

-----------------------------------------------------------------------


Ostatnie kuszenie Chrystusa



Pewnie jestem jedyną osoba w tym klubie, której tematyka tego filmu już chyba nie może być bardziej obca...

Z tego też powodu, w przeciwieństwie do adiego, ocenię jedynie walory artystyczne tego filmu. Dyskutowanie na temat treści nie ma tutaj sensu, bo weszlibyśmy znowu na niezbyt przyjemny poziom dyskusji na tematy religijne.

Początek filmu mnie wymęczył dość mocno, na szczęście dalej było już lepiej.


Wymienię zatem to, co mi się podobało:

- na pewno nietypowe podejście do tematu, w tym przedstawienie postaci Chrystusa i interesujące zakończenie. Gdyby to była, jak to napisał Flaku, jakaś "nudna adaptacja biblijna", raczej nie dotrzymałabym do końca...
- realizacja niektórych scen - była naprawdę dobra; podobały mi się np.: Jezus na pustyni, marsz na świątynię no i oczywiście rewelacyjna scena wnoszenia krzyża i ukrzyżowania,
- mocna obsada
- muzyka

Co zaś do samej treści, to podobała mi się rozmowa pod koniec na temat tego, jak manipuluje się wiarą i ludźmi.

I na tym niech będzie koniec.

Tak więc ostatecznie daję 7/10




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 13-10-2016 00:35
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-10-2016 00:35
Otherwoman napisał/a:
Dyskutowanie na temat treści nie ma tutaj sensu, bo weszlibyśmy znowu na niezbyt przyjemny poziom dyskusji na tematy religijne.


Konstruktywna dyskusja na temat wiary nigdy nie jest niepotrzebna. Co innego na temat religii bo coraz bardziej wydaje mi się, że to dwa różne tematy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 13-10-2016 00:44
No religia to dla mnie trochę wiara ujęta w jakieś odgórne ramy i zasady. To trochę taki system, jak system polityczny. Sama wiara to sprawa osobista i jednostkowa... Pozostaje jeszcze kwestia tego, w co kto wierzy.


W ogóle zastanawia mnie, czy tacy ludzie, co chodzą do kościoła i ślepo wszystkiego słuchają, albo nawet i nie i sami się nie zastanawiają nad istotą rzeczy, to czy w ogóle można powiedzieć jakiejkolwiek wierze w ich przypadku. No bo wiara raczej nie jest pasywna i wymaga pewnego zaangażowania emocjonalnego i umysłowego...




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 13-10-2016 00:48
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-10-2016 01:17
adi1991 napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
Dyskutowanie na temat treści nie ma tutaj sensu, bo weszlibyśmy znowu na niezbyt przyjemny poziom dyskusji na tematy religijne.


Konstruktywna dyskusja na temat wiary nigdy nie jest niepotrzebna. Co innego na temat religii bo coraz bardziej wydaje mi się, że to dwa różne tematy.


przecież to są dwa różne tematy smiley z Bogiem więcej ma wspólnego ontologia, epistemologia czy nawet astronomia niż religia, która jest odłamem kultury/tradycji/obrzędów i zajmuje się raczej etyką, czyli sprawą bardzo przyziemną. To jest właściwie oczywiste, skoro większość ludzi jest religijna, ale tylko garstka rozmyśla przy śniadaniu np. o problemie początku czasu. To zresztą wiadomo z psychologii, bo najbardziej religijne są typy ogólnie szanujące porządek, konformizm i tradycje, czyli xSxJ (mniej więcej połowa światowej populacji), a do dobrowolnych filozoficznych rozmyślań na tematy tak abstrakcyjne jak Bóg, czasoprzestrzeń, istnienie, a także do naukowych dociekań zahaczających o takie tematy nadają się głównie typy INxx (max. 10% populacji).
Edytowane przez Lion dnia 13-10-2016 01:19
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-10-2016 02:25
Poza tym sam Jezus był INFJ...
(http://funkymbtifiction.tumblr.com/post/115575119901/the-bible-jesus-infj)
...o czym wspominałem przy Stalkerze jako że Stalker przypominał Jezusa, i był on (Jezus) typem oderwanego od rzeczywistości pokojowego rewolucjonisty (patrząc na dzisiejsze to taki trochę anarcho-komunista, być może schizofrenik), a nie kimś kto przestrzegał jakiejkolwiek tradycji i systemów wierzeń tak jak... wyznawcy Jezusa (raczej konserwatyści) smiley W tym tkwi cały zabawny sęk, bo poglądy Jezusa przez wieki zostały uproszczone i zniekształcone w taki sposób, że często stoją w opozycji do poglądów, a przede wszystkim do zachowania samych chrześcijan.



Moja osobista teoria jest taka, że ludzi myślących samodzielnie, abstrakcyjnie i wizjonersko przybywa z każdą generacją. Dlatego w dawnych dziejach osoby wysoce intuicyjne były znane jako wszelkiego rodzaju szamani, mistycy (INFJ był nawet John Locke z Losta, chyba każdy pamięta co ten łysol wyprawiał choćby w namiocie na początku 3 sezonu), liderzy, bo aż tak się wyróżniali na tle tłumu skupionego raczej na łowieniu ryb by przetrwać, a nie na progresywnym myśleniu. Uważano takich ludzi (w tym Jezusa) za osoby nie z tego świata albo przynajmniej znających magię. No a w miarę rozwoju ludzkości i przekształcania się społeczeństw z pierwotnych do zbieracko-myśliwskich, dalej do rolniczych, przemysłowych i dzisiejszych poprzemysłowych, podstawowe przyziemne zajęcia tracą na wartości, przez co ludzie naturalnie ewoluują umysłowo (niektórzysmiley) i w piorunującym tempie dokonują odkryć naukowych (przecież dzisiejszy stan technologii 500 lat temu byłby uznany w całości za magię, za rzeczy zupełnie nieprawdopodobne), w sferze polityki następuje zjazd po równi pochyłej ze średniowiecznej feudalnej mentalności, że trzeba mieć wszechmocnych władców który mogą zrobić z tobą co zechcą, w stronę ruchów wolnościowych, w sferze kultury/sztuki do której coraz większy procent ludzi ma dostęp też właściwie każdy staje się po trochę znawcą bez problemu operując abstrakcyjnymi pojęciami, coraz więcej ludzi tworzy sztukę na własną rękę (kiedyś była to czarna magia zarezerwowana dla wybranych geniuszy, a od 1975 roku w imię punkowego DIY wyrażać się może każdy). No i tu np. pytanie- skoro ludzie to "nadzwierzęta", którzy ciągle ewoluują, to co jest następnym etapem po zwierzętach i ludziach, do jakiego stanu ewolucje "chce" nas doprowadzić? Czyżby do takiego, w którym będziemy w stanie fruwać po wszechświecie, czy może nawet tworzyć wszechświaty? (kłania się tym razem Odyseja kosmiczna)

Sorry że w swoim stylu odbiegłem tematem od wszystkiego, ale szkoda mi teraz kasować tego posta, więc niech zostanie dla śmiechu smiley To na zakończenie... smiley



Aż mnie korci żeby ściągnąć ten film bo się nakręciłem, ale poczekam do jutra, to może mi przejdzie smiley
Edytowane przez Lion dnia 13-10-2016 03:00
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 13-10-2016 12:11
Moja osobista teoria jest taka, że ludzi myślących samodzielnie, abstrakcyjnie i wizjonersko przybywa z każdą generacją. Dlatego w dawnych dziejach osoby wysoce intuicyjne były znane jako wszelkiego rodzaju szamani, mistycy (INFJ był nawet John Locke z Losta, chyba każdy pamięta co ten łysol wyprawiał choćby w namiocie na początku 3 sezonu), liderzy, bo aż tak się wyróżniali na tle tłumu skupionego raczej na łowieniu ryb by przetrwać, a nie na progresywnym myśleniu.


Mi się wydaje, że nie tyle przybywa, ile są po prostu większe możliwości. Sam piszesz, że kiedyś byli głownie skupieniu, by nałowić ryb i przetrwać. Dziś takie podstawowe potrzeby są z reguły zaspokajane bezproblemowo, a ludzie mają większe możliwości dzięki rożnego rodzaju mediom, a także systemowi edukacji. Co z tego, że kiedyś jakiś biedny Janko Muzykant umiał komponować, jak nikt o tym nie wiedział ;p Żeby mieć dostęp do czegokolwiek, do jakiejkolwiek wiedzy, trzeba było być przy kasie. Bo np. taki Darwin raczej nie popłynąłby sobie na Galapagos, gdyby musiał pracować 12 godzin w fabryce. (Kolumb też bez dużej kasy nie popłynąłby na swój trip, tak nawiązując do mojego filmu ;p) Już nie mówiąc o tym, że w dawniejszych czasach praktycznie niemożliwością było, by to np kobiety odgrywały takie role. Kolejnym elementem jest np prześladowanie ludzi, którzy byli inni, a szczególnie jeśli ich teorie zagrażały systemowi. Taki Galileusz np został ukarany przez Kościół a jego dzieła zakazane, a tymczasem dzisiaj co najwyżej zostałby shejtowany na fejsbucku, prędzej jednak otrzymałby jakąś nagrodę.

Tak więc sądzę, że i w dawnych czasach było wielu ludzi z potencjałem, tylko nie dane było światu ich poznać.

i w piorunującym tempie dokonują odkryć naukowych


No ale tylko dlatego, że
a) jest wyższy rozwój technologii
b) jest szerszy dostęp do nauki (tak naprawdę każdy biedny dzieciak ze wsi może pójść na studia, o ile są bezpłatne), zatem jest więcej naukowców
c) nauka w pewnej części jest finansowana przez system, przez co nie trzeba już tylko opierać się na żebraniu o kasę od bogatych bubków

Warto jednak zwrócić uwagę na to, że odkrycia owszem, są, ale jednak różnej rangi. Odkrycia na miarę Kopernika raczej nadal zdarzają się stosunkowo rzadko. Odkrycia typu, że jakaś tam egzotyczna żaba ma trzecią nogę są częstsze, ale jednak chyba mało kogo interesują.

A co do ciągłej ewolucji, to ja bym się tak nie nakręcała, bo pewnie jakaś katastrofa i tak wszystko zmiecie ;p




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 13-10-2016 12:12
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-10-2016 16:15
Obecnie dawny status religii przenosi się na inne obszary. Stąd mamy kult marek (Apple, Samsung, Google, portale społecznościowe). Jakby nie patrzeć to schemat lionowy tutaj działa bo w większości to firmy które wprowadzają innowacje, czyli te Twoje "progresywne myśli" które wpływają na sposób myślenia i funkcjonowania ludzi..

Ten ruch ma nawet swojego Mesjasza. smiley Steve Jobs zmarł parę lat temu a doczekał się już swojej Ewangelii (bestsellerowa biografia i dwa filmy). smiley

Polecam w tym kontekście książkę No Logo, która operuje co prawda nieaktualnymi przykładami, ale pokazuje mechanizm w zrozumiały sposób.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-10-2016 16:17
Mi się wydaje, że nie tyle przybywa, ile są po prostu większe możliwości.


Mi się wydaje, ze jedno i drugiesmiley ale nie udowodnię tego, bo ciężko zbadać rozkład typów osobowości w średniowieczu (co najwyżej rozkład ich ciał)smiley

no a Kopernik miał fuksa bo zył w czasach kiedy dopiero wszystko się odkrywało naukowo i tamte odkrycia były bardziej oczywiste, ogólne, a przez to są uważane za ważniejsze niż te obecne smiley taki Kopernik czy Galileusz czy ktokolwiek nie był większym geniuszem od dzisiejszych naukowców, po prostu skorzystali na tym, że praktycznie wszyscy ludzie przed nim żyli w kłamstwie, a oni mieli otwarte umysły, w dodatku każdy z nich bazował po części na innych odkryciach i teoriach, ciężko jest wymyślić coś zupełnie z niczego, ale łatwiej jest popchnąć odkrycia naprzód smiley i powracając do Jezusa to jest trochę podobnie, bo pewnie wszyscy byli w szoku, że głosił on bzdury typu miłość do wroga i w ogóle jego styl życia i symboliczna retoryka (typowa jednak dla najrzadszego typu osobowości- INFJ, ten typ miał też prawdopodobnie Platon, Pitagoras czy Budda), przez co owiała go legenda i przypisano mu magiczne właściwości, tyle że nawet Jezus z tego co wiem mógł spędzić wiele lat w Azji (są pewne ślady jego obecności w Indiach czy Tybecie ale nie bede sie upierał że to prawda, bo nie mam pojęcia), gdzie mógł go zainspirować buddyzm, który ma trochę wspólnego z tym co mówił Jezus, choćby to wyzbywanie się pragnień jako drodze do szczęścia o czym była mowa w tym klubie przy azjatyckich filmach Wiosna lato jesień zima wiosna czy Chungking Express smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-10-2016 16:24
Faraday napisał/a:
Obecnie dawny status religii przenosi się na inne obszary. Stąd mamy kult marek (Apple, Samsung, Google, portale społecznościowe). Jakby nie patrzeć to schemat lionowy tutaj działa bo w większości to firmy które wprowadzają innowacje, czyli te Twoje "progresywne myśli" które wpływają na sposób myślenia i funkcjonowania ludzi..

Ten ruch ma nawet swojego Mesjasza. smiley Steve Jobs zmarł parę lat temu a doczekał się już swojej Ewangelii (bestsellerowa biografia i dwa filmy). smiley

Polecam w tym kontekście książkę No Logo, która operuje co prawda nieaktualnymi przykładami, ale pokazuje mechanizm w zrozumiały sposób.


smiley O tym, że są nowe religie opowiadał choćby Wideodrom, który w centrum postawił kult mediów, telewizji, obrazu, przemocy smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 13-10-2016 16:32
Polecam w tym kontekście książkę No Logo


Mam nawet tę książkę, ale jakoś się nie zebrałam do czytania...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-10-2016 16:48
Faraday napisał/a:
Obecnie dawny status religii przenosi się na inne obszary. Stąd mamy kult marek (Apple, Samsung, Google, portale społecznościowe). Jakby nie patrzeć to schemat lionowy tutaj działa bo w większości to firmy które wprowadzają innowacje, czyli te Twoje "progresywne myśli" które wpływają na sposób myślenia i funkcjonowania ludzi..


Ja mam zamiar dać w następnej kolejce(to jest nie w tej co teraz będzie) film, który poniekąd o tym mówi ale premiera dvd dopiero ma być więc nie będę dawał teraz by każdy mógł sobie spokojnie ściągnąć czy obejrzeć online.

Co do zaś samych religii, Jezusa, dostępu do nauki(i do wszystkiego o czym wspominaliście) to mam wrażenie, że ludzie idą w dwie różne strony. Jedna, ta znacznie mniej liczna szuka swojej drogi i myśli o różnych sprawach duchowych czy naukowych starając się zrozumieć to wszystko a jednocześnie nie odrzucając tez, których tak na prawdę nie można odrzucić ani potwierdzić. Druga, znacznie bardziej liczna grupa radykalizuje się(nie mówię tutaj, że w jakimś konkretnym kierunku ale tak ogólnie) nie bacząc na swoje myśli odrzucając zdrowy rozsądek idąc za modą czy za silniejszymi jednostkami. Niestety religie coraz bardziej są zawłaszczane przez ludzi i to nie koniecznie dobrych.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 13-10-2016 17:20
Nie wydaje mi się, że coraz bardziej. Według mnie zawsze tak było w tej czy innej części świata smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-10-2016 18:37
Zniekształcenia przesłania wiary zawsze mialo miejsce. W Średniowieczu tez tak było. Egalitarne z założenia Chrześcijaństwo zostało zawlaszczone przez władze i stało się podstawą utrzymywania porządku feudalnego. Rewolucja francuska nie miała miejsca dlatego ze ludzie nie mieli co jeść tylko dlatego ze ludzi przestał przerażać władca jako boski pomazaniec.

Adi, czy masz zamiar dać Ewangelię wg Boyla? smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 14-10-2016 00:28
No dobrze, po ostatnich poważnych filmach, przyda się trochę odpoczynku od tego smiley
Poza tym w tym klubie jeszcze nie było westernu, więc to jest dobry moment smiley


Film:

Wybawiciel
http://www.filmweb.pl/film/Wybawiciel-2014-687408


Ogólnie trudno znaleźć western, którego Lion jeszcze nie widział...


W obsadzie Mads Mikkelsen i Eva Green, więc zapowiada się spoko smiley
(i do tego jeszcze Negan z The Walking Dead ;p)


Do tego krótki, więc adi nie będzie narzekał ;p




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 14-10-2016 00:31
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-10-2016 01:49
jak Eva Green sie rozbierze to ocena w góresmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-10-2016 10:01
Wybrałem już film, który dam jako pierwszy. Kraj produkcji jakiego w klubie jeszcze nie było (chyba). smiley
Edytowane przez Faraday dnia 14-10-2016 10:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 14-10-2016 12:04
Faraday napisał/a:
Wybrałem już film, który dam jako pierwszy. Kraj produkcji jakiego w klubie jeszcze nie było (chyba). smiley



pewnie jakiś arabski, znając Freda ;P




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-10-2016 13:18
Otherwoman napisał/a:
Faraday napisał/a:
Wybrałem już film, który dam jako pierwszy. Kraj produkcji jakiego w klubie jeszcze nie było (chyba). smiley



pewnie jakiś arabski, znając Freda ;P


Z tamtych rejonów to znam tylko Rozstanie. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-10-2016 13:56
Faraday napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
Faraday napisał/a:
Wybrałem już film, który dam jako pierwszy. Kraj produkcji jakiego w klubie jeszcze nie było (chyba). smiley



pewnie jakiś arabski, znając Freda ;P


Z tamtych rejonów to znam tylko Rozstanie. smiley


pewno jakieś Chiny albo Korea bo Lion to chyba tylko japońskie dawał z tego regionusmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 14-10-2016 13:58
adi1991 napisał/a:
Faraday napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
Faraday napisał/a:
Wybrałem już film, który dam jako pierwszy. Kraj produkcji jakiego w klubie jeszcze nie było (chyba). smiley



pewnie jakiś arabski, znając Freda ;P


Z tamtych rejonów to znam tylko Rozstanie. smiley


pewno jakieś Chiny albo Korea bo Lion to chyba tylko japońskie dawał z tego regionusmiley



Wiosna, Lato... był koreański smiley

Nie dawajcie już kitajców, bo Lion wystarczająco dużo daje ;p




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 93 z 161 << < 90 91 92 93 94 95 96 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum