Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 22:23:27 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 131 z 161 << < 128 129 130 131 132 133 134 > >>
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 26-03-2019 20:36
będziecie oglądać te filmy, czy trzeba prosić?
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 26-03-2019 21:10
lol ja będę smiley

ale niektórzy (czytaj MrOther) się chyba coś opierdala... zaraz zostanie leszczem smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 26-03-2019 21:23
Otherwoman napisał/a:
ale niektórzy (czytaj MrOther) się chyba coś opierdala...

no właśnie...
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-03-2019 21:33
No to wprowadzcie jakies ostrzezenia i bany na klub, zeby niektorzy (czytaj MrOther) zrozumieli ze naleza do elitarnego grona; to nie sa przelewki

Fred oglądaj pieski, otika może Ci odpuscimy

jazeere chyba trzeba usunac z tabelki

ja mialam dzisiaj ogladac, ale wlaczylam sobie Mandarynki wiec pewnie dopiero w sobote ogarne razem z recka
Edytowane przez panda dnia 26-03-2019 21:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 27-03-2019 09:29
No to wprowadzcie jakies ostrzezenia i bany na klub

smiley

zeby niektorzy (czytaj MrOther) zrozumieli ze naleza do elitarnego grona; to nie sa przelewki

smiley

Fred oglądaj pieski

smiley

otika może Ci odpuscimy

smiley

jazeere chyba trzeba usunac z tabelki

smileysmiley

ja mialam dzisiaj ogladac, ale wlaczylam sobie Mandarynki

smiley

wiec pewnie dopiero w sobote ogarne razem z recka

smiley
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 27-03-2019 23:02
Listopad 7/10


Ode mnie króciutko. Film jest na pewno intrygującym mixem gatunków, mamy tu baśń, horror, melodramat oraz sporo absurdalnej komedii, głównie za sprawą Kratta, który mógłby sobie podać rękę z Otikiem. Jest to też mix różnych motywów i wątków, mniej lub bardziej zakorzenionych w folklorze, przy czym na pierwszy plan wysuwa się ten najbardziej uniwersalny, czyli motyw nieszczęśliwej miłości, która prowadzi do zguby, ale jest też - przynajmniej dla niektórych - jedynym sposobem na życie. Idealizm jest przeciwstawiony postawie typowo przyziemnej, materialistycznej (ładna ostatnia scena). Historia jest dość typowa, ale cała otoczka, baśniowość i naprawdę dobra strona audiowizualna, sprawiają, że jest to rzecz nietuzinkowa i ogląda się bardzo dobrze. Choć mix gatunkowy i liczne poboczne wątki i motywy są i trochę zaletą i trochę zmorą filmu. Na pewno fajnie wzmagają aurę niesamowitości, z kolei elementy humorystyczne zgrabnie rozładowują melodramatyczne napięcie. Z drugiej strony wydaje mi się, że cierpi odrobinę spójność i historia, która jest trochę rozwalona i odniosłem wrażenie, że niektóre wątki są tutaj tak po prostu, bez konkretnego powodu, żeby tylko upiększyć ten świat. Jednak ten zarzut nie wpływa jakoś znacząco na mój odbiór, a powyższy kolaż traktuję bardziej na plus niż minus, więc ostateczna ocena jest jak najbardziej pozytywna.

Edytowane przez Flaku dnia 27-03-2019 23:03
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-03-2019 23:27
Listopad


Jestem padnięty, ale recenzję pasuje napisać. Także parę słów naskrobię, a potem pójdę na łatwiznę i będę się odnosił do Waszych postów smiley

Cóż, film generalnie mi się podobał. Nie był może jakiś wybitny, ale całkiem dobra i solidna pozycja.


Przede wszystkim dobry klimat. Pod tym ogólnikiem rozumiem kilka rzeczy.

Podobała mi się muzyka, sama w sobie dobra i podkreślała dobrze, to co akurat widzieliśmy na ekranie. Bardzo ładne zdjęcia, te wszystkie rzeki, drzewa, lód itd. I jak nie jestem fanem czarno-białej wizji, tak tutaj uważam, że to dobra decyzja była.

Świetnie też jest przedstawiony cały ten estoński folklor i ludowość. Kratty są genialne <3, trochę o nich zacząłem czytać. Generalnie wszystkie te wierzenia, zabobony, rytuały mi się podobały. Dodatkowo fajny efekt daje zestawienie tego mistycyzmu, sił wyższych i pierwotnych mocy z wszechobecną biedą, nędzą, szpetotą i głupotą.

Humor też na dobrym poziomie. Urzekła mnie zaraza w postaci kozy i przechytrzenie jej udając, że ma się 2 tyłki (WTF???) smileysmileysmiley albo pieczenie chleba z gównem jako eliksiru miłosnego.

Aktorzy dali radę, postacie ciekawe, kilka tych drugoplanowych mnie urzekło. Wątki poboczne bardzo fajne i miło było popatrzeć, ale główny motyw (czyli miłość/związek tej młodej dwójki + córka barona) wyszedł dośc przewidywalnie i sztampowo jak dla mnie.


Mocne 7/10, nawet rano się wahałem czy nie 8, ale pozostańmy przy pierwszym odczuciu.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 27-03-2019 23:29
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-03-2019 23:34
Flaku napisał/a:

Historia jest dość typowa, ale cała otoczka, baśniowość i naprawdę dobra strona audiowizualna, sprawiają, że jest to rzecz nietuzinkowa i ogląda się bardzo dobrze. Choć mix gatunkowy i liczne poboczne wątki i motywy są i trochę zaletą i trochę zmorą filmu. Na pewno fajnie wzmagają aurę niesamowitości, z kolei elementy humorystyczne zgrabnie rozładowują melodramatyczne napięcie. Z drugiej strony wydaje mi się, że cierpi odrobinę spójność i historia, która jest trochę rozwalona i odniosłem wrażenie, że niektóre wątki są tutaj tak po prostu, bez konkretnego powodu, żeby tylko upiększyć ten świat.



Zgodzę się, że te wątki poboczne są wstawione tak o, żeby pokazać coś więcej i wzbogacić świat przedstawiony. Ale to właśnie jak napisałeś one sprawiają, że całość jest wyjątkowa i nietuzinkowa. Dla mnie to największa zaleta filmu. Gdybyśmy mieli tylko ten główny wątek nieszczęśliwej miłości, która jak pisałem, dla mnie oklepany i przewidywalny, skończyłoby się na jakiś 4/10.




PS: Jak dla mnie oba filmy Arlety są póki co w TOP3 klubu smiley Dobrem wybory smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 28-03-2019 14:12
Listopad


No mi się film podobał, jak widać po ocenie smiley Baardzo trafił w lubiane przeze mnie klimaty. Uderzało podobieństwo do Leśmian, czy właśnie piosenek Żywiołaka smiley Nic dziwnego, skoro film mocno nawiązywał do folkloru. Tak więc mamy tematy związane z ludowymi wierzeniami, jak np. Kratty, zapisywanie duszy diabłu, czy święto zmarłych, które mocno kojarzyło się z Dziadami. Cała konwencja tez jest utrzymana w tej ludowej konwencji: czy ciągłe kontrasty: zestawianie sacrum z profanum: wiara chrześcijańska mieszała się ze starymi pogańskimi wierzeniami i przesądami, rzeczy duchowe (miłość) z materialnymi. Flaku wspomniał ostatnią scenę, ale było tego więcej. Czy wreszcie mieszanie grozy (ta cała fantastyka ludowa jest bardzo mroczna) z rubasznym humorem, który kojarzy się w ludowymi przyśpiewkami karczemnymi. Do tego typowo ludowe dziwne skojarzenia, jak np. zmarli zamieniający się w biczujące kurczaki (u Leśmiana też pojawiają się takie dziwne opowiastki od czapy). Zawsze zastanawiało mnie, skąd ci prości ludzie mieli taką bujną wyobraźnie, bo niektóre pomysły są naprawdę z kosmosu smiley

Druga sprawa, to warstwa audiowizualna. Zdjęcia mnie po prostu oczarowały. Właściwie niemal każde ujęcie było genialne i mogłoby się nadawać na fotografię, czy tapetę. Najbardziej podobały mi się sceny na cmentarzu, czy scena, gdy Liina ma rzucać strzałą. Do tego mroczna muzyka dodawała klimatu.

Wątek miłosny może i nie był jakiś strasznie oryginalny, ale mi się bardzo podobało jego ukazanie. Scena gdy Liina i Hans klęczeli na przeciwko siebie w milczeniu była naprawdę piękna. W ogóle postać Liiny bardzo polubiłam, może przez pryzmat własnych doświadczeń.

Postacie poboczne też były ciekawe. Oczywiście baron (czyli doktorka z Ludzkiej stonogi smiley) świetnie się prezentował. Ale i parka łasa na bogactwa była ciekawa i ogólnie każda postać była dość wyrazista.


głównie za sprawą Kratta, który mógłby sobie podać rękę z Otikiem.


Jeszcze zanim film obejrzałam, czułam, że będą jakieś podobieństwa z Otikiem. No ale oba filmy bazowały na ludowej baśniowości, więc podobieństwa były przewidywalne smiley


Z drugiej strony wydaje mi się, że cierpi odrobinę spójność i historia, która jest trochę rozwalona i odniosłem wrażenie, że niektóre wątki są tutaj tak po prostu, bez konkretnego powodu, żeby tylko upiększyć ten świat.


Tez trochę to czułam. Miałam wrażenie, że Sarnet chciał umieścić w filmie jak najwięcej elementów z kultury ludowej i czasem były one tam po prostu wklejone, co tworzyło trochę taki jakby nie do końca spójny kolaż.


pieczenie chleba z gównem jako eliksiru miłosnego.


Nie wiem czemu, ale pomyślałam wtedy o z24 smiley


Daję 8, bo film naprawdę bardzo mi się spodobał.
Brakuje tu może faktycznie jakiejś głębi, ale w sumie, czy w tych ludowych podaniach ją znajdziemy? Zwykle jest ona taka właśnie oczywista, oklepana, powierzchowny. A ten film nie miał udawać, czegoś więcej. Miał raczej pozwolić się zanurzyć w tej estońskiej ludowości smiley


PS: Jak dla mnie oba filmy Arlety są póki co w TOP3 klubu smiley Dobrem wybory smiley


Dzięki, staram się wybierać coś niezbyt typowego, a mam jeszcze tego trochę smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 28-03-2019 15:23
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 28-03-2019 15:31
Jeszcze zanim film obejrzałam, czułam, że będą jakieś podobieństwa z Otikiem. No ale oba filmy bazowały na ludowej baśniowości, więc podobieństwa były przewidywalne smiley

czy możemy więc liczyć na Otikowe uniwersum w tej edycji klubu? smiley Swoją drogą, ostatnio wydaje mi się, że folkowe klimaty są często wykorzystywane w filmach, szczególnie w horrorach, bo była Czarownica, Apostoł, Rytuał...

Brakuje tu może faktycznie jakiejś głębi, ale w sumie, czy w tych ludowych podaniach ją znajdziemy? Zwykle jest ona taka właśnie oczywista, oklepana, powierzchowny. A ten film nie miał udawać, czegoś więcej. Miał raczej pozwolić się zanurzyć w tej estońskiej ludowości smiley

Gdyby film był bardziej na serio, to pewnie by mi to przeszkadzało, a tak to w sumie jest, tak jak mówisz. Na pewno jest to bardziej kino nastawione na atmosferę niż jakieś konkretne treści, i to się udaje smiley

Wątek miłosny może i nie był jakiś strasznie oryginalny, ale mi się bardzo podobało jego ukazanie. Scena gdy Liina i Jorgen klęczeli na przeciwko siebie w milczeniu była naprawdę piękna.

Mi się zawsze tego typu wątki podobają, szczególnie kiedy bohaterowie są zagubieni i robią różne dziwne rzeczy dla miłości, jak np. to pieczenie chleba z własnymi odchodami. W wątku Liiny i Jorgena ujęło mnie też to, że dziewczyna nie zdecydowała się zabić hrabiny, a postanowiła się do niej upodobnić. Dla miłości zrezygnowała z bycia sobą, co było dość przejmujące i nie takie oczywiste w sumie.
Edytowane przez Flaku dnia 28-03-2019 15:34
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 28-03-2019 15:58
czy możemy więc liczyć na Otikowe uniwersum w tej edycji klubu? smiley Swoją drogą, ostatnio wydaje mi się, że folkowe klimaty są często wykorzystywane w filmach, szczególnie w horrorach, bo była Czarownica, Apostoł, Rytuał...


No dokładnie też to zauważyłam. Jeszcze tak lecę po kolei z tymi filmami i ciągle mi się to przewija.
Ja jeszcze oglądałam Hagazussę z podobnym motywem (inspiracją była Czarownica właśnie). W sumie Granica też nawiązuje do skandynawskich wierzeń smiley
Nie narzekam, bo lubię takie wątki smiley


Mi się zawsze tego typu wątki podobają, szczególnie kiedy bohaterowie są zagubieni i robią różne dziwne rzeczy dla miłości, jak np. to pieczenie chleba z własnymi odchodami. W wątku Liiny i Jorgena ujęło mnie też to, że dziewczyna nie zdecydowała się zabić hrabiny, a postanowiła się do niej upodobnić. Dla miłości zrezygnowała z bycia sobą, co było dość przejmujące i nie takie oczywiste w sumie.


No mi się tez to podobało. Właśnie cała Liina i jej podejście do tej sprawy: przychodzenie w postaci wilka; wyobrażanie sobie, że to do niej mówi, a nie do hrabiny; czy to, ze bardziej martwiła się, że jemu pęknie serce, gdy hrabina zginie, niż w ogóle była zazdrosna. Jednocześnie potrafiła śmiać się i nie zanosiła się rozpaczą, niczym Werter. Było w tym coś takiego urzekającego smiley

A z tych innych dziwnych rzeczy, to tak samo sprzedanie duszy, by stworzyć Kratta ze śniegu, który nie tylko nie może spełnić życzenia, ale wkrótce w ogóle się rozpuszcza...




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 28-03-2019 16:24
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-03-2019 18:18
Otherwoman napisał/a:
czy możemy więc liczyć na Otikowe uniwersum w tej edycji klubu? smiley Swoją drogą, ostatnio wydaje mi się, że folkowe klimaty są często wykorzystywane w filmach, szczególnie w horrorach, bo była Czarownica, Apostoł, Rytuał...


No dokładnie też to zauważyłam. Jeszcze tak lecę po kolei z tymi filmami i ciągle mi się to przewija.
Ja jeszcze oglądałam Hagazussę z podobnym motywem (inspiracją była Czarownica właśnie). W sumie Granica też nawiązuje do skandynawskich wierzeń smiley
Nie narzekam, bo lubię takie wątki smiley


nooo w tych klimatach ja ostatnio mam hype na Midsommar, ale Otherw nie podeszlo dziedzictwo wiec nwm
ale zostawiam trailer, mnie rozjebal

Edytowane przez panda dnia 28-03-2019 18:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 28-03-2019 18:33
ale Otherw nie podeszlo dziedzictwo wiec nwm


No strasznie tym Dziedzictwem się wszyscy zachwycają, a mi się wydawało takie durne smiley

A ten trailer wygląda obiecująco, znacznie lepiej niż Dziedzictwo smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 28-03-2019 18:37
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-03-2019 10:38
Co tak kiepsko z Listopadem? Nadrabiajcie, 2 ostatnie dni. A Fred i mrO to już w ogóle w dupie z tymi filmami smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-03-2019 13:24
Ode mnie będzie jeszcze krócej bo w sumie nie mam nic więcej niż Wy do napisania
Fajny filmiak, ale ja się troszkę zawiodłam, bo jak to ktoś na fw napisał to jest "oryginalny kolaż" i trochę te szybkie przejścia między wątkami pobocznymi mnie wkurwiały, zwłaszcza że tempo w nich nie było powalające, i jak to ze mną zwykle bywa nie mogłam się skupić.
No zdjęcia są zajebiste faktycznie, klimacik też bardzo fajny, ale chyba 6 ostatecznie daję za to, że jednak do mnie nie bardzo trafił ten humorek

Flaku napisał/a:
Na pewno fajnie wzmagają aurę niesamowitości, z kolei elementy humorystyczne zgrabnie rozładowują melodramatyczne napięcie. Z drugiej strony wydaje mi się, że cierpi odrobinę spójność i historia, która jest trochę rozwalona i odniosłem wrażenie, że niektóre wątki są tutaj tak po prostu, bez konkretnego powodu, żeby tylko upiększyć ten świat. Jednak ten zarzut nie wpływa jakoś znacząco na mój odbiór, a powyższy kolaż traktuję bardziej na plus niż minus, więc ostateczna ocena jest jak najbardziej pozytywna.


O, tu też jest użyte słowo kolaż. No zgadzam się

smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-03-2019 22:38
No to daję smiley

Najpierw chciałem dać film "Split", ale nie mogłem się doczekać i obejrzałem.
Planowałem dać coś o pieskach, ale "Mój przyjaciel Hachiko" już obejrzałem, a zresztą byłoby monotonnie.

No to jebnę film, który polecił mi znajomy, którego pewnie bez klubu nie chciałoby mi się obejrzeć i który będzie czymś "świeżym" w tej edycji smiley

https://www.filmweb.pl/film/Kimi+no+Na+wa.-2016-760082

Kimi no Na wa.


EDIT: Jest na cda z napisami, tak przykładowo.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 31-03-2019 22:44
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 31-03-2019 22:43
Anime? no to grubo
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-03-2019 22:57
O Boże xD
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-03-2019 23:07
Listopad

Gdy zobaczyłem pierwsze 3 minuty gdzie jakaś kupa żelastwa przypominająca śmigło przewoziła krowę w powietrzu pomyślałem sobie coś w stylu "o kuchnia, co ja oglądam?". Film jednak z minuty na minutę zyskiwał. Największa jego zaleta to zdecydowanie piękno. Nie kojarzę zbyt wielu filmów które były by tak ładne wizualnie. Może dobrze, że oglądałem go w hd bo był nawet na hgbo go bo na prawdę ujęcia i klimat powodowały, że film oglądało się przyjemnie.
Kolejną rzeczą dobrą w filmie były co niektóre teksty takie jak eliksir z gówna wspomniany wcześniej choć moim małym faworytem jest tekst "załóżmy spodnie na głowę to zaraza pomyśli że mamy dwie dupy i nas nie rozpozna"smiley

Ogólnie nie będę się rozpisywał ale film przypadł mi do gustu i muszę przyznać, że Arleta się postarała z tym filmem i co mi tam dam 8 mimo że najpierw chciałem 7.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 31-03-2019 23:20
panda napisał/a:
O Boże xD


smiley


adi1991 napisał/a:
Listopad

Gdy zobaczyłem pierwsze 3 minuty gdzie jakaś kupa żelastwa przypominająca śmigło przewoziła krowę w powietrzu pomyślałem sobie coś w stylu "o kuchnia, co ja oglądam?". Film jednak z minuty na minutę zyskiwał. Największa jego zaleta to zdecydowanie piękno. Nie kojarzę zbyt wielu filmów które były by tak ładne wizualnie. Może dobrze, że oglądałem go w hd bo był nawet na hgbo go bo na prawdę ujęcia i klimat powodowały, że film oglądało się przyjemnie.
Kolejną rzeczą dobrą w filmie były co niektóre teksty takie jak eliksir z gówna wspomniany wcześniej choć moim małym faworytem jest tekst "załóżmy spodnie na głowę to zaraza pomyśli że mamy dwie dupy i nas nie rozpozna"smiley

Ogólnie nie będę się rozpisywał ale film przypadł mi do gustu i muszę przyznać, że Arleta się postarała z tym filmem i co mi tam dam 8 mimo że najpierw chciałem 7.


smiley
No byłam ciekawa twojej oceny smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 31-03-2019 23:21
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 131 z 161 << < 128 129 130 131 132 133 134 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum