Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 11:14:31 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny15:03:04
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
Autor RE: Wywiady Pandy
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-01-2011 15:02
1. Furfon! smiley
2. Lion.
3. Lincoln.

Wydaje mi się, że wywiad powinnaś prowadzić według twojego uznania, bo w końcu to ty jesteś reporterką. smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wywiady Pandy
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-01-2011 15:06
April napisał/a:
Wydaje mi się, że wywiad powinnaś prowadzić według twojego uznania, bo w końcu to ty jesteś reporterką. smiley


i tak będzie smiley
bardziej chodzi mi o pomysł z pierwowzoru, tzn. będzie pytanie od usera(jednego wystarczy) i niech ten z którym wywiad przeprowadzam zgaduje, kto je zadał smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wywiady Pandy
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-01-2011 15:07
1. Lion.
2. Furfon.
3. Otherw.

Buahahahahahahaaaaa... masz za swoje, Lwie! Mówiłeś kiedyś, że nikt nie będzie chciał wywiadu o tobie czytać... smiley



smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wywiady Pandy
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-01-2011 15:07
Może być np. pytanie z serii: Coś czego nie wie o tobie nikt z forum. smiley
Albo np. jakiś user wypowiedział się o danym osobniku i ta osoba może zgadnąć kto się o nim tak wypowiedział. smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wywiady Pandy
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-01-2011 15:08
najpierw niech jakaś dziewczyna odpowiadasmiley

1. Amelia
2. jazeera
3. Aprilsmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wywiady Pandy
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-01-2011 15:13
panda, bardzo fajny pomysł smiley Mi jest obojętnie jaka osoba będzie pierwsza, sama o tym zadecyduj. Fajnie by było, żeby starczyło do tego zapału i żeby pojawiły się wywiady z każdym użytkownikiem. Myślę, że nikt nie odmówi jeśli go poprosisz o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wywiady Pandy
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-01-2011 15:15
Świetny temat. Mnie to obojętne, bo chętnie przeczytam wywiad z każdą osobą. smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wywiady Pandy
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-01-2011 15:20
Tak, popieram smiley Z chęcią będę czytał. smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wywiady Pandy
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-01-2011 15:28
Świetna inicjatywa! smiley Każdy może być pierwszy, wybierz sobie kogoś smiley


So we saved the world together for a while, and that was lovely
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wywiady Pandy
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-01-2011 15:48
grzechuuu napisał/a:
Świetna inicjatywa! smiley Każdy może być pierwszy, wybierz sobie kogoś smiley



Albo wylosuj i nas zaskocz smileysmiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wywiady Pandy
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-01-2011 16:20
Otherwoman zgłaszamsmiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wywiady Pandy
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-01-2011 16:39
A ja agusię smiley
dobry pomysł.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wywiady Pandy
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-01-2011 17:47
Świetny pomysł, czekam z niecierpliwością na pierwszy wywiad. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wywiady Pandy
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 23-01-2011 18:21
Dobry pomysł, tez przeczytam wywiad z każdym z wielka przyjemnością. Myślę, że wywiady pandy będą lepsze od tych Diega smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wywiady Pandy
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-01-2011 12:22
Otherwoman napisał/a:
Dobry pomysł, tez przeczytam wywiad z każdym z wielka przyjemnością. Myślę, że wywiady pandy będą lepsze od tych Diega smiley



ja też tak myślęsmiley

poza tym ciekawie będzie przeczytać coś o userach tej stronysmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wywiady Pandy
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 24-01-2011 12:28
Bardzo dobry pomysł smiley Na początek proponuję agusię smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wywiady Pandy
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-01-2011 13:41
już wczoraj pisałam na chacie, pierwszą wylosowaną przeze mnie osobą jest agusia właśnie smiley
czekam na opisy agusi, najlepiej żeby jak najszybciej znalazły się u mnie w skrzynce, jestem w trakcie tworzenia pytań.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wywiady Pandy
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-01-2011 15:46
Świetny pomysł panda smileysmileysmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wywiady Pandy
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-01-2011 16:24
Otherwoman napisał/a:
Dobry pomysł, tez przeczytam wywiad z każdym z wielka przyjemnością. Myślę, że wywiady pandy będą lepsze od tych Diega smiley


Te Diego, mimo, że było ich nie wiele, miały super klimat( no poza tym ostatnim), więc wątpię że będą lepsze, ale i tak z chęcią poczytamsmiley

Ja proponuję na początek April lub agusięsmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wywiady Pandy
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-01-2011 13:18
Panda: Witaj agusia.

Agusia: No hej.

P: Zaczynajmy, ja już ogarnęłam nagrywanie.

A: Trochę się stresuję, wiesz, pierwszy wywiad i w ogóle...

P: A co ja mam powiedzieć? Jak nie będzie się podobało, to zmienimy redaktora i tyle. Okej, pierwsze pytanie. Jak pewnie się spodziewasz, będzie to pytanie o ostatnie wydarzenia na forum. Co mogłabyś powiedzieć o swoim odpadnięciu z MP już teraz, tak na spokojnie?

A: No na pewno się tego nie spodziewałam. Wiesz, inni się orientowali, jak to wygląda, to znaczy odpadli już kiedyś. Ja takiej okazji nie miałam. W MP12 rad nie było, a w MP10 dotrwałam do końca swoją Suzanne. Teraz zdaję sobie sprawę, że może zareagowałam zbyt emocjonalnie i dlatego skasowałam posta. No na pewno płacz był. Myślę, że każdy czuje pewną gorycz, rozczarownanie kiedy odpadnie. Ty pewnie też. A już szczególnie kiedy zdajesz sobie sprawę, że zostały osoby, które piszą od ciebie gorzej. Teraz, pod koniec edycji dopiero widać, że w finale MP często nie zostają osoby najbardziej aktywne i piszące najlepsze posty. Znaczy nie mówię, że to nie jest ważne. Kiedyś jeden user napisał mi, że liczy się też kombinowanie. To trochę kontrowersyjne, ale chyba ma rację. Myślę, że tak nie powinno być. Chyba wcześniej, jeszcze na z24 zdarzały się takie sytuacje, ale przez ten spam tego nie przeczytałam. Po mnie odpadł Umbastyczny, który zasługiwał na wygraną w tej edycji, to też było duże zaskoczenie. Ale teraz, kiedy jeszcze nie skończyła się edycja nie chcę nic więcej mówić. Więcej o tym napiszę po MP13 w jakimś podsumowaniu.

P: Od pewnego czasu wyrażasz niechęć do forum z24. Co dokładnie cię boli, jeśli chodzi o tamtą stronę?

A: Boli mnie to, że bardzo często ludzie porównują nas do z24. Od pewnego czasu nasze forum jest osobną stroną. Porównywanie nas jest całkowicie bezpodstawne, ponieważ z z24 obecnie są chyba trzy lub cztery osoby, z czego jedna pojawia się i znika. Na MP aktywni są ludzie również z innych stron niż z24. Na naszym forum nie ma podziałów, czy ktoś jest z zagubieni.org, czy z darltona, czy z jakiejś innej strony, chodzi przede wszystkim o grę. Jest tyle ludzi z innych stron, którzy nierzadko są bardziej zaangażowani od tych z z24. Niestety, niechęć do naszego forum się szerzy głównie wśród spamerów na tamtej stronie.

P: Właśnie, userzy(czyt. spamerzy) tamtego serwisu już kilka razy planowali spamerskie ataki na MP.

A: Przecież my też mamy etatowych spamerów, którzy mogą się odwdzięczyć. Pokazywali to już kiedyś. Tylko po co? Mamy prowadzić regularną wojnę? To bez sensu. Ja już przestałam się tym przejmować, tylko mnie to irytuje. Ewentualna wojna na ataki spamerskie sprawiłaby, że wielu fajnych userów z jednej i drugiej strony opuściliby oba fora.

P: Irytuje cię spam?

A: To trudne pytanie. Nie jest tak, że nienawidzę spamu i tępię wszystkich spamerów. Spamowanie emota w sb czy w jakimś zabawnym temacie jest okej. Wkurza mnie za to strasznie pisanie jedną emotką w temacie, w którym oczekiwałabym opinii, czy własnego poglądu. Podsumowując: spam w małych ilościach, w śmiechowych tematach - tak, ale żeby to nie przechodziło na poważne tematy, tak jak na z24 chociażby.

P: Zdajesz sobie sprawę, że sprawiasz wrażenie najbardziej zaangażowanego na forum usera? Dobrze ci z tym?

A: To nie do końca prawda. Znam wielu userów, którzy tak samo jak ja są zaangażowani w stronę i MP. Z mojej strony to wygląda tak, że po prostu rozmawiam sobie z ludźmi, a potem na forum wdrażam pomysł w życie, więc prawie nigdy nie jest tak, że to ja sama to wszystko wymyślam. Sama o tym staram się wspominać, że to wychodzi w rozmowie z kimś prywatnie, np. przez gg, a pomysł koszulek przyszedł nam do głowy już na którymś zlocie.

P: A 'Powaga'?

A: No tu może masz rację. Miło mi jest, jak ktoś zgadza się z moim zdaniem i mówi: 'agusia ma rację, dobrze że to napisałaś', wiadomo.

P: To tak jak spamer się podjara, że napisał smiley w sb i kilka osób napisało to samo.

A: No dokładnie.

P: Jakie jest twoje największe marzenie związane z forum?

A: Moim marzeniem jest zrobienie jeszcze raz takiej edycji, jaką było MP10. Prawda jest taka, że z małymi wyjątkami obecne posty nie dorównują np. tym ze świątyni z MP10, kiedy nawet Lion pisał długie posty, nie to co teraz. Wtedy w szkole tylko czekałam, żeby wrócić do domu i napisać coś w MP, na stronie siedziałam co najmniej od 14 do 24. Chciałabym, żeby userzy skupili się na grze i fabule. W MP10 nasze posty opierały się najbardziej na kontaktach z innymi, chodzi mi o normalne kontakty, jak nasze postacie reagują na obecne wydarzenia. Tymczasem obecna edycja kojarzy mi się z zupełnie czymś innym, czyli z odbytami, torturami, lewatywami etc. Wiesz, ja nie mówię że nikt tak nie może napisać, bo to nie o to chodzi. I nie jest też tak, że ja nie lubię userów, którzy piszą takie posty, bo jest wręcz przeciwnie. Po prostu takich postów nie czytam.

P: A co myślisz o sprowadzaniu ludzi z innych forów, np. z Darltonów?

A: To naprawdę dobry pomysł. Lubię darltonów, bo na forum panuje bardzo miła i serdeczna atmosfera. Faktycznie, może się wydawać nieco specyficzne (nawet spoglądając na liczbę postów userów tam), ale bardzo lubię tam wchodzić. Tam nie mają nic do obcych i jak napiszesz 'cześć' w sb to cię witają z otwartymi ramionami. Ostatnio napisałam, że gdzieś tam jadę a jakaś kompletnie nieznana dziewczyna pisze do mnie 'śpij u mnie', to bardzo pozytywne.

P: A teraz pytanie z innej beczki. Co chciałabyś robić w przyszłości?

A: Myślałam o dziennikarstwie, najlepiej muzycznym. Nie wiem tylko, czy nie wywalą mnie ze względu na mój gust. Chciałabym pracować w radiu, ale mój głos pozostawia wiele do życzenia.

P: Zawsze możesz pracować przy opracowywaniu audycji, albo coś. W końcu radio to nie tylko to, co idzie na inne odbiorniki.

A: No może i tak.

P: Czemu pokochałaś serial LOST? Czy był jakiś przełomowy moment, czy 'wciągało cię' powoli?

A: Raczej to drugie. Oglądałam odcinki na początku w telewizji. Pamiętam tylko, jak bardzo zainteresował mnie odcinek 'Numbers', kiedy liczby na włazie były tymi samymi, które prześladowały Hurleya. Od tamtej pory oglądałam Lost z coraz większym zainteresowaniem. Pamiętam, że kiedy były premiery kolejnych odcinków, musiałam oglądać serial u brata w pokoju. Jego to denerwowało bardzo, ale ja nie odpuściłam.

P: Jak wszyscy wiemy, pochodzisz z forum zagubieni.org. Czy teraz, po takim czasie spędzonym na forum MP przedstawiłabyś się przede wszystkim jako user z.org, czy strony MP?

A: Jeszcze kilka miesięcy temu powiedziałabym, że jest to zagubieni.org. Wiadomo, zostawiłam tam spory kawałek siebie, zarejestrowałam się tam chyba jak miałam 11 lat. Tam pisałam o Lost, tam poznałam wielu ciekawych ludzi i tak dalej, ale teraz chyba byłoby to forum Mistrza Przetrwania.

P: Wielu userów MP chciałoby poznać fabułę, którą miałaś przygotowaną do kolejnej edycji. Mogłabyś nam zdradzić, co straciliśmy, kiedy odpadłaś z MP13?

A: Na pewno byłaby to fabuła, w którą każdy user musiałby się mocno zaangażować. O wątkach nie powiem, bo takie było moje zamierzenie, żeby grający poznali ją dopiero przy starcie gry. Nie wiem czy wiesz, ale Amelka miała rozpisany cały schemat MP12, ale... No nie wyszło. Każdy się pochował w pokojach i wszyscy pisali w grupkach.

P: <Robi minę smiley >... Tego nie wiedziałam. Przejdźmy do kolejnego pytania. Dlaczego nie grasz w MP? Czy będzie jeszcze taka edycja, że agusia wróci do pisania swoich słynnych postów?

A: Zamierzam wrócić, ale na pewno nie teraz. Chciałabym odpocząć. Wiem z własnego doświadczenia, że po takiej przerwie pisze się jeszcze lepiej, tak jak ja, kiedy pisałam Dotothy. Nie mam pojęcia, kiedy... Może w czerwcu?

P: Co powiesz o konkurencyjnym (a może i nie) projekcie AA?

A: To świetny pomysł. Bardzo podobała mi się pierwsza piosenka. Pomyślałyśmy sobie z Muminką 'Ej, my też tak możemy!' i nagrałyśmy piosenkę. Teraz to nie jest dla nas konkurencja, bo my poszłyśmy trochę w inną stronę.

P: A co przygotowujecie w tej chwili wy, Kulowe Muminki? Czy tematyka RafalekOtherw będzie przewijała się przez wszystkie odcinki?

A: Nie. Zamierzamy z Muminką zrobić odcinki o wielu userach.

P: Czy jest osoba, z którą nie grałaś jeszcze w MP, a chciałabyś po swoim powrocie?

A: Chyba z Arcticiem. Grałam z nim trochę w MP12, ale to tyle co nic.

P: Okej, czas na kilka zagadek. Na początek dostaniesz rysunek. Twoim zadaniem jest zgadnąć, kogo to dzieło. http://img375.imageshack.us/img375/1900/skanowanie0009r.jpg

A: O rany boskie! Co to jest?! Ja nie mogę... Wielka agusia świątecznej pomocy... No i glany najlepsze!

P: Jaka jest więc twoja odpowiedź?

A: Nie mam pojęcia... Stawiam na April albo Amelkę, ale to pewnie nie one.

P: To rysunek Muminki. Mam dla Ciebie jeszcze trzy opisy. Oto pierwszy z nich:
Agusia jest niesamowitą osóbką o wyrazistym charakterze i własnym stylu.smiley Czasami jej słowa są jednak sprzeczne z czynami... może po protu dlatego, że aga jest bardzo wrażliwym człowiekiem. Cenię ją za poświęcenie dla tej strony, jej osobowość, silny charakter i... całokształt. Przyszłość agusi na pewno będzie barwna i niezwykła smiley


A: uuu, strzelam w jazeerę.

P: Ten opis jest autorstwa von Veron.

A: Teraz wychodzi, jak bardzo znam naszych userów smiley Może przy następnym opisie zgadnę.

P: Drugi opis:
agusia, agusia, agusia... dziewczynka z warkoczykami! smiley Ciężki kamień do zgryzienia o łagodnym sercu. Tak można ją podsumować. Pierwsza część tej teorii opiera się o to, że agusia zawsze stawia na swoim i o to walczy, jest bardzo uparta- co często jest plusem i minusem jednocześnie. Zawsze mówi to co myśli, nie owija w bawełnę. Osoba, z którą można porozmawiać na różne tematy, organizatorka wielu pomysłów na forum. Z tego co zdążyłam zaobserwować ma jedną, widoczną wadę- jest hipokrytką. Ale wypada w tym momencie zacytować Biblię ''Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci we mnie kamieniem''.


A: Ta Biblia mi do nikogo nie pasuje smiley April?

P: Dobrze! Ostatni opis:
agusia - postać Suzanne, którą stworzyła w MP10 mimo, że od jego zakończenia minęło już dobrych kilka miesięcy i mimo, że tę postać bardzo lubiłem od samego początku, z czasem lubię jeszcze bardziej i bardzo jej brakuje. Tą kreacją agusia zawiesiła sobie poprzeczkę bardzo wysoko i pewnie też z tego względu dość niespodziewanie odpadła w tej edycji. Pocieszające jest to, że agusia ma talent pozwalający na stworzenie równie charakterystycznej postaci i mam nadzieję, że w kolejnych edycjach będziemy mieli okazję i przyjemność czytać posty pisane przez agusię. Liczę też, że pokaże klasę organizując edycję, o której jakiś czas temu pisała, że ma ją w planach.


A: No to jest proste, LINCOLN!

P: Brawo. Nasz wywiad zbliża się do końca. Bardzo miło mi się z Tobą rozmawiało, życzę Ci jak najszybszego powrotu do MP. Zostań z nami jak najdłużej.

A: Ja też dziękuję za rozmowę, panda.

/od pandy: tak wiem, że wyszło mało. poprawię się. na pewno mogło być więcej, ale to moja wina, bo starałam się normalnie rozmawiać z agą i często schodziłyśmy z tematu. teraz jak na to patrzę, pytania następnym razem zadam mniej chaotyczne. pozdro panda
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum