Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 03 2024 11:40:01 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny16:10:05
Otherwoman20:40:46
chlaaron 1 week
Lincoln 3 weeks
mrOTHER 3 weeks
Diego 3 weeks
Flaku 7 weeks
shimano 9 weeks
Amaranta19 weeks
Andzia36 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 39 - Westworld | Delos
Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 > >>
Autor RE: Rozdział 1 - Podróż w głąb nocy
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 29-05-2019 11:19
Lars, jak tylko zobaczył, kogo będzie miał do towarzystwa, zaczął się rozglądać za jakąś kryjówką. Niestety stajnia to nie bunkier, a chyba tylko kilkumetrowej grubości ściany byłyby w stanie zatrzymać wściekłą Cynthię. Postanowił więc zgrywać luzaka, który się niczym nie przejmuje. Kopnął leżący na ziemi kamień i wzruszył ramionami.
- Chyba szykują dla nas jakąś nową rozgrywkę. Nie wiem, ja się na razie nudzę... - odpowiedział i znudzonym gestem przeciągnął dłonią po włosach.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 29-05-2019 11:20
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozdział 1 - Podróż w głąb nocy
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-05-2019 12:10
- Atrakcje? Coś poszło nie tak, hosty miały prawdziwe kule i celowały w ludzi, tych prawdziwych!
Cynthia czekała, aż służby porządkowe wszystko ogarną.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozdział 1 - Podróż w głąb nocy
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-05-2019 15:50
Cudem dobiegła do stajni, chociaż nie do końca chciało jej się wierzyć komukolwiek w parku w tamtym momencie. Wydawało się, że człowiek, który do nich mówił, nie był hostem. Tylko dlaczego w ogóle przejmował się gośćmi, i to jeszcze takimi? - Co tu się dzieje? To są jakieś jaja? Macie coś do picia?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozdział 1 - Podróż w głąb nocy
Man in Black
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
William

Postów: 12

NPC

Dodane dnia 29-05-2019 18:02
William dobiegł do stajni i bardzo szybko rozjaśnił wątpliwości Cheryl. Po prostu potrzebował pomocy. Nie odpowiadając póki co na pytania, zdjął marynarkę i rozerwał koszulę, ujawniając jątrzącą się ranę na lewym ramieniu. Natychmiast wyciągnął małą buteleczkę jakiegoś mocnego trunku z wewnętrznej kieszeni marynarki i podał ją blondynce.
- Weź to - powiedział, a widząc niechęć w jej oczach dodał: - Chcesz żyć? To bierz to i mi pomóż! Jestem waszą jedyną nadzieją na opuszczenie tego piekła.
Usiadł na ziemi, oparł się o kostkę słomy i wycedził:
- Polej na ranę - a po chwili zmusił się do tego, by dodać: - Proszę.
Edytowane przez Man in Black dnia 29-05-2019 18:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozdział 1 - Podróż w głąb nocy
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 29-05-2019 18:05
- Ja mogę - Lars wyrwał Williamowi buteleczkę i wypił większość, a reszta polał jego ranę.
- Nie można tak marnować alkoholu - skomentował.
- Piekła? - zainteresował się po chwili i zaczął się rozglądać w poszukiwaniu swojego ziomka Lucyfera.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 29-05-2019 18:07
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozdział 1 - Podróż w głąb nocy
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-05-2019 18:08
Chris już był pewien, że zaraz wraz z młodą kobietą zostaną postrzeleni, a jego bardzo ciekawe życie się zakończy. Jednak na ratunek przyszedł im William, Chris kojarzył go tylko z tego, że był akcjonariuszem, ale więcej szczegółów na jego temat nie znał. Gdy wbiegł do stajni pierwsze co zrobił to zaczął głęboko oddychać siadając na ziemi. Nie tego się spodziewał, a na pewno nie tego oczekiwał.
- Cholera, on zaraz zginie, a hosty tu będą - powiedział, chociaż wątpił w to, czy było to dostatecznie głośno, czuł się niemalże cały mokry. W środku oprócz niego i blondynki była jeszcze jedna kobieta, mężczyzna z dłuższymi włosami i on. Wyglądał dziwnie i raczej nie był gościem - Hej, kim ty jesteś?
Miał lekkie obawy, czy ten koleś z makijażem nie wyskoczy zaraz na nich. Wstał i zaczął się przechadzać, patrząc na pozostałych był jedyną osobą w tym gronie, która potrafiła myśleć, w końcu ukończył najtrudniejsze studia na świecie, był prawnikiem. Jednak z jego myślenia wyrwał go William, który wbiegł.
- Pomóż mu! Szybko! - powiedział pośpieszając blondynkę. - Na pewno musisz wiedzieć, co tutaj się wydarzyło, jesteś akcjonariuszem, co oznacza, że znasz ten park jak własną kieszeń i na pewno wiesz jak stąd wyjść i dotrzeć do naszego świata.
Zdawał sobie sprawę, że to była ich jedyna nadzieja, tym bardziej, że w ciągu całej tej sytuacji jeszcze nikt nie przyszedł im pomóc.
- Dlaczego do jasnej cholery nie ma tu służb porządkowych - zaczął mówić sam do siebie pod nosem nie mogąc powstrzymać się od natrętnego chodzenia. Jestem prawnikiem, nie komandosem, chcę do domu. Pomyślał błagalnym tonem. Kompletnie nie przejął się tym, że Lars zaczął ,,opatrywać'' Williama, było mu wszystko obojętne.
Edytowane przez April dnia 29-05-2019 18:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozdział 1 - Podróż w głąb nocy
Akecheta
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 9

NPC

Dodane dnia 29-05-2019 18:14
Akecheta, widząc zbliżającego się Williama, bezszelestnie opuścił stajnię tylnym wyjściem i ruszył z powrotem w wir walki, gdyż widział kolejne osoby w potrzebie (Wojciech, Frederick, Uchechi i Joel).

// możecie do reszty dołączyć w dowolnej chwili, tylko coś napiszcie smiley obojętne jak, mógł Was pomóc Akecheta, mogliście uciec sami.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozdział 1 - Podróż w głąb nocy
Man in Black
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
William

Postów: 12

NPC

Dodane dnia 29-05-2019 18:21
Mężczyzna w czerni zasyczał z bólu, po czym spojrzał na Larsa spod kapelusza, którego zapomniał zdjąć.
- Właśnie wypiłeś 40-letni rum. Nie mogę wyobrazić sobie większego marnotrawstwa - stwierdził z lekką pogardą w głosie.

Gdy ból ustąpił, zaczął opatrywać ranę kawałkiem urwanej koszuli.

- Musimy stąd uciekać. Tym razem to wszystko dzieje się naprawdę. Ford odblokował jebany Labirynt - mówił do siebie, ubierając się z powrotem. W końcu zwrócił się do Chrisa. - Masz rację, znam ten park. Pomogę wam, jeśli wy pomożecie mi. Póki co jesteśmy zdani tylko na siebie. Proponowałbym rozpocząć od znalezienia jakichś koni. Pieszo daleko nie uciekniemy - zaproponował.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozdział 1 - Podróż w głąb nocy
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 29-05-2019 18:41
Lars odruchowo popatrzył na Cynthię. Nie potrafił wyobrazić sobie jej na koniu.
- Przydałby się też chyba jakiś wóz - zaproponował nieśmiało.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozdział 1 - Podróż w głąb nocy
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 29-05-2019 18:46
//Nie mam nic przeciwko. Więcej kreatywności moi drodzy, więcej kreatywności, póki fabuła jest luźna i macie taką możliwość smiley



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozdział 1 - Podróż w głąb nocy
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-05-2019 19:08
/ jak mam grac kreatywnie laska ktora ma siano w glowie xd swoja droga poki co wszyscy tutaj maja jakies normalne ludzkie reakcje, jak nie w MP tylko w zyciu xd

Zamiast pomagać, Cheryl stała jak sparaliżowana. Po tym, jak ten obrzydliwy kuc zabrał jej alkohol, zaczęła w stajni szukać czegoś czystszego niż przepocona koszula do opatrzenia rany. Robiła to zupełnie mechanicznie przez rozkaz mężczyzn, sama nigdy nie wpadłaby na to, żeby mu pomóc. W końcu nie wiedzieć czemu, w stajni znalazły się jakieś wiszące na sznurku stare prześcieradła. Zdjęła jedno z nich, urwała kawałek i podeszła do nieznajomego. - Zaraz się znowu zabrudzi, jeśli tym się obwiążesz. - powiedziała zaskakująco rzeczowo, za chwilę jednak przechodząc znowu w histerię: - Konie? Jakie konie? Zaraz spadnę i się zabiję! Gdzie jest ochrona?! Powiedziano mi, że szef ochrony zjawi się od razu, kiedy cokolwiek będzie nie tak! Czy Wy wiecie, jak Delos ryzykuje takimi zagrywkami? Będziecie skończeni w internecie! - krzyczała typowi praktycznie do ucha, po czym szarpnęła mu mocno rękę, kiedy wiązała supeł. Wbrew pozorom, mówiła całkowicie poważnie, ale chyba nikt tego tak nie odebrał. - Chcę ochrony. Gdzie jest najbliższy punkt, w którym znajdziemy kogokolwiek, kto może nam pomóc? Jezu, przecież ja nie umiem nawet celować tym... Tym! - nie do końca wiedziała, jak poprawnie nazwać broń pod jej pończochą, więc machnęła sukienką niczym laski na polskich studniówkach, żeby pokazać im rewolwer.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozdział 1 - Podróż w głąb nocy
Man in Black
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
William

Postów: 12

NPC

Dodane dnia 29-05-2019 19:19
Willliam wysłuchał krzyków Cheryl, lecz każde wypowiedziane zdanie powodowało na jego twarzy lekki, szyderczy uśmiech.
- Dziewczynko... Nie ma żadnego punktu ochrony. Delos nie planowało tej zagrywki. To wszystko zrobił on - skwitował, zakładając, że Cheryl zrozumie, że chodzi mu o Forda. - Nie ma czasu na pogawędki. Wychodzimy tyłem i idziemy w kierunku wzgórza na południu. Jakiś kilometr dalej powinna być stajnia z końmi dla gości parku, może nawet znajdzie się jakiś wóz.
Poprawił kapelusz i poszedł przodem, dzierżąc w prawej dłoni naładowanego shotguna.

//będę wieczorem
Edytowane przez Man in Black dnia 29-05-2019 19:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozdział 1 - Podróż w głąb nocy
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-05-2019 19:46
Dolores miała nadzieję, że w stajni będzie jakiś porządny mustang, jakiś czystej krwi arab, który poradzi sobie z jej bioderkami. Nie wiedziała czy w całym Delos będzie wystarczająco szerokie siadło, ale najwyżej pojedzie na oklep.
- No to chodźmy, lepiej iść póki nie wiedzą, że tu jesteśmy i są zajęci sobą.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozdział 1 - Podróż w głąb nocy
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 29-05-2019 19:58
- W drogę! - zarządził Lars. Sprawdził magazynek rewolweru i wyszedł za Williamem. W uszy wsadził słuchawki (które udało mu się przemycić) i włączył "Cross My Heart And Hope To Die " w zapętleniu, które idealnie pasowało do marszu przez dziki zachód. Nawet poczuł się jak gość na teledysku, choć to bardziej William go przypominał.



Przy okazji zaczął sobie nucić pod nosem refren piosenki (bo tylko to znał na pamięć):


I will get away with murder
I will get away with crime
It's the innocence I rape
I won't stop until I'm done


We ain't coming for forgiveness
We're not paying for our sins
We betrayed you our sweet Jesus
We have chosen hell on earth





We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozdział 1 - Podróż w głąb nocy
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-05-2019 23:01
Cherrrie nie była oczywiście zachwycona tym pomysłem. Do tego od pół godziny nie widziała się w lustrze, a wyglądała pewnie jak miotła po tym biegu i dalej miała na sobie sukienkę o trzech warstwach. - Ja pierdolę. - westchnęła ciężko i wyszła ze stajni.
- Halo? - zagadała do mężczyzny. - Ile jeszcze? I o co chodzi z tym labiryntem? Nie możemy po prostu wrócić pociągiem ze Sweetwater do domu?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozdział 1 - Podróż w głąb nocy
Man in Black
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
William

Postów: 12

NPC

Dodane dnia 29-05-2019 23:47
- Labirynt... - westchnął William. Cały czas miał w głowie słowa, które Dr Ford powiedział mu w trakcie ostatniego spotkania. Labirynt nie jest przeznaczony dla Ciebie. On jest dla nich.

W normalnej sytuacji nie odpowiedziałby Cheryl, lecz gorączka, jakiej dostał z powodu rany, najwyraźniej rozwiązała mu język:
- Ten świat jest moją własnością i znam w nim każdą sztuczkę poza tą ostatnią rzeczą. Środek labiryntu. Ukryty poziom tej gry, który spowodował, że gospodarze przestali postępować według reguł ustalonych przez Delos i zaczęli zabijać naprawdę - odpowiedział enigmatycznie. Miał co raz większy problem z konstruowaniem zdań. - Ford powiedział mi, że Labirynt jest dla nich. Mam zamiar to sprawdzić - dokończył, po czym nagle zmienił temat.
- Jeśli chcesz wrócić do Sweetwater, droga wolna. Obawiam się jednak, że jedyne, co dojedzie do domu, to twoja głowa - zauważył. - Lepiej dla was by było skorzystać z innego wyjścia. A tego beze mnie nie zrobicie. Muszę odpocząć - dodał nagle i szarpnął za konia.

Nie było to najlepsze miejsce, by się zatrzymywać. Odgłosy trwającej w Sweetwater wojny pozostawiliście za sobą, lecz było już ciemno i nie widzieliście nic wokół. Przydałoby się trochę światła, lecz działa to w dwie strony - rozpalona pochodnia sprawi, że będziecie bardziej widoczni przez innych...

Człowiek w czerni usiadł na kamieniu, wziął bukłak z wodą, połowę wypił, a połowę na siebie wylał. Oczy miał czerwone.
- Muszę odpocząć - powtórzył tak, jakby zapomniał, że już to mówił.
Edytowane przez mrOTHER dnia 30-05-2019 12:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozdział 1 - Podróż w głąb nocy
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-05-2019 00:03
Zapłakana biegłam w bliżej nieokreślonym mi kierunku. Próbowałam uspokoić oddech, aby nie wydawać z siebie żadnego jęku, ale panika która mnie ogarnęła, nie pozwoliła na trzeźwe myślenie w tej sytuacji. Potknęłam się o wystający konar, a piach przykleił się do słonej od łez twarzy. Długa suknia nie była przystosowana do biegania, a ostrogi zaczepiały się ciągle o materiał uniemożliwiając mi szybkie poruszanie. Zginę- pomyślałam wydając z siebie histeryczny skowyt. Nie wiedziałam nawet gdzie szukać pomocy.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozdział 1 - Podróż w głąb nocy
Akecheta
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 9

NPC

Dodane dnia 30-05-2019 00:08
Uchechi nie musiała szukać pomocy - pomoc sama ją znalazła. Tajemniczy Indianin, zapewne sprowadzony przez krzyk rozpaczy, wyłonił się z ciemności. Zeskoczył z konia, wyciągnął rękę i powiedział:
- Wstań, pomogę ci.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozdział 1 - Podróż w głąb nocy
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-05-2019 00:22
-AAAhh! -krzyknęłam najpierw widząc tylko oczy w ciemności. Dopiero później poczułam zapach stajni i siana. Indianin zeskoczył zgrabnie z konia i pomógł mi wstać. Złapałam za wyciągniętą dłoń wymalowanego mężczyznę. Jego strój w świecie Delos był imponujący -Musimy skierować się do wyjścia i wrócić pociągiem do rzeczywistości. Zna Pan drogę? -zapytałam obserwując czy nie nadchodzi niebezpieczeństwo.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rozdział 1 - Podróż w głąb nocy
Akecheta
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 9

NPC

Dodane dnia 30-05-2019 00:34
- Znam drogę. Jedyną drogę - odpowiedział krótko Akecheta. Wsadził Uchechi na konia i pogalopował w sobie znanym kierunku. Jechali w ciemnościach, lecz Indianin gnał tak szybko i bez zawahania, jakby jego oczy wyposażone były w noktowizor.

Po chwili usłyszeli odgłosy jakichś ludzi. Akecheta zatrzymał się, zsiadł z konia i pomógł Uchechi zrobić to samo. Następnie odczepił od siodła skórzaną torbę i dał ją mieszkance Gwatemali.
- Tu jest woda i trochę owoców. Dołącz do tych ludzi - wskazał na Williama, Larsa, Cynthię, Cheryl i Chrisa. - Zostańcie przez noc tutaj, lub w domu, który znajduje się za rzeką. Nad rankiem, o samym świcie, wjedźcie na wzgórze. Jeśli to zrobicie, przeżyjecie - wydał polecenie i zaczął zbierać się do odjazdu...
Edytowane przez Akecheta dnia 30-05-2019 00:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum