Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 07:24:58 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny11:13:32
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Kandydaci
Strona 7 z 179 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-04-2010 20:56
Przytaknęła.
-O tym samym pomyślałam... W tej całej świątyni są podobne.- skrzywiła się lekko na dźwięk wypowiadanych przez siebie słów. Ciągle nie rozumiała, w jakim celu zabrano ich w tamto miejsce. Nie chciała też pytać, o co chodzi z kandydatami. Ona nie ma zamiaru brać udziału, woli ominąć to szerokim lukiem... Nie uśmiechało się jej pozostanie na wyspie. Gładziła dłonią po chropowatej powierzchni ścian. Wreszcie chrząknęła i odwróciła się w kierunku reszty.
-Zróbmy co mamy zrobić i spadajmy, dobrze?




140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-04-2010 21:02
Emily niechętnie oderwała wzrok od tajemniczych znaków na ścianie i ruszyła wgłąb korytarza.
- Swoją drogą skąd wzięła się na Wyspie bomba?...
Zrobiła jeszcze kilka kroków i doszła do pomieszczenia... jakby groty, na środku, której w całej swej okazałości prezentowała się broń, która mogła wyrządzić wiele zła, gdyby dostała się w nieodpowiednie ręce.
Emily przygryzła dolną wargę. Nigdy nie widziała czegoś takiego.
- Taka bomba?- dokończyła mierząc wzrokiem coś o wyglądzie olbrzymiego pocisku.
Edytowane przez von Veron dnia 16-04-2010 21:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-04-2010 21:12
Doszli do pomieszczenia gdzie była bomba, Jughead. Daniel podszedł do niej, chciał jej się najpierw przyjrzeć z bliska. W międzyczasie wyjął z plecaka dziennik, który jakimś cudem nie był mokry.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-04-2010 21:17
Elena poczekała, aż wszyscy przedostaną się na drugą stronę i jako ostatnia zanurkowała. Znaleźli się, w pomieszczeniu, które wcześniej uznała za grotę, a teraz, gdy miała okazję się lepiej przyjrzeć stwierdziła, że przypomina bardziej starożytną komnatę. W komnacie panował mrok, jedynym źródłem światła były promienie słoneczne, wpadające przez nieliczne szczeliny w murze. Elena wykręciła mokre włosy i ruszyła za resztą osób. Po chwili jej oczom ukazała się kolejna komnata, w której znajdowało się to, czego szukali... Elena nigdy wcześniej nie miała do czynienia z tak wielką bombą. Obeszła ją dookoła, oglądając ze wszystkich stron. Czuła się nieswojo stojąc w pobliżu potencjalnego źródła zagłady całej wyspy.
- Daniel? Jak to możliwe, że Twój pamiętnik się nie zmoczył? - zapytała robiąc wielkie oczy - I po co go zabrałeś ze sobą?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-04-2010 21:17
Emily spojrzała z zaskoczeniem na Daniela. On chyba wiedział, co mają robić. Niesamowite. Dziewczyna zauważyła, że większość ludzi na Wyspie było idealistami: pokonać, wygrać, zatrzymać, zdobyć, dowiedzieć się. Ale jak?
Westchnęła i usiadła na nieco wilgotnym podłożu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-04-2010 21:19
Sawyer jako jeden z ostatnich kandydatów wpłynął do podwodnej groty. Droga była dłuższa niż się spodziewał, bo trzeba było przepłynąć dobre kilkadziesiąt metrów pod wodą. Kiedy już wypłynął na powierzchnię, zasapany zauważył dużą bombę.
- Son of a bitch. - przeklął sobie pod nosem. - A jednak miał rację... - powiedział na głos, odnosząc się do słów gościa z dziedzińca. Na ścianach były wypisane hieroglify, tylko zagadką było, co one oznaczały. James usiadł na ziemi, aby chwilę ochłonąć.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-04-2010 21:22
Pamiętnik Daniela nie jest mokry! Fascynujące. Bardziej w tym momencie interesowała mnie bomba. Wydawało mi się, iż trzeba było wielkiej ostrożności, aby bezpiecznie przenieść ją do świątyni. Obejrzałem ją, po czym zwróciłem się do Daniela - Rozumiem, że potrzebujesz pomocy. Jak wyciągniemy rdzeń? - Nie miałem zielonego pojęcia, jak tego dokonać. Faraday był chyba jedyną osobą, która potrafiła to zrobić. Był także dość wyjątkowy. Jeśli dobrze kojarzyłem fakty, to urodził się na wyspie.
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-04-2010 21:28
James po chwili odpoczynku obszedł bombę dookoła. Była potężnych rozmiarów. Na boku miała napis Jughead, ciekawe, co mógł oznaczać ten napis. Podszedł do Daniela i Neala, stojących nieopodal.
- Dobra chłopaki, mamy naszą bombę. Co teraz? - zapytał.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-04-2010 21:29
Bomba onieśmieliła ją. W wyobraźni widziała malutką, skromną bombkę, taką, jaką rysowało się w przedszkolu na nauce rysunku... Tymczasem ta miała takie rozmiary, że jej środek spokojnie pomieściłby ich wszystkich. Bez wahania podeszła do Faradaya i położyła rękę na jego ramieniu.
-Daniel, co mamy robić?- spytała z lekkim uśmiechem, mając na myśli sposób wyciągania rdzenia.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-04-2010 21:38
-Jeśli byście mogli to zapalcie jakoś pochodnie, potrzebujemy dużo światła. Gdzieś tutaj powinien być sprzęt wojskowy, jakaś skrzynka czy coś w tym stylu z narzędziami,jeśli jej nie znajdziemy to będziemy mieli problem. -Faraday na chwilę przerwał, wyjął z plecaka butelkę wody i latarkę. - Chce ktoś się napić? W moim dzienniku jest dokładnie napisane, jak wyciągnąć rdzeń z tej bomby, krok po kroku.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-04-2010 21:41
-Skąd się to tam wzięło?- spytała zdziwiona, wskazując ręką na dziennik. -To znaczy, wiesz... Chyba nie przewidujesz przyszłości, że wiedziałeś, że będzie Ci to kiedyś potrzebne?
Odeszła kawałek od Faradaya, próbując poszukać jakiegoś patyka. Niestety, nie zanosiło się na to, by takowe były w okolicy.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dean Davis
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 143

NPC

Dodane dnia 16-04-2010 21:42
- Pochodnia przy bombie atomowej? Rozumiem, że jesteś naukowcem i wiesz lepiej, ale jak dla mnie to nie jest dobre połączenie... Pozbieraj latarki, powinny wystarczyć. Mam nadzieję, że wiesz co robisz i nie wysadzisz nas w powietrze. Nie znam się na tym, a nie chcę cię rozpraszać, więc lepiej poszukam jakiegoś bezpiecznego wyjścia, wodą tego nie wyniesiemy. Idzie ktoś ze mną?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-04-2010 21:43
Faraday niesamowicie zadziwił mnie swoimi słowami. - Eee, skąd masz te zapiski? Możesz nam wyjawić, jeśli nie jest to tajemnicą? - Co w jego dzienniku robi "instrukcja" jak rozbroić tą bombę? Jeśli ma taki świetny dziennik, może jest tam także zapisane jak pokonać Widmore'a? Zaśmiałem się, nie wiedziałem jednak, czy głośno, czy jedynie w myślach. - Dean, czy jakkolwiek się nazywasz. Pochodni nie powinniśmy zapalać, masz rację. Jednak nie pójdę z Tobą. Z pewnością Danielowi przyda się tutaj pomoc.
Edytowane przez grzechuuu dnia 16-04-2010 21:45
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-04-2010 21:52
Emily wiedziała, że nie przyda się Faradayowi. nie znała się na ładunkach wybuchowych i... nie chciała mieć z tym do czynienia. To robota dla spokojnej osoby.
- Ja idę- powiedziała do Deana.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-04-2010 21:54
Sawyer został w jaskini. Nie miał pojęcia, jak wygląda rdzeń bomby, czy jest duży czy mały, może jest ciężki? Został, aby pomóc, i tak nie miał nic lepszego do roboty.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-04-2010 21:58
-Dostałem ten dziennik w prezencie, od mojej matki, która była jedną z Innych. Mam tu wiele informacji o Dharmie, o tej wyspie. Dean, masz rację, spróbujcie znaleźć wyjście na powierzchnię. - Faraday wziął latarkę i zaczął machać koło ścian, gdzieś muszą być jakieś narzędzia.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-04-2010 22:00
- Twoja matka była Inną... - stwierdziła Elena, pokręciła głową i machnęła ręką - Nic mnie już nie dziwi. Na tej wyspie jest wszystko możliwe.

- Szukać wyjścia? I przegapić całą zabawę z bombą? Nie ma mowy, ja zostaję tutaj. - powiedziała i spojrzała na mężczyznę. Ze zdziwieniem stwierdziła, że nigdy wcześniej go nie widziała i nie ma pojęcia kim o jest.
- Hej, Sawyer, znasz go? - szepnęła do James wskazując na faceta, który zaproponował szukanie wyjścia.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-04-2010 22:00
Emily rzuciła przelotne spojrzenie Danielowi. Ojciec- Widmore, matka- jedna z Innych... ciekawe...
- Jeszcze ktoś?- zapytała. Widząc, że nikt się nie zgłasza podeszła do Deana i wskazała na jeden z korytarzy. - Testujemy wszystkie po kolei?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-04-2010 22:02
Kobieta rozglądnęła się i spojrzała na Daniela jako, że nie znała się na tym kompletnie postanowiła obserwować całą sytuację z boku. W tych sprawach była kompletnie zdezorientowana dlatego gdy usłyszała propozycję Deana zastanowiła się i po decyzji Emiliy także postanowiła pójść.
- Ja w sumie też mogę...- powiedziała uśmiechając się i doganiając ich.



Edytowane przez April dnia 16-04-2010 22:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dean Davis
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 143

NPC

Dodane dnia 16-04-2010 22:03
- Czas mamy, a wybuch zabije nas w każdym korytarzu, więc to chyba nie ma znaczenia do którego pójdziemy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 7 z 179 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum