Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 07:06:14 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny10:54:48
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Kandydaci
Strona 63 z 179 << < 60 61 62 63 64 65 66 > >>
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 01:22
O nie, nie... Teraz znów nie będzie chciała wstać... - pomyślała Elena ze zgrozą, patrząc jak Su i Jason wpadli na siebie a teraz leżą na ziemi. Jason zachowywał się dość dziwnie, powiedział coś o pływaniu i zniknął. Elena spojrzała na Su.
- Hej, nic Ci nie jest? - zapytała, modląc się w duchu, aby dziewczyna się podniosła.
Edytowane przez Amelia dnia 29-04-2010 01:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 01:22
-Chyba nie powinniśmy go tutaj zostawiać.- zauważyła Suzanne, wstając. Pomyślała sobie, że fajnie byłoby przestać zadręczać się niepotrzebnymi myślami i wrócić do życia, dlatego potrząsnęła szybko głową i krzyknęła, pierwszy raz od wczorajszej kłótni podnosząc głos:
-Jason! Nie idź sam...



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 01:26
Jason odwrócił się na chwilę, słysząc Su i idąc do tyłu.
- A czy ktoś z was ma ochotę zaprowadzić mnie za łapkę do jeziora i patrzeć jak się myję? - odwrócił się i poszedł przed siebie nie słysząc odpowiedzi.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 01:28
Może pójdę za nim, spróbuje go utopić, ostatnio się nudzę. Ostatecznie Faraday zrezygnował z tego pomysłu, kontynuował marsz.
-Jason jest dorosły, da radę sobie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 01:32
Wzruszyła ramionami.
-Nie to nie, człowieku.- mruknęła pod nosem tak, że sama ledwo to usłyszała, nie mówiąc o oddalonym kilkadziesiąt metrów Jasonie. Zwróciła się później do Eleny i Daniela:
-No i co teraz? Wyciągnęliście mnie stamtąd... Po co? Przez noc nigdzie nie pójdziemy, wszyscy śpią.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 01:43
- Myślałam, że wrócimy szybciej, jeszcze przed zmrokiem... - powiedziała Elena, gdy dotarli do obozu. Dorzuciła trochę drewna do ogniska i usiadła przed nim. Była okropnie głodna, więc wyjęła z plecaka papaję. Żałowała, że nie wzięła prowiantu ze Świątyni. Żałowała, że jednak nie upiekli tego dzika, którego wczoraj upolowali...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 01:44
Jason rozebrał się do naga i wskoczył do chłodnej wody, która dobrze mu zrobiła. Potem pomyślał, że przydałaby mu się gumka do włosów, które były dłuższe niż powinny być. Ubrał tylko majtki i zasnął na kamienistym brzegu.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 09:10
Gdy kobieta zauważyła, że wrócili już wszyscy, włącznie z Meredith, o którą najbardziej się martwiła. April uradowana faktem, że w końcu mogą wyruszyć do Latarni uśmiechnęła się. Oparła się o pień i obserwowała wszystkich ,,kandydatów''. Jakoś nikomu się nie spieszyło na wędrówkę, dlatego po dłuższym milczeniu na temat ich misji, brunetka odezwała się w końcu.
- No to jak wszyscy w komplecie to pora ruszyć, i tak byliśmy tutaj już za długo- rzekła ochoczo. Kobieta nie traciła animuszu, a o sprawie z Kate niemal zapomniała. Pobiegła sprawdzić swoje zapasy wody, które miała w plecaku, a gdy już była w pełni gotowa usiadła i czekała na pozostałych. Miała dość wywlekania sprawy Austen, bo to i tak nie przewróci jej życia, a co gorsze- wszyscy mogliby się jeszcze o to pokłócić. Oczywiście szkoda jej było brunetki, ale nie aż tak aby przeszkodzić w wykonaniu zadania. Spozierała jak wszyscy przygotowują się do dalszej wędrówki, robili to opieszczale jakby nie chcieli opuścić tego miejsca.



Edytowane przez April dnia 29-04-2010 09:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 12:16
Jason obudził się. Plecy bolały go niemiłosiernie, a wszędzie miał ślady po kamieniach. Ubrał się i wrócił do obozu.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 29-04-2010 12:42
Gdy Malecky się obudził, Ana-Lucia jeszcze spała. Poranek był dość chłodny, więc okrył ją swoją bluzą. Sam zaczął przeglądać plecak, w poszukiwaniu kremu i maszynki do golenia, które udało mu się zabrać z wioski Dharma. Korzystając z okazji, że w pobliżu był staw, udał się tam. Lincoln w prowizorycznych warunkach się ogolił i ponownie wrócił do obozu. Sporo osób jeszcze spało, więc sam również się położył i leniwie czekał aż życie w obozie zacznie tętnić.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 12:57
Faraday obudził się. Większość w obozie jeszcze spała, odpoczywali przed kolejnym trudnym dniem. Daniel ruszył do dżungli w poszukiwaniu owoców, w obozie nic nie było do jedzenia. Nazbieram dla wszystkich, to będzie taki miły gest. Zobaczył huśtawkę, której wcześniej nie było. Ciekawe komu się tak nudziło?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 14:41
Anę-Lucię obudziły szmery i rozmowy kandydatów. Otworzyła leniwie oczy i palcami odgarnęła włosy które spadały na jej twarz. Pogoda była dość znośna, gdyby nie zimny wiaterek który prawdopodobnie wiał z północy. Dziewczyna założyła na swój t-shirt bluzę Lincolna, którą była okryta. Wstała i przeciągnęła się, żeby rozprostować kości. Wczorajszy ból brzucha już jej niedokuczał, to pewnie dzięki dobremy lekarstwu Malecky'ego. Muszę je chyba, częściej zażywać. Nieco głodna usiadła obok kilku osób, które czekały na resztę. Miała nadzieję, że dziś zakończą sprawę Latarni.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 15:44
Sawyer obudził się pod dużym drzewem. Jednak nie wiedział do końca skąd się tam wziął, bowiem kładł się spać na trawie, około 20 metrów od miejsca w którym się obudził. Zdziwiła go ta sprawa ale nie miał siły na dochodzenie, jak to się stało. Kiedy wstał, przeciągnął się i napił wody. Duża część ludzi jeszcze spała, jedynie Lincoln, Ana, Faraday i April dawali jakieś oznaki życia.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 16:15
Emily przewróciła się na drugi bok. Korzeń pobliskiego drzewa uwierał ją w brzuch. Dziewczyna z niechęcią otworzyła oczy. Usiadła na posłaniu i rozejrzała się dookoła. Wolałaby wyruszyć już do latarni i wrócić do Świątyni. Josh powiedział, że Em może znaleźć w niej rozwiązania wszystkich zagadek. Przeszukanie Świątyni to najlepsze co mogła zrobić. Nadałoby to jej życiu jakiegoś sensu. Pragnęła wiedzieć. Poza tym nierozwiązana pozostawała sprawa jej ojca. Wczoraj wspomniała o nim w rozmowie z Jasonem. Przez te wszystkie dni u Tamtych zupełnie zapomniała, dlaczego została. Musi dowiedzieć się o co chodzi z Numerkami! Dlaczego 4 8 15 16 23 42? Czy to ma związek z jej ojcem? A może jego obsesja na punkcie tych liczb to tylko przypadek?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 16:30
Elena nie spała, tylko leżała z zamkniętymi oczami. Podniosła się, gdy April odezwała się i zaproponowała ruszanie w dalszą drogę.
- Masz rację, zbierajmy się. Nie ma sensu dłużej tu siedzieć. - mówiąc to zerknęła na zaginione dziewczyny, które wczoraj się odnalazły. Wszystkie wyglądały jak siedem nieszczęść.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 16:40
Jason zaczął się pakować do drogi, w ciągu trzech dni zdążył sporo narozwalać wokół swojego legowiska. Sawyer, Elena i Emily właśnie wstawali. Był ciekaw w jakim nastroju jest ta ostatnia, w końcu wczoraj bardzo jej nie pasowało towarzystwo Jasona. Założył już plecak na plecy i obserwował resztę, opierając się o drzewo i coś nucąc.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 16:44
Kolejną noc nie zmrużyłam oka. Leżałam, gapiąc się w gwiazdy. Byłam w letargu, właściwie nie myślałam o niczym. Dopiero rano, gdy usłyszałam pierwsze rozmowy rozbitków, podparłam się na łokciach. Parę osób stało już w grupce i czekało na resztę. Nie chciałam do nich podchodzić. Bałam się. Myślałam, że mi nie wolno więc się do nich nie zbliżyłam tylko siedziałam parę metrów dalej pod drzewem, paląc papierosa. Myślałam jakby tu podpalić koło z nazwiskami.

[ będę koło 19, śpieszę się na autobus smiley ]


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 29-04-2010 16:44
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 16:46
Kandydaci powoli wstawali. Pakowali się. Czas w drogę! Emily uśmiechnęła się pod nosem. Zwariować można siedząc cały czas w jednym miejscu. W dodatku przy grobie przyjaciółki. Dziewczyna poczuła się nieswojo. Szybko zwinęła posłanie. Wróciła na miejsce, w którym spała wczoraj. Zabrała plecak, zebrała rozwalony przy nim prowiant- cały ekwipunek.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 16:54
Faraday w dżungli znalazł mango. Papai nie zbierał, nie lubił ich. Z daleka zobaczył jaskinię koło stawu, aż dziwne że wcześniej nikt jej nie zauważył. Ruszył w jej kierunku, nóż trzymał w pogotowiu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 17:00
Ta noc była równie ciężka, jak poprzednia. Wyrzuty sumienia i strach przed tym, co będzie dalej... Ulga, gdy słońce wreszcie zaczęło wschodzić. Gdy wszyscy jeszcze spali, Suzanne podniosła się z miejsca i odnalazła grób Kate. Był świeży, gleba wydzielała nieprzyjemny zapach, który wbijał się w nozdrza. Na środku leżało kilka kwiatków. Blondynka powoli położyła się obok, twarzą przy uwypukleniu, które wskazywało zakończenie grobu.
-Hej piękna.- szepnęła cicho.- Przepraszam, że nie przyszłam do Ciebie wcześniej. Tak jakoś wyszło i...- westchnęła, zaczynając gładzić ziemię wierzchem dłoni.- ...i teraz wszystko będzie inaczej. Wiesz? Ja nigdy nie byłam taka. To była moja pierwsza bójka kiedykolwiek... Zawsze byłam pacyfistką i ludzie szanowali to, dawali mi spokój... A tu nagle mój pierwszy raz, z takim skutkiem... Przepraszam Cię. Nigdy nie wybaczę sobie, że przyczyniłam się do Twej śmierci.- w momencie wypowiadania ostatnich słów, usłyszała pierwsze poranne odgłosy z obozowiska. Wstała szybko, plecak założyła na plecy, przełknęła ślinę i dotarła na miejsce, patrząc, jak wszyscy przygotowują się do wyprawy.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 63 z 179 << < 60 61 62 63 64 65 66 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum