Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 07:23:48 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny11:12:21
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Kandydaci
Strona 65 z 179 << < 62 63 64 65 66 67 68 > >>
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 22:00
Sawyer usłyszał nawoływania Su i szybkim krokiem ruszył za nią. Tak samo jak ona nie czekał na resztę, chciał jak najszybciej opuścić obóz i dojść do celu. Domyślał się, że dziewczyna jest w ciężkim stanie psychicznym po śmierci Kate i potrzebuje jakiegoś wsparcia. Przypomniał sobie pierwszy dzień w Dharmówku, kiedy to ona pocieszała go po pierwszej kłótni ze Scarlett. Złapał ją za ramię:
- Hej blondi. Jak się czujesz? - uśmiechnął się do niej, chcąc jakby wymusić uśmiech także na jej jakże smutnej twarzy.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 22:09
Dusiłam się we własnych myślach, topiłam w emocjach. Zaczęłam znikać. Ale jak to? Przecież jeszcze tak dużo miałam do powiedzenia, tak dużo do zrobienia... a jednak znikałam. Nie mogłam już tu dłużej stać. Odpaliłam nowego papierosa od kończącego się i ruszyłam za Su i Sawyerem. Chciałam jak najszybciej dotrzeć do Latarni, podpalić koło i czym prędzej wrócić do świątyni, w której mogłabym odizolować się od reszty. Zarzuciłam kaptur na głowę, wolną rękę wsadziłam do kieszeni i szłam nie patrząc na drogę. Co rusz potykałam się o wystające, porośnięte mchem korzenie.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 22:10
Jason podążył za Su i Sawyerem ale tak żeby go nie widzieli, szedł kilkanaście metrów za nimi, w tym samym momencie wystartowała Meredith i go wyprzedziła. Obejrzał się za siebie aby sprawdzić czy reszta idzie - większość wciąż się zbierała jak sójka za morze. Jason marzył o mp3 i słuchawkach lub gitarze....
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 22:10
Faraday założył plecak i ruszył za Su, Sawyerem, Meredith i Jasonem. Su ma rację, trzeba iść, już powoli się ściemnia, trzeba iść. Potem na Hydrę, tego właśnie mi trzeba. Ciekawe jak Elena ma zamiar się tam dostać niepostrzeżenie, ludzie Widmora na pewno pilnują całego brzegu. Pewnie jest on przygotowany na taką sytuację.
Edytowane przez Furfon dnia 29-04-2010 22:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 22:23
Zauważywszy, że Meredith wróciła, ruszyła za grupą. Nareszcie opuścili obóz, zdecydowanie za długo spędzili tu czasu. W pewnym momencie Elena zauważyła bardzo ładny, solidny kijek. Podniosła go i zaczęła z nim iść, używając go jako laski. Miał nawet coś w rodzaju uchwytu na końcu.
Edytowane przez Amelia dnia 29-04-2010 22:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 22:28
W pewnym momencie Jason poczuł ukłucie w pięcie, przewrócił się i obrócił, w jego budzie tkwił jakiś patyk a za nim stała Elena.
- Nie do wiary... Mogłabyś trochę uważać? - oddał jej kijek i pomknął dalej.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 22:31
Szla szybko, zręcznie mijając drzewa i krzewy. Gdy poczuła silny uścisk dłoni na ramieniu, krzyknęła cicho. Widząc, że to tylko Sawyer, zaczęła oddychać głęboko i znów iść przed siebie.
-Przestraszyłeś mnie, a Twoje pytanie jest dziwne. Zastanów się... Jak może czuć się człowiek ze świadomością, że przez niego zginęła inna osoba?- mówiła cicho, zakładając ręce na piersiach. Nie chciała, by to, co mówi, zabrzmiało niemiło. Nie chciała ranić już nikogo.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 29-04-2010 22:31
Lincoln snuł się gdzieś na końcu grupy w towarzystwie Any. Szli w milczeniu, spoglądając jedynie na siebie. Malecky więcej do szczęścia teraz nie potrzebował. Wystarczał mu widok ukochanej osoby. Wzrastała w nim także ciekawość, co będzie się znajdowało w Latarni. Podejrzewał, że nic istotnego, lecz jakaś mała cząstka go, chciała wierzyć, w to, że wizyta udzieli jakiejś odpowiedzi na temat tego miejsca.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 22:35
- Uwierz mi, wiem co czujesz... - odpowiedział jej po cichu. - Właśnie dlatego tu jestem, możesz mi mówić wszystko, chyba jesteśmy przyjaciółmi prawda? - zapytał, nie oczekując satysfakcjonującej go odpowiedzi. Ostatnio psychika obojga znacznie się zmieniła i James sam do końca nie wiedział co odczuwa w stosunku do innych. Wierzył jednak, że relację między nim a Suzanne nie uległy zmianie.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 22:51
Elena szła sobie spokojnie, aż nagle poczuła, że traci kijek. Za chwilę się okazało, że wbił się w but Jasona.
- Przepraszam - powiedziała do lekko zirytowanego mężczyzny. Po chwili kontynuowała marsz, rozmyślając o Hydrze. Co ją podkusiło do tego, aby brać ze sobą Daniela? Może tak naprawdę jest wariatką, dlatego to zrobiła. Zaczęła się zastanawiać, w jaki sposób wykonać całą misję, tak, aby nie dać się złapać...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 22:53
Scarlett ruszyła bez słowa za pozostałymi. Wyprzedziła wszystkich, wysuwając się na sam początek. Chciała jak najszybciej mieć to za sobą. Wykonać zadanie i przejść do kolejnego. Ciekawiło ją to, co spotka ich na samym końcu tych wszystkich tajemniczych poleceń. Cena była ogromna. To wyspa wzbogaciła ją o wiele doświadczeń, ale też nieodwracalnych czynów, których do końca życia będzie żałowała.
"Kto i po co tym wszystkim kieruje? Jaki to ma sens? Co jeśli dotrwam do końca: czy już na zawsze pozostanę na tej wyspie?"
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 22:55
Suzanne nie odpowiedziała. Szła przed siebie ze spuszczoną głową, licząc swe kroki. Nie patrzyła pod nogi wystarczająco dobrze- potknęła się o kamyk i straciła równowagę. Nie upadła jednak, chwyciła się ręki Sawyera i podciągnęła szybko, zanim jej ciało zdążyło dotknąć ziemi.
-Heeej...- powiedziała cicho, unosząc brwi. -Oto i nasza latarnia.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 23:01
Jason zobaczył monumentalną latarnię... Była taka jaką ją zapamiętał... Nagle coś przyszło mu do głowy, ruszył przed siebie aż pod latarnię. Zastał tam leżący na ziemi, zepsuty parasol, którym z Shannon i Boonem otwierali drzwi... Odszedł gdzieś na bok i patrzył na innych.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 23:02
Sawyer idąc obok Su nie dziwił się, czemu ta mu nie odpowiedziała. Tłumiła w sobie smutek, nie chciała nikogo obarczać swoimi problemami. Po chwili potknęła się, a James musiał ją ratować przed upadkiem.
Ej słonko, a ty gdzie lecisz? - zapytał retorycznie. Kiedy spojrzał w drugą stronę ujrzał latarnię - cel ich podróży.
No to teraz będzie jazda... - wymamrotał sobie pod nosem, prowadząc niezdarną Suzanne dalej.

/ ja już lecę, dobranoc wam smiley /
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 29-04-2010 23:02
- Latarnia? Gdzie ta latarnia? Nie widzę. - Malecky przyspieszył gdy usłyszał, że doszli do celu. Po przejściu kilkunastu kolejnych kroków, oczom Lincolna i pozostałych towarzyszy ukazała się wieża. - Wszyscy razem wchodzimy? - zapytał.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 23:04
- Ciekawe co tam zastaniemy. No tak, latarnia, ale mają tam być nowi Kandydaci, tak? - Spytała omijając drzewo. Szła z tyłu więc nawet nie zauważyła kiedy grupa stanęła przyglądając się wielkiej budowli. Weszła w grupkę ludzi. - Przepraszam. - Mruknęła i spojrzała w bok. Gdzie mieściła się owa latarnia.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 23:11
Faraday ujrzał latarnię. Jesteśmy na miejscu, fajnie byłoby ją wysadzić. Cztery dynamity, może będę miał okazję by to zrobić. Spojrzał na resztę, wszyscy patrzyli na budowlę.
-To co wchodzimy, chyba nikt nie ma ochoty tutaj stać i się gapić. Lepiej już zrobić to zadanie i zając się innymi sprawami.
Edytowane przez Furfon dnia 29-04-2010 23:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 23:16
- Wchodzimy - odparła Scarlett, dostrzegając świetliki w oczach Daniela. Wyglądał jakoś niespokojnie. Już kiedyś widziała u niego podobne zachowanie. Zignorowała to jednak, równie zaintrygowana budowlą, w której nie miała jeszcze okazji zagościć.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 23:17
Elena poczuła, że ktoś na nią wpada, jednak nie zwróciła na to większej uwagi. Jej oczom ukazała się sporych rozmiarów latarnia.
- Jak to możliwe, że jestem na tej wyspie tyle czasu i nigdy jej nie widziałam? - zapytała ze zdziwieniem, bardziej siebie niż innych. Kiedyś, gdy jeszcze nie znała dobrze wyspy, lubiła zwiedzać okolicę i często wybierała się na długie wędrówki. A latarni nigdy wcześniej nie zauważyła, chociaż powinna.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-04-2010 23:21
- Wow. - Dała radę tylko to z siebie wydusić, bo razem z KANDYDATAMI(lepiej?smiley) podążali już ku drzwiom okrągłej Latarni. Dziewczyna wyszła na początek grupy i jako pierwsza dotarła do muru. Podeszła do drewnianych drzwi i szarpnęła za uchwyt, jednak drzwi były zatrzaśnięte.

//niech ktoś kopnie, tak jak Dżak. smiley

Edytowane przez jazeera dnia 30-04-2010 16:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 65 z 179 << < 62 63 64 65 66 67 68 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum